Dodaj do ulubionych

Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!!

14.11.05, 13:22
Witam!!
Właśnie do Polski wchodzi nowa firma MLM. Produktami będą kosmetyki,
parafarmaceutyki, bielizna, biżuteria. Pierwsze spotkania z przedstawicielami
z Niemiec odbędą się pod koniec listopada. Osoby zainteresowane, chcące
zostać Liderami i tworzyć ten biznes proszę o kontakt - wyślę szczegóły i
materiały. Kontakt na e-maila gazetowego lub glowaccy@aster.pl
Pozdrawiam
Marta
Obserwuj wątek
    • gxpert Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 14.11.05, 13:31
      Szkoda, że nie czytasz preambuły tego forum. To nie jest tablica ogłoszeń tylko
      forum dyskusyjne i służy wymianie poglądów na tematy marketingu sieciowego.
      Proszę więc powstrzymaj się na przyszłość z taką formą "wejścia" :(
      A propos en101 - wg polskiego prawa ta firma działa nielegalnie - szczególnie
      jeśli chodzi o opłaty podatkowe i formę rejestracji.
      • zdrowie-wawa Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 14.11.05, 23:12
        gxpert
        czy moge cie "zaczepic" na priv?
        • zdrowie-wawa Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 14.11.05, 23:12
          chodzi o porade:)
        • gxpert Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 10:29
          Jest e-mail jeśli o to chodzi. Zapraszam do korespondencji.
    • jkw2 Co Wy na to? 15.11.05, 07:26
      Dziendobry panie ......
      przepraszam ze sie tak dlugo nie meldowalem.

Mam pytani czy pan jeszcze jest zainteresowany z wspulpracom ?
      Budowas sies na terenie polski, bardzo pomagamy.

Mam bardzo dobrom propozycje.
      (jak naprzyklad) placimy za pierwsze ogloszenia)

Prosze mi napisac w jakiej firmie pan pracuje albo pracowal (MLM)

Prosze o odpowiedz.

Marek
      ---
      • vitalia Re: Co Wy na to? 15.11.05, 08:05
        Z analfabetą bym nie pracowała...
        Sama czasem trzasnę byka,ale bez przesady.I co ? nic więcej nie napisał?
        • jkw2 Re: Co Wy na to? 15.11.05, 08:17
          Odpowiedzialem i czekam.
          Ale zwroc uwage na zdanie Placimy za ..... To nie jest chyba zgodne z prawem.
          • vitalia No raczej nie.. 15.11.05, 08:22
            Ale jak Ci odpowie a będziesz mógł to coś napisz też jestem ciekawa..Zbieram
            takie perełki.
      • gxpert Fajnie to brzmi 15.11.05, 10:35
        Ja być gotowa dowiadywować sie o sies jako budowac?
        • vitalia Re: Fajnie to brzmi 15.11.05, 11:13
          Kolekcjonuję takie idiotyzmy..Tu w wątkach gdzieś jest coś równie
          fantastycznego....
          • vitalia OTO On.. 15.11.05, 11:15
            Hallo,

szukamy pierwszych Lideruw na Rynek Polski.
            To jest wasza szansa.
            Jestescie pierwsc w Polsce, dostanieci miejsce calkiem u gury w marketingowym
            planie.Hentni bendom zapisywani pod wami.
            Nasze Produkty to som NANO-Produkty za bardzo dobrom cene.
            Od nas jest:
            Internetowa Strona za darmo,i tak dalej......
            Najlepiej jak umisz po niemiecku albo po angielsku (ale to nie warznek)bo tez
            musimy naszom Internetowom strone przetlumaczyc.

Masz interesy? to sie zamelduj u mni.

TO JEST WASZA SZANSA, ALE JOM MUSICIE TYLKO ZACZONC.

Pozdrowienia

Networ4you

PS:

Przypraszam za BYKI
            Wazne dla nas:
            Ile masz lat?
            Co robisz?
            Z jakoego Miasta jestes?
            Znasz sie na MLM?
            Jak dlugo?

• hrabina_feu Re: OTO On.. 18.01.06, 12:12
              No tak masz racje, to sa byki mnie wkurzyl przede wszystkim u tego pana lamanie
              zasad ortograficznych na ktore szczegolnie jestem uczuluna. Reszty "byków"
              prawie nie zauwazyłam :|
    • vitalia Re:Nanoprodukty 15.11.05, 11:34
      shop.percenta.com/?view_cat=1
      taką mają stronę..??
      Ale lider wprowadzający jest the best....
      • gxpert Re:Nanoprodukty 15.11.05, 11:49
        Są mocni! Ta strona jest w trakcie aktualizacji od dłuższego czasu :) - no i
        nadal nie ma tam polskiej flagi. Tak więc możemy dalej oczekiwać anansów w
        polsko brzmiącym jęz. niemieckim, francuskim, włoskim czy innym.
        • vitalia Re:Nanoprodukty 15.11.05, 12:11
          W związku z tym,że mam nano, zupełnie gdzie indziej i dużo dużo taniej ,chętnie
          bym o nich poczytała,,coś więcej .....ma ktoś? coś????????? najlepiej po Polsku.
          • gxpert Re:Nanoprodukty 15.11.05, 12:22
            Ot, typowy sprzedawca, mieć produkty DUŻO DUŻO taniej! Poniekąd tak, przecież
            mamy na rynku drogie i tanie suplementy, lepsze i gorsze - które są które? He,
            to już trzeba samemu ocenić. Czasem taniej znaczy lepiej... Ale czemu za
            Mercedesa wciąż się płaci więcej niż za Skodę Superb? - a przecież Superb na
            wymagającym rynku angielskim wygrał bezpośrednią konkurencją z Mercedesem i
            nawet pomimo tego, że był sklasyfikowany o jeden poziom niżej! A okazało się, że
            jest przestronniejszy, bardziej funkcjonalny a przede wszystkim TAŃSZY! Ale czy
            to przełożyło się na wzrost sprzedaży? Ano, ciekawe prawda? NIE!
            Jednak jakość i prestiż przede wszystkim!

To oczywiście wszystko dla rozważań.
            • gxpert Re: Skoda 23.12.05, 21:50
              Vitalio... zwróć uwagę, pisałem tu o SKODZIE!!! Skodzie SuperB!
    • gxpert Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 12:26
      Każde stwierdzenie: "Właśnie wchodzi NOWA... do Polski" jest niezwykle ekscytujące.
      A nie przyszło Wam do głowy, że i z Polski "wychodzą" firmy (mam na myśli firmy
      MLM) które mogą odnieść sukces nie tylko w Polsce ale i w Europie, w świecie?
      Swego nie znacie, cudze chwalicie. Jak to często okazuje się prawdą?
      • vitalia Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 12:48
        Polskie firmy MLM ??? Z Polskim produktem czy z Polskim systemem ?
        Podaj mi przykład i oświeć....jaki Polski produkt zawojował świat w MLM..,
        Ja nie wiem ,może taki był w końcu nie wszystko musi się wiedzieć prawda.

A jeśli chodzi o nano..To żródło jest jedno o ile wiem,,tylko ,,importer marże
        własną sobie ustalił ...taką z nieba wziętą.
        Mogę kupić Jaguara w najlepszym salonie,,ale mogę też kupić w mniej znanym
        salonie..Auto jednak będzie to SAMO tyle,że taniej..
        • zdrowie-wawa oscypek?:) 15.11.05, 12:51
          • gxpert Re: oscypek?:) 15.11.05, 12:56
            A ktoś robi MLM na Oscypku? :) Produkt polski... ale czy nadaje się do NM? Poniekąd.
        • gxpert Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 12:55
          Mając na myśli polską firmę MLM nie miałem jednocześnie na myśli polskiego produktu.
          Co do źródła nano - to jest ich wiele. Wiele firm w Niemczech, Stanach
          Zjednoczonych i innych krajach ma swoje produkty oparte o zdobycze
          nanotechnologii. Oczywiście każda posiada jakieś tam swoje patenty w zakresie
          swoich produktów, co nie przeszkadza, że często są to porównywalne produkty o
          podobnym przeznaczeniu.
          Po co kupować Jaguara... skoro można go dostać?
          Ale faktycznie rynek samochodwy to ciekawy przykład. Dziś przy spadku sprzedaży
          dilerzy oddają samochody z wielkimi rabatami - ale i tak nadal najdroższe są te
          najlepsze marki. Zaś czy auto będzie to SAMO? Nie Ewa, to będzie inne auto,
          tyle, że ten sam model ale zapewne z innym wyposażeniem :)
          • vitalia Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 13:20
            Oczywiście , oczywiście..Wiem do czego zmierzasz,, ale pamiętaj że klient ma
            prawo wyboru...I wybiera najlepszą dla siebie opcję.
            • gxpert Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 13:36
              Prawda Vitalio!!! To prawo KLIENTA! Ale jeśli Twoją przyszłością jest network
              marketing to musisz kierować się jeszcze innymi przesłankami aniżeli tylko cena.
              Natomiast do niczego nie zmierzam. Nie mierz mnie w sposób w jaki mierzą wszyscy
              inni wszystkich. Mam to w nosie. Mój cel jest konkretny, ale metodą na jego
              osiągniecie nie jest udział w dyskusjach na forum. Z chęcią zabieram głos, bo
              wyważone i naprawdę neutralne głosy są potrzebne.
              • vitalia Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 14:08
                Ależ ja nie kieruję się TYLKO ceną,to był przykład jednego czynnika..
                Chodzi mi o to,że każdy wybiera sobie cel do którego dąży,,,,a powiedzmy że
                ludzie mają różne oczekiwania, tak jak różne są ich możliwości,prawda? Skoro
                wybrał ktoś firmę x to będzie i tej firmie się poświęca to niech to robi jak
                najlepiej..Widziałeś ten spis ,,Właściwie z każdej z tych firm kogoś znam i nie
                koniecznie są to ludzie uczciwi.,,Bo moja jest prawda i tylko moja..wiedząc,że
                tak nie jest wpuszczają ludzi w maliny.
                Jedni sprzedają wiedzę inni produkt a inni bajer full..
                Myślę,że potrzebny jest system........a właściwie jestem o tym przekonana.
                mam nadzieję,że wiesz o co mi chodzi.
                • gxpert Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 16:51
                  Vitalio, mówiliśmy o cenie w kontekście klienta.
                  Co do współpracowników różnych firm networkowych oczywiście jest znacznie więcej
                  czynników które decydują o podjęciu działania z tą czy inną firmą.
                  Masz rację, przede wszystkim uczciwość. Przede wszystkim wobec siebie. Jeśli
                  umiemy być uczciwi wobec siebie o wiele łatwiej będzie nam być uczciwym wobec
                  innych.
                  Stąd walka o wiarygodność i dobry wizerunek branży. Pozdrawiam.
                  • romek744 Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 18:05
                    Kocham to forum... troszkę zrobiło się powaznie, ale początek tego wątku był
                    super.
                    romek
                    • vitalia Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 19:12
                      romciu..normę trzeba wyrobić...A sam rzadko zaglądasz ,,,co jest>?? Teeela masz
                      pracy? to dobrze robaczku.
                      • romek744 Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 15.11.05, 20:30
                        co zrobić? "bez pracy nie ma kołaczy" jak to ktoś, kiedyś powiedział, gdzieś.
                        romek
    • wesolutka3 Re: Nowa firma MLM - szansa dla Liderów!! 28.11.05, 12:48
      30% zysku to nie 15%. więc jeśli się ze mną zgadzasz i chcesz tyle zarobić na
      sprzedaży kosmetyków napisz do mnie: Maryann@interia.pl
      • vitalia Re Pani wesolutka ma poczucie humoru co??? 28.11.05, 16:00
        A może pani wesolutka ,nauczy się co to znaczy MLM...??? i może w końcu
        przeczyta w nagłówku o co chodzi na tym forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • romek744 Re: Re Pani wesolutka ma poczucie humoru co??? 29.11.05, 08:13
          Cóż, ona rozumie tylko wyraz - %
          romek
          • romek744 Re: Re Pani wesolutka ma poczucie humoru co??? 29.11.05, 08:15
            A tak swoją drogą to gdzieś zniknęła martagłowacka...
            Chciałbym się dowiedzieć, jak się chociaz nazywa nowa, niemiecka firma.
            romek
            • vitalia Re: Re Pani wesolutka ma poczucie humoru co??? 29.11.05, 12:42
              romciu.....ja mogę Ci wszystko wytłumaczyć..Naprawdę chcesz wiedzieć??? to daj
              cynk na priv..
              • romek744 Re: Re Pani wesolutka ma poczucie humoru co??? 29.11.05, 15:59
                fajnie, zapodaj jakiś adres.
                romek
                • nathi Re: Re Pani wesolutka ma poczucie humoru co??? 29.11.05, 19:12
                  Pisz na gazetowy romuś...śmiało..
                • vitalia Re: Re Pani wesolutka ma poczucie humoru co??? 29.11.05, 19:14
                  romek744 napisał:

> fajnie, zapodaj jakiś adres.
                  > romek

Na pocztę gazety narazie.
                  pozdrowionka.
            • emelemek Re: Pani wesolutka ma poczucie humoru co? 23.12.05, 22:00
              Może chodzi o CD? (Creation Direkt?)
              Tyle, że to nie taka nowa firma. Istnieje od 1996 roku. Wchodzi na polski rynek.
              To taki kiosk "Ruch".
              • vitalia Re: Pani wesolutka ma poczucie humoru co? 23.12.05, 22:55
                I niech sobie będzie,kto potrafi to marketing dobry zrobi.NOWA w Polsce.Chociaż
                częsciowo jej produkty były dustrybuowane przez KLM Creation
                Cosmetik..Kosmetyki tylko, zresztą średniej jakości ale byli tacy co na tamten
                momemt to wykorzystali..
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka