Dodaj do ulubionych

czas wolny

30.06.04, 14:59
Zaczął się czas kanikuły.
Co porabiacie, gdy się "nudzicie"? Jak organizujecie sobie czas wolny?
Jakie są wasze ulubione atrakcje, zajęcia - nie licząc surfowania po
Internecie ;o)?
Obserwuj wątek
    • 33kk Re: czas wolny 30.06.04, 15:56
      książka, kino, tenis, wielogodzinne "grzebanie" w sklepie płytowym lub
      księgarni... Tylko chwilowo czasu wolnego jest niewiele.:(
          • keyzan Re: czas wolny 17.07.04, 02:05
            33kk napisał:

> Jaka muzyka?
            O ile mi dobrze wiadomo to Szczypior74 słucha INTELIGENTNEJ muzyki.Prawda,
            Szczypiorku? Ale dokładnei to juz Szczypior napisze.
          • szczypior74 jaka muzyka 19.07.04, 11:16
            Różniasta. Ale tak jak zauważyła Keyzan - bardziej ambitna.
            Ostatnio zakochałam się z ostatniej płycie Laiki - "Wherever I Am I Am What Is
            Missing" i gram sobie na dzień dobry. Jesli chcesz to podeślę. Moją miłość
            potęgują wrażenia pokoncertowe.
            A od przedwczoraj zamęczam Faithless "NO roots" i uważam, że jest niezła.

Zawsze i wszędzie mogę słuchać:
            Massive Attack
            Trickyego
            Tears For Fears
            i wspomniany Faithless i Laikę.
            Jak widać dominuje trip-hop.

I czasami lekki jazz - np. Esbjorn Svenson Trio, Diana Krall lub Tab Two.

Ale jeśli chcesz bardziej poznać moje gusta muzyczne to włącz sobie radiową
            trójkę. Polecam programy prowadzone przez Pawła Kostrzewę (od 19.00 do 21.00
            Trójkowy ekspress) i Agnieszkę Szydłowską (pomiedzy godz. 18.00 a 19.00, a w
            okresie wakacyjnym 23.00).

Z muzyki powaznej polecam Arvo Parta.
            • 33kk Re: jaka muzyka 29.07.04, 15:18
              Już żałuję, że nie wybrałem się na koncert grupy Laika. Niedawno był w
              Szczecinie, miałem nawet zaproszenie ale (może trochę wstyd) nie znam grupy i
              nie szukałem wolnego czasu by sie na ten koncert wybrać. Po Twoich
              entuzjastycznych recenzjach trochę żal.
              • dolinona Re: jaka muzyka 29.07.04, 18:47
                Czy Esbjorn Svenson Trio jest szwedzkim bandem?
                Szczypior hmm moj tato tez ma taka ksywe w pracy, ale chyba wszyscy sie tym
                zarazili i nawet w domu tak go zwiemy.
                • szczypior74 do dolinona 02.08.04, 10:08
                  Tak - E.S.T - to szwedzki band.
                  A Szczypior, dokładnie Szczypiorek, to mój mąż - wysoki i szczupły. Korzystam
                  na forum GW z jego nicka.
                  Ciekawa jestem jak wygląda Twój tato ;o)
              • szczypior74 do 3kk 02.08.04, 10:01
                Oj, jest czego żałować.
                Nie wiem jak wyglądał koncert w Szczecinie, ale w Katowicach - rewelacyjnie.
                Tym bardziej, że odbywał się w małym klubie i miałam okazję być na wyciągnięcie
                ręki z wokalistką. Znajomy stał tak blisko, że - jak to okreslił - "dostał
                gryfem po głowie". Oprócz tego zabrał na pamiatkę pekniętą strunę ;o) Zespół
                wspaniale współpracuje, wokalistka - mała, słodka kobietka - jest trip-hopowym
                wirtuozem gitary. Wymiatała tak, że niemal kurzyło jej się spod palców. Do tego
                bawiła się jeszcze klawiszami. REWELACJA!
                Muzycy - praktycznie nic nie mówiąc - wspaniale nawiązywali kontakt z
                publicznością. I widać było, że to co robią, robią całą duszą. Muzyka - jak to
                na koncertach - jest tobą i w tobie.
                Chętnie powtórzyłabym taki kancert.

Czytałam opinie i wrażenia zespołu z trasy koncertowej po Polsce - zespół był
                pod wrażeniem i jedyne co ocenił negatywnie to... stan naszych dróg ;o)

Pozdrawiam!
                  • dolinona Re: koncerty 02.08.04, 16:19
                    A co do koncertow, nie znam w ogole grupy o ktorej piszecie ale mnie
                    zaintrygowaliscie i cos poszukam. Natomiast ciekawa jestem czy ktos z was byl
                    na koncercie Moloko, no juz jakis czas temu, ale czytalam ze byl niesamowity.
                  • szczypior74 sumuję ;o) 03.08.04, 14:30
                    Mój Szczypior jest antyforumowy. Stanowię reprezentację reprezentację rodziny.

A co do koncertów - na Moloko nie byłam - niestety. Massive Attack też nie mogę
                    przeżałować. I jęczę, że tak daleko ode mnie grali.
                    Jeśli masz ochotę na Laikę to pobawię się w nielegalne procedery i podeślę.
                    Tylko podaj adres na jaki mam wysłać. Najlepiej na priv. I ciii...

A jak Wam mignie gdzieś w Złocieńcu srebrny "peżocik" 206 combi to uściskajcie
                    jego właścicielkę ode mnie.
    • keyzan Re: czas wolny 06.08.04, 21:49
      Migam i migam i nikt mnie w tym Złocieńcu zupełnie nie chce
      uściskać.Szczypiorkowa przyjeżdżaj!!!!!Pojedziemy potaplać się w Siecinie.
      Złocieniec jest piękny.
      • keyzan Re: remont łazienki w trakcie 30.08.04, 20:48
        I co Szczypiorku?A teraz mieszkanko w Bałtyku sobie wytaplasz? Szkoda,że
        wczesniej nie przeczytałam, moglaś wysłac mieszkanko do Złocienca, aj
        zabrałabym je nad Siecinko i przywiozalbym Ci na dacu autka czyściutkie,
        odswiezone i w dodatku pełne rybek.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka