Dodaj do ulubionych

Jak dojechać na koncert Lennego Kravitza?

IP: *.chello.pl 17.06.09, 07:54
Czesc, w sobotę jest darmowy koncert LENNEGO KRAVITZA w Krakowie, jak na niego dojechać i gdzie najlepiej zostawić auto??
Bedę jechała z Wrocławia, oczywiście autostradą, ale nei wiem jak dojechać z autostrady na sam koncert??? Pomocy!
Obserwuj wątek
    • energy52 Re: Jak dojechać na koncert Lennego Kravitza? 17.06.09, 21:11
      www.zumi.pl
      • Gość: fanka Re: Jak dojechać na koncert Lennego Kravitza? IP: *.chello.pl 18.06.09, 17:25
        i mam w zumi wpisać? "koncert kravitza"? nie znam tego miasta, pomóż mi prosze
        • energy52 Re: Jak dojechać na koncert Lennego Kravitza? 18.06.09, 18:59
          Nie. Wpisz "Dupa" to może Ci wyskoczy własna fotka!
          Jako osoba żywo zainteresowana własną obecnością na tym koncercie
          mogłabyś się wysilić i posiąść tajemną wiedzę odnośnie miejsca w
          jakim ma się odbyć. Jeśli już sprostasz tej czynności to wpisz, na
          Boga, w Zumi czy chociaż w Googlu właściwą lokalizację i poddaj się
          mądrości internetowych lokalizatorów.
          Czy żeby wpaść na to potrzeba zbytnio eksloatować własne zwoje
          mózgowe?

Powodzenia. Wierzę w Ciebie!
          • Gość: fanka Re: Jak dojechać na koncert Lennego Kravitza? IP: *.chello.pl 18.06.09, 20:15
            niestety w zumi nie ma listy miejsc w centrum Krakowa gdzie mozna zaparkować, moje pytanie jest nadal aktualne
            • energy52 Re: Jak dojechać na koncert Lennego Kravitza? 18.06.09, 20:27
              Gość portalu: fanka napisał(a):

> niestety w zumi nie ma listy miejsc w centrum Krakowa gdzie mozna
              zaparkować, m
              > oje pytanie jest nadal aktualne

Matko Boska!
              Ty musisz sobie przed podróżą do innego miasta znaleźć miejsce
              parkingowe?
              Masakra
              • Gość: fankaa Re: Jak dojechać na koncert Lennego Kravitza? IP: *.chello.pl 18.06.09, 21:21
                postaw sie mojej sytuacji
                jadę pierwszy raz samochodem do krakowa, w ogóle byłam tam ostatnio na szkolnej wycieczce (nie powiem ile lat temu)
                mam jedynie mgliste pojęcie gdzie dokładnie jest ten koncert
                pewnie będzie tam mnóstwo ludzi w podobnej sytuacji i będzie tam niezły chaos w którym ciężko będzie się połapać przyjezdnemu
                nie chcę się denerwować tymi powyzszymi kłopotami, tylko dostac od kogoś kto zna miasto informacje o tym, jak sobie poradzic i świetnie się bawic bez myślenia o tym że mi odholują autko albo ze muszę do niego iść dwie godziny nieznanymi ulicami

jesli nie umiesz albo nie chcesz mi pomóc to idx na jakieś inne forum, to jest chyba po to zeby sobie pomagac
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka