Dodaj do ulubionych

Rocznica Solidarnosci

28.08.05, 20:24
Niewiele z tego pamietam - glownie rozmowy rodzicow zaniepokojonych ale
pelnych nadziei. I to ze o wszystkim dowiadywalismy sie od ludzi lub
z "zachodniego" radia a nie z naszych mediow. Macie jakies osobiste
wspomnienia?
Obserwuj wątek
    • obserwer11 Re: Rocznica Solidarnosci 28.08.05, 22:24
      Pamiętam !kilka tygodni po tych wydarzeniach w Stoczni trafiłem do LWP!
      Nie wiedziałem ,że było tyle ugrupowań podziemnych opozycyjnych !
      Na spowiedzi z dowódcą kompani dowiedziąłem się o tym !
      Zadawał pytania :do której z tych grup należałem ?
      Powiem krótko : do żadnej ! nie dlatego ,że bałem się ! nie ! nikt mi kurcze
      nic takiego nie proponował !!! trafiłem do Wojska Do Szkółki P.Podoficerskiej
      to nyło już po zawodach ! później stan wojenny ! Nawet nie miałem okazji
      strajkować !
      • obserwer11 Re: Rocznica Solidarnosci 30.08.05, 23:02
        Sekretarz Rady Europy powiedział ,że nazwa Solidarność była natchniona z góry !
        Gdyby nie było Solidarności nie powstałaby Unia Europejska !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka