Gość: pimpek Naiwne pytania do Kibiców. IP: 193.164.157.* 01.12.09, 13:17 Panowie, nie chcę mieć poczucia, że jestem na pasku wybiórczej, iti czy jakiegokolwiek innego koncernu. Nie chcę mieć poczucia, że mam niepełne dane. Jestem warszawiakiem od kilku pokoleń, za młodu kibicowałem Legii i do dzisiaj mam do niej sentyment. Chcę zrozumieć o co chodzi w tym zamieszaniu. Z jednej strony nie mogę identyfikować się z ludźmi, którzy szafują czyjąś śmiercią, z drugiej zaś chciałbym za kilka lat pójść jeszcze na Łazienkowską z Synem... (na marginesie: autentycznie się wzruszyłem tym tekstem na konieciti.pl). Więc pytam: w czym rzecz??? Jeśli ktoś potrafi mi w miarę bez emocji sprawę zrelacjonować to będę bardzo wdzięczny. Początek znam: przyszło ITI i nadzieje kibiców na europejski klub. Z góry dziękuję za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pimpek Re: Naiwne pytania do Kibiców. IP: 193.164.157.* 01.12.09, 16:27 Cóż... Nie jest to oczywiście rzecz ważąca, ale z pewnością symptomatyczna. Z jednej strony łatwo przychodzi opluwanie się nawzajem, z drugiej jakże trudno jest uzyskać odpowiedź na proste wydawałoby się pytanie: ale o co chodzi? Jaka jest geneza tego zacietrzewienia? Odpowiedz Link Zgłoś
myslacyszaryczlowiek1 Re: Naiwne pytania do Kibiców. 01.12.09, 18:29 Poszukaj sobie linków, na tym forum to ci się w głowie wyjaśni. Nie płakałem po tym Wejhercie czy jakoś tak. Odpowiedz Link Zgłoś
myslacyszaryczlowiek1 Ekstraklasa zakłamania i fałszu 01.12.09, 13:24 a na czele wybiórcza. Brawo kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asg bydlo nie kibice IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.09, 14:59 dekle ktorzy nie chca normalnosci..ale ona i tak BEDZIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: bydlo z wyborczej i tvn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 17:14 o tak! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasnepełne2 Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 13:40 Doszło do rzeczy nieprawdopodbnej wręcz ale popieram kiboli Legii. ITI z Wybiórczą niech im skoczą na małego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belzebub Jeżeli większośc tak uawża - prawa nie ma !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 13:48 Dla 99% procent dorosłych Polaków temat jest jakiś dziwny. Od kiedy to w Polsce jest prawo ?!! W Polsce prawo jest tego kto ma władzę, układy i koneksje. Sędziowie też tak uważają , no bo mało zarabiają i dorabiają na boku. Prokuratorzy też na boku sobie dogadzają , bo mało zarabiają. Nie inaczej jest z policjantami najgorzej uposażonymi z wyżej wymienionych grup. Za taką kasę nadstawiać mają głowy ?!! O ! co to to nie !!I o to chodzi , o to chodzi !! Biedne Państwo musi sobie jakoś radzić. Skoro nie stać je na utrzymanie tych co porządku mają pilnować to pozostawia sprawę porządku obywatelom, a ci kiedy są w większości zawsze mają rację. Pozostaje tylko pytanie czy istnieje coś takiego jak Państwo Polskie? Prezydent ma rację to Państwa Wolskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BBB Czyli lepiej bylo ich nie wpuszczac IP: 195.188.218.* 01.12.09, 13:49 I ryzykowac, ze zdemoluja miasto, samochody, pobija postronnych przechodniow. Prawo, prawem ale jest tez cos takiego jak zdrowy rozsadek. Stalo sie cos, oprocz wyzwisk pod adresem ITI? Gazeta ma problemy (jak zawsze), nie wazne o czym pisac byle pisac. (nie jestem ani kibicem czy tam kibolem pilki noznej - sa inne ciekawe sporty wiec niech GW im wiecej uwagi poswieca bo krucjata przeciwko kibolom staje sie nudna). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: *.za.digi.pl 01.12.09, 13:49 www.koniecwyborczej.pl Odpowiedz Link Zgłoś
el_horse Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... 01.12.09, 13:56 BRAWO BRAWO BRAWO prawo zostalo zlamane wiec trzeba znezc winnych (nawet jezeli ktos uwaza ze prawo jest zle). tak samo jak z racami - skoro jest przepis ze nie mozna ich odpalac, to klub nie powinien sie chwalic pieknymi oprawami zrobionymi przy ich uzyciu niech sie tlumacza, niech zaplaca kare, niech sie na drugi raz zastanowia czy warto - i policja i klub i pzpn (obserwator) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shaman Re: Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN l IP: 193.23.63.* 01.12.09, 15:17 Zostało złamane tylko "prawo" gazety wyborczej, które na szczęście nie jest prawem powszechnie obowiązującym w Polsce, a więc GW może najwyżej wszcząć śledztwo czy wśród tych kibiców, policjantów, organizatorów, osób z PZPN, itd., którzy je złamali był jakiś jej pracownik i wobec niego wyciągnąć konsekwencje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kattowitzer GW + ITI = komusza milosc za pieniadze IP: 83.143.100.* 01.12.09, 13:58 zenada! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemek Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: *.acn.waw.pl 01.12.09, 14:01 Odpier... się od kibiców pismaku! Nie wszyscy z tych 850 byli kibolami, większość to normalni kibice. Piłka nożna dla kibiców, a nie dla PZPN czy okupantów z ITI. ITI spier...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naj Re: Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN l IP: *.acn.waw.pl 01.12.09, 19:57 To ty spier... spermochlipie, razem z tą żydokomuną z SKLW i OZSK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: san Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.09, 14:02 Dziwię się ITI, że nie walnie tego klubu w djabły. jeśli chcą iwestować w piłkę to jest jeszcze kilka normalnych klubów, gdzie kibice powitają ich z otwartymi rękami. Ja legia zacznie się tłuc po IV lidze to tym matołom naleje się do banii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN l IP: *.spray.net.pl 01.12.09, 20:13 Ja się nie dziwię. Oni Legii nic nie dają tylko POŻYCZAJĄ. KP Legia jest zadłużona w ITI na 100 mln złotych co w zasadzie przekreśla np. debiut na giełdzie. Jest to największe zadłużenie w 93 letniej historii klubu. ITI jest w Legii tylko z jednego powodu - otrzymują od miasta stadion za 500 mln złotych. Tak że ITI żadnej łaski Legii nie robi, ba pewnie mnóstwo kibiców wolało by nawet upadek spółki i odbudowę klubu od 5 ligi BEZ ITI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Q "Nie plakalem po Wejchercie" IP: *.icpnet.pl 01.12.09, 14:02 Co jest takiego obrazliwego w 'Nie plakalem po Wejchercie'? Nie lubili go wczesniej, nie lubia go tez po jego smierci, a antypatie wyrazaja w spokojny sposob. Odpowiedz Link Zgłoś
rhacodactylus Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... 01.12.09, 14:03 Szanowni autorzy artykułu, jesteście moimi idolami:) Wasza wiedza, znajomość prawa, wiarygodność i kultura słowa mnie onieśmielają:) Najbardziej jednak cenię Waszą wiarę w to że inteligentny czytelnik da się nabrać na ten stek bzdur. Im dalej brniecie w swej krucjacie "antykibolskiej", tym więcej ludzi zaczyna dostrzegać Wasze prawdziwe oblicze. Koniec końców po Waszej stronie zostaną tylko osoby na Waszym poziomie. I właśnie o to chodzi. Gratuluję:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Świteź Wiązów Fan Do autorów artykułu - PILNE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 15:01 Ja temu wyżej to się nawet nie dziwie, choć go nie popieram. Sam jestem za wywaleniem tego bydła ze stadionów, ale uważam, że jesteście bez szans!!! Totalnie przegrani już na starcie!!! I powiem Wam tak. Przedwczoraj, kiedy Marcin Dołęga został mistrzem świata w ciężarach, zastanawiałem się, dlaczego na sport.pl ten sukces jest marginalizowany, natomiast o piłce naszej i nie naszej (derby Hiszpanii zwane przez Was na wyrost derbami europy) było tekstów bez liku. I dzień w dzień Bakero to, Bakero tamto, Bakero powiedział, Bakero kaszlnął... do znudzenia, do wyrzygania!!! I po co Wam to. To podniecanie się prowincjonalną ligą i nie naszymi sukcesami czy wydarzeniami? Przez to też nagminne marginalizowanie wydarzeń ważnych dla kibiców. Mówiąc kibic nie mam na myśli tych, których dotyczy ten artykuł. Moja rada jest zatem taka. Jeśli ani kluby, ani PZPN, ani Ekstraklasa, ani sami kibice (kibole) i o zgrozo również Policja nie jest zainteresowana ucywilizowaniem tej ligi, to zostawcie ją w cholerę. Nie piszcie o niej więcej niż trzeba. Dajcie szansę dotrzeć do kibiców prawdziwym sukcesom prawdziwych sportowców. W przeciwnym razie Wasza walka jest bezcelowa. Jeszcze raz radzę. Niech sobie kluby robią z tym bydłem co chcą. Gwarantuję Wam, że i bez tego bagna mielibyście o czym pisać i byłyby to wiadomości o wiele radośniejsze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exPO 10/10 IP: *.chello.pl 01.12.09, 16:06 coś mi się wydaje że ten POpagandowy mur "TTI-GieWu-radiobZdet" zaczyna pomalutku pękać - tylko tak trzymać Panowie, jeszcze trochę takiej urbanowskiej POpagandy a sympatie w narodzie się odwrócą "wiatr historii wieje znów" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 GW prosze nie rob siebie SE i faktu!! IP: *.xnet.org.pl 01.12.09, 14:04 Czytam Was od lat ale takimi artykulami zniechacie ludzi do czytania zreszta popatrzcie na ocene ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przestaje was czyt Re: GW prosze nie rob siebie SE i faktu!! IP: *.217.146.194.generacja.pl 01.12.09, 14:18 Zawsze bronilem waszej gazety, ale seria coraz bardziej tendencyjnych artkulow o spontanicznym ruchu kibicowskim sprawiliscie, ze odwracam sie od was... piszecie o 85o kibolach, ale gdzie byli w takim razie ci prawdziwi "kibice", ktorzy mogli sobie kupic bilety w warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qq Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 14:04 wywalic z roboty pracownikow klubu, ktorzsy udaja zdziwionych, wywali z roboty rzecznikow policji bo albo ich nie ma albo sa nieprztgotowani, nie dziwie sie ze dzis protestuja w Warszawie skoro sa takimi nieudacznikami i nic nie potrafia zaltawic jak trzeba, a na koniec czekam na ukaranie klubow Legia i GKS przez komisje Ligi zamknieciem stadionow na min 2 mecze. Zobaczymy czy dziady z PZPN beda miec choc troche odwagi zeby ukarac wlasney klubik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asystent trenera legia legnie bo jej właścicielem zostanie Staruch! IP: *.chello.pl 01.12.09, 14:04 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kattowitzer GW + ITI = komusza milosc za pieniadze IP: 83.143.100.* 01.12.09, 14:05 żenada! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normaLny Brawo Gazeta drążcie bandycki temat!!!! IP: 157.166.216.* 01.12.09, 14:28 czas ukrócić to, czas zwalczyć bandytyzm na stadionach, mecze dla normalnych a nie dla pijanych, nawąchanych dresów z melin czy ZK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kattowitzer chamie ... IP: 83.143.100.* 01.12.09, 18:11 jakim prawem nazywasz wszystkich KIBICÓW bandytami?? chory z nienawiści człowieku, je.b.nij się w główkę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kattowitzer co ty nie powiesz:))) IP: 83.143.100.* 01.12.09, 18:12 uważaj ,bo ci zyłka pęknie :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sierp Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 14:07 Nie będziemy płakać po ITI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic a może kibol kibic, kibol... o co chodzi???? IP: *.skokstefczyka.pl 01.12.09, 14:09 Proszę dziennikarzy, dziennikarzyny, pismaków Gazety Wyborczej, zwanej Wybiórczą o podanie wszem i wobec definicji kibic oraz definicji kibol. Ostatnio, jak czytam to większość chodzących na mecze to kibole. Czy w ligach zagranicznych też są kibole, czy na siatkówce, koszykówce też są kibole, czy to tylko domena piłki nożnej. 850 kibiców Legii pojechało do Bełchatowa, zakupiło grzecznie bilety (nie wdarło się na stadion), nie było żadnej rozróby, ale zostali określeni mianem kiboli. Czemu? Proszę o wyjaśnienie. W Gdynia na derbach i meczu ze Śląskiem, demolowano stadion, opóźniano grę a w mediach cisza. Kibice Wisły pojechali do Wodzisławia też kupili bilety w kasach i weszli na stadion, ale nie są kibolami. Jakieś to skomplikowane i wybiórcze... Odpowiedz Link Zgłoś
crvenazvezda Re: kibic, kibol... o co chodzi???? 01.12.09, 20:28 I myślisz człowieku, że ci odpowiedzą? Prędzej ten sam artykuł, czwarty raz, po raz czwarty pod zmienionym tytułem dadzą jako news dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Polska IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.09, 14:13 brak wiedzy o przepisach u tych co znać je powinni jest, cytując Jarkacza porażający brak poszanowania dla prawa to standard postawa dziadka z PZPN też normalka jednym słowem żenada, nikomu nie zależy na respektowaniu przepisów ustalonych podobno dla oczyszczenia piłki z chuliganerii... Mimo wszystko to wina PZPN - gdyby był sprawną organizacją to sypnąłby karę, dajmy na to 10 x wpływ ze sprzedanych nieprawidłowo biletów dla klubu, plus jakaś zasada np. trzykrotnego złamania takiego zakazu i gramy przy pustych trybunach delegat na mecz poleciałby wystosowaliby oficjalny protest w sprawie zachowania policji etc. Wszystkim jednak to zwisa. Typowe odbijanie piłeczki, zero odpowiedzialności. Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Polska IP: 77.252.18.* 01.12.09, 14:23 Nadal czekam, jakie prawo zlamano? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: 88.220.79.* 01.12.09, 14:16 A może z autorami tego tekstu czas spotkac sie w sądzie. Za pomówienie i użycie słowa kibol. Przepraszam czy ktos kto jedzie na mecz autem bo nie lubi pociagów czy autokarów jest bandyta . Jakim prawem jakiś patałach z wyborczej nazywa mnie kibolem. Znasz mnie jeden z drugim.???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dud hehehehe IP: *.devs.futuro.pl 01.12.09, 14:21 hehehe ITI coś nie może stworzyć tego swojego idealnego kibica ;) ktory nie bedzie krzyczał i bez szemrania będzie płacił a jak cos sie nie podoba się to won ze stadionu hehehe ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: *.nordeabank.pl 01.12.09, 14:21 Artykuł sponsorowany!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normaLny ty z nordebank do roboty ciulu jeden IP: 157.166.216.* 01.12.09, 14:24 bo pozostanie ci tylko jeździć na wyjazdy bandyckie pod flagą sklw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mandela Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: 77.222.249.* 01.12.09, 14:23 Czu czu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: 193.24.24.* 01.12.09, 14:23 GW i jej forma uprawiania publicystyki schodzi na psy... Niesety lobby medialne ma wpływ na nagonkę, która jest uprawiana przeciwko kibicom. Żal, że media nie zwracają uwagi na ograniczenie praw obywatelskich, niszczenie ruchu kibicowskiego itp. Tego typu art. jak te ww/ są tendencyjne i jednostronne. Zupełnie się z nimi nie zgadzam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LUDZIE ZASAD Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN lek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 14:25 PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
enro_n Re: Ekstraklasa kibolska - policja, klub i PZPN l 01.12.09, 16:25 ale nie dla kiboli..... Odpowiedz Link Zgłoś