jarnit 13.12.04, 17:06 Szukasz nowych emisji , a może pracownicze akcje ? Jeszcze przed debiutem na giełdzie . jarnit@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj