elamigo1
02.04.07, 21:59
Dzisiejsza sesja w Usa po raz kolejny udowadnia, że hossa jest w pełni.
Mimo sporego stresu związanego z odgrzewaniem kotletów New Century (ogłosił
upadłość), niezbyt dobrych danych (pod wpływem czynników skrzywiających
wymowę)j oni niezbyt mają ochotę spadać. Fakt, że obroty nie porażają.
Rynek rósł (rósł??) pod wpływem informacji o fuzjach i akwizycjach. Śniło mi
się że już niedługo pozostanie na świecie 1na korporacja i wtedy będą spadki -
nie będzie już fuzjowania...
Nasz rynkek: wyraźne odreagowanie po strojeniu okienek. Na dodatek początek
sesji w usa nie nastrajał pozytywnie. Ale obroty .....
Handlował ktoś na giełdzie dzisiaj?
Prognoza na jutro?
USA - wielka niewiadoma. Po ostatnich wzrostach cen ropy pora by była na
spadki i to mogłoby wesprzeć rynek .
Polonia? - co prawda ciut lepsze zamnięcie sesji w stanach powinno nastrajać
pozytywnie ale ze względu na świąteczny tydzień można się spodziewać spokoju.
Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że GTI zechce wykorzystać niewielką
płynność do ustawienia sobie ryku pod własne zagrywki.
tto ttyle
ppozdr.