04.08.03, 13:42
Bedac w Darlowku, wyczytalem w jakiejs lokalnej bibule, ze z koncem lipca
zostanie zainstalowana na latarni kamera. Nie moge trafic stronki, gdzie
moglby byc podglad. Moze ktos mi pomoc?
Obserwuj wątek
    • Gość: Turboleon Re: kamera IP: darserw:* / 10.0.0.* 20.08.03, 01:02
      Kamera znajduje sie na poetalu informacyjnym www.darlowo.info

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka