Dodaj do ulubionych

Podatek z giełdy

03.11.06, 15:07
Witam! Załóżmy że na akcjach jednej spólki zarobiłem w 2006 roku 1000 zł, a
na akcjach drugiej spólki straciłem 400 zł. Jaki podatek zapłacę za 2006 rok?
Obserwuj wątek
    • siurak20 Re: Podatek z giełdy 03.11.06, 15:20
      30% * 1400 zl + 213,80

      tyle juz o tym postow bylo a nawet kilka miejsc pod spodem masz napisane.
      • siurak20 Re: Podatek z giełdy 03.11.06, 15:26
        a na przyszlosc to DM przysyla Ci co rok dokladnie ile zarobiles minus prowizje
        straty itd. od tego sie placi podatek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka