anhes 10.12.08, 20:55 kto będzie i po czym się rozpoznamy??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szprota Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 10.12.08, 20:59 Laboga! Ze szczętem przepomniałam! W Literze spotkanie odwołane. Być może uda mi się dotrzeć na spotkanie do Matrasu w Manu - wprawdzie kończę o 17:00 pracę, ale może jakaś miłosierna zmotoryzowana dusza mnie podrzuci. Jeśli będę, będę najmniejszą dorosłą osobą w tłumie. Odpowiedz Link
sowca Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 10.12.08, 22:08 Jejku, wyleciało mi z glowy kompletnie!O której jest to spotkanie w Matrasie? Ciekawe, czy się dopchamy, tłumy mogą być okropne. Ja jeszcze się zastanowię, jak się będę wyróżniać :p Odpowiedz Link
szprota Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 10.12.08, 22:17 O 17:30. Zawsze mogę założyć nieśmiertelną czapkę, przy której upieram się, że jest pomarańczowa, a nie czerwona. Ale może być mi za ciepło. Aha, zmieniłam fryzurę, teraz mam zupełnie króciutkie włosy. Odpowiedz Link
mammajowa Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 10.12.08, 22:17 ja się wybieram do manu, rozpoznawać można po dziecięciu męskim w wieku lat półtora, albowiem nie szykuje mi się mieć z kim go zostawić. spotkanie jest o 17.30 wg strony MM. Odpowiedz Link
fleurette Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 10.12.08, 22:19 no i znów kurka. mammajowa to fleurette :/ Odpowiedz Link
szprota Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 10.12.08, 22:20 O, jak Ty będziesz, Saperko, z Julem, to ja muszę być! Odpowiedz Link
fleurette Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 10.12.08, 22:22 mam się zalogować pod saperką?;P czekam na spotkanie szprotko kochana:) Odpowiedz Link
szprota Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 10.12.08, 22:24 A nie, nie musisz. Ale dla mnie po prostu jesteś Saperką niezależnie od używanego loginu :) Odpowiedz Link
fleurette ot - Szprotko 10.12.08, 22:27 mam wrażenie że dla większości kafelków. ostatnio nawet myślę o powrocie do pierwotnego nicka, bo ta żonglerka mnie wykończy kiedyś;) Odpowiedz Link
szprota Re: ot - Szprotko 10.12.08, 22:36 Mnie by wykończyła na pewno. Cieszę się, że się zobaczymy :) Odpowiedz Link
sowca Re: ot - Szprotko 11.12.08, 22:38 Eno, eno, co tu za prywatne umowy, na Sowcę to nie czekacie? :( sprobuję być, będę w turkusowym golfie i prawdopodobnie brązowej sukience. Zresztą Szprotka mnie rozpozna :) Odpowiedz Link
anhes Re: ot - Szprotko 12.12.08, 11:08 Ja bedę w pomarańczowej sztruksowej kurtce ... jakby kto próbował mnie rozpoznawać. Może wezmę swojego prawie dwulatka to się chłopaki zajmą sobą ;-) Odpowiedz Link
anhes Re: ot - Szprotko 12.12.08, 11:11 sowco żeby ci nie przyszło zmieniać koncepcji odzieżowej.... Odpowiedz Link
szprota Re: ot - Szprotko 12.12.08, 12:08 Ależ czekamy, czekamy. Bałam się tylko, że Saperka mnie nie pozna, bośmy się chyba z rok albo i dłużej nie widziały. Odpowiedz Link
fleurette Re: ot - Szprotko 12.12.08, 14:29 teraz już poznam, albowiem widziałam nowy image;) Odpowiedz Link
szprota Re: ot - Szprotko 12.12.08, 19:21 Pociesz się, że nawaliłyśmy zgodnie wszystkie jak jeden mąż - ja jestem dziś padnięta, Sówka też się nie wybrała, a Fleurette zdaje się nie przepchała się przez tłum. Odpowiedz Link
fleurette Re: ot - Szprotko 12.12.08, 20:03 fleurette miała przeprawy z synkiem na antybiotyku i musiała wracać po kolejna dawkę:( zresztą wolę innego typu spotkania, chyba staroświecka jestem i jedynie ekspresowe podpisywanie mnie nie odpowiada. Odpowiedz Link
szprota Re: ot - Szprotko 12.12.08, 20:08 No właśnie dlatego też jakoś nie bardzo nawet żałuję (pomijając możliwość spotkania z Wami). Bo sobie pomyślałam, że będzie tłum, duszno, trzeba będzie stać... i uznałam, że dziś, po ciężkim dniu w pracy, zwyczajnie nie mam na to siły. Odpowiedz Link
sowca Re: ot - Szprotko 13.12.08, 00:00 Ja też nawaliłam paskudnie, nawet odzież zupełnie inną przywdziałam :p tak poważnie, to też nie miałam sił. Koniec tygodnia, ja po całym dniu zajęć (wykłąd z Kryspinem - Szprota mnie rozumie pewnie :P) i z okropnie bolącym łbem... no trudno. Mam andzieję, że jeszcze będzie okazja do spotkania zarówno z panią MM, jak i z Wami, dziewczęta drogie :) Odpowiedz Link
szprota Re: ot - Szprotko 13.12.08, 12:05 Pewnie, że rozumiem (chociaż ja akurat Kryspina szalenie lubiłam). I na pewno będzie jeszcze okazja :) Odpowiedz Link
anhes Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 13.12.08, 14:06 Czy mam rozumieć że musierowicz nic nie mówiła, nie było wywiadu itp tylko podpisywanie książki??? Wolałabym wiedzieć bo jak tak to wogóle nie będę się spieszyć żeby na 12, zdążyć do M1 w poznaniu ( bo będę w sobotę ale wolałabym wyjeżdzać z domu koło 12 a nie o 9 ) Odpowiedz Link
fleurette Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 14.12.08, 09:06 tylko podpisywanie i w tym czasie możesz z nią pogadać. ja bym się nie spieszyła. chyba, ze jesteś łowca autografów - ja nie. Odpowiedz Link
szprota Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 14.12.08, 16:03 No więc właśnie. Pamiętam, że sto lat temu, a konkretnie jakieś 16, tuż przed wydaniem Noelki, M.M. przyjechała do Łodzi do Biblioteki na Żubardzi i zrobiła regularne spotkanie autorskie, z czytaniem fragmentów książki (wybrała ten kawałek o runięciu Ignacego z drabiny) i odpowiadaniem na pytania, a dopiero potem rysowała kwiatki i sygnaturki na swoich książkach. I na takie coś bym się, owszem, w dyrdy wybrała. Ale na spęd taśmowo pozyskiwanych autografów już raczej mniej chętnie... Odpowiedz Link
sowca Re: Łodzianki 12.12 bedziecie??? 14.12.08, 23:19 Ja byłam na podpisywaniu książek tuż po premierze którejś z książek, ale nie pamietam której, chyba Języka Trolli. Kolejeczka, ksiązki do podpisania. Ale chociaż rozmawiałam z panią MM najwyżej 2 minuty, to spotkanie było przeurocze! Pani Małgorzata jest urocza, ma w sobie dużo wdzięku i potrafiła sprawić, że to nie było tylko taśmowe rozdawanie autografów, rozmawiała ze mną przemile i to było naprawdę sympatyczne. Żałuję, że się nie wybrałam :( ale już za późno:( Odpowiedz Link