lolitka981
14.07.08, 15:11
Witam!
Czy ktoś z was był tam na weselu lub innej imprezie i może wyrazić
tu swoje zdanie na temat jedzenia i ogólnej organizacji:)? Jestem w
trakcie poszukiwania sali weselnej i chciałabym dowiedziec się
troche więcej a zdanie samych organizatorów to nie wszysto:) Chcę
wiedziec jak tam jest od kogos, kto bawił się w tym lokalu.
Dziękuje z góry za odpowiedzi.