Dodaj do ulubionych

Dzień dobry

25.07.09, 13:32
Myślę pozytywnie, ale odrobina rozwoju mi nie zaszkodzi. Poczytam sobie na
razie, jeśli można smile
Obserwuj wątek
    • szizumami Re: Dzień dobry 25.07.09, 17:50
      witaj

      -skoroś pozytywny to nas "zarażaj"
      pozdro..
      • hrabia_kaczula Re: Dzień dobry 27.07.09, 11:47
        Jak to? to Wy nie nie jesteście pozytywni? smile
        • agnitunn Re: Dzień dobry 27.07.09, 13:47
          Jak najbardziej smile
          Co niektórzy pozytywni i do tego jeszcze zorientowani na prawdę smile

          Agnitum
          • hrabia_kaczula Re: Dzień dobry 27.07.09, 13:56
            Wyborowe towarzystwo smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka