IP: 82.160.190.* 02.01.07, 20:17
napewno ktoś będzie umiał mi pomoc

prosze o pomoc

oto pytanie

czym sie rózni działanie na szkode od działania na niekorzyść (w sprawach
handlowych)?
Obserwuj wątek
    • Gość: jacek Re: pytanie IP: 217.153.142.* 02.01.07, 20:46
      nie wiem co to jest działanie na "niekorzyść" - ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji nie posługuje się tym pojęciem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka