Gość: BS IP: *.gprs.plus.pl 11.03.08, 00:14 Brawo Sosnowiec. Nie potrzebujemy faszyzujących śląskich zespołów w Zagłębiu.... niech wyp.... do Mysłowic... o przepraszam Myslowitz!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Erlich1 Altreich! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 07:47 Przydupasy III Rzeszy podnoszą głowy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żydoczarnuch Re: Altreich! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 08:19 Gó.., którego pozbywamy sie na Śląsku, wypływa w Sosnowcu. W Toruniu do koncertu udało się nie dopuścić, ale sosnowiczanie przyjmują nazistów z otwartymi ramionami. Z policją (Kripo?) na czele... --- Samoyed - prawdziwa biała rasa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sosnowiczanin W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.gprs.plus.pl 11.03.08, 08:16 Mieszkam w Sosnowcu, mam sporą działkę gdzie mozna rozegrac koncert. Dla mnie liczy sie wolnośc słowa, i stwierdzenie czerwonego prezydenta mam w d. PS dlaczego moga grac zespoły sławiące komunizm - zdecydowanie wiecej ofiar- to dlaczego innne nie? WOLNOŚĆ SŁOWA !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdegustowany Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.stk.vectranet.pl 11.03.08, 09:29 Normalnie baran. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yourij Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.gl.digi.pl 11.03.08, 10:38 Gość portalu: BS napisał(a): > Brawo Sosnowiec. Nie potrzebujemy faszyzujących śląskich zespołów w > Zagłębiu.... niech wyp.... do Mysłowic... o przepraszam Myslowitz!!! Cale zycie mieszkalem w Myslowicach... i moge powiedziec, ze tez ich tam nie chce... bo jakbys pomyslal, to z miastem te gowniarstwo nie ma nic wspolnego !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: napewnonienazista 4 prawdy IP: 83.238.180.* 11.03.08, 11:01 1. a co to ten jezus jest ze se nei mozna spiewac o nim jak sie chce 2. radio maryja nikt nei zamyka a tez nawoluja do neinawisci 3. pokazujcie ludziom alternatywe a nie wytykacie i zabraniacie 4. takie artykuly to tylko reklama koncertu nie wiem czy ten frajer pomyslal mowiac ze dzieki artykulowi uda sie cos poradzic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spy Re: 4 prawdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.08, 16:06 Gość portalu: napewnonienazista napisał(a): > 1. a co to ten jezus jest ze se nei mozna spiewac o nim jak sie chce 2. radio maryja nikt nei zamyka a tez nawoluja do neinawisci Takie pytania zadawaj w swoim Bytomiu, nie w Sosnowcu. Odpowiedz Link Zgłoś
norton2 W Sosnowcu polują na koncert neonazistów 11.03.08, 13:19 Wykastrować tych palantów na żywo i kazać im arie śpiwać przy pustych trybunach.Na szafot z tym tałatajstwem!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szok Skandal! IP: *.chello.pl 11.03.08, 14:23 Nie popieram treści głoszonych przez te zespoły i ich fanów, ale sama policja mówi, że działają one legalnie. Dlatego za skandal uważam te słowa: "A jeśli jakiś klub zgodzi się przyjąć te zespoły, będzie to koniec jego funkcjonowania w Sosnowcu - ostrzega Zbigniew Jaskiernia, wiceprezydent miasta." Odpowiedz Link Zgłoś
flashsc Re: Skandal! 11.03.08, 19:04 Chyba coś Ci się poprzestawiało pod kopułą! Są tysiące przykładów rzeczy które prawnie nie są uregulowane, a które są sprzeczne z racjonalnym postępowaniem normalnego człowieka - i tak jest też w tym przypadku dlatego w 100% popieram władze Sosnowca. Jednym słowem napisał(a)eś że jesteś za rozpowszechnianiem neonazizmu! To jest skandal! Bo nie ma żadnej wątpliwości że takie coś będzie miało miejsce podczas koncertu. Gość portalu: szok napisał(a): > Nie popieram treści głoszonych przez te zespoły i ich fanów, ale > sama policja mówi, że działają one legalnie. Dlatego za skandal > uważam te słowa: > "A jeśli jakiś klub zgodzi się przyjąć te zespoły, będzie to koniec > jego funkcjonowania w Sosnowcu - ostrzega Zbigniew Jaskiernia, > wiceprezydent miasta." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: APAGE SATANAS Jedni polują a inni plują! A tfuuu belzebuby! IP: *.anonymouse.org 11.03.08, 14:58 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: won z tym gównem W.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć z Sosnowca wykolejeńcy!!!!! IP: *.anonymouse.org 11.03.08, 15:54 Odpowiedz Link Zgłoś
reakcja zyd nie lubi opery, a byl juz kiedy w operze? 11.03.08, 16:03 pl.youtube.com/watch?v=_QaRC7MMppE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: 79.175.214.* 11.03.08, 17:10 NAZI WON Z SOSNOWCA !! skad w glowach tyle nienawisci !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszołom Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.chello.pl 11.03.08, 17:30 Dlaczego szmaciaki z wyborczej rycza jak zarzynany wieprz o tym niby koncercie a jak jakies smieci z czerwonymi szmatami i sierpem i mlotem urzadzaja sobie pląsy to nic nie piszą ? Aha bo dla pismaka adas m to przeciez jego czerwoni kamraci? Ja nie lubie ani czerwonych ani brunatnych tylko nie lubie jak ktos traktuje wg swojego widzimisie czyli równi i równiejsi Odpowiedz Link Zgłoś
flashsc Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów 11.03.08, 19:06 Twój nick odzwierciedla w 100% to kim jesteś i usprawiedliwia poziom wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shesha Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.08, 19:20 Muzyki słucham dla muzyki, nawet w najostrzejszych wykonaniach bo lubie i jest fajnie. Ale mdli mnie jak ten czy inny grajek dorabia do tego ideologie, uważa sie za wielkiego bojownika o ojczyznę, patriotyzm, wiarę, antyfaszyzm, rasisizm... albo odwrotnie. To charaktrystyczna cecha różnych miernot muzycznych, autorów cieniutkich tekstów, wycharczanych na przesterze. Aby istnieć malują się przebierają, bezmyślnie siegają po najbardziej szokujacą symbolikę od hakenkrojców po hailowanie. I ciagną za sobą szary, prymitywny tłum ktorego wymagania są ŻADNE. Tłum czuje się na ich koncertach jak współuczestnik walki o coś tam wielkiego i nigdy nie zrozumie ze jest to wszytko wielkim pustym gównem - kiedyś dorośnie i zrozumie własną głupotę. Dlatego nie przesadzajcie z tą walką z nazizmem, faszyzmem - w wykonaniu tych "pseudopatriotycznych" artystów. Niech sobie ryczą, znudzi im się. Robicie im tylko reklamę - znacznie grożniejsze jest tolerowanie środowisk ktore nie maskują się muzyką i sztuką ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-))) Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.cable.smsnet.pl 11.03.08, 20:01 Gość portalu: Shesha napisał(a): > Muzyki słucham dla muzyki, nawet w najostrzejszych wykonaniach bo > lubie i jest fajnie. Ale mdli mnie jak ten czy inny grajek dorabia > do tego ideologie, uważa sie za wielkiego bojownika o ojczyznę, > patriotyzm, wiarę, antyfaszyzm, rasisizm... albo odwrotnie. To > charaktrystyczna cecha różnych miernot muzycznych, autorów > cieniutkich tekstów, wycharczanych na przesterze. Aby istnieć malują > się przebierają, bezmyślnie siegają po najbardziej szokujacą > symbolikę od hakenkrojców po hailowanie. I ciagną za sobą szary, > prymitywny tłum ktorego wymagania są ŻADNE. Tłum czuje się na ich > koncertach jak współuczestnik walki o coś tam wielkiego i nigdy nie > zrozumie ze jest to wszytko wielkim pustym gównem - kiedyś dorośnie > i zrozumie własną głupotę. > Dlatego nie przesadzajcie z tą walką z nazizmem, faszyzmem - w > wykonaniu tych "pseudopatriotycznych" artystów. Niech sobie ryczą, > znudzi im się. Robicie im tylko reklamę - znacznie grożniejsze jest > tolerowanie środowisk ktore nie maskują się muzyką i sztuką ! Racja, dawniej słuchałem - nie znawszy wówczas angielskiego czy niemieckiego - zespołów śpiewających straszne świństwa, jakiś tam satanizm i tak dalej.. na skina, komucha czy satanistę nie wyrosłem, nawet jeśli dziś zapuszczę i wszystko rozumiem:) Odporności nie mają młodzi i to pewnie w imieniu dobra ich dusz ta walka z ideologią przemycanych treści. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierze- praktykuje Wypier-da-lać z Sosnowca.A od Jezusa się odchu-jać IP: *.anonymouse.org 11.03.08, 19:22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noducks a gdyby tak nie obrazali chrzescijanstwa??? IP: *.ntlworld.ie 11.03.08, 19:26 to pies z kulawa noga by sie tym nie zainteresowal. w polsce bezkarne jest tylko szerzenie nienawisci w duchu katolicko-narodowym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S.Hesha Jakich Neoznaistów ? IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.08, 19:50 Wyborczo - KONCERT jakich NEONAZISTÓW ? Opamiętajta się ! To Koncert GRAJKÓW którzy podłączyli się po szokujacy trend. To Koncert "muzykantów" którzy podłączaja się pod to co niby modne, bez tej całej agresywnej ideologi i idiotycznej symboliki - na ich koncerty trafiliby tylko przypadkowi słuchacze. Ale "artyści" tak mają - to to samo zjawisko które napędzało "kwiat polskiej muzyki i estrady" do występów w ramach piosenki radzieckiej i turne po ZSSR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hje hje hje hje W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.humanistische-union.de 11.03.08, 20:29 wy przeklęte psubraty... goowno wiecie o tym wszystkim... co niedziela karki pochylacie przed klechami, a swoje baby gwałcicie i chlejecie bez umiaru. pie*przeni katole... pie*przeni konformisci... pie*przeni nieudacznicy... w życiu wam się nie wiedzie, ale przynajmniej ponarzekać można... chooj wam w ryj*ach waszych staje dęba co wieczór... wiadomo kto i w jakim celu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pogromca Porno-impotent z g.ó.w.n.e.m w ryju szczeka!!!!!!! IP: *.anonymouse.org 11.03.08, 20:35 Odpowiedz Link Zgłoś
kanalizacja wstydze sie za niski poziom zydokomuny w Sosnowcu 12.03.08, 00:46 pl.youtube.com/watch?v=Q8tWkfyfmig&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytek do tego z kanalizacji IP: *.adsl.inetia.pl 12.03.08, 01:08 O co chodzi temu ryczacemu z Twojego linku - pojaśnij mnie troche. Nienawidzi... bo co ? zazdrości im wszystkim ? Nie chciał sie uczyć klepie bide to zabrał sie za krzyczenie do mikrofonu do innych podobnych jemu nieudaczników ? To wielki bojownik o ład i sprawiedliwość ktory myśli że mury runą od jego ryków ? A te wszystkie polityki to się załamią od jego spiewu i nastanie wieczna szcześliwość ? Fajnie się słucha takich pierduł ale jakie to prymitywne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spygirl Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.08, 08:28 Gość portalu: hje hje hje hje napisał(a): > wy przeklęte psubraty...goowno wiecie o tym wszystkim wodoognista, skąd taka stanowczość u ciebie? Nie poznaję. Odpowiedz Link Zgłoś
kanalizacja zydokomunisci polują na koncert Polaków 12.03.08, 02:04 pl.youtube.com/watch?v=oVKdDOnMyOE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rybaczka Re: zydokomunisci polują na koncert Polaków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.08, 08:29 Niezłe, tak głębokie że sięgające do samego dna. Fajnie byloby zaśpiewać coś z samymi wyzwiskami, po cholere wstawiać tam jakiekolwiek inne słowa. Rozumię też tych których to rajcuje ale niestety większość jest takich co nie lubią siedzieć na dnie i taplać się w szambie. Oni więcej widzieli, więcej czytali, wiecej słuchali... i dlatego takie "dzieła" ich niesmaczą. Odpowiedz Link Zgłoś
kanalizacja Czy nie za dużo czyta żydówka w ubikacji? 12.03.08, 11:36 Gość portalu: Rybaczka napisał(a): Rzucają młodzi Polacy wyzwiskami, a młodzi Palestyńczycy kamieniami. Wyzwiska są pod konkretnym adresem, kamienie też. Konkretnych Polaków zamordowała żydokomuna w Polsce, (Popiełuszko jest tutaj symbolicznie obecny święty) Konkretnym Polakom chce wiceprezydent Sosnowca zabraniać rzucać wyzwiskami pod swoim adresem, a przecież w demokracji także świadoma mniejszość Polaków powinna mieć prawo rzucania wyzwiskami, żeby nie rzucała w żydokomunę kamieniami (frustrację trzeba uwolnić i rozładować!). Czy nie za dużo czyta żydówka w ubikacji żydowskiej literatury przepięknej? Czy tam, gdzie Polska Młodzież chce się zwyczajnie wypiąć i wysr.. na żydowskie wzory waszej kultury, (chociażby z książką Aldony Kłoskowskiej w ręku) musi żydówka dojrzewać intelektualnie? /Niech cię Bóg broni, żebyś ty była Polką!/ Karolinka Sp. z o.o. - Co ma Lukaszczyk z tego? Autor: kanalizacja 12.03.08, 10:41 Wojewoda śląski marzy o powrocie Karolinki Zygmunt Łukaszczyk wpadł na pomysł reaktywacji regionalnej loterii Karolinka. Przed półwieczem gen. Jerzy Ziętek powołał ją, by zdobyć brakujące fundusze na WPKiW. W podobnym celu loteria może służyć i dzisiaj. Przeczytaj artykuł »Dodaj swoją opinię forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=760&w=76865562&a=76880798 pl.youtube.com/view_play_list?p=EA13752DCB628BF9&page=2 Karolinka jest Sp. z o.o. Co ma Wojewoda Sląski Łukaszczyk z tego, że robi reklamę dla prywatnej spółki, którą założyło kilkanaście lat temu kilkunastu Sląsko-Dąbrpwskich UBowców? > Niezłe, tak głębokie że sięgające do samego dna. > Fajnie byloby zaśpiewać coś z samymi wyzwiskami, po cholere wstawiać > tam jakiekolwiek inne słowa. Rozumię też tych których to rajcuje ale > niestety większość jest takich co nie lubią siedzieć na dnie i > taplać się w szambie. Oni więcej widzieli, więcej czytali, wiecej > słuchali... i dlatego takie "dzieła" ich niesmaczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rybaczka Wiadomo że z ubikacji blisko do "kanalizacji"... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.08, 13:48 Nieźle skonstruowana ta Twoja reakcja, tak niby intelektualnie... Ale nie przejmuj się, kiedyś dorośniesz i będziesz sie rozpaczliwie zapierał takiego myślenia, np jak niejaki Farfał z TV. Nie pasuje mi tylko ten kawalek o Karolince i Wojewodzie - czyżbyś chciał zmienić wątek opiniujacy linki do "dzieł" które tak ochoczo wskazywałeś, w necie można znaleźć tysiace takich kawałków grubo lepszych i mocniejszych - niestety trzeba posiadać nieco obcych języków - tego typu produkcji nie wymyslili krajowi szansoniści - bojownicy. To co u nas to tylko nędzne, prymitywne kalki... Drogi Koneserze takiej komunikacji między ludźmi - mam dla Ciebie prawdziwą gratkę - na Środuli pęta się nocami jeden taki gentleman ktorego zasoby językowe sprowadzają się tylko do dwóch słów - Ku..wa i Spie....laj - wystarczy dopisać muzykę i znaleźć jakiś cel przeciwko czemu to będzie - HIT murowany ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rebless W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: 88.220.124.* 13.03.08, 15:49 Koncert ma sie odbyc na ogrodkach dzialkowych- nie wiadomo tylko ktorych- przynajmniej ja nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bonza Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.eranet.pl 14.03.08, 19:58 zgłoś się po nagrode na najblizszy komisariat :D czuwaj! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.in-addr.btopenworld.com 21.03.08, 22:10 Zero akceptacji dla nazistowskich bekartow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwszym krokiem jaki nalezy zrobic jest uwazne przyjrzenie sie dzialaniom organizacji takich jak Oboz Narodowo-Radykalny,ludzie zwiazani z ta organizacja maja juz na koncie napasc z uzyciem noza w okolicach bylego kina " Metalowiec" czy potrzeba wiecej tego typu incydentow i kolejnych ofiar aby zakazac im organizowania koncertow propagujacych nazistowskie tresci? Czy nasze miasto ma byc miejscem gdzie ksenofobia,nietolerancja i zwykla glupota nie spotka sie z glosem sprzeciwu????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marysia Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.08, 23:52 Tomku... spokojnie, nie denerwuj się. Wiem że skończyły Ci sie tabletki ale jutro przyjdzie Pan Doktór i przepisze Ci nastepne. I jak grzebiesz w necie to sprawdzaj zawsze datę nesa który Cię tak zdenerwował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.in-addr.btopenworld.com 22.03.08, 14:34 Marysiu,czy Ty naprawde chcesz powiedziec,ze sympatyzujesz z chlopakami z ONR? moze Twoj chlopak to jeden z tych smieci ktorzy uwazaja sie za lepszych od innych? sama zapisz sobie tabletki ktore pobudza Twoj mozg do pracy i uwolnia go od sterteotypow i uprzedzen,mam jednak wrazenie,ze Twoje pseudo nie jest prawdziwe i chyba lubisz sobie czasami pohajlowac, Odpowiedz Link Zgłoś