Dodaj do ulubionych

Spodobała się handlowi. Z wzajemnością.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.10, 21:34
w jedności siła

Pokożcie co potraficie ! w wyszkoleniu wojskowym i sporcie !

Komuno wróć
Obserwuj wątek
    • pandora-online Spodobała się handlowi. Z wzajemnością. 12.06.10, 21:41
      wypociny,EU ma blizej jad dalej ale do upadku
    • Gość: kazio Franczyza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.10, 07:26
      to forma niewolnictwa.
      Szkoda mi ludzi ktorzy z braku pomyslu na zarabianie wchodza w tego
      rodzaju interesy
      • Gość: am Re: Franczyza IP: 188.33.194.* 13.06.10, 13:22
        Jeśli już coś porównujemy do niewolnictwa to już szybciej jest nim praca na etat
        w firmie. Franczyza to normalny sposób na biznes i można się tylko uśmiechnąć na
        "Szkoda mi ludzi ktorzy z braku pomyslu na zarabianie wchodzą w tego rodzaju
        interesy" Franczyza jest pomysłem jak każdy inny. Może wypalić albo nie.
        Te na których się naprawdę dobrze zarabia kosztują krocie (np. McDonalds)
        • zablokowany-obrazliwy-nick Re: Franczyza 13.06.10, 14:14
          ludzie z "Żabki" mają inne zdanie
          • Gość: Ela Re: Franczyza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 23:20
            Żabka to nie franczyza tylko ajencja.
        • gostkow Franczyza to powrót do XIX wieku 13.06.10, 14:38
          czysty wyzysk i czysty zysk
      • przejazdy24pl Re: Franczyza 09.07.15, 11:40
        Forma niewolnictwa? No niekoniecznie ;) Franczyza daje duże możliwości i na pewno zmniejsza ryzyko biznesowe które występuje w dużym natężeniu przy początkujących firmach. Franczyzodawca daje franczyzobiorcy swoje know-how itd. Zobacz dlaczego warto postawić na franczyze: franczyza.grubybenek.pl/czym-jest-franczyza/
    • zablokowany-obrazliwy-nick Jak z usługami typu 13.06.10, 13:55
      "Dom pod czerwoną latarnią"?
    • Gość: 1 euro to juz nie Francja a Muzulmanland IP: *.adsl.alicedsl.de 13.06.10, 15:09
      I NIE ROSNA W SILE TYKO W CORAZ TO WIEKSZY SOCJALIZM I NEDZE.NA PAPIERKU TO
      ZAWSZE LADNIE WYGLADA.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka