kebbe
19.08.08, 20:03
...za forum. Rzadko mi się zdarza (w tzw. realu) spotkać ludzi tak mądrych,
fajnych i wrażliwych.
Trafiłam tu jako miłośniczka Jeżycjady. Trwam jako fanka forum. Bardziej
(zdecydowanie)czytam niż piszę, ale chcę to zmienić (za pozwoleniem). Ponieważ
przez większość czasu bytuję poza PL jesteście dla mnie dziewczyny (+ R4F) jak
rodzina prawie :).
Z pozdrowieniami
kbn