Dodaj do ulubionych

Sala "Biały Kamień" w Mordach

14.07.08, 15:11
Witam!

Czy ktoś z was był tam na weselu lub innej imprezie i może wyrazić
tu swoje zdanie na temat jedzenia i ogólnej organizacji:)? Jestem w
trakcie poszukiwania sali weselnej i chciałabym dowiedziec się
troche więcej a zdanie samych organizatorów to nie wszysto:) Chcę
wiedziec jak tam jest od kogos, kto bawił się w tym lokalu.
Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • monian24 Re: Sala "Biały Kamień" w Mordach 15.07.08, 08:45
      Z czystym sumieniem mogę polecić salę w Mordach. Byłam gościem na
      weselu, które odbyło się w owej sali i naprawdę nie mam nic do
      zarzucenia. Wystrój piękny (zastawa stołowa i samo wnętrze sali),
      smaczne i wyszukane dania, obsługa miła, uczynna i kulturalna. Cóż
      więcej pisać, ja jestem na tak, wszystko na wysokim poziomie. Gdybym
      miała robić poraz drugi swoje wesele wybrałabym właśnie tą sale.
      Polecam.
      • lukasz57-90 Re: Sala "Biały Kamień" w Mordach 15.07.08, 10:26
        również polecam :)
        • lolitka981 Re: Sala "Biały Kamień" w Mordach 15.07.08, 10:48
          Dziękuję za opinie:) Sala baaaardzo mi się podoba:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka