Dodaj do ulubionych

kolejny dowód

02.04.07, 21:59
Dzisiejsza sesja w Usa po raz kolejny udowadnia, że hossa jest w pełni.
Mimo sporego stresu związanego z odgrzewaniem kotletów New Century (ogłosił
upadłość), niezbyt dobrych danych (pod wpływem czynników skrzywiających
wymowę)j oni niezbyt mają ochotę spadać. Fakt, że obroty nie porażają.
Rynek rósł (rósł??) pod wpływem informacji o fuzjach i akwizycjach. Śniło mi
się że już niedługo pozostanie na świecie 1na korporacja i wtedy będą spadki -
nie będzie już fuzjowania...

Nasz rynkek: wyraźne odreagowanie po strojeniu okienek. Na dodatek początek
sesji w usa nie nastrajał pozytywnie. Ale obroty .....
Handlował ktoś na giełdzie dzisiaj?
Prognoza na jutro?
USA - wielka niewiadoma. Po ostatnich wzrostach cen ropy pora by była na
spadki i to mogłoby wesprzeć rynek .
Polonia? - co prawda ciut lepsze zamnięcie sesji w stanach powinno nastrajać
pozytywnie ale ze względu na świąteczny tydzień można się spodziewać spokoju.
Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że GTI zechce wykorzystać niewielką
płynność do ustawienia sobie ryku pod własne zagrywki.
tto ttyle
ppozdr.
Obserwuj wątek
    • prenditore Re: kolejny dowód 02.04.07, 22:16
      Ciągle mamy konsolidację. Dzisiaj WIG20 odbił sie od wsparcia, a LOP zmalał o
      2623pozycje (W końcu).
      Stawiam tezę, że w najbliższym czasie nastąpi wybicie górą z poprawieniem
      rekordu na WIG20, ale nie podejmuję się określić dokąd dojdziemy.
      Miedź w końcu naruszyła opór na 7000$ za tonę, a i ropa pnie się do góry.
      Średnio w tym roku WIG20 idzie do góry srednio co miesiąc ponad 2% (na
      zakończenie całego kwartału) co nie jest złym wynikiem.
      Spółki surowcowe mają jeszcze spory potencjał wzrostu i to one mogą pociągnąć
      resztę barachła za sobą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka