27.09.12, 20:39
Koniecznie musisz kogoś obrazić...
Znalazłeś w sieci świetną dietę cud...
Chcesz napisać o swoich doświadczeniach z korą brzozy...
Typujesz wynik kolejnej walki Pudziana....
.....
Ten wątek jest dla ciebie
Obserwuj wątek
      • chemdog Re: Hyde Park 27.09.12, 22:56
        DO admina! Widzę,że twoje poczucie humoru jest słabe a jak chcesz obrazić ludzi którzy coś wiedzą i mają coś do powiedzenia to ci nie wychodzi to.Ponieważ chodzi tylko o to aby ośmieszyć jeszcze raz ludzi,którzy aktywnie działają w ziołolecznictwie i mają jakąś widzę i chcą się nią podzielić z innymi może bardziej chorymi ludżmi,którzy zwyczajnie nie mają czasu na szukanie w sieci czy książkach wszystkich informacji albo ich stan zdrowia na to nie pozwala i może potrzebują takich informacji oraz wsparcia i wydaję mi się,że jest to jawna cenzura nie będę mówił głośno w jakim celu ale każdy domyślny powinien wiedzieć po co są takie działania i wsadzanie kory brzozy razem z Pudzianowskim jest nie na miejscu i w celu ośmieszenia ale tylko siebie bo jest to tak samo cienkie jak jego walki ustawione z góry jak to całe forum które jest ustawione jak widać przez ludzi z branży farmaceutycznej,którym zależy bardzo na tym by nie doszło przez przypadek do uzdrowień poprzez naturalne sposoby leczenia,każdy ma prawo wybrać co czyta itp i jak się leczy.nikt nie zmusza nikogo do wchodzenia na wątki o ziołach!!!! Ja nie wchodzę i nie czytam tak samo tysięcznego wątku o tetracyklinie czy mino i nie obrażam w nich nikogo jak robią to ludzie,którzy wchodzą na wątki od ludzi którzy napisali coś alternatywnego dla abx i są to te same osoby dobrze wiesz które jak ja wiem to i ty wiesz!!! ,więc brak swobody wypowiedzi jest w tej chwili w Korei północnej a nie w Polsce!!!!! Jak by ludzie mieli okazję się dowiedzieć więcej na temat swojej choroby niż to co mówią komercyjne media oraz lekarze,którzy teraz wyczuli biznes w tej chorobie i jak grzyby po deszczu wyrastają gabinety lekarzy Ilads to może w wątku wyleczonych było by więcej wpisów!????Pozdrawiam wytrwałych i dążących do prawdy i wiedzy Chemdog P.S wolałeś założyć jakiś wątek Hyde park niż konkretny na temat ziól pomocnych w Boreliozie!!! to świadczy o niewiedzy,ignorancji, braku kompetencji oraz jawnej dyskryminacji ludzi oraz cenzurze płynącej z braku poszanowania oraz udawania,że jest się tym Strażnikiem bramy hehe
        • wietom1 Re: Hyde Park 28.09.12, 18:50
          Bardzo lubię nie zgadzać się z chemdog, i bardzo zmartwiło mnie to że admin pozbawił mnie możliwości niezgodzenia się z nim smile)
          Są pewne rzeczy typowo Hydeparkowe jak walka Pudziana lub rewelacyjny proszek do prania, chyba że ktoś naprawdę będzie czuł się na siłach, ze ma to coś wspólnego z leczeniem boreliozy. Po to są jednak tytuły wątków aby nie czytać tego co nas nie interesuje.
          Ja na przykład nie zaglądam w wątki dotyczące tego "jak podawać biotraxon" lub "róznica pomiędzy tinidazolem a metronidazolem" ale nie przeszkadza mi to że są. Jeśli ktoś to napisał to znaczy że było to dla niego ważne. Wątek mało związany z boreliozą sam się usunie na ostatnią pozycję.
          Nie znam korzystnych dla nas właściwości kory brzozy ale w ten sposób zamyka się usta tym, którzy chcieliby się wypowiedzieć na temat właściwości kory innych roślin albo też naparu z lipy, mięty rumianku lub zielonej herbaty. Zwróćmy uwagę na to że znaczna cześć osób stosujących antybiotyki z margolcią włącznie też od czasu do czasu zjada jakieś warzywo lub wypija napary z kawy, herbaty, muchomorów itp.. Tak samo jest z uzupełnianiem terapii antybiotykowej o niektóre zioła, na przykład o ... cat's claw, vilcacorę, koci pazur - co nie jest niczym innym jak .... właśnie korą.
          Równie dobrze można byłoby wprowadzić ograniczenia aby nie rozmawiać o stosowaniu wiecej niż trzech antybiotyków i uzupełnianiu max 3 witamin i 2 minerałów.
          Jeśli jednak tak ma być - to proponowałbym zmianę nazwy grupy lub utworzenie podgrupy "Borelioza abx".
          Można też jasno i zdecywanie okreslić w regulaminie grupy o których antybiotykach można rozmawiać o jakich maksymalnych ilosciach i o jakich formach i czestotliwości podawania i ...... wyjdą nam jeszcze lepsze wytyczne niż ILADS IDSA Buhner razem wzięci
          Będzie wtedy bardzo fajne forum na którym nie trzeba będzie się wypowiadać bo wszystko już zostało powiedziane
          • wietom1 Re: Hyde Park 28.09.12, 18:53
            przepraszam, chciałem poprawić czwartą linijkę na:
            naprawdę będzie czuł się na siłach wykazywać..., ze ma to coś wspólnego z leczeniem boreliozy.
        • admin.fba Re: Hyde Park 28.09.12, 19:50
          Hyde Park nie jest przeciw komuś, ale po coś...
          Ale może trudniej to zrozumieć, niż czytać posty pisane "ciurkiem".
          Może trudno zrozumieć zupełnie przypadkowo dobrane zestawienie (wcale nie miało być śmieszne) tematów do poruszania w Hyde Park, bez odniesienia się do tego, co pisało się wcześniej na forum.

Nie mam nic za/przeciwko abx, nie mam nic za/przeciwko ziołom, ale mam sporo uwag do wątków, w których kumuluje się niepotrzebna agresja, obrażanie użytkowników, itp.
          Nie mnie oceniać wartość merytoryczną tych wątków. Nie mnie oceniać intencje ich autorów oraz zaledwie kilku osób, które podjęły te tematy (popierając, interesując się lub krytykując).

Na forum wątków dotyczących leczenia ziołami jest bardzo wiele i jak dotąd żaden z nich nie wywołał tylu negatywnych emocji i żaden nie został skasowany. Dlaczego? Ci forumowicze, którzy się nie odzywali i ci, którzy "nie wytrzymali nerwowo" znają odpowiedź na to pytanie.

wietom - nie martw się, będziesz miał zapewne jeszcze wiele okazji do dyskusji z chemdogiem, ale najpierw mnie się oberwie smile
          • zielarz22 Re: Hyde Park 28.09.12, 20:51
            Ktoś złośliwy mógłby napisać, że kłamiesz. Ale ja ponieważ Cię kocham i nie jestem złośliwy napiszę, że mijasz się z prawdą.
            Ja i każda osoba która jest na forum około roku doskonale pamięta chyba zimą wątek o olejkach który wywoływał podobne emocje i został bez uprzedzenia skasowany.
            Widocznie wtedy nie było Cię na forum i nie pamiętasz.
            Teraz było przynajmniej trochę kultury - uprzedzono o tym wcześniej. Być może to Twoja zasługa więc ja przynajmniej Ci podziękuję.
            Oczywiście przyczyn skasowania nigdy nie poznamy podobnie jak tego co robiło 3 moderatorów gdy uczestnicy forum obrzucali się błotem.
            Piszesz, że nie masz nic do ziół to dlaczego skasowałeś ziołowy wątek?
            Przecież tyle pisałeś, że moderatorzy są potrzebni.
            Po co - tylko do kasowania?
            Przecież każdy który pisał włożył w to czas, siły których nie zawsze jest dużo, emocje.
            A wy sobie jednym kliknięciem to niszczycie bez słowa wytłumaczenia i podania przyczyn.
            Przecież w ten sposób okazujecie lekceważenie każdemu kto zabrał głos i dajecie czytelny sygnał - nie zabieraj głosu w kontrowersyjnych kwestiach, nie pisz prawdy, nie okazuj swoich uczuć i tak można bez końca.
            Co daje selekcja przy naborze i jak ją przeprowadzacie?
            Dlaczego gumppek przeszedł selekcję?
            Dlaczego marzena go wcześniej nie wykluczyła?
            Czy już niedługo zmieńcie tytuł na "Borelioza według ILADS" ?
            Uzyskamy odpowiedzi na te pytania?
            • admin.fba Re: Hyde Park 28.09.12, 21:10
              a ja jestem na tym forum chyba od 6 lat

To prawda, że nie ja skasowałem wątek o olejkach, ale skasowałem przez te kilka lat wiele innych nachalnych "reklamowych" wątków. Co innego dzielić się swoimi doświadczeniami, a co innego "wskazywać jedyną słuszną drogę", odsądzając od czci i wiary wszystko inne.

Jednak mam dobrą wiadomość - niedługo znikam definitywnie z tego forum, bo... dawno już utraciło to, co było w nim najlepsze. To Hyde Park, więc pozwalam sobie napisać: to już nie jest forum, które ma pomagać chorym, a tym bardziej poszukiwać jakichkolwiek działań społeczno-politycznych, które mogłyby poprawić sytuację chorych w Polsce. To forum promowania swoich pomysłów i idei.
              • zielarz22 Re: Hyde Park 28.09.12, 22:36
                Czyli według Ciebie każdy wątek który nie poleca abx jest nachalny i reklamowy.
                Tylko abx ponad wszystko, one są jedyną i słuszną drogą. To motto Twoje i innych moderatorów Ja nie wiem jak tego nie możecie zrozumieć, że gdyby tak było w rzeczywistości to pies z kulawą nogą nie zainteresowałby się ziołami.
                Przecież wszyscy jesteśmy tak nauczeni i wychowani aby wierzyć lekarzom i temu co mówią i robią. Przecież każdy z nas usłyszał na początku leczenia - to tylko kilka miesięcy, na 99% zostaniesz wyleczony. Jak jest naprawdę to sami wiemy.Lekarze nie mają pojęcia o ziołach i to nie dlatego, że są głupi czy ograniczeni, po prostu na studiach nie uczą o ziołach.
                Przecież jan440 pisał o własnych doświadczeniach, o wiedzy którą zdobywał ponad rok, o praktycznym ponad 2 letnim leczeniu. Dlaczego zmyślasz, że odsądzał innych od czci i wiary.
                Przecież to, że olejki skutecznie zabijają bakterie nie jest wymysłem dr.nemo tylko zostało sprawdzone i potwierdzone w setkach badań.
                Piszesz "to już nie jest forum które ma pomagać chorym" zgadza się tak jest właśnie dzięki tobie i innym moderatorom.
                Wam się wydaje, że tylko wy macie patent na wiedzę i mądrość, że tylko abx mogą nas wyleczyć a tymczasem to ogromna większość uczestników jest dowodem na to, że abx tylko częściowo pomogą a nie są w stanie wyleczyć całkowicie.
                I właśnie Wy odmawiacie nam pomocy szermując wymyślonymi i nieprawdziwymi argumentami.
                • admin.fba Re: Hyde Park 29.09.12, 08:14
                  A które wątki reklamują abx?
                  Czy te, w których ktoś pisze co przyjmuje?

Policz ile wątków na 2 pierwszych stronach forum dotyczy ziół i leczenia innego niż antybiotykowe, a potem... możesz dalej się oburzać i cytować/powtarzać te same zdania, które już kiedyś wypowiedział jan440 (a może swoje własne?).
                  • zielarz22 Re: Hyde Park 29.09.12, 10:19
                    Dlaczego nie odniesiesz się konkretnie do zadanych pytań.
                    Zawsze tylko przemilczanie.
                    Czyli o przyjmowaniu abx można pisać zawsze a przypadku ziół już nie zawsze.
                    W takim razie napisz kto z moderatorów jest specjalistą od ziół i jak selekcjonuje wątki ziołowe na lepsze i gorsze. No chyba, że dalej funkcjonuje poczucie oblężonej twierdzy gdzie wszystko jest tajne i nie wiadomo kto za co odpowiada.
                    Ziołowych wątków jest i będzie coraz więcej z prostej przyczyny - ludzie sami się przekonali i przestali słuchać propagandy, że ILADS, że abx są lekiem na całe zło.
                    Nie ukrywam, że całkowicie się solidaryzuję z janem440 - to otwarty facet który np. wcale nie przekreślił abx.
                    • wietom1 Re: Hyde Park 29.09.12, 10:28
                      Chciałem sprawdzić co dr. Burrascano pisze o dietach, ziołach, minerałach, witaminach, nagrzewaniach zmianie stylu życia itp..
                      Myślę, że przy obecnej polityce tego forum - niewiele miałby do powiedzenia, chyba że w dziale ..... Hyde Park

Na chybił trafił wybrałem jedną z prac:
                      www.borelioza.org/rozne_zgoorek/borelioza-burrascano.pdf
                      strona 2.
                      · dr. Burrascano pisze u podawaniu witamin z grupy B oraz magnezu
                      · W terapii skutecznie działa serotonina, pentoxifilina, a nawet Ginko biloba (o zgrozo, toż to..........miłorząb japoński)
                      · Terapia polega na zwiększaniu objętości krwi (podawanie zwiększonych dawek sodu i płynów oraz, w miarę możliwości, Florinef z potasem).
                      Strona 6
                      Clindamycyna, 600 mg plus chinina 650 mg (kolejny raz ktoś może złapać się za głowę.... chinina to kora chininowca),
                      W trakcie terapii występują problemy takie jak rozwolnienie, łagodne mdłości oraz znaczne wydatki na Mepron (Metron to inaczej Atowakwon lub w przemyśle kosmetycznym jako Juglon (5-hydroksy-1,4-naftochinon) organiczny związek chemiczny z grupy barwników chinonowych.Występuje w liściach, korzeniach i łupinach orzechów).
                      Strona 8
                      Występują trzy czynniki skazujące leczenie na niepowodzenie, niezależnie od tego jakie środki zastosowano: niewykonywanie zaleceń lekarza przez pacjenta, ........ alkohol i niedostatek wypoczynku (czy to nie jest typowe zalecenie dietetycze i dotyczące zmiany stylu życia??)
                      Strona 12
                      Należy się spodziewać wzmożonego rozwoju drożdżaków i w związku z tym konieczna jest odpowiednia dieta
                      Strona 13
                      Prawie ani słowa o antybiotykach ale nie chcąc cytować całej strony podam tylko słowa kluczowe: jogurt i preparaty acidofilne, zestawy witamin i witamina B kompleks, fizykoterapia, rehabilitacja i stopniowo wdrażany program ćwiczeń, witaminy i składniki odżywcze podane poniżej, ocena psychosocjalna i ew. doradztwo, używanie alkoholu, przyjmowanie kofeiny, nadmierny stres, niedobór snu, kwasy tłuszczowe
                      a herezją jest chyba ......Wykazano klinicznie, że Cordyceps, znane tybetańskie zioło, jest antyoksydantem, poprawia wigor, dodaje energii i poprawia dotlenienie
                      Strona 14
                      GLA i EPA otrzymywane odpowiednio z roślin i ryb, Oleje roślinne (omega 6) z pierwiosnka, z ziarna czarnej porzeczki, olej z ogórecznika, Olej z ryb (omega 3), Koenzym Q 10, witamina B, magnez, multiwitaminy, rehabilitacja
                      Same antybiotyki nie są w stanie usunąć tych efektów. Dlatego należy przepisać fizykoterapię Pierwsza faza zawiera różnego rodzaju elementy wprowadzające (masaże, nagrzewania, TENS, MENS, ultradźwięki itp.) i zestaw intensywnych ćwiczeń ruchowych - szczególną uwagę chciałem zwrócić na słowo "nagrzewania"
                      Strona 15
                      Zalecam lekką, niskotłuszczową dietę z produktów o dużej wartości odżywczej, z małą zawartością skrobi i innych prostych węglowodanów, całkowitą abstynencję alkoholową, eliminację spożycia kofeiny i, o ile występuje nadwaga, poważne podjęcie prób zrzucenia wagi. Należy rozważyć zaznajomienie pacjenta z dietą stosowaną przy chorobach reumatycznych
                      Zaprzestanie palenia jest niezwykle istotne i krok ten powinien zostać podjęty niezwłocznie.
                      Im dalej - tym wiecej wskazówek praktycznych
                      ==================
                      a jako ciekawostki dodam od siebie
                      Niektóre antybiotyki pozyskiwane są z pleśni czyli ... grzybów niedoskonałych.
                      Cefalosporyny zostały wyizolowane z hodowli grzyba Cephalosporium acremonium
                      Nie analizowałem metod pozyskiwania wszystkich wymienionych w tej pracy antybioyków, chyba znacie je lepiej ode mnie.
                      www.chinmed.com/index.php?id=259&dzial=11 Warto przeczytać historię Marka Plotkina, który sprzedał pewnemu koncernowi farmaceutycznemu informacje o leczniczych właściwosciach roślin z dżungli. Gdy wrócił po latach i wszedł do chaty szamana, bazy przetwarzania lokalnych ziół, i stwierdził, że zostały one zastąpione rzędami butelek od firmy farmaceutycznej. Jak się bardziej im przyjrzał, odkrył, że były to syntetyczne odpowiedniki sporządzone przez firmę farmaceutyczną na bazie informacji, które jej sprzedał przed 4 laty. Spytał on również, dlaczego używają oni tych syntetycznych lekarstw. Odpowiedzią było: "Misjonarze nam powiedzieli, że nasze naturalne leki są dziełem diabła i powinniśmy używać te zabutelkowane lekarstwa."
                      Nie mam nic przeciwko misjonarzom, nawet kilku z nich wspieram, (działają oni jednak w sferze duchowej a nie biznesowej). Chodzi o to że czasem pod przykrywką nowoczesnosci i hasła „leki nowej generacji” wciska się nam za bardzo duże pieniadze, coś co prawie za darmo mamy w zasięgu ręki.

• dx771 Re: Hyde Park 29.09.12, 12:42
                        wietom1 napisał:

Chciałem sprawdzić co dr. Burrascano pisze o dietach, ziołach, minerałach, witaminach, nagrzewaniach zmianie stylu życia itp..
                        Myślę, że przy obecnej polityce tego forum - niewiele miałby do powiedzenia, chyba że w dziale ..... Hyde Park

Polityka forum smile

Ciekawe do jakiej partii należą moderatorzy smile smile

Platforma Antybiotykowa
                        Ruch Anolokida
                        Polskie Stronnictwo Ziołowe
                        Samouleczenie
                    • admin.fba Re: Hyde Park 29.09.12, 11:46
                      zielarzu - zapewne skopiowałeś sobie treść skasowanych wątków, więc...
                      zwyczajnie załóż sobie nowy wątek i wrzuć tam uporządkowane i istotne informacje, np:
                      - co?
                      - jak działa?
                      - na co działa?
                      - ile i jak przyjmować
                      itp.

Wątki zostały skasowane, o czym wyraźnie pisałem, nie ze względu na że traktowały o ziołach. Zostały skasowane, bo wartości merytoryczne przeplatały się tam z agresją, obrażaniem innych użytkowników i w związku z tym panował tam totalny chaos informacyjny, którego nie dało się sensownie wyczyścić poprzez kasowanie pojedynczych postów. Na wszelki wypadek dodam, bo podobno nie czytamy ze zrozumieniem, że niekoniecznie mam tu na myśli założycieli wątków.

Nie mam ochoty, ale odpowiem na niektóre pytania i nie tylko te, skoro tak ci zależy:
                      1. nie ma żadnej selekcji podczas udostępniania forum nowym użytkownikom; nie ma też konieczności logowania się do forum, jeżeli nie ma się zamiaru pisać (czytać może każdy)
                      2. nie kasuję się wątków, w których prowadzona jest rzeczowa dyskusja
                      3. kasuje się wątki reklamowe i takie, które nachalnie próbują narzucić jedynie słuszną drogę, bez podejmowania dyskusji oraz wątki wywołujące agresję, konflikty itp.
                      4. nikt nam nie płaci za opiekowanie się forum, więc nie siedzimy tu godzinami żeby pilnować, czy przypadkiem ktoś kogoś nie obrzucił błotem i nie trzeba wykasować postu; nie zawsze zaglądamy tez do każdego wątku, bo podobnie jak innych forumowiczów nie wszystko nas interesuje; często reagujemy nie z własnej inicjatywy, ale dlatego, że dostajemy informacje o tym, że coś się dzieje niedobrego od innych forumowiczów.
                      5. jak zauważył wietom1, którego cenię za umiejętność dyskusji, Burrascano (ILADS, o ile coś się nie zmieniło) i nie tylko on, nie stroni od pisania o "dietach, ziołach, minerałach..." - zarzut, jakoby moderatorzy słuchali propagandy "ILADS, że abx są lekiem na całe zło" wynika ze złej woli zielarza i jakiegoś dziwnego dla mnie zacietrzewienia.
                      Tylko ślepy nie widzi ile jest wątków poświęconych ziołom na tym forum!!!
                      I nie ma w tych wątkach żadnej agresji!!!
                      I nikt z forumowiczów nigdy nie protestował, że takie wątki są na tym forum!!!
                      6. już od dawna nie ufam lekarzom, jako lekarzom - pudło panie zielarzu
                      7. nie jestem specjalistą od abx, nie jestem specjalistą od ziół, nie jestem specjalistą od olejków, biorezonasu, ozonu... i nie muszę być specjalistą od żadnej z tych rzeczy, bo moim zadaniem jest pilnować porządku na forum - jestem psem pasterskim, a nie pasterzem.
                      To forumowicze podejmując dyskusję, a nie pyskówkę, wskazując prace naukowe i badawcze na dany temat, weryfikują teksty i wypowiadają się, czy dana rzecz jest dobra, daje nadzieję, czy jest szarlatanerią i wyciąganiem kasy od pacjenta.

Wystarczy? Potrzebne kolejne odpowiedzi? Może teraz trochę dobrej woli z drugiej strony?

ps. fajne to: (chemdog) wolałeś założyć jakiś wątek Hyde park niż konkretny na temat ziól pomocnych w Boreliozie!!! to świadczy o niewiedzy,ignorancji, braku kompetencji oraz jawnej dyskryminacji ludzi oraz cenzurze płynącej z braku poszanowania oraz udawania,że jest się tym Strażnikiem bramy smile
                      • zielarz22 Re: Hyde Park 29.09.12, 13:36
                        Dziękuję za chociaż częściowe odpowiedzi, dalej Cię za to kocham.
                        Po kolei:
                        Niestety nie skopiowałem. Ja też używam olejki ale jan440 stosował je dłużej i to właśnie było cenne. Ja dopiero biorę właśnie od zimy.
                        Twoje tłumaczenie jest trochę pokrętne, szczególnie jako moderatora.
                        Załóżmy, że zgodnie z Twoją sugestią założę wątek np. o olejkach, dyskusja będzie się toczyć, ileś ludzi napisze i potem jak zwykle wkroczy margolcia i zmiesza wszystkich z błotem. Moderatorzy jako jej poplecznicy oczywiście nic nie zrobią, potem ktoś odpowie margolci ona odda, dołączą się inne osoby i oczywiście zapanuje jak piszesz "totalny chaos"
                        Wtedy oczywiście na skutek oddolnych inicjatyw i usilnych próśb moderatorzy wkroczą do akcji i skasują cały wątek robiąc przy okazji z ludzi idiotów, agentów reklamowych i agresorów.
                        Dlaczego taka margolcia (dla mnie to prawdziwa wersja marzeny, ale to tylko moja opinia) nie została wykluczona z forum?
                        Czy tylko dlatego, że jest marzeną, jej kopią czy też kuzynką czy przyjaciółką?
                        Przecież wątków gdzie obraża ludzi swoją agresją jest kilkanaście, podobnie jak wypowiedzi ludzi którzy mają takie same jak ja zdanie.
                        Ad.1. Chyba sam sobie zaprzeczasz. Jeśli nie ma selekcji to po co są podania o przyjęcie?
                        Ad.2. Dlaczego tak dziwnie się składa, że nierzeczowa dyskusja jest tylko i wyłącznie na wątkach ziołowych?
                        Ad.3. Przecież nie powinno się podejmować wątków dyskusyjnych bo wywołują agresję co jest podstawą skasowania.
                        Ad.4. Czy ty myślisz, że mnie ktoś płaci czy innym którzy piszą i czytają forum? Każdy z nas to robi tylko z jednej prostej przyczyny - chce wyjść z tego syfu. Jest Was 4 to ilu trzeba?
                        Ad.6. Gdzie napisałem, że ufasz lub nie lekarzom?
                        Ad.7. Zgadzam się masz pilnować aby był porządek. I co jest?

Piszesz o dobrej woli - czy według Ciebie ona występuje tylko wtedy jak ktoś się zgadza z moderatorami?
                        A jak się ktoś nie zgadza,ma pytania i wątpliwości to już nie ma dobrej woli?
                        • admin.fba Re: Hyde Park 29.09.12, 15:19
                          Zgodnie z zapowiedzią kończę swój udział w tej dyskusji, ale jeszcze odniosę się do ostatniego wpisu:
                          ad.1 to już było na forum wyjaśniane
                          ad.2 mylisz się, w historii tego forum (a to wiele lat) wątków, które wzburzyły emocjonalnie forumowiczów było wiele i bynajmniej nie dotyczyły ziół czy olejków
                          ad.3 dziwne, bo u mnie rzeczowa dyskusja nie wywołuje agresji
                          ad.4 no comment

Z innych drobiazgów:
                          - przepraszam, prawdopodobnie ktoś inny pisał o tym zaufaniu do lekarzy i mi się pomyliło
                          - podobno jest forum olejków, więc wystarczy google
                          - jeżeli ten czy inny użytkownik obraża kogoś, to proszę mu nie odpowiadać w poście, który zawiera również wypowiedź merytoryczną - nie ma możliwości ingerowania w treść czyjegokolwiek postu, więc albo kasuje się cały post (tracąc najczęściej logiczną ciągłość wypowiedzi) albo cały zostawia (niestety razem z błotkiem)
                          - jak dotąd nie dostrzegam ani na forum ani w mailach do mnie jakiejś skoncentrowanej krytyki tego, co zrobiłem...

I na do widzenia: jestem człowiekiem starej daty, więc gdy idę do kogoś w gościnę, to zdejmuję buty, choć podobno to temat kontrowersyjny w savoir vivre.
                          • dx771 Re: Hyde Park 29.09.12, 15:56
                            Teraz piszę poważnie:
                            Może nieładnie polecać konkurencje, ale jak ktoś jest niezadowolony z tego forum to jest przecież inne:

kleszcze.edu.pl/
                            Wiele osób przeszło do tego forum i chwali sobie spokój i merytoryczność. Do tego jest tam dział o ziołach.

Nie wiem po co niektórzy męczą się na forum gazety.

A teraz niepoważnie (choć nie wiadomo) smile

Po co pisać na forum gazety gdzie moderatorami są osoby podstawione przez producentów antybiotyków i lekarzy smilesmilesmilesmilesmile

Pozdrawiam.DX

www.borelioza.org/
                        • marzena1963 Re: Hyde Park 30.09.12, 09:12
                          "...Dlaczego taka margolcia (dla mnie to prawdziwa wersja marzeny, ale to tylko moja opinia) nie została wykluczona z forum?
                          Czy tylko dlatego, że jest marzeną, jej kopią czy też kuzynką czy przyjaciółką..."

Obrażasz mnie bezpodstawnymi zarzutami!!! Nie zachowałeś swoich opinii dla siebie!
                          Zarzucasz mi zaburzenie dysocjacyjne tożsamości lub kumoterstwo! Jakie masz ku temu podstawy?!

Proszę, aby admin zareagował zgodnei z regulaminem:
                          "...niepotrzebne antagonizowanie, ponieważ takie wpisy będą usuwane."
                          • basia-morena Re: Hyde Park, neuroinfekcje i trolle 30.09.12, 22:09
                            To może Państwo Moderatorzy wyjaśnią istnienie i tolerowanie zjawiska margolcia_63?

Zanim zaczęłam pisać tą wiadomość pomęczyłam trochę forumową wyszukiwarkę na temat trolli i margolcia_63. Bardzo często okazywało się, że zjawiska te się pokrywają przynajmniej od roku.

Przecież to nie jest osoba chora psychicznie, bo w wielu wątkach wypowiada się spokojnie i do rzeczy, ale czasami jak wejdzie w jakiś wątek, to tylko zionie jadem, wściekłością i frustracją neuroinfekcji, którą używa jako główny argument przy niszczeniu w miarę spokojnej dyskusji. Nawet, jeśli ma tą neuroinfekcję, to czy to daje prawo tej osobie do obrażania ludzi i mieszania ich z doktorem Mengele i Katyniem?

I proszę nie opowiadać, że nie wiedzieliście nic o tym zjawisku. Google mi świadkiem, że istnieje od dawna.

Krótko tu jestem, ale uderzyło mnie ciekawe zjawisko: wściekły/a dyskutant/ka nie wiadomo o co, (ale nie margolcia_63, nie pamiętam już kto), też chwalący/a się neuroinfekcją jako argument przeciwko mnie wyciągał fakt, że staram się życzliwie uśmiechać w tekście, co tą osobę obraża.

Rzeczywiście zwykle staram się szanować dyskutantów, a dyskusja i brak zgody nie oznacza dla mnie wrogości.

To chyba świadczy o atmosferze panującej na forum - jakoś nikt nie uspokaja emocji.
                            Moderatorzy, jak zrozumiałam, chyba tylko kasują zadymy i reklamy.

Może po prostu potrzebujecie więcej moderatorów? Ja już jestem zajęta gdzie indziej, więc się nie zgłaszam na ochotnika wink Zresztą, raczej nie mam boreliozy (tak myślę).

Pozdrowienia smile
                            Basia
                              • basia-morena Re: Hyde Park, neuroinfekcje i trolle 01.10.12, 21:36
                                > A umiesz w tutejszym systemie forumowym zrobić cokolwiek innego?

Nie wiem, co w gazetowym systemie mogą moderatorzy, bo ja siedzę na SMF.
                                Ja mam zwyczaj najpierw podyskutować na priv, jeżeli to nie pomaga, to publicznie stwierdzam, że uważam, że człowiek się źle zachowuje. Prawdą jest, że mogę kasować i edytować pojedyncze wpisy. Banować też mogę, ale jeszcze tego nie zrobiłam - nie było potrzeby.

Pozdrowienia smile
                                Basia

P.S.
                                Ładne masz zwierzątko w profilu, podobne nieco do jednego Filuta, który codziennie z balkonu rano płacze do mojej psicy smile
                                Basia
                        • pies_z_laki_2 Re: Hyde Park 30.09.12, 14:27
                          > zielarz22 napisał:
                          >Moderatorzy jako jej poplecznicy oczywiście nic nie zrobią, potem ktoś odpowie margolci ona odda,
                          > dołączą się inne osoby i oczywiście zapanuje jak piszesz "totalny chaos"
                          (itd, całego postu kopiować nie będę)

Znowu twoje insynuacje, szczucie, podjudzanie, rozładowanie frustracji, pomówienia, toż to czystej wody trollowanie!

Ja bym cię już dawno zbanowała, a tylko dobremu charakterowi i niezmierzonej cierpliwości Admina zawdzięczasz swoją tu nadal obecność. Albo to wykorzystasz ten przywilej, albo rób dalej tak jak do tej pory, a na pewno wszystkie twoje przepowiednie się sprawdzą (sam sobie na to zapracujesz tongue_out).

• zielarz22 Re: Hyde Park 01.10.12, 08:15
                            Kto to napisał ?: " mam za dużo lat i doświadczeń, żeby mnie coś z nerwów łatwo wyprowadziło. Oaza spokoju i tolerancji to ja, nie miewam skłonności do sadyzmu, "
                            Dla ułatwienia Admin tego o sobie nie pisał a mimo to dziękuję mu za to, że taki właśnie jest.
                            Przecież to co napisałem o osobie M63 jest czystą prawdą zauważaną przez większość uczestników forum, z wyjątkiem niektórych moderatorów.
                            Obrazić, rozjątrzyć, itd tak aby poźniej moderatorzy mogli skasować wątek. Oczywiście dla dobra wszystkich. Jeśli tak nie jest i są to moje insynuacje......... to napiszcie wyraźnie - My moderatorzy uważamy, że M63 to chodząca dobroć, taki mały słodki baranek a tylko zielarz się czepia insynuując, że to wilk w baraniej skórze.
                            • analogkid Re: Hyde Park 01.10.12, 17:08
                              zgadza się - M63 to pierwsza w kolejce osoba, która powinna wylecieć z forum na przysłowiony "zbity pysk" lub dostac przynajmniej (wielokrotnie) ostrzeżenie za swoje bzdurne niemerytoryczne i obrażające wprost innych komentarze. Natomiast ostrzegani i banowani są inni próbujący dyskutować a nie obrażać. m63 jest za to najczescjei opisywana mniej wiecej tak: "moze jest czasami porywcza ale robi dużo dobrego dla forum"

więc ja sie pytam co dobrego? jątrzenie, obrażanie, wyzywanie lekarzy czy ludzi nauki od głąbów i nieuków i niedopuszczanie do głosu nikogo kto ma inne podejście niż agresywna terapia abx?
                              • dx771 Re: Hyde Park 01.10.12, 19:35
                                Fajnie że powstał Hyde Park do rozwiązywania tego typu dylematów, po co zaśmiecać forum główne. Świetny pomysł moderatorów.
    • analogkid Re: Hyde Park 30.09.12, 13:21
      admin.fba napisał:

> Koniecznie musisz kogoś obrazić...
      > .....
      > Ten wątek jest dla ciebie

Pierwszy raz spotykam się z Hyde Parkiem w którym można sobie legalnie z namaszczeniem admina kogoś poobrażać wink

naprawdę mogę?

• kicu2011 Re: Hyde Park 30.09.12, 14:56
        analogkid napisał:

> admin.fba napisał:
        >
        > > Koniecznie musisz kogoś obrazić...
        > > .....
        > > Ten wątek jest dla ciebie
        >
        > Pierwszy raz spotykam się z Hyde Parkiem w którym można sobie legalnie z namasz
        > czeniem admina kogoś poobrażać wink
        >
        > naprawdę mogę?

Naprawde to wystarczy wlaczyc myslenie i nie czepiac sie kazdego tekstu.
        • zazule Re: Hyde Park 02.10.12, 09:54
          Jak dobrze ze mamy HydeParksmile

Za wywalaeniem Margolci sa tylko Ci, którym przeszkadza Ona w promowaniu siebie ew swoich produktów.

Jak sie spotykamy w realu to wieszkosc chorych ma zdanie ze dobrze ze Margolcia ro równa babka i dobrze ze jest na forum.
          • margolcia_63 Re: Hyde Park 03.10.12, 20:06
            Nie mam co prawda ochoty nikogo obrażać , a i walczyć z nachalnym marketingiem i głupim eksperymentatorstwem nie mam już siły.

Może to trochę nie ten wątek ale dzięki Zazule.

Jedyne co mogę stwierdzić to forum chyli się nieubłaganie ku upadkowi.
            Jeśli sami chorzy robią sobie żarty z tak poważnych chorób to tymbardziej nikt problemem się nie zajmie ani w bliżej, ani dalszej przyszłości!!.

Ja polecam okłady( w sensie nawalania się) rzepą i namaczanie w Cloroxie i oczywiście głodówka najlepiej 3 miesięczna, oczywiście koniecznie lewatywy z kawy lub herbaty.

Mam nadzieję, że jednak udało mi się kogoś obrazić.
            • zielarz22 Re: Hyde Park 03.10.12, 21:37
              Podobno dr. Mengele też był równym facetem i miał wielu znajomych.
              Ponieważ na forum piszemy o własnych doświadczeniach cieszę się , że M63 podała nam swój sposób na ... no właśnie nie wiem na co.
              W każdym razie jej nie pomogło.
              Pomóżcie biednej M63 i napiszcie jakie polecacie dla niej sposoby aby zrobiło się jej lepiej.
              Abx nie polecajcie bo przecież już wszystkie wypróbowała.
              Może ktoś zna jakieś dobre zioła żeby się mogła wymoczyć?
              • chemdog Re: Hyde Park 04.10.12, 00:24
                Ja mam coś dla niej naturalnego na jej frustrację i fobię! 5-HTP(5-hydroksytryptofan) Naturalny środek przeciwdepresyjny! Prekursor serotoniny. Doskonały środek na bezsenność i zły nastrój. lepsze niz syntetyczne odpowiedniki warto było by nad tym pomyśleć i zastanowić się
                • margolcia_63 Re: Hyde Park 04.10.12, 06:49
                  chemdog i zielarz, jak to powiadali już starożytni górale " uderz w stół a nożyce się odezwą.'

Was to nawet nie warto obrażać!
                  Zresztą chyba za bardzo to się nawet nie da. Wielka szkoda, bo to by było z pożytkiem dla forum.

A głów sobie nie eksploatujcie by wymyślić kurację dla mnie, bo to może b. zaszkodzić, ja mam lekarza, zresztą nie wejdę ani w paszę dla zwierząt, ani olejki, ani inne joalisy.....

A ty chemdog to zanim zaczniesz leczyć to najsamprzód do szkoły, bo czytać tego co piszesz się nie da.

Toż to jakiś desant zielarzy i innych naturoterapeutów, nie macie własnych forów. Tam znaleźlibyście pełne zrozumienie uncertain
              • analogkid Re: Hyde Park 06.10.12, 11:19
                > Pomóżcie biednej M63 i napiszcie jakie polecacie dla niej sposoby aby zrobiło s
                > ię jej lepiej.
                > Abx nie polecajcie bo przecież już wszystkie wypróbowała.
                > Może ktoś zna jakieś dobre zioła żeby się mogła wymoczyć?

ja chyba znam - Cicuta virosa L. i na pewno rośnie gdzieś na bagnach obok jej domku na kurzej stopce wink
                • uruz2 Re: Hyde Park 06.10.12, 16:44
                  Analog, Rybeńko! Chyba jednak przesadziłeś w uwielbieniu Margolci. smile Aż tak mądra jak Sokrates wg Ciebie jest, i jak on winna zginąć ???

Wiedzę ma, i odwagę - to pewne. Aliści nie wiem, czy później będzie Cię stać na złoty posąg ku Jej czci...

Wymocz w czymś główkę, bo jakoś błyskotliwość Ci pada...A przecież to jest w Tobie najbardziej urocze...Heheheheh
                  • analogkid Re: Hyde Park 07.10.12, 01:18
                    phi ! Nawet Sokrates w swych rozmyślaniach i teoriach nie zaszedł tak daleko jak m63. Poza tym po Sokratesie nie pozostało żadne działo, po margolci pozostanie zaś "nauka" na wszystkich forach medycznych na jakich pisze w Internecie a jest tego imponująca ilość

tez Cie kocham Rybeńko, choc mniej niźli wielbię margolcie aliści i nie miłować ciężko i miłować nędzna pociecha, gdy żądzą zwiedzione, myśli cukrują nazbyt rzeczy one...
                    • uruz2 Re: Hyde Park 07.10.12, 10:44
                      Hmmm...smile Sęp bał się panicznie śmierci, konał na puchlinę wodną. Czyżbyś, tak jak on czuł się na krawędzi ???? W celibacie się męczysz??? Bo ciało mdłe odmawia posłuszeństwa?

To by tłumaczyło złośliwość i jednostronność wypowiedzi. smile))

W te klimaty ze mna nie wchodź, bo wyjdziesz na nędznego, tchórzliwego impotenta...Hehehehe
                        • analogkid Re: Hyde Park 07.10.12, 12:19
                          uruz2 napisała:
                          > Hmmm...smile Sęp bał się panicznie śmierci, konał na puchlinę wodną. Czyżbyś, tak
                          > jak on czuł się na krawędzi ???? W celibacie się męczysz??? Bo ciało mdłe odmaw
                          > ia posłuszeństwa?
                          >
                          > To by tłumaczyło złośliwość i jednostronność wypowiedzi. smile))
                          >
                          > W te klimaty ze mna nie wchodź, bo wyjdziesz na nędznego, tchórzliwego impotent
                          > a...Hehehehe
                          > Do tego w mohairowym berecie, bo przecież Szarzyński po nawróceniu, stał się su
                          > pergorliwym katolikiem!!!wink

widac co ludzi kręci w tym forum wink

HP mimo ze istnieje ze 2 tygodnie za niedługo bedzie miał więcej wpisów niż wątek wyleczonych a za niedługo przegoni inne...wink
                          • uruz2 Re: Hyde Park 07.10.12, 12:40
                            A kto sprowokował???? Kto był złośliwy, jadowity i sugerował leczenie cykutą????

No, sam widzisz, jak pięknie nawet na niemerytorycznych wypowiedziach wyłazi Twój charakter...

Przemyśl to sobie. Gdybys nie jątrzył, ja bym milczała.

Prowokujesz, Rybeńko!!!! smile I nawet nie bardzo ma znaczenie temat. smile))
                            • analogkid Re: Hyde Park 07.10.12, 12:54
                              uruz2 napisała:

> A kto sprowokował????

zielarz22 napisał:

> Pomóżcie biednej M63 i napiszcie jakie polecacie dla niej sposoby aby zrobiło s
                              > ię jej lepiej.

ja tylko spełniłem prośbe zielarza - nie musiałaś nakręcać katarynki dalej...
                              • uruz2 Re: Hyde Park 07.10.12, 15:31
                                A pewnie, ja to powinnam stulić twarz, nawet jak mi sie coś nie podoba smile

Ty sobie natomiast pozwalasz, jak na lidera Stronnictwa Alogkida przystało. Tu złośliwość, tam szczypta jadu, ton wyższości...Cudo smile))

Wykazałam jedynie, że rozniecasz ogień tam, gdzie go w ogóle nie powinno być. CBDU. smile))))

Ten zacny skrót - co było do udowodnienia - tłumaczę w razie jakbyś z matmy był też tępym gwoździem.
                                • analogkid Re: Hyde Park 07.10.12, 18:49
                                  uruz2 napisała:

> Ten zacny skrót - co było do udowodnienia - tłumaczę w razie jakbyś z ma
                                  > tmy był też tępym gwoździem.

dzieci w szkole dają Ci popalić ?
                                  ale spoko, mozesz sie jeszcze powyzywać na mnie - dla dobra nauki wink

całuski
                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 07.10.12, 19:48
                                    Analog a Ty to za każdym razem jak palniesz, to jak gołąb o parapet. Po pierwsze zanim weźmiesz się za leczenie mojej osoby to się naucz ścinać mleko, a dopiero potem weźmiesz się z trucicielstwo, bo to jednak ciut wyższa szkoła jazdy.
                                    Najsamprzód produkcja kumysu, potem leczenie. Poza tym ja nie jestem za bardzo za medycyną alternatywną, jeśli nie zauważyłeś, więc przed tobą jeszcze więcej, najpierw naucz się ścinać mleko, potem czytać ze zrozumieniem, potem poczytaj a na sam koniec zajmij się leczeniem!
                                    Jeśli tak samo trujesz jak ścinasz mleko to ja poczekam!
                                    • margolcia_63 Re: Hyde Park 07.10.12, 20:12
                                      Jak zginał Sokrates, tu też zdania są podzielone!
                                      W każdym razie Państwo fito ostrożnie z tym ziołolecznictwem, bo tego towaru jest też trochę i jak leczycie tak jak analog ścina mleko to może się skończyć tragedią.

" Szczwół plamisty, pietrasznik plamisty ( conium maculatum l. )
                                      Należy do baldaszkowatych jak pietruszka. Jest do niej podobny i mylony z dziką pietruszką.
                                      Zawiera bardzo groźną truciznę koniinę, która najpierw silnie pobudza, a następnie poraża zwoje
                                      wegetatywne układu autonomicznego oraz zakończenia nerwów ruchowych'.
                                      Sok z niedojrzałych owoców był w starożytnej grecji używany do tracenia skazańców, tak zginął
                                      Sokrates.

• uruz2 Re: Hyde Park 07.10.12, 20:29
                                        Analog, to ja tu staram się jak mogę Cię obrazić, a Ty mi buziaczki przesyłasz ?????

Czas umierać...smile)))))

Jedyne dziecko, z którym mam do czynienia, to moje własne...No i Ty, rzecz jasna smile)))

Tego się nie spodziewałam. Idę naostrzyć pazurki i chyba się rzucę jednak na kogoś innego.

Ja się nie zgadzam, co to za HP ???? Z całuskami????? smile)))))
                                            • analogkid Re: Hyde Park 07.10.12, 22:43
                                              margolcia_63 napisała:

> Szaleju, pokrzyku, wilczego łyka, cykuty- oczywiście.

jak to dobrze ze jest ta Wikipedia wink

pozdrawiam ale już nie całuje
                                              • margolcia_63 Re: Hyde Park 08.10.12, 11:54
                                                Analogu po to są narzędzia by z nich korzystać. Tobie też to radzę. Nawet już niektóre ptaki to potrafią.
                                                Może jaki waran z Comodo zechce całusków od Ciebie, ale nie polecam.
                                                Zresztą nie wiem może uruz się zachwyciła wizją, tylko tak się kryguje przez kokieterię. wink
                                                • uruz2 Re: Hyde Park 08.10.12, 17:08
                                                  A daj spokój, Margolcia...smile Co to za kłótnia albo nawet i sprzeczka, kiedy się facet nie daje sprowokować. Zniechęciłam się.Taki, dajmy na to, Geodeta...Ten to by dopiero szału dostał...

Przecież z Chemdogiem się nie będę kłócić, no wybacz...

Mogę z Mureną jeszcze, ale ona zdrowa jak koń i ma intencje raczej przejrzyste...Będzie świat zbawiać. Za naszą kasę.

Coś okropnego...smile)))
                                                  • analogkid Re: Hyde Park 08.10.12, 17:54
                                                    przepraszam ze zaniedbywam Szanowne Panie ale "dział kłótni" otwarty jest jedynie w godzinach wieczornych wink

nie zwykłem sie kłócić poza godzinami pracy w moim dziale

wink
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 09.10.12, 00:42
                                                    Analogu, niewiele z Ciebie pożytku, ani ty mleka zsiąść nie umiesz, ani nawet pokłócić się porządnie. Możeś chory? Dobrze zgaduję?
                                                    My tu robimy 24 godziny na dobę, nie ma przestojów, plan trza wyrobić.
                                                  • analogkid Re: Hyde Park 11.10.12, 16:25
                                                    margolcia_63 napisała:

> Analogu, niewiele z Ciebie pożytku, ani ty mleka zsiąść nie umiesz, ani nawet p
                                                    > okłócić się porządnie.

oj wypraszam sobie Królewno Upadła- umiem zrobic nawet ser jak na serowara przystało

sv068.sendspace.pl/cache/img/2012/10/11/3d/badb56e5f9ea50f2355900f.450x450.jpg
                                                    wysłać Ci w paczce?
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 11.10.12, 17:29
                                                    Wow! Jestem pod wrażeniem! A sery pleśniowe też umiesz robić??
                                                    Jak się okaże, że umiesz też robić sery pleśniowe to się chyba z tobą ożenię. wink Jak nie będziesz chciał po dobroci to siłom.... nie wiem tylko, czy mnie która nie ubiegnie, taka uruz na ten przykład. Wygląda na taką co lubi sery.
                                                  • analogkid Re: Hyde Park 11.10.12, 21:19
                                                    margolcia_63 napisała:

> Wow! Jestem pod wrażeniem! A sery pleśniowe też umiesz robić??
                                                    > Jak się okaże, że umiesz też robić sery pleśniowe to się chyba z tobą ożenię. ;
                                                    > ) Jak nie będziesz chciał po dobroci to siłom.... nie wiem tylko, czy mnie któr
                                                    > a nie ubiegnie, taka uruz na ten przykład. Wygląda na taką co lubi sery.

hmm, coprawda nie celowałbym w aż tak odległy rocznik tongue_out no i niestety jestem juz zajęty ale wydaje mi sie ze zrobienie sera pleśniowego nie byloby specjalnym problemem, tylko ten smrodek trzeba by wytrzymac w czasie dojrzewania, zadbać o temperaturę i zakupic kilka powszechnie dostępnych kultur grzybków, bo przeciez OPTIMA już jest wink

a wolisz cammembert czy brie? bo jeden i drugi rośnie na kulturach Penicillium sp. więc mniemam ze stąd to zamiłowanie do pleśniowego sera ;D

pzdr
                                                  • uruz2 Re: Hyde Park 11.10.12, 21:48
                                                    Macie wysyp krętków? smile)) Teraz się będziecie pobierać??? Hehehehehsmile)))

Sery lubię, ale nie do tego stopnia, żeby się z Alalogiem bratać ( nie mówiąc o ożenku, heheheh).
                                                    Chociaż wypowiedź o biorezonasie jest ok. smile))

Zamiast ozonu mam zamiar wyszarpnąć od pewnego pana heparynę...Za 20 zł.

Trzymajcie kciuki. smile))
                                                  • mab62 Re: Hyde Park 12.10.12, 09:58
                                                    Uruz,świetny pomysł z Heparyną.

Popycha leczenie do przodu na maxa.Obenie mam przerwę,ale jak załatwię refundowaną,to wracam do kłucia brzuszka.

Trzymam kciuki,oczywiście.

Pozdrawiam.
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 12.10.12, 12:53
                                                    Analogu, ser z penicyliną to jest to! Tylko chyba trochę ciężko wstrzyknąć. Ale jak byś umiał zrobić ser z Ceftibutenem..... to ho! ho! Nie wiem, czy byłbyś szczęśliwy, ale była bym twoja na wieki.
                                                  • uruz2 Re: Hyde Park 12.10.12, 17:16
                                                    Nawet ceftibuten mnie do Analoga nie przekona.smile Wilczysko w owczej skórze.smile

Mab., ja od dawna powinnam być na heparynie, ale nie mam siły przebicia i lekarz ciągle się opiera. Molestowanie lekarza jest mi równie obce jak obcałowywanie się z Analogiem. Ciężka sprawa. Wizyta w poniedziałek.

Dzięki za wsparcie.smile
                                                  • analogkid Re: Hyde Park 12.10.12, 18:58
                                                    margolcia_63 napisała:

> Analogu, ser z penicyliną to jest to! Tylko chyba trochę ciężko wstrzyknąć.

po co od razu wstrzykiwać, jest tyle ciekawszych możliwości aplikacji ;D ;D
                                                  • uruz2 Re: Hyde Park 12.10.12, 22:25
                                                    Analogu, Skarbie, skąd u Ciebie ten protekcjonalizm w wypowiedziach do mnie????

Wódki razem nie piliśmy, zapamiętałabym źle wychowanego człowieka!!!

Ja jestem z tych czytających. M.in. czytuję stare podręczniki medyczne. Naprawdę kiedyś dobierano dietę stosownie do wyglądu stolca, a lekarz czasem siedział przy nim i patrzył jak kruszeje. Lekarz niegdyś wąchał mocz, obserwował kał, przykładał do twarzy podkłady położnic. Dietę dobierano właśnie obserwując zmiany kału.

Nie mówię, że jesteś nieinteligentny, bo jesteś, ale zaburzenia narządów wewnętrzych widać po tym, co wydalamy.
                                                    Dlaczego z ludzi chorych robisz przygłupów ? To nie fair.

Starzy lekarze do dzisiaj twierdzą, że bez obejrzenia tych wstydliwych wydzielin, nie można postawic właściwej diagnozy. Byli oburzeni wprowadzeniem muszli klozetowych bez półek. Ale oni są na wymarciu, a Ty lekceważysz coś, co dawało im szansę na wykrycie choroby.

Myśl. Nie wyważaj otwartych drzwi. Nie marnuj energii i inteligencji na coś, co od 200 lat było normą. Kurczę, zastanów się, co jest ważniejsze - czy zeżresz karalucha, czy to, co z niego przyswoisz.. Uffff.
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 13.10.12, 06:29
                                                    No wreszcie, Uruz coś nowatorskiego!
                                                    Jakoś nikt do tej pory nie wpadł na to by leczyć bb&sp karaluchami. przecież taki przeszczep dodatkowych zwojów nerwowych wszystkim by się przydał, a może to już prawie mózgi?
                                                    Nie ma już co międlić tych metod alternatywnych, bo ileż można..... a o karaluchach to chyba jeszcze nie było?
                                                    W każdym bądź razie musimy być milsze dla Analoga, mnie wyhoduje Penicylinę, a Ty jak się postarasz to może masz szansę ma Heparynę z mleka i niech Cię ten koniował kardiolog pocałuje w ..... modlitewnik.
                                                    Fajne perspektywy!
                                                  • analogkid Re: Hyde Park 13.10.12, 14:14
                                                    uruz2 napisała:

> Nie mówię, że jesteś nieinteligentny, bo jesteś, ale zaburzenia narządów wewnęt
                                                    > rzych widać po tym, co wydalamy.
                                                    > Dlaczego z ludzi chorych robisz przygłupów ? To nie fair.
                                                    >
                                                    > Starzy lekarze do dzisiaj twierdzą, że bez obejrzenia tych wstydliwych wydzieli
                                                    > n, nie można postawic właściwej diagnozy. Byli oburzeni wprowadzeniem muszli kl
                                                    > ozetowych bez półek. Ale oni są na wymarciu, a Ty lekceważysz coś, co dawało im
                                                    > szansę na wykrycie choroby.

Ależ Kochana - nigdzie nie napisałem że to nie jest prawda i należy sie z twego śmiać !!! Chyba troche opacznie zrozumiałaś moją wypowiedz odnośnie zainteresowania wyglądem mojej kupy wink

To najprawdziwsza prawda i kazdy gastrolog powie ze równie ważne jest to co zjadamy jak to co wydalamy !!!

Mało tego już chyba tylko starzy lekarze i gastrolodzy szukają kibelków z tzw "półka"
                                                  • zielarz22 Re: Hyde Park 14.10.12, 10:13
                                                    Z różnych znanych mi lekarzy i specjalistów to jedynie dr.nemo pyta o wygląd stolca czy liczbę wypróżnień. Ale to tak na marginesie bo co to ma do boreliozy.
                                                  • uruz2 Re: Hyde Park 14.10.12, 19:38
                                                    Zielarz, pierwszy pada układ wydalniczy. Jelita. U wielu ludzi początek boreliozy manifestuje się niedomaganiami ze strony układu pokarmowego. Mogą być dyskretne, bywają podobne do grypy jelitowej, później przechodzą w stan przewlekły.

Przy borelce pada odporność, o której decydują jelita. Nie wiem, po co to piszę, bo przecież taką wiedzę posiada każdy chory. Chyba. smile
                                                  • zielarz22 Re: Hyde Park 15.10.12, 21:14
                                                    Być może tak jest w Twoim przypadku.
                                                    U większości ludzi borelioza manifestuje się inaczej.
                                                    Pierwsze słyszę, że o odporności decydują jelita.
                                                    Każdy choruje inaczej, myślałem, że o tym wiedzą wszyscy.
                                                  • uruz2 Re: Hyde Park 15.10.12, 21:48
                                                    Dobra, dobra...smile Nie dam się sprowokować i nie będzie dyskusji o tym, że każdy chory powinien wzmacniać układ pokarmowy. Winien też mózgownicę trzepać z gadów.

Nie mam humoru, pan na którego liczyłam dał mi końskie dawki miocardu, ale heparyny już nie...Szlag...
                                                  • mab62 Re: Hyde Park 16.10.12, 08:30
                                                    uruz2 napisała
                                                    >
                                                    > Nie mam humoru, pan na którego liczyłam dał mi końskie dawki miocardu, ale hepa
                                                    > ryny już nie...Szlag...

No to klapa...

...poszukiwań ciąg dalszy ?
                                                  • uruz2 Re: Hyde Park 16.10.12, 21:47
                                                    Kropla drąży skałę...smile

A'propos zmiany leków - dzisiaj ciśnienie 90/58, w porywach. Zaraz polatam po forum w poszukiwaniu Analoga, bo przecież tak to się żyć nie da!!!!! Heheheheh smile
                                                  • zielarz22 Pyt. do amin.fba 30.10.12, 13:16
                                                    Witaj adminie.
                                                    Kolejny raz spotyka mnie następująca sytuacja - kasowany jest mój wątek albo kasowane są wpisy innych osób na tym wątku.
                                                    Napisz otwarcie czy mogę czy nie mogę pisać na forum.
                                                    Czy też o niczym nie wiesz, czy też na nic nie masz wpływu.
                                                    Pozdrawiam, zielarz
    • 4lu Re: Hyde Park 03.11.12, 12:25
      No, jaki fajny wąteczek dla mnie smile smile Zaraz wlezę na szkrzynkę (jak to w Hyde Parku) i wyglosze jakąs mówkę !! smile smile Są tylko dwa problemy... Nie wiem, czy moje przemyslenia filozoficzne kogoś mogą zainteresować i czy zdolam dostatecznie długo utrzymac ręce nad klawiaturą, bo z tym są kłopoty,w sumie, drobiazg, bo raptem tylko od jakichś 10-u lat, kto by tam zwracał uwagę, prawda? W każdym razie tych ok. 30-tu różnych lekarzy specjalistów, którzy mnie "diagnozowali" nie zwrócilo na to większej uwagi. /przerwa na odpoczynek dla rąk, bo już bolą i drętwieją/ Ten wątek jest m.in. dla tych , którzy muszą kogoś obrazić... Ja muszę , muszę obrazić polską publiczną służbę zdrowia. No, wiem, nic nowego, zapewne prawie wszyscy tutaj maja podobne doświadczenia. Brak wiedzy, durne lekarskie przeswiadczenie, że "jeśli ja o czymś nie wiem, to znaczy, że to nie istnieje", arogancja, wymyślanie na poczekaniu jakiejś pseudodiagnozy, aby tylko nie przyznać się, że sie nie wie, co pacjentowi dolega, szczyt arogancji polegający na tym, że /przerwa dla rąk/ brak swojej wiedzy interpretuje sie jako NERWICĘ pacjenta (!!) , inny szczyt arogancji polegający na tym, że "diagnozują" nerwicę lekarze, którzy nie są psychiatrami ani nie maja przygotowania z psychologii, np kardiolog ;-p , ginekolog (!!! smile smile smile o ci to dopiero sie "znają" na kobietach !! i na wszystkim oczywiście też smile smile smile ) :-p , /przerwa dla rąk/ itd, itp... Pewnie wszyscy to znają, no, przynajmniej ci, którzy chorowali przez lata.
      Tak sobie myślę, że gdybyśmy żyli w Ameryce, to można by sie pokusić o podanie "ich" do sądu i zażadanie odszkodowania, za utracone zdrowie, za lekceważenie zagrożenia życia, za straty moralne, za utracone potencjalne dochody, których nie uzyskało się z powodu niemozności wykonywania pracy zarobkowej... /przerwa dla rąk, tak, jasne, że coraz częściej/ Policzyłam to (a to małe bohaterstwo, bo mój zainfekowany mózg ma poważne trudności z liczeniem) w dużym przybliżeniu. 10 lat niepracowania, czyli strata dochodów, 10 lat robienia badań, jeżdzenia do klinik, specjalistów, opłacania wizyt u lekarzy, kupowania leków łagodzących skutki, ale nie mających nic wspólnego z leczeniem przyczyny... Straty moralne - 10 lat tortur fizycznych i psychicznych, 10 lat bycia inwalidą, 10 lat samotności, zamknięcia w domu, odcięcia od wszelkich możliwości rozwoju, rozrywki, kontaktów, 10 lat odcięcia od hobby (kilku), 10 lat poranków, które były jak pobudka w piekle, w moim przypadku niemożność przeprowadzenia remontu kupionego przed chorobą domu... To nie koniec strat, ale policzmy tylko to. Wyliczenie byloby długie, więc podaję tylko przybliżony wynik: należy mi sie odszkodowanie (w zaniżeniu, bo nie sposób policzyć) wysokości 8 600 000 PLN . Gdyby wszyscy, których spotkał podobny los również to policzyli, to wyszłaby niezła sumka, prawda? Czy jest szansa na uzyskanie odszkodowania (od kogo? od służby zdrowia?? od państwa polskiego??) - nie. Czy nawet gdyby była taka szansa, byloby moralne żądać odszkodowania? Raczej nie, bo wiadomo, że gdyby takie odszkodowania wypłacono, to nagle okazałoby się, że brakuje kasy na bieżącą opiekę lekarska nad aktualnymi pacjentami, czyli zostaliby ukarani ci, co nie są winni. Zresztą taka zapewne byłaby linia obrony oskarżonych (czyli idiotyczna z punktu widzenia logiki, ale społecznie uzasadniona). Umówmy się, uzyskanie odszkodowań nie jest możliwe i nie jest moralne.
      ...Ale gdyby zażądać odszkodowania wyłacznie moralnego, tzn. np. publicznego, czyli w mass mediach, złożenia wyjaśnień, publicznego "procesu" z mediach, przeprosin ... ??? A gdyby tak zlozyć pozew zbiorowy chorych przewlekle na choroby odkleszczowe...?? Albo gdyby chorzy zlożyli tysiące doniesień do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez służbe zdrowia/państwo polskie??
      Czy osobiście coś byśmy z tego mieli? Jesli nie zażadamy odszkodowań lub zażadamy, ale ich nie uzyskamy - to tylko satysfakcję ze słusznego działania, ale może tak udaloby się wywołać wstrząs, który otrzeźwiłby byc może choć trochę pewnych decydentów i uświadomił im, że oto kończy się czas udawania, że choroby odkleszczowe nie są problemem, a jesli już są jakimkolwiek problemem, to wystarczy przepisać antybiotyk na trzy tygodnie i temat zamknięty. Gdyby tak oskarżyć "ich" o ukrywanie prawdy o chorobach odkleszczowych przed społeczeństwem..?
      To jest Hyde Park, więc proszę, nie piszcie mi, że to, o czym piszę, jest nierealne... Hyde Park "polega" na tym, że wolno "bezkarnie" wygarnąć wszystko każdemu. Powiedzcie, czy nie mysleliście o tym, że trzeba walnąć coś/kogoś w łeb w tym kraju, bo inaczej nic sie nie zmieni, następne tysiące ludzi będą się męczyć latami? Pewnie też mieliście takie mysli.

Co jeszcze mnie wkurza, komu mam ochotę "wygarnąć"? Hm, to tez pewnie niektórzy wiedzą - osobom mi bliskim i znajomym. Tak, tak. Rodziny sie nie wybiera, więc ten element pomijam. Natomiast wybiera sie partnera i przyjaciół, znajomych po prostu sie ma, różnych. W sensie ogólnym i doslownym nie zostałam "opuszczona w nieszczęściu", ale w kilku sprawach zwyczajnie należałoby ...dać w mordę, mocno i to nie raz (sorry, ale to przecież Hyde Park, tu mi wolno, nikogo nie namawiam do przemocy, zresztą przecież wiadomo, że to pobożne :-p życzenia, bo nie mam siły, żeby komuś przywalić big_grin ;-D ). Ja naprawdę umiem wybaczać, ale też nie mam zamiaru udawać, że wszystko w porządku i robić dobrej miny do złej gry - to właśnie byłaby NERWICA big_grin big_grin , tylko, że ja nie mam nerwicy, mam boreliozę, ja my wszyscy tu.
      Czytałam, że bywaja zloty... Jak tylko trochę podzdrowieję, chętnie sie wybiorę, żeby zobaczyć na żywo innych ludzi, którzy dostali w życiu taki sam wpie..dol wink Człowiek to jest taka istota społeczna, nie? wink big_grin
      /było oczywiście kilka przerw dla rąk wink /

Od 10-ciu lat czułam, że mam w sobie Obcych...I miałam rację. Oto borelioza i przyjaciele!
      • ekoma.wroc Re: Hyde Park 03.11.12, 16:21
        4lu napisała:

> Brak wiedzy, durne lekarskie przeswiadczenie, że "jeśli ja o czymś nie wiem, to znaczy, że t
        > o nie istnieje", arogancja, wymyślanie na poczekaniu jakiejś pseudodiagnozy, ab
        > y tylko nie przyznać się, że sie nie wie, co pacjentowi dolega, szczyt arogancj
        > i polegający na tym, że /przerwa dla rąk/ brak swojej wiedzy interpretuje si
        > e jako NERWICĘ pacjenta (!!) ,

Wszystko to znamy. Niech im ziemia lekką będzie. Jedyna interpretacja jaka przychodzi mi do głowy.
          • uruz2 Re: Hyde Park 04.11.12, 20:30
            Pełna robali...A nad trumną zamiast ciszy, głośnie przekleństwa ludzi wyrzuconych za życia na śmietnik. Skazanych na samotne cierpienia i żal nad utraconym życiem.

Może być, czy się rozwinąć??? smile))))
            • 4lu Re: Hyde Park 04.11.12, 23:47
              big_grin
              Rozwinąć, rozwinąć! wink
              A ja jeszcze mam ochotę powspominac... Pamietam, jak neurolog w klinice powiedział mi: "Proszę pani, nie istnieje choroba, która daje takie objawy, jakie pani opisuje". Ja: Hm, to interesujące, bo ja mam nieodparte wrażenie, że jednak jakaś choroba daje te objawy. A co pan proponuje? On: "Proszę iść do psychiatry." Ja: Byłam. On:" I co powiedział?" Ja: Żebym poszła do neurologa.
              • margolcia_63 Re: Hyde Park 05.11.12, 08:41
                do uruz;:
                Też tak myślałam tylko nie chciało mi się pisać, ziemia ma być ciężka, gliniasta, mokra i pełna robali nekro -.
                O klnięciu nie pomyślałam... przyznaję się bez bicia. wink Ale z drugiej strony tam nie będzie właściwych organów do wysłuchania...
                Uszy to ponętny kąsek dla nekrofilnych robali i innych bakcyli.
                A może tylko tak się wydaje i trza delikwenta wysłać do psychiatry.
                  • uruz2 Re: Hyde Park 05.11.12, 18:17
                    Noooo, trup lekarza u lekarza psychiatry, to świetny pomysł!!!!! smile)) Proponuję częste poddawanie elektrowstrząsom, a jak bydlak się nie myje i śmierdzi - lobotomię szczątków mózgu.

Przy czym ja wyjątkowo mam dobre skojarzenia z psychiatrami, bo trafiłam na takich z bb...smile))
                    • margolcia_63 Re: Hyde Park 05.11.12, 20:19
                      Nie ma to jak dobry psychiatra, ustawi pacjenta pod każdym względem, nawet umarlaka przekona, że ma się dobrze, a jak jeszcze umarlak będzie miał zapodane leczenie farmakologiczne to będzie śmigał jak ta lala wink
                      Pójdzie robić do kopalni.
                      • 4lu Re: Hyde Park 07.11.12, 15:32
                        O, ja tez znam dwóch psychiatrów, których nie mam ochoty kopnąc w ... big_grin Resztę mam ochote smile Jedna psychiatra, bo to była ta psychiatra, to mi prawie życie uratowała. Wyobrażacie sobie?! Żeby czlowiek lekarzowi życie zawdzieczał!! Niesłychane!!
        • margolcia_63 Re: Hyde Park 12.11.12, 18:19
          No to jak Basia pisze na Hyde Parku to świat się kończy. Jak powiadają koniec świata i okolic smile Ale kochana Basieńko weź sobie czasami ulżyj. Zelżyj kogoś, może jakimś knutem go potraktuj.
          Nieustające pozdrowienia dla Was. smile
          • bagnowska Re: Hyde Park 12.11.12, 20:15
            A bo, Margolciu, tylko to mi zostało... taki głos wołającego na puszczy..... Prywatnie klnę, lżę, szczególnie wrocławskie guru od sm... Butem i knutem traktuję tę cholerną rzeczywistość, żeby za chwilę założyć skrzydła anioła i uśmiechnąć się do mojego kochanego , coraz bardziej chorego Faceta....
            Sciskam mocno smile
                • pies_z_laki_2 Re: Hyde Park 28.11.12, 12:05
                  Nie piszesz jaki to sos... Zakładam, że wytrawny, a nie owocowy na słodko...

Zagęścić sos (zapewne pomidorowy) możesz serem żółtym, pieczoną dynią, mączką ziemniaczaną, bułką tartą, masłem, cebulą, mielonym siemieniem lnianym, mielonymi orzechami, czy migdałami, mielonym mięsem, zmiksowaną fasolą itp itd. A mozesz sos tylko odparować i co prawda będzie go mniej, za to bardziej intensywny.
                  • uruz2 Re: Hyde Park 28.11.12, 21:37
                    Dla Analoga zagęstnik preparowany przez niejakiego mistrza Brunona.smile))) Przepis chyba tajny, ale z cała pewnością wybuchowy!!!!smile)))
                  • analogkid Re: Hyde Park 29.11.12, 00:39
                    pies_z_laki_2 napisała:

> Nie piszesz jaki to sos... Zakładam, że wytrawny, a nie owocowy na słodko...
                    >
                    > Zagęścić sos (zapewne pomidorowy) możesz serem żółtym, pieczoną dynią, mączką z
                    > iemniaczaną, bułką tartą, masłem, cebulą, mielonym siemieniem lnianym, mielonym
                    > i orzechami, czy migdałami, mielonym mięsem, zmiksowaną fasolą itp itd. A mozes
                    > z sos tylko odparować i co prawda będzie go mniej, za to bardziej intensywny.

o to mi wlasnie chodziło !

co prawda poradziłem sobie mąką ziemniaczaną (sos pomidorowy ) ale wydaje mi sie ze masło i ser zółty byly by napewno lepsze bo mąka jednak troche za bardzo go odwodniła.

TNX !
                      • mola53 Re: Hyde Park 03.12.12, 11:18
                        a ja cie lubie .. i olejkami 4 miesiac sie narkotyzuje + dzienne kapiele ..zapachy uh i ach.. HERKSY WIEKSZE NIZ PRZY ABX nie wierzylam ..sprobowalam.. dziekuje zielarzu l..
                        • zielarz22 Re: Hyde Park 04.12.12, 11:58
                          Niemożliwe, ktoś mnie lubi i dziękuje za namówienie na olejki.
                          Naprawdę spłoniłem się i zrobiło mi się b.miło. Dziękuję.
                          Zawsze powtarzam spróbuj a może sobie pomożesz bo zaszkodzić nie sposób.
                          Teraz M63 napisze, że pisałaś będąc pod wpływem narkotyku.
                          • uruz2 Re: Hyde Park 08.12.12, 21:40
                            Jeśli samo występowanie herxów jest objawem zdrowienia, to ja od kilku lat jestem okazem witalności.

Mola - może jednak coś więcej na ten temat? Co się poprawiło?
                            • zielarz22 Re: Hyde Park 13.12.12, 17:00
                              Z herxami to przynajmniej wiadomo:
                              że nie zawsze i nie u każdego i zawsze na którymś końcu kija czyli albo stan się pogarsza bo choroba postępuje albo jest gorzej bo bakterie są tłuczone. Mam nadzieję, że Ty jesteś na właściwym końcu.
                              • margolcia_63 Re: Hyde Park 14.12.12, 00:14
                                zielarz22 napisał:

> Z herxami to przynajmniej wiadomo:
                                > że nie zawsze i nie u każdego i zawsze na którymś końcu kija czyli albo stan si
                                > ę pogarsza bo choroba postępuje albo jest gorzej bo bakterie są tłuczone. Mam n
                                > adzieję, że Ty jesteś na właściwym końcu.

Mógłbyś zielarzu przetłumaczyć swój tekst bo nijak nie rozumiem, a dzisiaj ja nic, nawet naleweczki ani du du. smile
                                Na jakim końcu jest uruz? Na wykończeniu? Czy na końcu kija? Co to jest właściwy koniec !?

Co rozumiesz pisząc, że wiadomo jak to jest z herksami, jak nie wiadomo, czy to postęp choroby, czy herks!

Zioło zmień zielarzu! To przynajmniej wiadomo.
                            • mola53 Re: Hyde Park 20.12.12, 08:49
                              po 1 pan zielarz ma nie tylko wrogow ale tez ludzi ktorzy do niego nic nie mają.. nie tylko ja uzywam olejkow sa inne osoby ale nie kazdy ma odwage sie odezwac bo tu tyle zlosci co by jakims jajkiem nie dostac... uruzku2 .. chodzi mi o to ze po 8 mies /bez efektu ilads/ włączylam oleje smiejac sie ze to głupoty i tak mnie dopadały herksy ... ze to nie byl przypadek... obecnie koncze rok leczenia w tym 4 mies oleje ... coz.. boli wszystko oprocz kolan lokci brzucha piersi lepiej z nadgarstkami i duza poprawa tj nerwica/i to jaka//i to jak/ depresja lęki odrealnienie i brak poczucia czasu no cały uklad nerwowy .. to juz cos.. pogodzicie sie kiedys na tym forum? wiecie.. nagle mi maz zachorowal 2 tyg dawali małe małe szanse na przezycie cudem go odratowali .. jutro moze nas nie byc jutro moze zielarza nie byc I PO CO TO WSZYSTKO? o kurde jutro 21 grudnia.............
                              • margolcia_63 Re: Hyde Park 21.12.12, 01:13
                                Ot i to właśnie! Chyba mola53 jesteś na tych samych specyfikach co zielarz i inni Państwo fito bo ja nijak nie rozumiem waszych wypowiedzi. Jakiś tłumacz by się przydał. Analog?

No to jak ci się poprawia, jeśli jest gorzej ( zresztą dokładnie nie zrozumiałam, czy lepiej, czy gorzej). Nie uwzględniasz sytuacji, że to choróbka może się rozwijać?

A to, że objawy się zmieniają jak w kalejdoskopie to powinno być jasne dla chorych ze stażem, jak również i to, że nawet bez leczenia choroba nasila się i odpuszcza. Jasnym powinno też być, że często odstawienie antybiotyków paradoksalnie poprawia kondycję. Dlatego obojętnie, czy ci się poprawia, czy pogarsza to nie jest żaden dowód na skuteczność olejków.

Ale, że przez ciebie zielarz pokraśniał, a to już bezcenne. Pewnie był blady po tych specjałach tylko jak ma wysokie ciśnienie to jest niezalecane.

A co ma do tego data 21.12. też nie rozumiem, jutro będzie 22.12. a pojutrze 23.12. i co z tego?
                                Czyżbyś liczyła, że koniec świata nas wyleczy? Lot z 11 piętra też znakomicie leczy, a kuracja błyskawiczna bo sporo ruchu i świeżego powietrza. wink

Jeśli nie wiesz to jest całe forum poświęcone olejkom, tylko chyba tam już wszyscy wyzdrowieli, bo nikt tam już nie pisze. Wygląda na to, że tylko tobie się nie udało. uncertain

• uruz2 Re: Hyde Park 21.12.12, 22:19
                                  Mola - dziękuję za odpowiedź. smile Nie zrozumiałam jednego - ciągniesz abxy z olejkami, czy już same olejki?

A co do rzucania jajkami smile)))) Słowa zapewne bardziej bolą...

Porzuć nadzieję, że taka jędza jak ja, pogodzi się z bagatelizowaniem ciężkiej choroby, której w późnym stadium nie ruszysz żadnym ziołem, ni olejkiem ...

Zresztą, jak ktoś ma bartonellę, to nawet sam mistrz B. odradza leczenie ziołami. Odradza po cichu na privach, co mnie wkurza do szaleństwa.

Pozdr.

• mola53 Re: Hyde Park 23.12.12, 15:30
                                    tak rok sie leczę tyllko dodałam po 8 mies oleje i lecze sie tym i tym .. po olejkach przyszła pierwsza najmniejsza poprawa ...ja myslalam ze ty to mlody facecik a tu z jędzą mi tu .. ja tez mam stare choróbsko ostatni p beata powiedziala ze miała pacjenta co 1 poprawe po 3 latach poczuł... ja walcze az mi sie kaska skonczy ... jak nie bede zdrowa to będziemy dwie jędze ...... pozdrawiam
                                    • margolcia_63 Re: Hyde Park 23.12.12, 18:09
                                      Forum jest aktywne, tylko trzeba pisać. Może mola zaproś tam też zielarza i będziecie sobie do woli kadzić.
                                      Nie wiem o jakim nieaktywnym forum o olejkach wspominasz.
                                      Poniżej masz link do forum. Polecam.
                                      forum.gazeta.pl/forum/f,165523,olejki.html
                                • zielarz22 Re: Hyde Park 22.12.12, 22:28
                                  Fakt na olejkach mało piszą, za to tutaj jest natłok tych którzy marzą o wyleczeniu.
                                  Dziesiątki osób które piszą rok, dwa, trzy czy drugą pięciolatkę jak M63 i co ?
                                  Przecież całe forum to potwierdzenie nieskuteczności ILADS.
                                  Jeśli jest inaczej to gdzie są głosy tych wyleczonych?
                                  Czyżby pies kasował ich wpisy tak jak moje?
                                  Nikogo z nich ILADS nie wyleczył, a może ILADS bezpowrotnie niszczy naturalną odporność człowieka i nie ma potem szans na wyzdrowienie?
                                  ILADS pozwala tylko na wegetację, złagodzenie objawów ale póki co, nie na wyleczenie.
                                  Tylko idiota nie będzie próbował środków które mają udowodnione naukowo działanie antybakteryjne i to silniejsze od abx.
                                  Krytykując fitoterapię zamyka się jedyną szansę na wyleczenie bo być może ona sama lub w połączeniu z abx daje szanse na wyzdrowienie.
                                  Branie abx we wszystkich konfiguracjach zostało już przećwiczone, nie tylko w Polsce ale też w USA czy Niemczech - wiadomo na 100%, że nie skutkuje więc trzeba spojrzeć realnie na rzeczywistość.
                                  • dx771 Re: Hyde Park 22.12.12, 22:44
                                    zielarz22 napisał:

> Fakt na olejkach mało piszą, za to tutaj jest natłok tych którzy marzą o wylecz
                                    > eniu.
                                    > Dziesiątki osób które piszą rok, dwa, trzy czy drugą pięciolatkę jak M63 i co ?
                                    > Przecież całe forum to potwierdzenie nieskuteczności ILADS.

Nikt nie pisze o skuteczności olejków na forum "olejki" i to nie jest argumentem o nieskuteczności olejków.

Nikt nie pisze o skuteczności antybiotyków na forum "Borelioza" i to jest argument o nieskuteczności ILADS.

Typowy przykład paragrafu 22.

Pozdrawiam.DX

www.borelioza.org/
                                    • mola53 Re: Hyde Park 23.12.12, 15:14
                                      do margolci....... GDZIE TE forum o olejkach ja tylko nieaktualne znalazłam ..prosze o namiary pilnie sie przeniose gdzie sami swoi .. pisalam ze mam duza poprawa układu nerwowego a byla ona do mnie priorytetem przy 3 dzieci a z nieustajacymi bólami dam rade stosujac jednocześnie ilads i olejki .. jak zaczełam je stosowac tygodniami z domu nie wychodziłam o balkoniku myslalam , kazde smarowanie nasilalo bóle to miałam dowód ze to działa i to bardziej niz ilads.. p beata powiedziała ze sie smiejcie ale ona tez jest przekonana o skutecznosci... a tak z ciekawosci to jestes juz osobą wyleczoną ' w trakcie' czy nic sie juz nie da zrobic? tyle w pani nienawisci /domniemam ze to trzecie/ ze juz czuje niechec do mojej osoby.. nic tu po mnie.. mam mlyn w domu ... nie musisz odpowiadac.. a jak cie czyms uraziłam to nie miałam takiego zamiaru...
                                        • analogkid Re: Hyde Park 27.12.12, 20:57
                                          niech zgadnę M63 znowu narobiła syfu i skasowano kolejny "niepotrzebny przecież" wątek. I pomyslec ze jeszcze trzymaja na tym forum takich troglodytów jak M... eech
                                          • margolcia_63 Re: Hyde Park 28.12.12, 09:08
                                            A ja się dziwię, że nie usunięto jeszcze takich chamskich i głupich handlarzyków!!!
                                            A życzenia wsadźcie sobie w solidnie naoliwine olejkami dr.nemo gumofilce, państwo pro-fito.
                                            • mola53 Re: Hyde Park 28.12.12, 18:27
                                              moje zyczonka zniknęły ....to cos złego ? tu nie wolno? niewiedziałam... to co na tym forum wolno a co nie? otworzę wątek to mi go skasujecie? juz mnie ktos nie lubi bo na mnie działają olejki .... a tam ... woda gorąca dziecków nie ma ide odreagować a tam..zaraz lece podwójną dawke kropelek wleję.... ale jeszcze... patrzę na sciane a na niej kartka z napisem ..... człowiek dla człowieka powinien byc rzeczą swieta/ prosze pani margolciu jeszcze nie krzyczec/ ze chrzanię i pieprzę z zyczeniami, cytatami ... bo zycie to nie kartka ... zycie to ból ... tak tak / jednak dla mnie motto zyciowe /...trudno mi sie dopasowac tu i tam a nowa w miarę jestem .. wiec nie bede pania nerwowac ...za namiary na forum olejkowe dziekuje...a sredni syn naprawde miał wrzody na pupie...
                                              • analogkid Re: Hyde Park 28.12.12, 23:10
                                                mola53 napisała:

> moje zyczonka zniknęły ....to cos złego ? tu nie wolno? niewiedziałam... to co
                                                > na tym forum wolno a co nie?

wolno być chamidłem i prymitywem pokroju margolci ale tylko pod warunkiem ze masz jedno rozwiązanie na pokonanie choroby.
                                            • zielarz22 Re: Hyde Park 28.12.12, 21:28
                                              W skasowanym wątku z życzeniami nie było ani słowa o olejkach.
                                              Musisz mieć jakąś obsesję margolciu albo może jakiś niewłaściwy olejek stosujesz.
                                              Twoje ataki nie zmienią tego, że olejki działają silniej i lepiej od abx co zostało sprawdzone i dowiedzione naukowo.
                                              Kto wie o tym, że bakterie uodporniają się na abx i chce się wyleczyć ten zastosuje olejki.
                                              Kto wierzy w bajki, że bakterie nie uodporniają się na abx ten nadal będzie brał abx.
                                              Proste.
                                              Ostatnio na forum wyleczyły się jedynie osoby stosujące fitoterapię albo łącznie oba schematy.
                                              I tylko w fitoterapii są szanse na wyleczenie, wszelkie kombinacje abx już zostały sprawdzone, z wiadomym zerowym efektem czego jesteś najlepszym przykładem.
                                              • citizen68 Re: Hyde Park 28.12.12, 23:59
                                                zielarz22 napisał:

>
                                                > I tylko w fitoterapii są szanse na wyleczenie, wszelkie kombinacje abx już zost
                                                > ały sprawdzone, z wiadomym zerowym efektem czego jesteś najlepszym przykładem.

Dziwie się ze analogkid nie komentuje takich bezsensownych wpisów, a nawet wspiera zielarza. Przecież boreliozę w 99,9% leczy się wg. Analogkida bezproblemowo a na forum większość nie ma boreliozy więc to oczywiste jest że antybiotyk ma zerowy efekt.

Nie piszę złośliwie ale dziwie się jak takie osoby o wykluczających się poglądach wspierają się na wzajem w sprawie jakiejś Margolci a kompletnie pomijają swoje poglądy.

• margolcia_63 Re: Hyde Park 29.12.12, 05:13
                                                  A ja się nie dziwię, "jakimś cudem" Państwo pro-fito ze Śląska zostali tu wpuszczeni i próbują kręcić lody na chorych. Państwo nie wiadomo, czy chorzy, a jeśli tak to na co? Nawet nie ważne, kto czym handluje, ważne jest by wycisnać kasiorę. To mogą być dodatki paszowe, olejki... może z chwilę to będzie łajno?!
                                                  Nawet już się nie dziwię, że musiał zniknąć założyciel forum, bo On by tego nie tolerował.
                                                  • zielarz22 Re: Hyde Park 29.12.12, 14:38
                                                    Margolciu jak się dziwisz i nie rozumiesz to ci wyjaśnię.
                                                    Borelioza to choroba w której całe zło powodują bakterie. Te tysiące tabletek abx które wziełaś to po to aby zabić te bakterie.
                                                    To, że olejki zabijają bakterie i pierwotniaki odkryłem nie ja czy dr.nemo tylko lekarze (a nie zielarze) i wyniki tych prac są umieszczone w specjalistycznych czasopismach lekarskich. Takich badań nie było 5 czy 15 tylko kilkaset i wszystkie potwierdziły, że olejki zabijają bakterie czy grzyby.
                                                    Podobno jesteś chora na boreliozę - jesteś pewna?
                                                    Przecież wzięłaś kilogramy abx, jesteś leczona najlepszą metodą więc już dawno powinnaś być zdrowa.
                                                    To jak to z tobą jest? Na pewno masz boreliozę?
                                                    Nie wiem ile ty dostajesz za promocję abx (bo za darmo tego nie robisz skoro cię nie wyleczyły) ale faktycznie na Śląsku nie można dostać darmowych olejków.
                                                    Napisz gdzie ty dostajesz te swoje darmowe do gumofilców.
                                                    Czy ta twoja osławiona kontrola apteczna nie powinna wycofać z aptek nieskutecznych abx?
                                                    Skąd wiesz czy założyciel forum nie stosuje teraz fitoterapii?

Obywatelu.
                                                    Czy myślisz, że trzeba kochać Tuska aby być przeciw Kaczyńskiemu?
                                                • analogkid Re: Hyde Park 29.12.12, 20:50
                                                  citizen68 napisał:

> zielarz22 napisał:
                                                  >
                                                  > >
                                                  > > I tylko w fitoterapii są szanse na wyleczenie, wszelkie kombinacje abx ju
                                                  > ż zost
                                                  > > ały sprawdzone, z wiadomym zerowym efektem czego jesteś najlepszym przykł
                                                  > adem.
                                                  >
                                                  > Dziwie się ze analogkid nie komentuje takich bezsensownych wpisów, a nawet wspi
                                                  > era zielarza. Przecież boreliozę w 99,9% leczy się wg. Analogkida bezproblemowo
                                                  > a na forum większość nie ma boreliozy więc to oczywiste jest że antybiotyk ma
                                                  > zerowy efekt.

Odczep sie ode mnie proszę. Każdy moze miec swoje preferencje co do leczenia i tolerancji leków. To ja nie rozumiem, skąd taka nagonka akurat na ziołolecznictwo. Od setek czy tysięcy lat zioła pracowały w służbie cżłowiekowi, tam tak samo dziąłają sunstancje chemiczne jak w innych lekach, dlaczego więc miałyby nie pomagać? Śmiać sie można z biorezonansów, lewatyw z kawy i innych kuglarstw z d..y wyjetych jak teorie spiskowe margolci i osób jej podobnych dla których bakterie zmianiają DNA itp.

A o tym kto ma borelioze a komu się tylko wydaje nie chcę juz pisać, czytając to co jest w Internecie mam na ten temat wyrobione zdanie...

• citizen68 Re: Hyde Park 29.12.12, 23:51

>
                                                    > Odczep sie ode mnie proszę. Każdy moze miec swoje preferencje co do leczenia i
                                                    > tolerancji leków. To ja nie rozumiem, skąd taka nagonka akurat na ziołolecznict
                                                    > wo. Od setek czy tysięcy lat zioła pracowały w służbie cżłowiekowi, tam tak sam
                                                    > o dziąłają sunstancje chemiczne jak w innych lekach, dlaczego więc miałyby nie
                                                    > pomagać? Śmiać sie można z biorezonansów, lewatyw z kawy i innych kuglarstw z d
                                                    > ..y wyjetych jak teorie spiskowe margolci i osób jej podobnych dla których ba
                                                    > kterie zmianiają DNA itp.
                                                    >
                                                    > A o tym kto ma borelioze a komu się tylko wydaje nie chcę juz pisać, czytając
                                                    > to co jest w Internecie mam na ten temat wyrobione zdanie...
                                                    >

Po prostu zuważyłem że TY twierdzisz że boreliozę leczy się niezwykle łatwo ABX a zielerz Twierdzi że antybiotyki na nią nie działają.

Dwie sprzeczności, piszecie kompletnie co innego a się z sobą zgadzacie.

Paragraf 22.
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 30.12.12, 05:26
                                                    Zielarzu, ja ci wykładów nie będę robić, bo wiedza, podobnie jak olejki kosztuje, ale jak poszukasz to znajdziesz bo wszystko jest powielokroć opisane
                                                    Jakbyś odkrył sposób leczenia olejkami chorób zakaźnych to już miał byś Nobla w kieszeni. Sprawdź, a może już tam oprócz węża masz też Nobla?
                                                    Póki co, to wypisujesz farmazony, do Nobla nie mogą pretendować, a ty nie możesz pretendować nawet do " zaszczytnej" pozycji chorego na boreliozę.

Nawet na marketingowca się nie nadajesz, bo marketingowiec.... ale, wiedza kosztuje!!
                                                    Może sobie wymyślisz, na czy powinien polegać fach marketingowca, albo poszukaj.

A Analog, no cóż.... , jak się tak dobrze rozumiecie to weź zielarzu się ulituj i go w końcu ulecz.

He! he! A ja wymyśliłam, że ani chybi trzeba mu poziom olejków uzupełnić, bo się biedaczkowi zaciera.
                                                    On z kolei wymyślił sobie, że będzie chodził na jogurcie z Optimy, a tu panie olej trzeba lać i to dużo i przepłukiwać, lać i przepłukiwać. Koniecznie z Kaukazu.
                                                  • zielarz22 Re: Hyde Park 30.12.12, 08:44
                                                    Citizen.
                                                    My tu na forum mamy dość starych kłamców i nowych nie potrzebujemy.
                                                    Zacytuj gdzie konkretnie napisałem, że abx nie działają na boreliozę.
                                                    Jak nie potrafisz to spadaj na forum dla przedszkolaków i tam opisuj swoje kłamstewka.
                                                    Margolciu.
                                                    Jak zwykle ble, ble, ble, żadnych konkretów.
                                                    Żadnego odniesienia się do poprzednich wypowiedzi, zwykła sieczka.
                                                    Ale jeśli nie oponujesz to zgadzasz się z tym, że to lekarze znaleźli i opublikowali informacje o antybakteryjnych właściwościach olejków eterycznych.
                                                    I w czasopismach lekarskich są o tym informacje.
                                                    I tych informacji były tysiące.
                                                    W jednym się zgadzam z tobą - dr.nemo na pewno nie dostanie za to Nobla bo nie dostaje się takich nagród za tak oczywiste rzeczy jak użycie środków antybakteryjnych do zwalczania chorób o podłożu bakteryjnym.
                                                    Cieszę się, że wyrasta nam nowa gwiazda ILADS która będzie dycydować o tym kto ma, a kto nie, kto jest godzien a kto nie, być nazywanym chorym na boreliozę.
                                                    Wiedza oczywiście kosztuje, napisz ile bierzesz za wizytę?
                                                  • citizen68 Re: Hyde Park 30.12.12, 09:15
                                                    zielarz22 napisał:

> Citizen.

> Zacytuj gdzie konkretnie napisałem, że abx nie działają na boreliozę.

Mówisz masz:

I tylko w fitoterapii są szanse na wyleczenie, wszelkie kombinacje abx już zostały sprawdzone, z wiadomym zerowym efektem czego jesteś najlepszym przykładem.

Nie chce mi się więcej przykładów szukać.
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 30.12.12, 10:35
                                                    Pytanie naprowadzające, zielarzu, o biologii krętka ty słyszał? A?
                                                    O innych patogenach to nikt nic nie słyszał. A ty żeś "se" usiadł i wymyślił. Jajka?! Co żeś sobie wymyślił? Chemdog też sobie wymyślił, w każdym bądź razie grozi, że ujawni! Analog sobie wymyślił.

Masz już tego Nobla? A ten kurs to był do bani, albo żeście go przespali. Może za dużo nalewek prozdrowotnych było ćwiczonych. Po przedawkowaniu to można wymyślać.
                                                  • zielarz22 Re: Hyde Park 31.12.12, 10:02
                                                    Obywatelu leniu.
                                                    Musisz się sprężyć bo to kiepski cytat.
                                                    Działanie i wyleczenie to 2 całkowicie różne słowa.
                                                    Podtrzymuję, że przedszkolaki nie zobaczą różnicy i tam jest twoje miejsce ale my mamy trochę więcej rozumu i widzimy różnicę.
                                                    Margolciu.
                                                    Musisz pisać bardziej zrozumiale bo inaczej nici z konsultacji.
                                                    Nie wiem jakie patogeny ścigają cię ale współczuję.
                                                  • citizen68 Re: Hyde Park 31.12.12, 13:27
                                                    zielarz22 napisał:

> Obywatelu leniu.
                                                    > Musisz się sprężyć bo to kiepski cytat.

> Podtrzymuję, że przedszkolaki nie zobaczą różnicy i tam jest twoje miejsce ale
                                                    > my mamy trochę więcej rozumu i widzimy różnicę.

Życzenia piszesz ideologiczne, a tutaj bardzo mało kultury. Fuj.
                                                    Marny z ciebie człowiek.
                                                  • zielarz22 Re: Hyde Park 01.01.13, 11:10
                                                    Ja życzenia piszę od serca i nie mieszam do tego żadnej ideologii bo po co.
                                                    Nawet M-63 życzyłem wszystkiego najlepszego bo wiem, że jej złość i agresja wynika z postępów choroby i niewłaściwego leczenia.
                                                    Ty citizen zaś okłamujesz ludzi pisząc, że ja twierdzę , że abx nie działają.
                                                    Na temat tego jaki z ciebie człowiek to się w Nowy Rok nie wypowiem.
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 01.01.13, 12:23
                                                    Zielarzu, cudaku jeden, nikt nie potrzebuje życzeń od ciebie, a ten niedorobiony marketing uprawiaj na "olejkach"
                                                    Też ci tam życzę sukcesów, bo tutaj nie bardzo. To jak traktujesz chorych napawa mnie odrazą- głęboką.
                                                  • mola53 Re: Hyde Park 01.01.13, 12:40
                                                    taaaak ja ze slaska.... nic z zielarzem wspolnego nie mam miec nie bede... kłóccie sie walcie w klawiatury ..... para jeszcze z was bedzie ...kto wie.... olejki działają i antybole działają..tyle.. ja z promocja olejków to w zyciuuuuu tym bardziej ze ja od pana nemo nie kupuję tylko sama mieszam lyme esense oil ... pani M... współczuję ze sie pani nie udało i piekielnie sie tego boję ... piekielnie...
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 01.01.13, 20:31
                                                    mola53 napisała:

> taaaak ja ze slaska.... nic z zielarzem wspolnego nie mam miec nie bede... kłóc
                                                    > cie sie walcie w klawiatury ..... para jeszcze z was bedzie ...kto wie.... o
                                                    > lejki działają i antybole działają..tyle.. ja z promocja olejków to w zyciuuuuu
                                                    > tym bardziej ze ja od pana nemo nie kupuję tylko sama mieszam lyme esense oil
                                                    > ... pani M... współczuję ze sie pani nie udało i piekielnie sie tego boję ... p
                                                    > iekielnie...

Mola, a o czym ty piszesz? Ja absolutnie nie mam nic do ludzi ze Śląska, nawet wręcz przeciwnie.

Nie wiem, znów nie umiesz znaleść forum o olejkach? Podać kolejny raz link, czy co?

A czego się boisz?

Ja się natomiast boję, że potrzebujesz polecieć po mózgu, tylko twój mózg tego nie rozumie, a tego nie sprawią żadne olejki nawet te ostatniego namaszczenia.

• mola53 Re: Hyde Park 02.01.13, 00:22
                                                    z mózgiem kiepsko..co 5 min cos gubie i szukam i tak cały grudzien...boję sie piekielnie ze do konca zycia taka meczarnia,nienawisc do swiata i ludzi ze nie wyzdrowieję.. to ty.. tak masz..olejki spokojnie nara czytam ..ja to troche inna jestem,z pewnoscią odstaję od tego co wy tu uprawiacie a ostatniego namaczczenia kto wie kolęda pojutrze.. pogadam z ksiedzem co to za skład moze co na ten mozg i wiecznie pękającą głowę podziałają...
                                                  • margolcia_63 Re: Hyde Park 02.01.13, 01:43
                                                    Mola, koniecznie gadaj z lekarzem, że potrzebujesz!!! antybiotyków penetrujących do mózgu. To mógłby być Biotrakson. Jak nie masz możliwości podawania wlewow to doustnie Ceftibuten jako substancja czynna. Tylko b. drogi, ale jak go zdobędziesz to odżyjesz.

Ceftibuten to Cedax, dostępny u nas, lub Keimax, żeby było śmieszniej tańszy, ale w Niemczech.

Mimo wszystko lepszych dni.
                                                  • 1.teresa Re: Hyde Park 04.01.13, 15:20
                                                    Mola tez tak sie czułam.
                                                    Rok temu zamiast biotraksonu miałam cedax a potem przeszłam na Keimax /dużo tańszy/ teraz jestem na mino.Plus zioła.
                                                    Jest o niebo lepiej niz rok temu.
                                                  • analogkid Re: Hyde Park 01.01.13, 15:14
                                                    citizen68 napisał:

>
                                                    > Po prostu zuważyłem że TY twierdzisz że boreliozę leczy się niezwykle łatwo ABX
                                                    > a zielerz Twierdzi że antybiotyki na nią nie działają.

Mozesz mnie oświecić i pokazać gdzie ja napisałem że "borelioze leczy się niezwykle łątwo ABX" ???

pozatym zeby "ABX" jak to zwiesz leczyły musi jeszcze być patogen, w Internecie są historie ludzi, którzy ewidentnie pół życia spędzaja przed telewizorem i komputerem, aż w końcu doprowadzają sie do takiego stanu że kręgosłup wysiada, łamie w kościach, boli, drętwieje trudno przyznać ze to z własnej winy więc sprawdzają w internecie i .... borelioza.

• citizen68 Re: Hyde Park 01.01.13, 16:41
                                                    analogkid napisał:

> pozatym zeby "ABX" jak to zwiesz leczyły musi jeszcze być patogen, w Internecie
                                                    > są historie ludzi, którzy ewidentnie pół życia spędzaja przed telewizorem i k
                                                    > omputerem, aż w końcu doprowadzają sie do takiego stanu że kręgosłup wysiada, ł
                                                    > amie w kościach, boli, drętwieje trudno przyznać ze to z własnej winy więc spr
                                                    > awdzają w internecie i .... borelioza.

Któż inny potrafi dokonać diagnozy tysięcy ludzi jednym wpisem na forum - masz problem spytaj anlogkida on ci prawdę powie i wskaże Ci drogę.

Cóż za geniusz.

• analogkid Re: Hyde Park 01.01.13, 18:48
                                                    citizen68 napisał:

> Któż inny potrafi dokonać diagnozy tysięcy ludzi jednym wpisem na forum - masz
                                                    > problem spytaj anlogkida on ci prawdę powie i wskaże Ci drogę.
                                                    >
                                                    > Cóż za geniusz.
                                                    >

pierdoły piszesz człowieku. Zadałem Ci konkretne pytanie w kontekście zarzutów wobec mnie a Ty mi odpisujesz jakies farmazony. Nawet nie potrafisz prawidłowo przepisać mojego nicka.
                                                  • citizen68 Re: Hyde Park 01.01.13, 19:25
                                                    analogkid napisał:

> pierdoły piszesz człowieku. Zadałem Ci konkretne pytanie w kontekście zarzutów
                                                    > wobec mnie a Ty mi odpisujesz jakies farmazony. Nawet nie potrafisz prawidłowo
                                                    > przepisać mojego nicka.

Ty to już sam nie wiesz jakie masz poglądy......
                                                  • analogkid Re: Hyde Park 03.01.13, 17:05
                                                    citizen68 napisał:

> analogkid napisał:
                                                    >
                                                    >
                                                    > > pierdoły piszesz człowieku. Zadałem Ci konkretne pytanie w kontekście zar
                                                    > zutów
                                                    > > wobec mnie a Ty mi odpisujesz jakies farmazony. Nawet nie potrafisz prawi
                                                    > dłowo
                                                    > > przepisać mojego nicka.
                                                    >
                                                    > Ty to już sam nie wiesz jakie masz poglądy......

to doczekam się tej odpowiedzi?
                                                    Dla przypomnienia pytałem się gdzie ja napisałem: "borelioze leczy się niezwykle łatwo ABX" ???

piszesz kłamliwe zarzuty wobec mnie więc odpowiedz, z czystej przyzwoitości.
                                                  • citizen68 Re: Hyde Park 03.01.13, 18:07
                                                    analogkid napisał:

> to doczekam się tej odpowiedzi?
                                                    > Dla przypomnienia pytałem się gdzie ja napisałem: "borelioze leczy się niez
                                                    > wykle łatwo ABX" ???

> piszesz kłamliwe zarzuty wobec mnie więc odpowiedz, z czystej przyzwoitości.

Większość bzdur na szczęście już nie ma na forum, zresztą nie wiem czemu miałbym wyszukiwać resztki wiekopomnych twoich przemyśleń
                                                  • uruz2 Do Moli 03.01.13, 21:25
                                                    Mola, dopiero weszłam po świętach. Fajnie tu, jak zwykle!!!!smile))

Życie to ból, to jest cytat z mojego ulubionego filmu - Długi pocałunek na dobranoc.

Tytuł kijowy, ale Gina Davis genialna!!!!

Nie denerwuj się, leczenie idzie powoli, więc musisz jeszcze odcierpieć.

Jak masz silne jazdy emocjonalne, opowiedz o tym lekarzowi. Rzeczywiście potrzebny jest abx penetrujący do mózgu ( mino, ceftibuten?).

Może w takim układzie, przynajmniej na razie, nie wchodź do rzeźni, jaką jest HP ?

Tutaj trzeba mieć dystans i upiorne poczucie humoru smile)))

Pozdrawiam smile
                                                  • uruz2 Re: Do Margolci 03.01.13, 21:54
                                                    Zielarz na pewno ma rację!!!!

Po czym wnioskuję? W kilka miesięcy nauczył się pisać!!!!! To na pewno zasługa olejków!!!!

Wystarczyło kilka gróźb, że wyleci i ...proszę...smile))))

Analog, niestety, zawsze umiał pisać, więc nie mogę określić postępów...sad

Teraz należy oczekiwać, że Chemdog wróci w natchnieniu i napisze post z dialogami i, co ważniejsze, z sensem. Co będzie dowodem na cudowne działanie olejków w połączeniu z paszą oraz ziołami. Równie wiarygodne, jak opowieści Semiramidy, czyli Bzyki.

Houk

• analogkid Re: Do Margolci 04.01.13, 00:09
                                                    uruz2 napisała:

> Analog, niestety, zawsze umiał pisać, więc nie mogę określić postępów...sad

Oj jakże mi miło - dziękuję, wszak to pierwsza miła rzecz jaka mnie spotkała na tym forum w tym roku wink

kłaniam się nisko
                                                  • margolcia_63 Re: Do Margolci 04.01.13, 00:44
                                                    analogkid napisał:

> uruz2 napisała:
                                                    >
                                                    > > Analog, niestety, zawsze umiał pisać, więc nie mogę określić postępów...:
                                                    > (
                                                    >
                                                    > Oj jakże mi miło - dziękuję, wszak to pierwsza miła rzecz jaka mnie spotkała n
                                                    > a tym forum w tym roku wink
                                                    >
                                                    > kłaniam się nisko

Tylko uruz chyba nie dodała, że Analog zawsze umiał pisać... największe głupoty i pierdoły na tym forum.

Obejrzyj dobrze Analogu, czy tam gdzie jesteś to klamki są. Zaprzeczanie w nieskończoność faktom to objaw zdrowia psychicznego nie jest, wg mnie oczywiście.

Mnie się nie musisz kłaniać, ani nisko, ani wysoko. Mnie wystarczy jak znajdziesz właściwe forum dla siebie.
                                                  • mola53 Re: Do Moli 04.01.13, 13:08
                                                    chciałam gdzies zarzucic wedkę, z kims zdanie wymienic , bo w miarę nowa jestem i tak w niepowaznym wątku sie znalazłam.. ale załozycielka ma okrutne problemy pamieci i o wątku zapomniała i ze go wogóle zalozyla, wiesz jak to z samotnoscią w tym naszym zywiole.. no ale sie wyprowadzam tak jak mi doradzasz, tu zgrana stara ekipa a ja was godzic i swatac tu bym chciala, no.. nieumiejetnie ale sie starałam i miałam ok zamiary..pamięc swieza szwankuje pilot z tv/ wspaniałego 15 letni ego philipsa/ przepadł nowy musiałam kupic.... mam to co kilka miesięcy .. stara pamiec rewelacja szczegóły z dziecinstwa i podtawówki pamietam... zycie to ból... gdzie nie spojrze cierpienie ...albo tak mam patrząc na swiat przez pryzmat bólu...podrawiam teeeeeeeeeeeez...
                                                  • analogkid Re: Hyde Park 04.01.13, 00:06
                                                    citizen68 napisał:

> Większość bzdur na szczęście już nie ma na forum, zresztą nie wiem czemu miałby
                                                    > m wyszukiwać resztki wiekopomnych twoich przemyśleń

żeby odratować choć resztki Twojej przyzwoitości?

jesli nie potrafisz udowodnić ze coś twierdziłem czy pisałem to nie pisz kłamliwych rzeczy na mój temat... dziekuje