Gość: pytanie1 IP: 82.160.190.* 02.01.07, 20:17 napewno ktoś będzie umiał mi pomoc prosze o pomoc oto pytanie czym sie rózni działanie na szkode od działania na niekorzyść (w sprawach handlowych)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jacek Re: pytanie IP: 217.153.142.* 02.01.07, 20:46 nie wiem co to jest działanie na "niekorzyść" - ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji nie posługuje się tym pojęciem. Odpowiedz Link Zgłoś