Dodaj do ulubionych

Weterynarza szukam....

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.06, 21:25
Godnego polecenia i na terenie sosnowca, tylko, żeby specjalizował się
leczeniu małych zwierząt (tak dokładnie, to KROLIK niedomaga :(
Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • cytryna76 Re: Weterynarza szukam.... 19.11.06, 22:44
      Idź na ulicę Stuga do Kozielskich (okolice Zus-u), ale pytaj o panią Renię, a
      nie o jej męża. Wyleczyła mojego krolika z zapalenia płuc.
    • Gość: Arek Re: Weterynarza szukam.... IP: *.chello.pl 02.03.07, 08:43
      nie polecam weterynarza na ostrogórskiej, bardzo mila pani, udziela
      wyczerpujacych informacji, ale zdziera tak, ze sie tego przezyc nie da - za
      lekarstwa i szczepienie dla kota moja kolezanka zaplacila 15 zl, a ja 50,
      • lena_zet Arku 02.03.07, 11:01
        prawdopodobnie koleżanka cię oszukała.Szczepienie kosztuje 50 zł, teraz chyba
        nawet 60, prawdopodobnie ona szczepiła przeciwko wściekliźnie, co kosztuje 15
        zł a ty robiłeś komplet szczepień, który kosztuje własnie 50 zł.
        • Gość: lilusia Re: Arku IP: *.chello.pl 02.03.07, 14:07
          ja za jedno szczepienie pieska place 50 zł... mysle ze 50 zł to normalna cena i
          nie sadze zbey 15 zł zaplacila bo tyle to chyba nawet szczepionka nie kosztuje a
          co dopiero zarobek dla weterynarza i jeszcze podarowanie lekarstw
          • Gość: Sosno Re: Arku IP: *.alpha.pl 20.04.07, 19:41
            Na Zamkowej dr Sorn - polecam
            a na Ostrogórskiej i na Środuli (ABACUS) ostrzegam i odradzam
            • Gość: jaga73 Re: Arku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 16:35
              na Sroduli Abacus - zdecydowanie ODRADZAM!!! Przez ich szefa straciłam kota,
              najprostszej operacji nie potrafił porządnie przeprowadzić :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka