abujak 03.11.06, 15:07 Witam! Załóżmy że na akcjach jednej spólki zarobiłem w 2006 roku 1000 zł, a na akcjach drugiej spólki straciłem 400 zł. Jaki podatek zapłacę za 2006 rok? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
siurak20 Re: Podatek z giełdy 03.11.06, 15:20 30% * 1400 zl + 213,80 tyle juz o tym postow bylo a nawet kilka miejsc pod spodem masz napisane. Odpowiedz Link Zgłoś
siurak20 Re: Podatek z giełdy 03.11.06, 15:26 a na przyszlosc to DM przysyla Ci co rok dokladnie ile zarobiles minus prowizje straty itd. od tego sie placi podatek. Odpowiedz Link Zgłoś