Gość: Ratek IP: *.crowley.pl 29.12.04, 19:03 Mam prosbe czy moze ktos sie orientuje jakie sa prognozy tej spólki czy warto w nia inwestowac, czy w 2005roku da ona zarobić jakis pieniądz. Z góry dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj