Dodaj do ulubionych

....Jak sie reklamowac ?????????????????

04.04.06, 23:01
Witam.

Otwieram sklepkomputerowy tj. sklep + serwis.
Na chwile obecna nie mam pomyslu na reklame procz lokalnych gazet i ulotek.
Znacie jakies fajne, kreatywne pomysly by zaistniec na rynku, zwrocic na
siebie uwage ??? A jak wiadomo - konkurencja jest sporo, wiec musi to byc cos
oryginalnego.
Obserwuj wątek
    • vokulski Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 04.04.06, 23:46
      elleves napisała:

> Witam.
      >
      > Otwieram sklepkomputerowy tj. sklep + serwis.
      > Na chwile obecna nie mam pomyslu na reklame procz lokalnych gazet i ulotek.
      > Znacie jakies fajne, kreatywne pomysly by zaistniec na rynku, zwrocic na
      > siebie uwage ??? A jak wiadomo - konkurencja jest sporo, wiec musi to byc cos
      > oryginalnego.

a co to za serwis i kto jest Twoją grupa docelową ???
    • Gość: Tomek1a2 Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? IP: *.adsl.inetia.pl 12.04.06, 15:44
      Witam , nie wiem czy przedmówcy są praktykami ,ja tak. Prowadzę już taki sklepik
      przez 4 lata i : maile do klientów - odpadają ,szkoda naszego czasu w dodatku
      możemy ich zdenerwować, lokalne gazety - mądra reklama zrobiona przez kogoś kto
      sie na tym zna coś ruszy ,głupia robiona przez dyletantów i taka jak wszędzie -
      szkoda czasu.Najlepszą reklamą są nasi zadowoleni klienci ,trzeba ich lubić i to
      co się robi. Ty jako prowadzący masz im zapewić pomoc itp. w prawie każdej
      sytuacji, problem w tym że takie relacje buduje sie latami i czasem przez
      duperele można je starcić. Polecaj rzeczy dobre ,nie zawsze tanie ,ludzie dzięki
      temu będą bardziej zadowoleni z ciebie. Zainteresuj sie też aukcjami
      internetowymi.:>
    • granderm Agencja reklamowa Aplan 07.07.15, 00:00
      Ja próbowałem reklamować się na własną rękę, a tylko utopiłem trochę kasy w Facebooka i adwordsy. Jak jesteśmy zieloni w jakims temacie, to najlepiej na początku zlecić reklamę fachowej firmie, to wtedy osiągniesz zyski i zdobędziesz nowych klientów. Pisz, dzwoń do www.aplan.media.pl są świetni w swojej robocie!
    • jolanta-ebiznesdlaciebie Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 20.07.15, 06:20
      Jest wiele różnych form reklamy aby dotrzeć do klientów. Ale, żeby reklama była skuteczna najlepiej trochę się poduczyć na czym polega marketing w sieci. Polecam ci krótki i prosty kurs w Internetowej Szkole Biznesu, rejestracja jest darmowa. Dowiesz się tam min, jak tworzyć skuteczną rekalmę i jak skutecznie promować swój biznes. Obejrzyj bezpłatne video: ...6FKiXG
    • telimenaaa Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 13.08.15, 23:20
      Na pewno trzeba być aktywnym w mediach społecznościowych. Ciekawym rozwiązaniem jest marketing treści, publikacja wartościowych artykułów eksperckich przynosi bardzo dobre efekty, do tego reklama nie jest nachalna. W przypadku prowadzenia sklepu internetowego warto rozważyć też współpracę z platformami typu serwersms, które umożliwiają masową wysyłkę powiadomień o statusie transakcji i terminie dostawy towaru.
    • em-ku Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 30.12.15, 11:47
      Strona na Facebook'u z nowościami, produktami i poradami.
      Jakiś baner czy oklejenia samochodu/witryny.
      Może też jakieś gadżety: długopisy podkładki pod mysz.
      A jeśli szukasz zleceń to zajrzyj na www.info-przetargi.pl lub www.oferty-biznesowe.pl. Na tych stronach publikowane są ogłoszenia, zlecenia, przetargi, zapytanie ofertowe i inne. Akurat branża komputerowa jest bardzo popularna i jest bardzo dużo ogłoszeń z tego zakresu.
      Przez 30 dni można te portale testować za darmo bez żadnych zobowiązań.
    • jolantaplatonienko Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 09.01.16, 11:30
      Może jakiś konkurs na facebooku z atrakcyjną nagrodą? Jeżeli masz stacjonarny sklep to zadbaj o widoczne obrandowanie. Możesz też skorzystać z jakiejś agencji reklamowej, ja korzystam z tddesign.pl/ i uważam że są mega profesjonalni.

Jeżeli zdecydujesz się na jakąś agencję to nie zaprzestawaj na tym. Niech oni robią swoje, ale póki nie będziesz miał klientów reklamuj się jak się da. Dodawaj darmowe ogłoszenia w serwisach lokalnych, szeptaj na forach internetowych, prowadź ciekawie facebooka i google +, załóż mapy google. Reklama ma to do siebie, że nigdy jej nie jest za dużo!
    • wojtekt4 Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 31.01.16, 21:28
      My mieliśmy problem z komunikacją z klientem, także zdecydowaliśmy się na powiadomienia sms i muszę przyznać, że była to dobra decyzja. Poza tym według mnie bardzo ważne jest pozycjonowanie, w końcu większość osób szuka teraz produktów i usług w sieci.
    • firmazzasadami Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 08.03.16, 09:02
      Polecam program Firma z zasadami. To przestrzeń biznesu i życia w której fundamentem są ludzie kierujący się nadrzędnymi wartościami , tj. dobro, uczciwość, pogoda ducha i szacunek dla drugiego człowieka. Członkom programu nadawany jest certyfikat "Firma z zasadami". Posługiwanie się certyfikatem uwiarygadnia działalność przedsiębiorstwa w oczach potencjalnych klientów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.firmazzasadami.pl.
    • Gość: Lato Re: ....JAK sie reklamowac ????????????????? IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.16, 23:15
      Na skuteczne pozycjonowanie jeżeli nie działamy w niszy nie mamy szans, żadnego Jana K. nie stać na to, aby przebić się przez zamożną konkurencję, ale jest Faceboook gdzie reklama jest tania, można też robić to we własnym zakresie nawet za darmo... Są kursy na ten temat np. www.partner.dbm.org.pl

P.S. Zdarzyło mi się przebić przez mocną konkurencję pozycjonując stronę, ale to też okazało się niewdzięczną pracą, bo kiedy wszedłem do Top 3 na trudne frazy Google szybko znalazło sobie powód, aby sfiltrować stronę. Po takich manewrach Google i po tym jak traktują Jana z Internetu wolę trzymać się od Google z daleka na ile to tylko możliwe. Co nie znaczy, że Facebook jest doskonały, ale mogę go polecić i
      Kurs Promocja na Facebooku...
    • 53andrzej_53 Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 08.09.16, 10:17
      Witam :) Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jest pójście w reklamę bardziej nowoczesną. Mam na myśli promocję przy użyciu słodyczy reklamowych, coś takiego jak tutaj: www.slodkieupominki.pl/oferta/cukierki-reklamowe/krowki-reklamowe/ - fajne rozwiązanie i pomoże dotrzeć do większego grona klientów. Myślę, że warto spróbować :)
    • Gość: Hapek Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? IP: *.opera-mini.net 25.09.16, 10:28
      Dziś jest tyle ofert i możliwości reklamowania się chociażby w samym internecie, że aby to ogarnąć trzeba by się tylko zajmować reklamą, a nie swoim biznesem. Lepiej to zlecać na zewnątrz do firm czy osób które się tylko tym zajmują, bo się na tym zazwyczaj znają, a co najważniejsze wiedzą w co warto teraz zainwestować, co działa żeby nie wyrzucić kasy w błoto. Ja ostatnio spróbowałem oferty pakietowej na reklamę w Google AdWords i powiem że najsprawniej działa inwestycja w remarketing, czyli reklamę która goni tych co już odwiedzili mój sklep. Z tym remarketingiem nie tracę kasy kiedy zapłacę za wejście Klienta do mojego sklepu i nic nie kupi - to dzięki reklamie która go goni jest szansa że wejdzie i drugi raz i kupi.
    • bartoszpolnik Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? 08.07.21, 15:33
      Marketing to temat w jakim zostało napisane praktycznie wszystko. Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach, już bez znacznie na jej profil działania to duże wyzwanie. Wszystko będzie oczywiście zależało od tego jakie fundusze jesteśmy w stanie przeznaczyć na reklamę. Oczywiście nie może obejść się bez prowadzenia strony internetowej z dobrą optymalizacją. Badania rynku pokazują jedno, to najczęściej wykorzystywany sposób szukania usług przez potencjalnych klientów. W kwestii reklamy stacjonarnej to znasz z pewnością większość pomysłów. Natomiast od jakiegoś czasu bardzo popularne stają się ramki do tablic rejestracyjnych z reklamą firmy. Pierwszy raz ten patent został wykorzystany na zachodzie. Wszystko za sprawą wysokiej skuteczności jaką oferuje. Na dzień dzisiejszy w każdym mieście jest bardzo duży ruch samochodowy więc jest to uniwersalny sposób.
    • Gość: Krzysztof Re: ....Jak sie reklamowac ????????????????? IP: 109.206.213.* 29.08.21, 21:18
      Jeżeli chodzi o promowanie własnego sklepu to zdecydowanie poleciłbym program lojalnościowy. Tak jak Pan mówi, konkurencja jest spora, a jak ludzie zobaczą, że to właśnie u Pana mogą mieć korzyści z zakupów, to nawet nie będą się zastanawiali czy szukać czegoś dalej, tylko z miejsca staną się lojalnymi klientami. Z organizacją takiego programu polecam zwrócić się do specjalistów, bo samemu zajmie to zdecydowanie więcej czasu i ewentualnymi błędami można jedynie wyrządzić więcej szkód niż korzyści. Ja parę lat temu, będąc w podobnej sytuacji co Pan, zwróciłem się do firmy i360 i był to najlepszy krok jaki mogłem zrobić. Polecam skontaktować się z nimi, wszystko przedstawią od początku do końca i dobrze wykonają pracę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka