Dodaj do ulubionych

W Sosnowcu polują na koncert neonazistów

IP: *.gprs.plus.pl 11.03.08, 00:14
Brawo Sosnowiec. Nie potrzebujemy faszyzujących śląskich zespołów w
Zagłębiu.... niech wyp.... do Mysłowic... o przepraszam Myslowitz!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Erlich1 Altreich! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 07:47
      Przydupasy III Rzeszy podnoszą głowy!
      • Gość: żydoczarnuch Re: Altreich! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 08:19
        Gó.., którego pozbywamy sie na Śląsku, wypływa w Sosnowcu.
        W Toruniu do koncertu udało się nie dopuścić, ale sosnowiczanie przyjmują nazistów z otwartymi ramionami. Z policją (Kripo?) na czele...

        ---
        Samoyed - prawdziwa biała rasa!
    • Gość: Sosnowiczanin W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.gprs.plus.pl 11.03.08, 08:16
      Mieszkam w Sosnowcu, mam sporą działkę gdzie mozna rozegrac koncert.
      Dla mnie liczy sie wolnośc słowa, i stwierdzenie czerwonego
      prezydenta mam w d.
      PS dlaczego moga grac zespoły sławiące komunizm - zdecydowanie
      wiecej ofiar- to dlaczego innne nie?

      WOLNOŚĆ SŁOWA !!
      • Gość: zdegustowany Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.stk.vectranet.pl 11.03.08, 09:29
        Normalnie baran.
    • Gość: yourij Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.gl.digi.pl 11.03.08, 10:38
      Gość portalu: BS napisał(a):

      > Brawo Sosnowiec. Nie potrzebujemy faszyzujących śląskich zespołów
      w
      > Zagłębiu.... niech wyp.... do Mysłowic... o przepraszam
      Myslowitz!!!

      Cale zycie mieszkalem w Myslowicach... i moge powiedziec, ze tez ich
      tam nie chce... bo jakbys pomyslal, to z miastem te gowniarstwo nie
      ma nic wspolnego !!
    • Gość: napewnonienazista 4 prawdy IP: 83.238.180.* 11.03.08, 11:01
      1. a co to ten jezus jest ze se nei mozna spiewac o nim jak sie chce

      2. radio maryja nikt nei zamyka a tez nawoluja do neinawisci

      3. pokazujcie ludziom alternatywe a nie wytykacie i zabraniacie

      4. takie artykuly to tylko reklama koncertu nie wiem czy ten frajer pomyslal
      mowiac ze dzieki artykulowi uda sie cos poradzic
      • Gość: spy Re: 4 prawdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.08, 16:06
        Gość portalu: napewnonienazista napisał(a):

        > 1. a co to ten jezus jest ze se nei mozna spiewac o nim jak sie chce
        2. radio maryja nikt nei zamyka a tez nawoluja do neinawisci

        Takie pytania zadawaj w swoim Bytomiu, nie w Sosnowcu.
    • norton2 W Sosnowcu polują na koncert neonazistów 11.03.08, 13:19
      Wykastrować tych palantów na żywo i kazać im arie śpiwać przy
      pustych trybunach.Na szafot z tym tałatajstwem!!!!
    • Gość: szok Skandal! IP: *.chello.pl 11.03.08, 14:23
      Nie popieram treści głoszonych przez te zespoły i ich fanów, ale
      sama policja mówi, że działają one legalnie. Dlatego za skandal
      uważam te słowa:
      "A jeśli jakiś klub zgodzi się przyjąć te zespoły, będzie to koniec
      jego funkcjonowania w Sosnowcu - ostrzega Zbigniew Jaskiernia,
      wiceprezydent miasta."
      • flashsc Re: Skandal! 11.03.08, 19:04
        Chyba coś Ci się poprzestawiało pod kopułą! Są tysiące przykładów rzeczy które
        prawnie nie są uregulowane, a które są sprzeczne z racjonalnym postępowaniem
        normalnego człowieka - i tak jest też w tym przypadku dlatego w 100% popieram
        władze Sosnowca. Jednym słowem napisał(a)eś że jesteś za rozpowszechnianiem
        neonazizmu! To jest skandal! Bo nie ma żadnej wątpliwości że takie coś będzie
        miało miejsce podczas koncertu.



        Gość portalu: szok napisał(a):

        > Nie popieram treści głoszonych przez te zespoły i ich fanów, ale
        > sama policja mówi, że działają one legalnie. Dlatego za skandal
        > uważam te słowa:
        > "A jeśli jakiś klub zgodzi się przyjąć te zespoły, będzie to koniec
        > jego funkcjonowania w Sosnowcu - ostrzega Zbigniew Jaskiernia,
        > wiceprezydent miasta."
    • Gość: APAGE SATANAS Jedni polują a inni plują! A tfuuu belzebuby! IP: *.anonymouse.org 11.03.08, 14:58
    • Gość: won z tym gównem W.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć z Sosnowca wykolejeńcy!!!!! IP: *.anonymouse.org 11.03.08, 15:54
      • reakcja zyd nie lubi opery, a byl juz kiedy w operze? 11.03.08, 16:03
        pl.youtube.com/watch?v=_QaRC7MMppE
    • Gość: Piter W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: 79.175.214.* 11.03.08, 17:10
      NAZI WON Z SOSNOWCA !! skad w glowach tyle nienawisci !!!!!!!!
    • Gość: Oszołom Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.chello.pl 11.03.08, 17:30
      Dlaczego szmaciaki z wyborczej rycza jak zarzynany wieprz o tym niby
      koncercie a jak jakies smieci z czerwonymi szmatami i sierpem i
      mlotem urzadzaja sobie pląsy to nic nie piszą ? Aha bo dla pismaka
      adas m to przeciez jego czerwoni kamraci? Ja nie lubie ani
      czerwonych ani brunatnych tylko nie lubie jak ktos traktuje wg
      swojego widzimisie czyli równi i równiejsi
      • flashsc Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów 11.03.08, 19:06
        Twój nick odzwierciedla w 100% to kim jesteś i usprawiedliwia poziom wypowiedzi.
      • Gość: Shesha Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.08, 19:20
        Muzyki słucham dla muzyki, nawet w najostrzejszych wykonaniach bo
        lubie i jest fajnie. Ale mdli mnie jak ten czy inny grajek dorabia
        do tego ideologie, uważa sie za wielkiego bojownika o ojczyznę,
        patriotyzm, wiarę, antyfaszyzm, rasisizm... albo odwrotnie. To
        charaktrystyczna cecha różnych miernot muzycznych, autorów
        cieniutkich tekstów, wycharczanych na przesterze. Aby istnieć malują
        się przebierają, bezmyślnie siegają po najbardziej szokujacą
        symbolikę od hakenkrojców po hailowanie. I ciagną za sobą szary,
        prymitywny tłum ktorego wymagania są ŻADNE. Tłum czuje się na ich
        koncertach jak współuczestnik walki o coś tam wielkiego i nigdy nie
        zrozumie ze jest to wszytko wielkim pustym gównem - kiedyś dorośnie
        i zrozumie własną głupotę.
        Dlatego nie przesadzajcie z tą walką z nazizmem, faszyzmem - w
        wykonaniu tych "pseudopatriotycznych" artystów. Niech sobie ryczą,
        znudzi im się. Robicie im tylko reklamę - znacznie grożniejsze jest
        tolerowanie środowisk ktore nie maskują się muzyką i sztuką !
        • Gość: :-))) Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.cable.smsnet.pl 11.03.08, 20:01
          Gość portalu: Shesha napisał(a):

          > Muzyki słucham dla muzyki, nawet w najostrzejszych wykonaniach bo
          > lubie i jest fajnie. Ale mdli mnie jak ten czy inny grajek dorabia
          > do tego ideologie, uważa sie za wielkiego bojownika o ojczyznę,
          > patriotyzm, wiarę, antyfaszyzm, rasisizm... albo odwrotnie. To
          > charaktrystyczna cecha różnych miernot muzycznych, autorów
          > cieniutkich tekstów, wycharczanych na przesterze. Aby istnieć malują
          > się przebierają, bezmyślnie siegają po najbardziej szokujacą
          > symbolikę od hakenkrojców po hailowanie. I ciagną za sobą szary,
          > prymitywny tłum ktorego wymagania są ŻADNE. Tłum czuje się na ich
          > koncertach jak współuczestnik walki o coś tam wielkiego i nigdy nie
          > zrozumie ze jest to wszytko wielkim pustym gównem - kiedyś dorośnie
          > i zrozumie własną głupotę.
          > Dlatego nie przesadzajcie z tą walką z nazizmem, faszyzmem - w
          > wykonaniu tych "pseudopatriotycznych" artystów. Niech sobie ryczą,
          > znudzi im się. Robicie im tylko reklamę - znacznie grożniejsze jest
          > tolerowanie środowisk ktore nie maskują się muzyką i sztuką !

          Racja, dawniej słuchałem - nie znawszy wówczas angielskiego czy niemieckiego -
          zespołów śpiewających straszne świństwa, jakiś tam satanizm i tak dalej.. na
          skina, komucha czy satanistę nie wyrosłem, nawet jeśli dziś zapuszczę i wszystko
          rozumiem:) Odporności nie mają młodzi i to pewnie w imieniu dobra ich dusz ta
          walka z ideologią przemycanych treści.
    • Gość: wierze- praktykuje Wypier-da-lać z Sosnowca.A od Jezusa się odchu-jać IP: *.anonymouse.org 11.03.08, 19:22
    • Gość: noducks a gdyby tak nie obrazali chrzescijanstwa??? IP: *.ntlworld.ie 11.03.08, 19:26
      to pies z kulawa noga by sie tym nie zainteresowal. w polsce
      bezkarne jest tylko szerzenie nienawisci w duchu katolicko-narodowym
      • Gość: S.Hesha Jakich Neoznaistów ? IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.08, 19:50
        Wyborczo - KONCERT jakich NEONAZISTÓW ? Opamiętajta się ! To Koncert
        GRAJKÓW którzy podłączyli się po szokujacy trend.
        To Koncert "muzykantów" którzy podłączaja się pod to co niby modne,
        bez tej całej agresywnej ideologi i idiotycznej symboliki - na ich
        koncerty trafiliby tylko przypadkowi słuchacze.
        Ale "artyści" tak mają - to to samo zjawisko które napędzało "kwiat
        polskiej muzyki i estrady" do występów w ramach piosenki radzieckiej
        i turne po ZSSR.
    • Gość: hje hje hje hje W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.humanistische-union.de 11.03.08, 20:29
      wy przeklęte psubraty...

      goowno wiecie o tym wszystkim...

      co niedziela karki pochylacie przed klechami, a swoje baby gwałcicie i chlejecie bez umiaru. pie*przeni katole... pie*przeni konformisci... pie*przeni nieudacznicy... w życiu wam się nie wiedzie, ale przynajmniej ponarzekać można... chooj wam w ryj*ach waszych staje dęba co wieczór...

      wiadomo kto i w jakim celu...
      • Gość: pogromca Porno-impotent z g.ó.w.n.e.m w ryju szczeka!!!!!!! IP: *.anonymouse.org 11.03.08, 20:35
        • kanalizacja wstydze sie za niski poziom zydokomuny w Sosnowcu 12.03.08, 00:46
          pl.youtube.com/watch?v=Q8tWkfyfmig&feature=related
          • Gość: Pytek do tego z kanalizacji IP: *.adsl.inetia.pl 12.03.08, 01:08
            O co chodzi temu ryczacemu z Twojego linku - pojaśnij mnie troche.
            Nienawidzi... bo co ? zazdrości im wszystkim ? Nie chciał sie uczyć
            klepie bide to zabrał sie za krzyczenie do mikrofonu do innych
            podobnych jemu nieudaczników ? To wielki bojownik o ład i
            sprawiedliwość ktory myśli że mury runą od jego ryków ? A te
            wszystkie polityki to się załamią od jego spiewu i nastanie wieczna
            szcześliwość ? Fajnie się słucha takich pierduł ale jakie to
            prymitywne.
      • Gość: spygirl Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.08, 08:28
        Gość portalu: hje hje hje hje napisał(a):

        > wy przeklęte psubraty...goowno wiecie o tym wszystkim

        wodoognista, skąd taka stanowczość u ciebie? Nie poznaję.
    • kanalizacja zydokomunisci polują na koncert Polaków 12.03.08, 02:04
      pl.youtube.com/watch?v=oVKdDOnMyOE
      • Gość: Rybaczka Re: zydokomunisci polują na koncert Polaków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.08, 08:29
        Niezłe, tak głębokie że sięgające do samego dna.
        Fajnie byloby zaśpiewać coś z samymi wyzwiskami, po cholere wstawiać
        tam jakiekolwiek inne słowa. Rozumię też tych których to rajcuje ale
        niestety większość jest takich co nie lubią siedzieć na dnie i
        taplać się w szambie. Oni więcej widzieli, więcej czytali, wiecej
        słuchali... i dlatego takie "dzieła" ich niesmaczą.
        • kanalizacja Czy nie za dużo czyta żydówka w ubikacji? 12.03.08, 11:36
          Gość portalu: Rybaczka napisał(a):

          Rzucają młodzi Polacy wyzwiskami,
          a młodzi Palestyńczycy kamieniami.

          Wyzwiska są pod konkretnym adresem,
          kamienie też.

          Konkretnych Polaków zamordowała żydokomuna w Polsce,
          (Popiełuszko jest tutaj symbolicznie obecny święty)

          Konkretnym Polakom chce wiceprezydent Sosnowca zabraniać
          rzucać wyzwiskami pod swoim adresem, a przecież

          w demokracji także świadoma mniejszość Polaków
          powinna mieć prawo rzucania wyzwiskami,
          żeby nie rzucała w żydokomunę kamieniami
          (frustrację trzeba uwolnić i rozładować!).

          Czy nie za dużo czyta żydówka w ubikacji
          żydowskiej literatury przepięknej?

          Czy tam, gdzie Polska Młodzież
          chce się zwyczajnie wypiąć i wysr..
          na żydowskie wzory waszej kultury,

          (chociażby z książką Aldony Kłoskowskiej w ręku)
          musi żydówka dojrzewać intelektualnie?

          /Niech cię Bóg broni,
          żebyś ty była Polką!/

          Karolinka Sp. z o.o. - Co ma Lukaszczyk z tego?
          Autor: kanalizacja 12.03.08, 10:41

          Wojewoda śląski marzy o powrocie Karolinki
          Zygmunt Łukaszczyk wpadł na pomysł reaktywacji regionalnej loterii
          Karolinka. Przed półwieczem gen. Jerzy Ziętek powołał ją, by zdobyć
          brakujące fundusze na WPKiW. W podobnym celu loteria może służyć i
          dzisiaj.

          Przeczytaj artykuł »Dodaj swoją opinię
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=760&w=76865562&a=76880798
          pl.youtube.com/view_play_list?p=EA13752DCB628BF9&page=2
          Karolinka jest Sp. z o.o.

          Co ma Wojewoda Sląski Łukaszczyk z tego,
          że robi reklamę dla prywatnej spółki,
          którą założyło kilkanaście lat temu
          kilkunastu Sląsko-Dąbrpwskich UBowców?



          > Niezłe, tak głębokie że sięgające do samego dna.
          > Fajnie byloby zaśpiewać coś z samymi wyzwiskami, po cholere
          wstawiać
          > tam jakiekolwiek inne słowa. Rozumię też tych których to rajcuje
          ale
          > niestety większość jest takich co nie lubią siedzieć na dnie i
          > taplać się w szambie. Oni więcej widzieli, więcej czytali, wiecej
          > słuchali... i dlatego takie "dzieła" ich niesmaczą.
          • Gość: Rybaczka Wiadomo że z ubikacji blisko do "kanalizacji"... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.08, 13:48
            Nieźle skonstruowana ta Twoja reakcja, tak niby intelektualnie...

            Ale nie przejmuj się, kiedyś dorośniesz i będziesz sie rozpaczliwie
            zapierał takiego myślenia, np jak niejaki Farfał z TV.

            Nie pasuje mi tylko ten kawalek o Karolince i Wojewodzie - czyżbyś
            chciał zmienić wątek opiniujacy linki do "dzieł" które tak ochoczo
            wskazywałeś, w necie można znaleźć tysiace takich kawałków grubo
            lepszych i mocniejszych - niestety trzeba posiadać nieco obcych
            języków - tego typu produkcji nie wymyslili krajowi szansoniści -
            bojownicy. To co u nas to tylko nędzne, prymitywne kalki...

            Drogi Koneserze takiej komunikacji między ludźmi - mam dla Ciebie
            prawdziwą gratkę - na Środuli pęta się nocami jeden taki gentleman
            ktorego zasoby językowe sprowadzają się tylko do dwóch słów - Ku..wa
            i Spie....laj - wystarczy dopisać muzykę i znaleźć jakiś cel
            przeciwko czemu to będzie - HIT murowany !
    • Gość: rebless W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: 88.220.124.* 13.03.08, 15:49
      Koncert ma sie odbyc na ogrodkach dzialkowych- nie wiadomo tylko ktorych-
      przynajmniej ja nie wiem
      • Gość: Bonza Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.eranet.pl 14.03.08, 19:58
        zgłoś się po nagrode na najblizszy komisariat :D

        czuwaj! :D
    • Gość: Tomek W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.in-addr.btopenworld.com 21.03.08, 22:10
      Zero akceptacji dla nazistowskich bekartow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Pierwszym krokiem jaki nalezy zrobic jest uwazne przyjrzenie sie
      dzialaniom organizacji takich jak Oboz Narodowo-Radykalny,ludzie
      zwiazani z ta organizacja maja juz na koncie napasc z uzyciem noza w
      okolicach bylego kina " Metalowiec" czy potrzeba wiecej tego typu
      incydentow i kolejnych ofiar aby zakazac im organizowania koncertow
      propagujacych nazistowskie tresci? Czy nasze miasto ma byc miejscem
      gdzie ksenofobia,nietolerancja i zwykla glupota nie spotka sie z
      glosem sprzeciwu?????????????
      • Gość: marysia Re: W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.08, 23:52
        Tomku... spokojnie, nie denerwuj się. Wiem że skończyły Ci sie
        tabletki ale jutro przyjdzie Pan Doktór i przepisze Ci nastepne. I
        jak grzebiesz w necie to sprawdzaj zawsze datę nesa który Cię tak
        zdenerwował.
    • Gość: Tomek W Sosnowcu polują na koncert neonazistów IP: *.in-addr.btopenworld.com 22.03.08, 14:34
      Marysiu,czy Ty naprawde chcesz powiedziec,ze sympatyzujesz z
      chlopakami z ONR? moze Twoj chlopak to jeden z tych smieci ktorzy
      uwazaja sie za lepszych od innych? sama zapisz sobie tabletki ktore
      pobudza Twoj mozg do pracy i uwolnia go od sterteotypow i
      uprzedzen,mam jednak wrazenie,ze Twoje pseudo nie jest prawdziwe i
      chyba lubisz sobie czasami pohajlowac,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka