Gość: Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.10, 21:34 w jedności siła Pokożcie co potraficie ! w wyszkoleniu wojskowym i sporcie ! Komuno wróć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pandora-online Spodobała się handlowi. Z wzajemnością. 12.06.10, 21:41 wypociny,EU ma blizej jad dalej ale do upadku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazio Franczyza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.10, 07:26 to forma niewolnictwa. Szkoda mi ludzi ktorzy z braku pomyslu na zarabianie wchodza w tego rodzaju interesy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: am Re: Franczyza IP: 188.33.194.* 13.06.10, 13:22 Jeśli już coś porównujemy do niewolnictwa to już szybciej jest nim praca na etat w firmie. Franczyza to normalny sposób na biznes i można się tylko uśmiechnąć na "Szkoda mi ludzi ktorzy z braku pomyslu na zarabianie wchodzą w tego rodzaju interesy" Franczyza jest pomysłem jak każdy inny. Może wypalić albo nie. Te na których się naprawdę dobrze zarabia kosztują krocie (np. McDonalds) Odpowiedz Link Zgłoś
zablokowany-obrazliwy-nick Re: Franczyza 13.06.10, 14:14 ludzie z "Żabki" mają inne zdanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ela Re: Franczyza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 23:20 Żabka to nie franczyza tylko ajencja. Odpowiedz Link Zgłoś
gostkow Franczyza to powrót do XIX wieku 13.06.10, 14:38 czysty wyzysk i czysty zysk Odpowiedz Link Zgłoś
przejazdy24pl Re: Franczyza 09.07.15, 11:40 Forma niewolnictwa? No niekoniecznie ;) Franczyza daje duże możliwości i na pewno zmniejsza ryzyko biznesowe które występuje w dużym natężeniu przy początkujących firmach. Franczyzodawca daje franczyzobiorcy swoje know-how itd. Zobacz dlaczego warto postawić na franczyze: franczyza.grubybenek.pl/czym-jest-franczyza/ Odpowiedz Link Zgłoś
zablokowany-obrazliwy-nick Jak z usługami typu 13.06.10, 13:55 "Dom pod czerwoną latarnią"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1 euro to juz nie Francja a Muzulmanland IP: *.adsl.alicedsl.de 13.06.10, 15:09 I NIE ROSNA W SILE TYKO W CORAZ TO WIEKSZY SOCJALIZM I NEDZE.NA PAPIERKU TO ZAWSZE LADNIE WYGLADA. Odpowiedz Link Zgłoś