Dodaj do ulubionych

POSTULAT!!

20.06.06, 23:31
Nie to, że się skarżę ale ... Czy nie mogłoby tutaj być Ciut
więcej "Białogłów". Dziewczyny , kobiety zapraszam, fajnie tutaj ...!! ☺
Obserwuj wątek
    • mnie-tu-juz-nie-ma Re: POSTULAT!! 20.06.06, 23:33
      ja-alutka napisała:

      > Nie to, że się skarżę ale ... Czy nie mogłoby tutaj być Ciut
      > więcej "Białogłów". Dziewczyny , kobiety zapraszam, fajnie tutaj ...!! ☺
    • pawel_janas przepisy FIFA na to nie pozwalają 20.06.06, 23:33
      Przykro mi, pani Alutko - wszyscy jednak jesteśmy obywatelami państwa prawa.
      • ja-alutka Szanowny Panie (niedługo) były selekcjonerze.... 21.06.06, 00:03
        A o piłce nożnej kobiet się nie śłyszało??!! ☺ Chyba sie te wykłady opuściło!! ☺
        • pawel_janas Alutko, ja rozumiem pani rozgoryczenie... 21.06.06, 00:23
          Ale Dudek też nie pojechał. Przepisy FIFA są tu bezwzględne - gramy jednym
          bramkarzem i tym bramkarzem nie może być kobieta.
    • partizan79 Re: POSTULAT!! 21.06.06, 10:01
      Jest takie przysłowie, opisujące przemieszczenie się osoby reprezentującej płeć
      piękną, z czterokołowego pojazdu (częstokroć drabiniastego) poruszanego za
      pomocą siły mięśni zwierząt nieparzystokopytnych, na bliżej nie określone
      miejsce oraz związane z tym odczucie ulgi i szczęśliwości przeżywane przez
      wyżej wspomniane zwierzęta.
      • ja-alutka :))))))) 21.06.06, 11:47
        Niby racja ale...to "zwierzę" juz po chwili chce aby osoba reprezentująca płeć
        piękną hmm...wlazła na ten pojazd ponownie...dziwne!!
        Ps. Zastanawiam się czy to była "żaluzja" że mnie tutaj za dużo ?! ☺
        • edi9911 Re: :))))))) 21.06.06, 13:04
          ja-alutka napisała:

          > Niby racja ale...to "zwierzę" juz po chwili chce aby osoba reprezentująca płeć
          > piękną hmm...wlazła na ten pojazd ponownie...dziwne!!

          NO NIE.Nie zgadzam się na to.Chcesz chłopa (nazywając zwierze) zaprząc
          go do dyszla.
          Chłop-tak
          Dyszel-tak Ale nie przed wozem.
        • partizan79 Re: :))))))) 21.06.06, 20:34
          To nie była żaluzja ani żadna tam inna roleta. Ja po prostu napisałem, że jest
          takie przysłowie;
          A temu forum życzę jak najwięcej takich jak Ty (czyli życzę dobrze, żeby była
          jasność:D).
          Pozdrav.
    • kira13 Re: POSTULAT!! 21.06.06, 12:11
      Tak to już jest, że kobiety mają mniej czasu na ..
      • partizan79 Re: POSTULAT!! 21.06.06, 20:29
        Mniej seriali, mniej plot i znajdzie się czas na seks.
        • szpila555 Re: POSTULAT!! 21.06.06, 20:35
          partizan79 napisał:
          > Mniej seriali, mniej plot i znajdzie się czas na seks.

          Chciałes powiedzieć "mniej forum" ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka