Dodaj do ulubionych

Dni Bielska

IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 24.05.02, 20:25
Za kilka dni rozpoczynają się Dni Bielska. Jak widac z programu niewiele jest
atrakcji, wygląda to zgrzebnie. Czy warto podtrzymywać przy życiu taka imprezę
kiedy brak jest pieniędzy - tak można wywnioskować widząc ogólną biedę. Sądzę
że bat'ko burmistr chce aby cokolwiek zachować bo zbliżają się wybory.
Obserwuj wątek
    • Gość: krapiva Re: Dni Bielska IP: *.szeptel.net.pl 26.05.02, 20:21
      Dni Bielska sa jaka taka forma rozrywki kulturalnej i byc powinny, a ze dla
      kolegi sie wszystko kojarzy z wyborami i polityka to bardzo przykro, ale juz z
      tej choroby sie nie wyleczy. Scenariusz zapewne jest taki jacy sa mieszkanczy
      Bielska i ich portfele, ale wszystko mozna zmienic na lepsze, tylko trzeba
      chciec a nie siedziec przed telewizorem, pierdziec w fotel i krzyczec DAJ
      DAJ!!!
      • Gość: Bongo Re: Dni Bielska IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 28.05.02, 18:29
        A kolega alergicznie reaguje. Oczywiście że takie imprezy /a szczególnie w tym
        roku i przy tej ordynacji wyborczej dla burmistrzów/ mają znaczenie wyborcze. W
        podziw wprawiła mnie postawa kolegi, pełna zaangażowania i potępienia dla
        takich warchołów jak ja.
        Myslę że kolega nie jest aż taki naiwny a tylko popiera kogo trzeba ...
        • Gość: ojti kto na burmistrza? IP: *.waw.cdp.pl 29.05.02, 11:02
          A tak a propo wyborów: kto będzie się ubiegał na wybór na burmistrza B.P.?
          • Gość: ps Re: kto na burmistrza? IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 29.05.02, 14:03
            a moze ktoś wie co trzeba zrobic aby zostac burmistrzem w bielsku???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka