hansgrubber 28.08.05, 20:24 Niewiele z tego pamietam - glownie rozmowy rodzicow zaniepokojonych ale pelnych nadziei. I to ze o wszystkim dowiadywalismy sie od ludzi lub z "zachodniego" radia a nie z naszych mediow. Macie jakies osobiste wspomnienia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obserwer11 Re: Rocznica Solidarnosci 28.08.05, 22:24 Pamiętam !kilka tygodni po tych wydarzeniach w Stoczni trafiłem do LWP! Nie wiedziałem ,że było tyle ugrupowań podziemnych opozycyjnych ! Na spowiedzi z dowódcą kompani dowiedziąłem się o tym ! Zadawał pytania :do której z tych grup należałem ? Powiem krótko : do żadnej ! nie dlatego ,że bałem się ! nie ! nikt mi kurcze nic takiego nie proponował !!! trafiłem do Wojska Do Szkółki P.Podoficerskiej to nyło już po zawodach ! później stan wojenny ! Nawet nie miałem okazji strajkować ! Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Rocznica Solidarnosci 30.08.05, 23:02 Sekretarz Rady Europy powiedział ,że nazwa Solidarność była natchniona z góry ! Gdyby nie było Solidarności nie powstałaby Unia Europejska !!! Odpowiedz Link Zgłoś