Dodaj do ulubionych

prośba o pomoc

01.12.18, 17:58
Chciałam prosić o poradę, czy powinnam kontynuować znajomość z pewnym mężczyzną, z którym łączyło mnie uczucie. On ma już stałą partnerkę, a ja jestem sama i z tego co mi wiadomo, starają się o dziecko, jednak on nie chce do końca zakończyć znajomości ze mną i próbuje się ze mną spotykać tak na stopie koleżeńskiej. Wciąż do niego coś czuję, ale nie chciałabym skończyć jako jego kochanka i pocieszycielka w trudnych chwilach, gdy mu się z dziewczyną będzie gorzej układać. Przyjaźń między nami też raczej nie wchodzi w grę, gdyż jest zbyt silne przyciąganie seksualne między nami. Już bez kart każdy mi radzi, żeby to zakończyć ale ja obawiam się utraty kontaktu z nim na stałe, że już nigdy nie przydarzy mi się takie uczucie jak do niego i stracę chęć życia. Dlatego proszę o spojrzenie w karty, co one mówią na te temat - co będzie dla mnie jeśli dalej będę kontynuować tę znajomość, a jak będzie jeśli ją teraz zakończę?
Obserwuj wątek
  • milivanily Re: prośba o pomoc 01.12.18, 18:02
   Chyba trochę zamotałam to pytanie - chciałam zapytać, czy korzystniej będzie dla mnie teraz zakończyć te znajomość czy lepiej będzie dla mnie abym dalej spotykała się z nim na stopie koleżeńskiej (które rozwiązanie przyniesie mi mniej cierpienia)?
   • oyala Re: do milivanily - prośba o pomoc 01.12.18, 21:22
    Co przyniesie mniej cierpienia:
    1/ zerwanie - 7 mieczy + 9 buław + Słońce - karty pokazują wmykanie się/ucieczkę, unikanie odpowiedzialność, skryte oddalanie się, brak ufności, bojaźliwość oraz beztroskę, niezależność, radość.

    2/ utrzymanie znajomości: 2 kielichów + 7 buław + Siła - tu z kolei mamy porozumienie, wsparcie, wspólna sympatia oraz walka z przeciwnościami, odpieranie ataków, zmaganie się oraz moc, hart ducha, przełamywanie barier, siła do pokonywania przeszkód.

    Myślę, że znajomi dobrze tobie radzą. Jeśli utrzymasz z nim kontakt, będziesz zmuszona do pokonywania wielu przeciwności/cierpienia i do walki ze swoimi uczuciami, emocjami (bo mogą się odzywać, skoro będziesz go widywać), a być może będziesz atakowana przez innych, np. jego partnerkę.
    Jeśli oddalisz się/odetniesz od tego, Słońce daje otuchę i optymizm.
    Sama musisz zadecydować, co wolisz.
    • milivanily Re: do milivanily - prośba o pomoc 03.12.18, 19:39
     ogromnie dziękuję za wróżbę kiss narazie postanowiłam przeczekać i nie podejmować żadnej akcji - zobaczymy co przyniesie czas

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka