gs_100
15.07.04, 23:45
Witam
Wybrałem się dziś na nocną przejażdżkę rowerem po naszym mieście i zobaczyłem
dwóch policjantów z pieskiem koło rynku. Od kiedy w Bielsku są piesze patrole
z psami? Musze przyznać że wcześniej nie spotkałem się z czymś takim w
Bielsku.
Pozdr.
Grzegorz