Gość: Bongo
IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl
24.05.02, 20:25
Za kilka dni rozpoczynają się Dni Bielska. Jak widac z programu niewiele jest
atrakcji, wygląda to zgrzebnie. Czy warto podtrzymywać przy życiu taka imprezę
kiedy brak jest pieniędzy - tak można wywnioskować widząc ogólną biedę. Sądzę
że bat'ko burmistr chce aby cokolwiek zachować bo zbliżają się wybory.