Dodaj do ulubionych

Policja z psami

15.07.04, 23:45
Witam
Wybrałem się dziś na nocną przejażdżkę rowerem po naszym mieście i zobaczyłem
dwóch policjantów z pieskiem koło rynku. Od kiedy w Bielsku są piesze patrole
z psami? Musze przyznać że wcześniej nie spotkałem się z czymś takim w
Bielsku.

Pozdr.
Grzegorz
Obserwuj wątek
    • odziej Re: Policja z psami 16.07.04, 07:55
      Witam:)
      No nie za specjalnie mnie to dziwi, powiem nawet więcej ,że piesze patrole z
      psami powinny być czymś normalnym i kiedyś (czytaj za dawnego PRLu)były jak w
      słynnym dowcipie normalką.Nawet za dnia takie patrole powinny mieć za
      współpracownika psa, gdyż najzwyczajniej w świecie dobrze wyszkolone psisko
      jest najskuteczniejszą bronią w walce na ulicy i jest o wiele lepszym
      straszakiem na potencjalnego przestępce niż choćby groźba użycia siły lub
      broni, której chyba ostanio już tak czesto się nie będzie używać z wiadomych
      powszechnie przyczyn. Pozdr.
      • gs_100 Re: Policja z psami 19.07.04, 15:47
        Jasne że takie patrole to bardzo dobre rozwiązanie, zdziwiło mnie tylko że ma
        to również miejsce w Bielsku. Ale moje zdziwienie było jak najbardziej
        pozytywne :-)
        Pozdr.
    • jjtomi Re: Policja z psami 18.07.04, 22:51
      witam,
      nie wiem czy to patrol, moze było jakieś wlamanie i wyciagnęli psy żeby wytropić
      • gs_100 Re: Policja z psami 19.07.04, 15:41
        Raczej patrol.
        Spacerowali sobie wzdłuż Mickiewicza
        Pozdro.
    • wlap37 jakiś złodziejaszek pewno 19.07.04, 17:57
      Raczej szukali przestępcy bo o 1 w nocy słyszałem że nawołują się przez
      krótkofalówki iż "pobiegł w głąb osiedla" było dosyć głośne zamieszanie, trwało
      to sporo czasu ale jak jak wyjrzałem przez okno to juz nikogo nie było. mieszkam
      dwa bloki za komendą Policji.
      • gs_100 Re: jakiś złodziejaszek pewno 20.07.04, 00:26
        Moze i tak. Bo widziłem jak koło Pubu kogoś spisywali, a pózniej przeszli się w
        strone rynku i tam dokładnie przyglądali się zaparkowanemu tam samochodowi.
        Wiec może kogoś szukali...

        Pozdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka