Dodaj do ulubionych

Społka Boryszew

IP: *.crowley.pl 29.12.04, 19:03
Mam prosbe czy moze ktos sie orientuje jakie sa prognozy tej spólki czy warto
w nia inwestowac, czy w 2005roku da ona zarobić jakis pieniądz. Z góry
dziekuje

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka