Dodaj do ulubionych

Axa Direct Opinie

12.10.10, 16:43
Witam.
Ja w Axa Direct płacę za silnik 1.9, 406zł rocznie, a mam tylko 30%zniżki.
Dodatkowo w cenie OC mam darmowy assistance.
Axa Direct ma fajny program poleceń, dzięki któremu osoba korzystająca z polecenia dostaje dodatkową zniżkę od 50zł do 100zł.

Z mojego polecenia skorzystało już ponad 100 osób.
Jeśli chcesz dodatkową zniżkę na OC lub AC w Axa Direct to powołaj się na mój nr polisy znajomego AA1748031/01(jeśli na kalkulatorze wyskoczy błąd, to przepisz go ręcznie).
Dodatkowe informację na ten temat znajdziesz na stronie, którą specjalnie w tym celu założyłem www.lepszeoc.pl

Znam także sposób na sprytną sztuczkę, pozwalającą zaoszczędzić dodatkowo nawet do 200zl. Wszystko znajdziesz na mojej stronie <a href="http://lepszeoc.pl/jak-zdobyc-znizke".www.lepszeoc.p</a>

Wiem, że brzmi to jak reklama, ale opłaca się trochę pokombinować by płacić mniej.

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • tomasz477 Re: Axa Direct Opinie 27.11.10, 21:49

Aktualna promocja na ubezpieczenia komunikacyjne AXA Direct :
        Wszystkie aktualne promocje AXA DIRECT

Przy okazji sprawdź, ile możesz zaoszczędzić powołując się na numer polisy znajomego.
        Wystarczy, że wejdziesz na stronę, gdzie można wypełnić formularz
        I w odpowiednim polu podasz mój numer:

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

BA2156606/01

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Powołując się na moją polisę otrzymasz:
        1) 30 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie Pakietu AC,
        2) 80 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl.

W formularzu, w miejscu gdzie znajdują się Dane końcowe
        wybierz opcję:
        *Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"?* TAK
        bądź:
        - zadzwoń: 19522 - bezpłatna infolinia

Dzwoniąc ważne jest abyś także podał, że chcesz się powołać na nr polisy znajomego BA2156606/01 bo tylko wtedy dostaniesz zniżkę.
        Regulamin Programu „Poleć AXA DIRECT znajomym”
        • magdui Re: Axa Direct Opinie 06.04.11, 10:18
          Szukasz DOBREGO I TANIEGO OC ???
          Ja już przeanalizowałam różne oferty i warunki umów i w AXA dostałem najkorzystniejsze warunki i najtańsze OC. A za powołanie się na numer polisy znajomego z forum klienta AXA dostałam dodatkową zniżkę. Polecam numer polisy:

2033589

2033589
          2033589
          2033589
          2033589

Wystarczy skopiować do kalkulatora

2033589

2033589
          2033589
          2033589

LUB podać na początku rozmowy tel. pod 48 22 599 9522
          Do najtańszego OC dostałam dodatkowy pakiet, w którym mam

- GRATIS HOLOWANIE na terenie całego kraju
          - GRATIS SAMOCHÓD ZASTEPCZY na 3 dni

- NNW kierowcy na 250 tyś
          - NNW każdego z pasażerów na 50 tyś

- 80 zł zniżki po podaniu numeru polisy znajomego (z forum).

Pozdr. Magda znajoma z forum, Radom, volvo
      • tomasz477 * Ubezpieczenie komunikacyjne - taniej 30-80zł * 05.02.11, 11:27

OBLICZENIE SKŁADKI NA:

https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx

Podając nr mojej polisy

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

BA2156606/01

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

uzyskasz zniżkę:
        1) 30 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie Pakietu AC,
        2) 80 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl.

Wybierz opcję:
        *Nie jestem klientem. Chce powołać się na numer polisy Klienta AXA*

bądź:

Dzwoniąc ważne jest abyś także podał, że chcesz się powołać na nr polisy znajomego.

Inne przydatne adresy:
        Regulamin Programu „Poleć AXA DIRECT znajomym”

• magdui Re: Axa Direct Opinie 06.04.11, 10:19
        Skorzystaj zz mojego numeru polisy. Sprawdzony, działający numer polisy AXA
        2033589
        2033589
        2033589
        2033589
        2033589
        2033589
        2033589
        Pozdr. Magda znajoma z forum, Radom
      • magdui 2033589 Axa Direct 2033589 Opinie 07.04.11, 08:11
        Polecam numer polisy:

2033589

2033589
        2033589
        2033589
        2033589

Do najtańszego OC dostałam dodatkowy pakiet, w którym mam

- GRATIS HOLOWANIE na terenie całego kraju
        - GRATIS SAMOCHÓD ZASTEPCZY na 3 dni
        - NNW kierowcy na 250 tyś
        - NNW każdego z pasażerów na 50 tyś
        - 80 zł zniżki po podaniu numeru polisy znajomego (z forum).

Pozdr. Magda znajoma z forum, Radom, volvo
    • tomasz477 - Axa Direct Opinie - BA1599526/00 12.10.10, 17:54

Jeżeli interesuje Cię ta, lub inna aktualna promocja AXA Direct zajrzyj na:

Przy okazji sprawdź, ile możesz zaoszczędzić powołując się na numer polisy znajomego.
      Wystarczy, że wejdziesz na stronę, gdzie można wypełnić formularz
      I w odpowiednim polu podasz mój numer:

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

BA1599526/00

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Powołując się na moją polisę otrzymasz zniżkę 50zl na ubezpieczenie OC, lub 100zł za pakiet OC/AC Twojego pojazdu.

Wybierz opcję:
      *Nie jestem klientem. Chce powołać się na numer polisy Klienta AXA*

bądź:

Dzwoniąc ważne jest abyś także podał, że chcesz się powołać na nr polisy znajomego BA1599526/00 bo tylko wtedy dostaniesz zniżkę.

Dlaczego to robię?
      AXA obdarowuje obydwie strony, Ty otrzymujesz tańsze ubezpieczenie a ja bon o wartości 50zł.

• tanieoc Re: Axa Direct Opinie 17.10.10, 23:34
      W Axa Direct mają bardzo ciekawy program, dzięki któremu możesz zyskać dodatkową zniżkę na OC 50zł na AC 100zł dodatkowo za to, że powołasz się na mój nr polisy: AA1748031/01(najprościej go skopiować, gdyby na kalkulatorze wyskoczył błąd, to należy przepisać go ręcznie).
      Możesz go użyć na ich stronie wpisując go w kalkulator, lub podczas rozmowy tel. wtedy jednak zostaniesz zapytany o dane osoby polecającej.
      Podajesz mu zatem te dane: imię i nazwisko osoby polecającej Dominik Konieczny, miejscowość Szewce, pojazd Seat Ibiza.

Moim zdaniem w Axie zawsze wychodzi najtaniej bez dwóch zdań . Warto spróbować przeliczyć składkę, to nic nie kosztuje i trwa ze 3 minuty.

Pozdrawiam.
      • piotrek363 INSTRUKCJA NA ZNIŻKĘ W AXA DIRECT 15.10.11, 00:08
        Numer polisy Twojego znajomego - Klienta AXA DIRECT 8169295

Kalkulator znajduje się pod tym linkiem:
        www.axadirect.pl/kalkulator/promocja

- W kalkulatorze Axa Direct w punkcie DANE KOŃCOWE
        - Wybierz opcję NAZWA PROMOCJI --> Poleć Axa Direct znajomym,
        - W pole o nazwie " Wpisz Numer polisy Twojego znajomego" skopiuj lub przepisz jeden z tych kodów:

8169295

8169295

8169295
        8169295

8169295

8169295

Oblicz składkę za pomocą kalkulatora online Axa Direct- dostaniesz za to dodatkowe 10% zniżki

(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Pozdrawiam Magda Sankowska, Radom, volvo s40
    • tanieoc Re: Axa Direct Opinie 26.11.10, 18:35
      Nie wiem czy wiesz o tym, że możesz dostać dodatkową zniżkę na OC lub na pakiet OC/AC.
      Wystarczy powołać się na mój nr polisy Axa Direct: AA1748031/01
      Zyskasz na tym dodatkowy rabat 80zł, a po użyciu sprytnej sztuczki zyskasz nawet do paruset złotych.

Wystarczy, że przeczytasz poniższy poradnik.

Poradnik o tym jak zyskać na 2 proste sposoby;

Sposób pierwszy- przez internet:

Możesz zrobić to za pomocą kalkulatora online, który znajduje się na stronie Axa Direct pod linkiem: www.axadirect.pl/quote/index.aspx
      W ostatnim polu (Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"?) zaznaczasz opcje TAK Otworzy się pozycja (Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT), w której wpisujesz specjalny kod:
      AA1748031/01(najprościej go skopiować, gdyby na kalkulatorze wyskoczył błąd, to należy przepisać go ręcznie).

Następnie kalkulator wyliczy Ci najkorzystniejszą składkę, na podstawie wpisanych przez Ciebie danych. Po wpisaniu wszystkich danych, widoczna będzie informacja o uzyskanych zniżkach w tym o zniżce, jaka przysługuje za kod.

Sposób drugi- telefonicznie.

Dzwoniąc pod numer telefonu 1 95 22 (z telefonów stacjonarnych i z komórki) lub zamawiając bezpłatną rozmowę telefoniczną pod tym linkiem: www.axadirect.pl/kontakt/
      Na samym początku rozmowy mówisz konsultantowi, że chcesz powołać się na nr polisy znajomego i podajesz mu ten oto kod: AA1748031/01

Zostaniesz zapytany o imię i nazwisko znajomego, miejscowość w której mieszka znajomy oraz o markę jego samochodu. Podajesz mu zatem te dane: imię i nazwisko osoby polecającej Dominik Konieczny, miejscowość Szewce, pojazd Seat Ibiza.

Doradca wyliczy najkorzystniejszą składkę a na sam koniec poinformuje Cię o wysokości otrzymanych zniżek, w tym o zniżce uzyskanej dzięki kodowi.

Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!
      Jak to zrobić? Wejdź na lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka
      Zobacz na czym polega specjalna sztuczka dająca zaoszczedzić do paruset zł.

Pamiętaj o koddzie!!!

Pozdrawiam i życzę jak najtańszej składki :-)
      • magdui Re: Axa Direct Opinie 06.04.11, 10:21
        Aaaby dostac zniżke podaj A K T U A L N Y NUMER POLISY ---zniżKA Gwarantowana
        2033589
        2033589
        2033589
        2033589
        2033589
        2033589

LUB zadzwoń pod nr 48 22 599 9522
        i podaj na początku rozmowy telefonicznej z agentem AXA
        Pozdr. Magda znajoma z forum, Radom,
    • tanieoc Kod Promocyjny Liberty Direct 75369166 28.11.10, 16:56
      Witam, prezentuje sposób na zniżkę w wysokości 50zł lub 100zl na ubezpieczenie komunikacyjne w Liberty Direct.

Wystarczy powołać się na ten kod: 75369166(proszę go o skopiowanie tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli na kalkulatorze wyskoczy błąd należy przepisać go ręcznie)

Wystarczy wprowadzić go w ostatnie pole na pierwszej stronie w kalkulatorze znajdującym się pod linkiem www.libertydirect.pl

Można go również podać podczas rozmowy tel. konsultantowi.
      Wystarczy powiedzieć, że chce się powołać na nr polisy znajomego i podać mu ten oto kod 75369166
      Często w Liberty Direct wychodzi taniej niż w Axie.
      Na wysokość składki w Liberty Direct duży wpływ ma Nasz zakładany średni, roczny przebieg, jaki to podajemy w kalkulatorze, bądź podczas rozmowy tel.
      Najlepiej gdy jest on jak najniższy.

W liberty Direct bardzo fajna rzeczą jest bardzo rozszerzone assistance, które można wykupić za niewielkie pieniądze, a które obowiązuje na terenie całej Polski oraz Europy.
      Np. złapiemy panę, dzwonimy i pomoc przyjeżdża. Pełna ochrona wraz z holowaniem i samochodem zastępczym na 2 tygodnie gdyby był potrzebny.

Pamiętaj 75369166

Pozdrawiam Serdecznie.
    • tanieoc Re: Axa Direct Opinie 29.11.10, 19:40
      Witaj.

Jeśli masz zamiar ubezpieczyć samochód w Axa Direct, to musisz wiedzieć, że możesz dostać dodatkową zniżkę z tytułu tego, że jesteś nowym klientem.
      Wystarczy powołać się podczas obliczania składki na mój nr polisy Axa Direct AA1748031/01

Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na stronie, którą specjalnie w tym celu założyłem www.lepszeoc.pl
      Pod tym linkiem znajdziesz dokładne informacje o dodatkowej zniżce.
      Przeczytaj o sprytnej sztuczce na mojej stronie, a w sumie może uda Ci się zaoszczędzić nawet do paruset zł.

Pozdrawiam Serdecznie.
    • tanieoc Re: Axa Direct Opinie 11.01.11, 02:18
      Chcesz dostać dodatkową zniżkę na OC lub AC w Axa Direct?

Wystarczy powołać się na mój nr polisy Axa Direct: AA1748031/01
      Zyskasz na tym dodatkowy rabat do 80zł, a po użyciu sprytnej sztuczki zyskasz nawet do paruset złotych.

Wystarczy, że przeczytasz poniższy poradnik.

Poradnik o tym jak zyskać na 2 proste sposoby;

Sposób pierwszy- przez internet:

Możesz zrobić to za pomocą kalkulatora online, który znajduje się na stronie Axa Direct pod linkiem: www.axadirect.pl/quote/index.asp x
      W ostatnim polu (Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"?) zaznaczasz opcje TAK Otworzy się pozycja (Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT), w której wpisujesz specjalny kod:
      AA1748031/01(najprościej go skopiować, gdyby na kalkulatorze wyskoczył błąd, to należy przepisać go ręcznie).

Następnie kalkulator wyliczy Ci najkorzystniejszą składkę na podstawie wpisanych przez Ciebie danych. Po wpisaniu wszystkich danych, widoczna będzie informacja o uzyskanych zniżkach w tym o zniżce, jaka przysługuje za kod.

Sposób drugi- telefonicznie.

Dzwoniąc pod numer telefonu 1 95 22 (z telefonów stacjonarnych i z komórki) lub zamawiając bezpłatną rozmowę telefoniczną pod tym linkiem:www.axadirect.pl/kontakt /
      Na samym początku rozmowy mówisz konsultantowi, że chcesz powołać się na nr polisy znajomego i podajesz mu ten oto kod: AA1748031/01

Zostaniesz zapytany o imię i nazwisko znajomego, miejscowość w której mieszka znajomy oraz o markę jego samochodu. Podajesz mu zatem te dane: imię i nazwisko osoby polecającej Dominik Konieczny, miejscowość Szewce, pojazd Seat Ibiza.

Doradca wyliczy najkorzystniejszą składkę, a na sam koniec poinformuje Cię o wysokości otrzymanych zniżek, w tym o zniżce uzyskanej dzięki kodowi.

Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!
      Jak to zrobić? Wejdź na lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka
      Zobacz na czym polega specjalna sztuczka dająca zaoszczedzić do paruset zł.

Pamiętaj o kodzie!!!

Pozdrawiam i życzę jak najtańszej składki :-)
      • tanieoc Re: Axa Direct Opinie 11.01.11, 02:18
        AXA DIRECT należy do jednej z największych firm finansowych na świecie:
        MILION Klientów polskich spółek grupy AXA
        95 MILIONÓW Klientów na całym Świecie
        ponad 214 000 pracowników
        91 MILIARDÓW EURO przychodu (dane za rok 2009)
        AXA DIRECT rozpoczęła działalność w Polsce w listopadzie 2006 roku, oferując pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych dla właścicieli samochodów: OC, AC, OC+AC, NNW, Assistance oraz szereg innowacji rzadko spotykanych na polskim rynku.
        W kwietniu 2010 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o ubezpieczenia dla właścicieli motocykli, która zachowując kompleksowość oferty dla samochodów, została rozszerzona o elementy skierowane specjalnie do motocyklistów jak np.: transport motoru unieruchomionego w wyniku wypadku, samochód zastępczy czy ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego (np. kufry, owiewki, alarmy) w tym także specjalistycznego ubioru kierującego.
        Nasze ubezpieczenia sprzedawane są w systemie direct, tj. przez telefon oraz Internet - korzystamy
        w tym względzie z ponad 15 lat doświadczeń Grupy AXA. Tę formę zakupu doceniło już ponad 2 miliony naszych Klientów.
        System sprzedaży bezpośredniej (direct) zyskuje coraz szersze grono zwolenników dzięki wygodzie, gwarancji całodobowego dostępu do centrum alarmowego oraz konkurencyjnym cenom w stosunku
        do ubezpieczeń zawieranych drogą tradycyjną.
        • tanieoc Re: Axa Direct Opinie 11.01.11, 02:20
          Nie czytaj tego posta, jeśli myślisz,że na temat zniżek a Axa Direct wiesz wszystko.

Sam kod nie wystarczy, czasami Axa sprawdza dane osoby polecającej.

Mogę bez problemu udostępnić Tobie te dane(znajdują się pod linkami) oraz podać Ci sposób na to, jak zapłacić jeszcze mniej, czyli sprytna sztuczka pozwalająca zaoszczędzić nawet do paruset złotych.

Informację o tej sztuczce znajdziesz pod tym linkiem www.lepszeoc.pl

Użyj mojego, sprawdzonego i aktualnego nr polisy Axa Direct
          AA1748031/01

Dokładne instrukcje w tym temacie znajdziesz tutaj

Możesz również przeczytać mój poradnik, znajdujący się tu

Polecam i Pozdrawiam.
    • tanieoc Re: Axa Direct Opinie 12.01.11, 02:04
      Podwójna polisa OC - zasady, o których musimy pamiętać...
      Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych ma za zadanie zapewnić ochronę ofiarom wypadków komunikacyjnych w każdym przypadku. Jej restrykcyjne przepisy doprowadzają jednak czasem do sytuacji, w której właściciel pojazdu staje się posiadaczem dwóch polis i zmuszony zostaje zapłacić podwójną składkę.

Skąd się bierze problem podwójnych polis?

Podstawową przyczyną zjawiska podwójnych polis OC jest ich "samoodnawialność". Specyficzny charakter obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego powoduje, że rządzi się ono wyjątkowymi zasadami. Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych, jeśli umowa ubezpieczenia nie zostanie wypowiedziana najpóźniej w ostatnim dniu przed upływem okresu trwania ochrony, przyjmuje się, iż zawarta została kolejna umowa, a zarazem powstał obowiązek opłacenia składki. Dlatego, jeżeli kierowca ubezpieczy auto w nowym zakładzie ubezpieczeń nie wypowiadając umowy w dotychczasowym, będzie on w rezultacie zobowiązany zapłacić dwie składki.

Z problemem podwójnej polisy OC spotykają się również często nabywcy aut używanych. Zgodnie z prawem w momencie sprzedaży samochodu prawa i obowiązki związane z polisą OC zbywcy przechodzą na nabywcę, w tym przede wszystkim obowiązek zapłaty składki. Kupujący ma 30 dni na wypowiedzenie umowy ubezpieczenia, jeśli chce zmienić ubezpieczyciela. Co ważne, dla zakładu ubezpieczeń liczy się data dotarcia zawiadomienia, a nie jego wysłania. Jeśli kupujący tego nie uczyni i wykupi kolejną polisę u innego ubezpieczyciela, obydwaj zażądają od niego zapłaty składki.

A co w sytuacji gdy sprzedaż nastąpi w momencie, kiedy do zakończenia okresu ochrony pozostało mniej niż 30 dni? Która zasada powinna być nadrzędna? W tej kwestii istnieją dwa stanowiska.

Zdaniem Rzecznika Praw Ubezpieczonych prawo powinno działać na korzyść kupującego, a więc nabywca powinien móc zrezygnować z dotychczasowej polisy w ciągu 30 dni. Póki co jednak nie ma zapisu w ustawie, który by ten problem jednoznacznie rozstrzygał. Zdaniem Ministerstwa Finansów i np. największego z ubezpieczycieli - PZU decydująca jest zasada, że na dzień przed zakończeniem okresu trwania ochrony należy wypowiedzieć umowę w zakładzie ubezpiecze
    • tanieoc Działający ko zniżkowy 1748031 28.02.11, 13:38
      Dodatkowa zniżka w Axa Direct- Instrukcja:

1748031 Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę 1748031(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym do 80zł.

Kalkulator Axa Direct znajduje się tutaj:

affex.org/k34eGd84G1710

Za obliczenie składki za pomocą kalkulatora jest dodatkowa zniżka 10%

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wejdź na:
      http://lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka
      i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct + 1748031

Pozdrawiam i zapraszam na
      www.lepszeoc.pl
    • tanieoc NAJNOWSZY, DZIAŁAJĄCY KOD ZNIŻKOWY 16.03.11, 00:15

4485799 Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę:

4485799(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym do 80zł.

affex.org/k34eGd84G1710
      Wklej tego linka w przegladarkę.

lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka
      i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct+ 4485799

Pozdrawiam Serdecznie.
    • tanieoc INFORMACJĘ O AKTUALNYCH ZNIŻKACH W AXA DIRECT 10.04.11, 13:55
      Chcesz zdobyć dodatkową zniżkę na OC lub AC w Axa Direct?

Krok 1.

Oblicz składkę za pomocą kalkulatora online Axa Direct- dostaniesz za to dodatkowe 10% zniżki.

Pamiętaj !!! Jeżeli wykupisz polisę za pomocą rozmowy tel. to stracisz te dodatkowe 10%

Krok 2

W kalkulatorze Axa Direct wybierz opcję nazwa promocji > Poleć Axa Direct znajomym, a następnie w pole o nazwie " Wpisz Numer polisy Twojego znajomego" skopiuj lub przepisz ten oto kod:

4485799(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym 80zł na pakiet AC oraz 30zł na samo OC.

Jeśli chcesz użyć promocyjnego nr polisy podczas rozmowy tel. z konsultantem, aby wyliczyć składkę to potrzebujesz dane do weryfikacji, o które zapyta konsultant:

Imię i nazwisko osoby polecającej: Dominik Konieczny, miejscowość Szewce, pojazd Seat Ibiza

W tym przypadku wysokość zniżki za nr polisy jest taka sama jak przez kalkulator online.
      Nie polecam tej opcji, gdyż tracimy wtedy 10% zniżki za obliczenie składki przez neta, a
      to całkiem sporo.

Mam nadzieję, że pomogłem.
      Pozdrawiam.
      lepszeoc.pl/
      • tanieoc Re: INFORMACJĘ O AKTUALNYCH ZNIŻKACH W AXA DIRECT 20.06.11, 19:00

4485799 Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę:

Zarobisz na tym 60zł na pakiet AC oraz 20zł na samo OC.

affex.org/k34eGd84G1710
        Wklej tego linka w przegladarkę.

Dane do weryfikacji to:
        Dominik Konieczny, miejscowość Szewce, pojazd Seat Ibiza

Dane te są wymagane tylko podczas rozmowy tel.
        Nie polecam tej opcji, gdyż tracimy wtedy 10% zniżki za obliczenie składki przez neta, a
        to całkiem sporo.

lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka

Pozdrawiam.
    • www.lepszeoc.pl Re: Axa Direct Opinie UWAGA!!! 16.05.11, 15:25
      Chcesz zdobyć dodatkową zniżkę na OC lub AC w Axa Direct?

Zobacz jakie to proste:

Krok 1.

Oblicz składkę za pomocą kalkulatora online Axa Direct- dostaniesz za to dodatkowe 10% zniżki.

Pamiętaj !!! Jeżeli wykupisz polisę za pomocą rozmowy tel. to stracisz te dodatkowe 10%

Krok 2

W kalkulatorze Axa Direct wybierz opcję nazwa promocji > Poleć Axa Direct znajomym, a następnie w pole o nazwie " Wpisz Numer polisy Twojego znajomego" skopiuj lub przepisz ten oto kod:

Jeśli chcesz użyć promocyjnego nr polisy podczas rozmowy tel. z konsultantem, aby wyliczyć składkę to potrzebujesz dane do weryfikacji, o które zapyta konsultant:

Imię i nazwisko osoby polecającej: Dominik Konieczny, miejscowość Szewce, pojazd Seat Ibiza

W tym przypadku wysokość zniżki za nr polisy jest taka sama jak przez kalkulator online.
      to całkiem sporo.

Pozdrawiam.
      lepszeoc.pl/
    • andrzej130954 Re: Axa Direct Opinie 20.06.11, 17:22
      Kod zniżkowy 1998122 AXA rabat do 60 zł
      Nie musisz nigdzie chodzić, stać w kolejkach, szukać ? wszystko załatwisz przez internet.
      Witam znajomych i przyjaciół! Polecam ubezpieczenie w AXA. Jest rozsądna składka a dodatkowo podając powyższy nr mojej polisy uzyskasz extra zniżkę do 60zl. To naprawdę proste, Wchodzisz na stronę: www.axadirect.pl/quote/index.aspx
      Wybierasz:
      Dane końcowe - NAZWA PROMOCJI --> Poleć Axa Direct znajomym - numer polisy Klienta AXA? (przepisz kod 1998122 ) i dalej sam wyliczasz składkę z rabatem, to naprawdę działa. albo;
      zadzwoń: 19522 i powołaj się na nr polisy 1998122
      -możesz także wejść na stronę: www.axa.pl i zamówić bezpłatne oddzwonienie
      podając na początku rozmowy numer polisy - kodu 1998122 ,
      pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z mojego kodu.
      1998122
      1998122
      Pozdrawiam; Andrzej, Bydgoszcz – Megane II
    • tanieoc DODATKOWA ZNIŻKA NA OC i AC w AXA DIRECT-Instrukca 24.09.11, 17:58

W kalkulatorze Axa Direct wybierz opcję nazwa promocji > Poleć Axa Direct znajomym, a następnie skopiuj lub przepisz ten oto kod:

Dodatkowo za obliczenie składki, a następnie wykupienie polisy poprzez kalkulator online Axa Direct jest zniżka 10%

Promocyjny kalkulator znajduje się pod tym linkiem:

Pozdrawiam Serdecznie.
    • piotrek363 Najnowszy kod 8169295 8169295 8169295 8169295 14.10.11, 23:25
      Numer polisy Twojego znajomego - Klienta AXA DIRECT 8169295

- W kalkulatorze Axa Direct w punkcie DANE KOŃCOWE
      - Wybierz opcję NAZWA PROMOCJI --> Poleć Axa Direct znajomym,
      - W pole o nazwie " Wpisz Numer polisy Twojego znajomego" skopiuj lub przepisz jeden z tych kodów:

8169295

8169295

8169295
      8169295

8169295

8169295

Pozdrawiam Magda Sankowska, Radom, volvo s40
    • axadir Re: Axa Direct Opinie 01.11.11, 09:27
      Numer Polisy Axa Direct 3127088 ważny do końca 2012roku

Najnowszy Kod Promocyjny "POLEĆ AXA DIRECT ZNAJOMYM" nr: 3127088 z długą ważnością

Polecam Państwu nowy kod promocyjny Axa Direct z 30 października 2011 roku. Najlepsza oferta na rynku. Wprowadź ten kod i przekonaj się sam, ile zaoszczędzisz.

Kod Promocyjny nr: 3127088

Wprowadź ten 7 cyfrowy kod promocyjny w arkuszu wyliczeniowym w okienku nazwa promocji - Poleć Axa Direct Znajomym

Obecnie najlepsza oferta na rynku. Najtańsze ubezpieczenie OC. Można dostać OC na Passata B5 2000r., 1,9 TDI z 60% zniżką i prawem jazdy od ponad 10 lat już za 340zł/rok !!!!!!!!.

Polecam, napradę warto.

Wprowadź ten kod w arkuszu wyliczeniowym i się przekonaj:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka