hrabia_kaczula 25.07.09, 13:32 Myślę pozytywnie, ale odrobina rozwoju mi nie zaszkodzi. Poczytam sobie na razie, jeśli można Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szizumami Re: Dzień dobry 25.07.09, 17:50 witaj -skoroś pozytywny to nas "zarażaj" pozdro.. Odpowiedz Link
hrabia_kaczula Re: Dzień dobry 27.07.09, 11:47 Jak to? to Wy nie nie jesteście pozytywni? Odpowiedz Link
agnitunn Re: Dzień dobry 27.07.09, 13:47 Jak najbardziej Co niektórzy pozytywni i do tego jeszcze zorientowani na prawdę Agnitum Odpowiedz Link