Dodaj do ulubionych

JEZU! ! ! JAK SIĘ CIESZĘ ! ! !

01.05.07, 21:53
szpila555 napisał:

> Myslę, że może wprowadzenie przez SM ochroniarzy na teren zasobów
> mieszkaniowych poprawi sytuację. Ostatnio nawet doszło do tego, że pobito
> konserwatora SM podczas pracy.
> Gdyby do tego dodać monitoring miejsc szczególnie niebezpiecznych w
mieście ...

===

Żeby tak jeszcze wprowadzono np: na wzór 21 pkt. karnych kierowcom,
odpowiednią gradyfikację za łamanie zasad:

- normalnego współżycia z innymi członkami

a) za parkowanie na trawnikach SM - 10 pkt. karnych jednego zaparkowania
b) za pozostawianie śladów "rysich pazurów" - dożywotnie wykluczenie z Rady
Nadzorczej SM oraz odwieszenie poprzednich wyroków;
c) za chlanie ruskiej wody - j.w.

- normalnego współżycia z sasiadami zasobów:

a) za obszczywanie płotów/ogrodzeń - kastracja (dot. członków, członków SM,
psów członków SM)
b) za wrzucanie na prywatną posesję opakowań po alkoholach:
1. butelka po piwie - 1 pkt. karny
2. butelka po wódce 1/2 litra - 2 pkt. karne;
3. butelka po wódce 0,7 litra - 3 pkt. karne;
4. butelka po wódce 1,0 litra - 4 pkt. karne;
5. butelka po ruskiej wodzie (bez polskich znaków akcyzowych, czyli z
przemytu) - 10 pkt. karnych;
6. za wrzucenie kosza ze znakami SM - 21 pkt. karnych dla każdego z
uczesników ekscesu;
7. za niszczenie ogrodzenia np. płot ze sztachet drewnianych - 1 pkt. karny
od sztachety;
8. itd. wg. uznania zarządu SM;

c) za rzucanie kamieniami w kierunku budynków - 15 pkt. karnych;

d) za rzucanie kamieniami w kierunku ludzi:
- doniesienie do organów ścigania;
- podjęcie przez zarząd SM działań w celu pozbawienia członkowstwa;
- wydanie przez zarzad SM natychmiastowego nakazu eksmisji;
- podanie danych osobowych na: www.smbp.pl

e) itd. według uznania zarządu SM i Rady Nadzorczej;
Obserwuj wątek
    • szpila555 Re: JEZU! ! ! JAK SIĘ CIESZĘ ! ! ! 01.05.07, 22:16
      to_ja8 napisał:

      > Żeby tak jeszcze wprowadzono np: na wzór 21 pkt. karnych kierowcom,
      > odpowiednią gradyfikację za łamanie zasad:
      > - normalnego współżycia z innymi członkami

      Hm, a może wyjaśnisz co to jest "normalne współżycie z innymi członkami" ?
      • to_ja8 Re: JEZU! ! ! JAK SIĘ CIESZĘ ! ! ! 01.05.07, 22:26
        szpila555 napisał:

        > a może wyjaśnisz co to jest "normalne współżycie z innymi członkami" ?

        ===

        Zobrazuję to może w ten sposób:

        Jeden członek (znany zresztą ta tymże forum) wracał nachlany w nocy z czwartku
        na piątek prawdopodobnie między 1.00 a 3.04 z opijania udanego ZPCz i widząc
        auto mieszkańca sąsiadującego bloku zaparkowane obok chodnika wyciągnął z
        kieszeni kluczyki od jednego z dwóch posiadanych aut. Nie rozglądając się czy
        ktokolwiek go obserwuje pozostawił na boku auta "ślad rysich pazurów". Od
        tylnej lampy do przedniego kierunkowskazu (w okolicach Trusek nazywanego
        młygaczem).

        To jest przykład nienormalnego wspóżycia.


        Nie jestem autorytetm w normalizowaniu norm dla mieszkańców blokowisk.
        Najlepiej aby głos zabrał wybitny członek Rady Nadzorczej - Krzysztof
        Jabłuszewski z os. Północ....

        • to_ja8 ... z dyskusji nici 06.05.07, 21:22
          to_ja8 napisał:

          > Nie jestem autorytetm w normalizowaniu norm dla mieszkańców blokowisk.
          > Najlepiej aby głos zabrał wybitny członek Rady Nadzorczej - Krzysztof
          > Jabłuszewski z os. Północ....

          ===

          Można się było tego spodziewać...
          Bez podkładu z "ruskiej wody" z dyskusji nici, a tym bardziej merytorycznych
          wypowiedzi nie uraczymy na forum
          • burak-cukrowy Polecam film 06.05.07, 21:43
            Milczenie owiec
            stosuję często takie metody .
            • szpila555 Re: Polecam książkę 06.05.07, 21:59
              Hermann Hesse : "Wilk stepowy"
            • gumri Re: Polecam film 21.08.13, 23:15
              Dzisiaj byłem w kinie na świetnym filmie, Dary Anioła : Miasto Kości. :)
          • to_ja8 Re: ... z dyskusji nici 11.05.07, 13:02

            krzysztof_ja napisał:

            > Ktoś ci to już raz
            > pokazał...

            ===

            Na najbliższym posiedzeniu rady słuchaj uważnie o przegranych procesach przez
            SM.

    • obserwer11 Re: JEZU! ! ! JAK SIĘ CIESZĘ ! ! ! 01.05.07, 22:16
      ależeś przytoczył ! punktacje jak na wybiegu Arabów w Janowie Podlaskim*
    • to_ja8 Re: JEZU! ! ! JAK SIĘ CIESZĘ ! ! ! 01.05.07, 23:14
      e) za strzelanie z wiatrówki w kierunku opla omegi z 3 piętra przez członka
      Rady Nadzorczej
      - pozbawienie członkowstwa w SM
      - nowy wyrok;
      - ujawnienie na www.smbp.pl dotychczasowych wyroków;

      f) za strzelanie z wiatrówki w kierunku przez członka Rady Nadzorczej w
      kierunku innych członków
      - jw.

      -

    • to_ja8 Re: JEZU! ! ! JAK SIĘ CIESZĘ ! ! ! 02.05.07, 11:38
      szpila555 napisał:

      > Myslę, że może wprowadzenie przez SM ochroniarzy na teren zasobów
      > mieszkaniowych poprawi sytuację.

      ===

      Ochroniarzy zapraszam do siebie na instruktaż.

      Pokażę kolekcję kamieni z os. Połnoc oraz z jakich kierunków spadały (równiż
      trajektorię lotu).

      Dane osobowe osobnika z os. Północ przyłapanego na gorącym uczynku są też do
      wglądu na Powiatowej Komendzie Policji.

      Przybliżony rysopis użytkownkia oraz dokładny adres zamieszkania osobnika
      pozostawiającego "ślady rysich pazurów" na autach. Można np zorganizowac obławę
      po kolejnym walnym w SM.
      • burak-cukrowy Re: sm 01.11.13, 21:45
        co to jest SM, stwardnienie rozsiane ?
        • zdrafko Re: sm 01.11.13, 22:49
          burak-cukrowy napisał:

          > co to jest SM, stwardnienie rozsiane ?

          SM - stłuczona moszna
          • sebcioo Re: sm 02.11.13, 07:25
            SM - sado-maso
            • burak-cukrowy Re: sm 02.11.13, 07:50
              sebcioo napisała:

              > SM - sado-maso...
              Sadoski Mason ;) ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka