franiolek1
14.09.06, 09:07
Moja przyjaciolka chce zrobic WB swojej corce. Ja gdzies czytalam, ze nie
wolno mrozic krwi i serum na to badanie, bo zmniejsza sie szanse na wynik
pozytywny. Czy to prawda?
We Francji wstzymano badania WB bo brakuje odczynnikow - zwiazane jest to z
duza iloscia skierowan na to badanie. Moze, wreszcie ktos sie obudzi i
stwierdzi, ze chorych jest o wiele wiecej niz w statystykach oficjalnych!
Przez to wstzymanie - laboratorium musi mrozic krew. Czy mimo to warto robic
badanie?