Dodaj do ulubionych

Euro 2012. Oczy całego piłkarskiego świata zwró...

07.02.10, 12:12
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • juri1986 Ważne żeby Izrael nie wszedł 07.02.10, 13:06
      w tym kraju panuje niesamowita nagonka na Polskę i Polaków. Tak
      będzie lepiej żeby nie przyjeżdzali niż żeby przyjechali z bandą
      miliona ochroniarzy i wszędzie dopatrywali się antysemitów. I tak
      jak w Krakowie bili za jakimś odgórnym pozwoleniem Polaków.
      Naprawdę to ma być święto nie chodzi żaden antysemityzm niech
      lepiej nie przyjeżdzają zanim nie pozbedą się nienawiści do Polski
      i Polaków
      • grundol1 Re: Ważne żeby Izrael nie wszedł 07.02.10, 13:54
        juri1986 napisał:
        > będzie lepiej żeby nie przyjeżdzali niż żeby przyjechali z bandą
        > miliona ochroniarzy i wszędzie dopatrywali się antysemitów.

        Trudno im nie będzie. Przecież 99% kiboli po za tym że są przygłupami to są
        antysemitami, choć żadnego Żyda w życiu nie widzieli.
        • business3 Przecież Żydzi kochają Polaków !!! 07.02.10, 14:45
          Przecież Żydzi kochają Polaków !!!
          • grundol1 Re: Przecież Żydzi kochają Polaków !!! 07.02.10, 14:50
            > Przecież Żydzi kochają Polaków !!!

            I nawzajem. Polak, Żyd, dwa bratanki.
            • business3 Ech, nie ma to jak młoda Żydówka... 07.02.10, 14:52
              Ech, nie ma to jak młoda Żydówka...


              grundol1 napisał:

              > > Przecież Żydzi kochają Polaków !!!
              >
              > I nawzajem. Polak, Żyd, dwa bratanki.
        • aurelw Re: Ważne żeby Izrael nie wszedł 07.02.10, 14:55
          a Żydzi widzieli Polaka????a cały czas sie do nas dopie...ją.Jak chcą sądzić
          inne narody to niech najpierw popatrzą co sami robią.......
        • bierfreund Przeczytaj sobie 07.02.10, 17:14
          www.przekroj.pl/wydarzenia_kraj_artykul,1560.html
          I pomnoz sobie przez euro.
    • grzestoro Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 13:11
      czy ktos wie?
      • michalfront grupa z Niemcami najsilniejsza??? żarty.... 07.02.10, 13:36
        a kto mówi że Izrael jest w europie???

        jest w UEFA (prywatna organizacja) i dlatego startuje w eliminacjach
        do EURO.

        to UEFA decyduje kogo przyjmą i kto u nich gra a nie atlas
        geograficzny (jak będą chcieli to przyjmą do UEFA Urugwaj albo
        Australię i też nic z tym nie zrobisz)

        swoją drogą grupa z NIemcami wcale nie jest najsilniejsza

        • jkredman po francuskiej jest najsłabsza 07.02.10, 17:51
          wystarczy przeanalizować rankingi FIFA /z grudnia 2009/

          a co do granicy geograficznej - to przy przyjęciu jako obowiązującej linii granicznej wyznaczonej przez Międzynarodową Unię Geograficzną - to Armenia, Gruzja, Azerbejdżan i Izrael znajdują się w całości w Azji, Turcja i Kazachstan w swojej przeważającej części, a Grecja także częściowo jest w Azji /część wysp na m.Egejskim/,

          podział geograficzny nie koniecznie musi się przekładać na podział polityczny - Turcja, Azerbejdżan, Armenia i Gruzja przynależą na przykład do Rady Europy,

          jeszcze ciekawszy jest skład Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie /OBWE/ - należą do niej obok wymienionych wyżej Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji i Turcji, także Kazachstan, Turkmenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan, USA, Kanada

          co warto zauważyć ani w UEFA, ani w OBWE, ani w Radzie Europy nie ma Kosova
      • pawel-wrocek23 Re: Nie leży w Europie, ale... 07.02.10, 13:44
        ... jest członkiem UEFA:
        pl.wikipedia.org/wiki/Reprezentacja_Izraela_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej
      • turbodymoman1 Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 13:44
        Jest ponieważ przystąpił do rozgrywek Europejskich tak samo jak Australia do
        Azjatyckich.
        • grzestoro Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:07
          No to niech zmienia nazwe z Mistrzostw Europy na np mistrzostwa przyjaciol uefa
          • donek.kon Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:18
            w oryginale nazywa się to "UEFA EURO CUP".
          • pawel-wrocek23 Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:23
            grzestoro napisał:

            > No to niech zmienia nazwe z Mistrzostw Europy na np mistrzostwa przyjaciol uefa

            W Mistrzostwach Ameryki Południowej (Copa América) gra regularnie Japonia oraz
            niektóre drużyny z Ameryki Północnej.
            Więc dlaczego Izrael nie może grać na Euro?
            • seven Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:46
              2 razy w historii to jeszcze nie regularnie. a graja zespoly spoza ameryki
              poludniowej, bo inaczej nie mieliby odpowiedniej ilosci druzyn do rozegrania
              turnieju w trzech grupach.
          • freejazzy Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:42

            > No to niech zmienia nazwe

            Czy EUROwizja też powinna zmienić nazwę, z racji tego, że w tym konkursie bierze udział Izrael?
      • fiodor44 Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 13:50
        bo Irak, Iran, Libia, Syria, Arabia Saudyjska itp. nigdy by sie nie zgodzily z
        nimi grac w jednej organizacji (tej obejmującej Bliski Wschód, nie pamiętam jak
        się nazywa), wiec podpieto ich pod UEFę
      • nadsledczy Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:44
        Niestety nie wiem i jest to dla mnie rowniez jakies dziwactwo.
        Natomiast wiem z cala pewnoscia, ze kiedys byli w Azji, ale ich
        stamtad wysiudali...no to przygarneli ich do Europy, ale zupelnie
        mnie to nie przekonuje. Co prawda nie wiem tez, dlaczego jakas
        Walia, czy Szkocja ma odrebne reprezentacje, choc podobno ze wzgledu
        na tradycje pilkarskie tak kiedys postanowiono. Ale kiedys to nie
        powinno znaczyc dzis! Czasy imperialne Wielkiej Brytanii dawno
        minely, co widac, slychac i czuc (doslownie).A Turcja? Ma jakis
        cypelek europejski, ale miazdzaca wiekszosc to nie Europa. Dziwny
        jest ten swiat jak spiewal Niemen.
        • marian_porucha Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:59
          Ile jeszcze razy trzeba będzie takim jak ty tłumaczyć, że nie są to mistrzostwa
          państw europejskich tylko mistrzostwa krajów należących do UEFA. Izrael jest jej
          członkiem, więc w tych zawodach uczestniczy. Ciekawe, że nie dziwi cię udział
          innych państw azjatyckich - Azerbejdżanu czy Armenii, tylko żeś się tego Izraela
          uczepił. Jakieś fobie czy kompleksy? Dokształcę cię jeszcze, że ponad 97%
          powierzchni Turcji i 95% Kazachstanu, łącznie ze stolicami również leży w Azji,
          ale oczywiście ty masz problem wyłącznie z Izraelem.
      • lepanto1571 A czemu Francja gra w Europie a nie w Afryce? 07.02.10, 15:37
      • zyga3519 Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 15:46
        bo w Europie jest najwięcej Żydostwa po USA gdzie rządzą.
      • andru_lub Czemu Izrael jest w Europie? Bo nie chcą go w Azji 07.02.10, 18:56
        Bo nie chcą go w Azji.
      • papa_s Z tych samych powodów jakich Turcja 07.02.10, 19:56
        jest uczestnikiem eliminacji do ME oraz rozgrywek klubowych UEFA. Z UEFA Polska (reprezentowana przez tfu! PZPN, przepraszam za wulgaryzm, Koniec PZPN!, Koniec PZPN!, Koniec PZPN!) może się wypisać i zapisać do strefy azjatyckiej. W afrykańskiej strefie raczej nie mamy szans.
      • fuszi Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 20:04
        A czemu Kazachstan?
    • miroslawialina Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 13:17
      Wszystko ładnie i sprawnie poszło tylko jeśli ktoś mi pokaże gdzie w EUROPIE leży IZRAEL temu wypłace 1000 zł
      • michalfront Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 13:37
        kolejny inteligent który nie rozróżnia pojęcia geograficznego
        położenia w Europie od członkostwa w prywatnej organizacji
    • paulhandyman ciemny kattolach atakuje !!! 07.02.10, 13:31
      powyższe 3 posty to przykład ciemnoty, która ma wyprany mózg przez PIS-owski nacjonalizm wzmocniony przez KATOLIBÓW inaczej zwanymi xiężmi.
      Tragedią takich ludzi jest to, że nie potrafią się odnaleźć we współczesnym świecie, ponoszą porażki w każdym obszarze życia poczynając od klepania bidy a na impotencji kończąc. Swoje flustracje próbują wyładować znajdując wrogów wśród żydów, czarnoskórych lub cyklistów. Żal takich ludzi ale nikt im nie jest w stanie pomóc poza nimi samymi !!

      alleluja i do przodu !!!
      • fubrawiec [...] 07.02.10, 13:43
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • grundol1 Re: ciemny kattolach atakuje !!! 07.02.10, 13:55
        paulhandyman napisał:
        > powyższe 3 posty to przykład ciemnoty, która ma wyprany mózg przez PIS-owski na
        > cjonalizm wzmocniony przez KATOLIBÓW inaczej zwanymi xiężmi.

        To nie katotaliby, to pokolenie JPII.
      • maciejzwawy Re: ciemny kattolach atakuje !!! 07.02.10, 14:35
        paulhandyman napisał:

        > powyższe 3 posty to przykład ciemnoty, która ma wyprany mózg przez PIS-owski na
        > cjonalizm wzmocniony przez KATOLIBÓW inaczej zwanymi xiężmi.
        > Tragedią takich ludzi jest to, że nie potrafią się odnaleźć we współczesnym świ
        > ecie, ponoszą porażki w każdym obszarze życia poczynając od klepania bidy a na
        > impotencji kończąc. Swoje flustracje próbują wyładować znajdując wrogów wśród ż
        > ydów, czarnoskórych lub cyklistów. Żal takich ludzi ale nikt im nie jest w stan
        > ie pomóc poza nimi samymi !!
        >
        > alleluja i do przodu !!!


        Flustracje? To cos od lustracji? Pewnie nie skoro używa tego zwrotu oświecony człowiek w Europie XXI wieku a lustracja to jak wiadomo domena zaścianka i ciemnogrodu :)
        Pewnie chodziło Ci o frustracje ale sam sobie świadectwo wystawiłeś krytykując innych.
      • business3 Mamy dość Ryżych POpierających Żydów i na odwrót! 07.02.10, 14:48
        Mamy dość Ryżych POpierających Żydów i na odwrót!


        paulhandyman napisał:

        > powyższe 3 posty to przykład ciemnoty, która ma wyprany mózg przez PIS-owski na
        > cjonalizm wzmocniony przez KATOLIBÓW inaczej zwanymi xiężmi.
        > Tragedią takich ludzi jest to, że nie potrafią się odnaleźć we współczesnym świ
        > ecie, ponoszą porażki w każdym obszarze życia poczynając od klepania bidy a na
        > impotencji kończąc. Swoje flustracje próbują wyładować znajdując wrogów wśród ż
        > ydów, czarnoskórych lub cyklistów. Żal takich ludzi ale nikt im nie jest w stan
        > ie pomóc poza nimi samymi !!
        >
        > alleluja i do przodu !!!
    • czuly-wojtek Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 13:38
      Do dzisiaj zastanawiam się, kto pozwolił grać w europejskiej
      federacji Izraelowi, Azerbejdżanowi, Gruzji i Kazachstanowi. Tylko
      dla tego, że malutki procent tych dwóch ostatnich jest w Europie?
      • bukaciezje Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:52
        A mi to nie przeszkadza, będzie urozmaicenie. No i Niemcy nie mają po co tak
        płakać,że są w A grupie - przecież z Azerbejdżanem to nawet my swego czasu
        wygraliśmy 8:0 :)
      • marian_porucha Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 16:27
        A to, że ktoś pozwolił Japonii grać w Copa America już cię nie dziwi?
    • fryderykus Bez niemców euro2012 bedzie klapą 07.02.10, 13:55
      potrzebujemy tych mln kibiców unas w polsce więc z ich trudnej grupy niema się
      co cieszyć...turków tu byśmy raczej nie chcieli...
      • ext Re: Bez niemców euro2012 bedzie klapą 07.02.10, 14:34
        Dokładnie. Te mistrzostwa bez Niemców będą nudne.
      • adam81w Wolę Turków od Niemców 07.02.10, 14:48
        ME bez Niemców będzie fajnie. Nikt tutaj Niemców nie chce. Niech przyjadą Turcy.
        • aurelw Re: Wolę Turków od Niemców 07.02.10, 15:00
          nie wiesz co piszesz:-)))))mam turasa za sąsiada- i marze o powtórce z
          Wiednia:)))Allach jest wielki ze wytrzymuje z takimi debilami..Niemcy przy nich
          to ZŁOTO!!!!!!
        • bierfreund Re: Wolę Turków od Niemców 07.02.10, 19:59
          Niemcy sa kulturalni i zachowuja sie nawet po kilku piwach. Turcy nie.
          Uwierz na slowo, mieszkalem prawie 10 lat w Hamburgu i Turkow tam od
          cholery. Powinienes byl zobaczyc co sie dzialo na MS2006 w Niemczech.
      • elsby Re: Bez niemców euro2012 bedzie klapą 07.02.10, 14:48
        ryderykus napisał:

        > potrzebujemy tych mln kibiców unas w polsce więc z ich trudnej grupy niema się
        > co cieszyć...turków tu byśmy raczej nie chcieli...
        ________________________________________________
        a "wy" to kto???
        • business3 Z grupy A wejdą Szkopy razem z Kebabami. 07.02.10, 14:50
          Z grupy A wejdą Szkopy razem z Kebabami.


          elsby napisał:

          > ryderykus napisał:
          >
          > > potrzebujemy tych mln kibiców unas w polsce więc z ich trudnej grupy niem
          > a się
          > > co cieszyć...turków tu byśmy raczej nie chcieli...
          > ________________________________________________
          > a "wy" to kto???
    • nodzer Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 13:58
      i to ma być ciekawe losowanie?! Nudne grupy, z widocznymi faworytami i do tego
      kilka druzynek w każdej grupie które mogą liczyć tylko na istny cud...
    • meerkat1 ;)))))))))))))))))))))))))))))))) 07.02.10, 14:18
      Jak sie, Pułtusku, przygotowuje Ukraina, to akurat widzimy.


      Podobnie, w jakim tempie twoj rzund buduje nowe autostrady.
    • nevalainen Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:20
      w której grupie jest Polska? :f
    • jurek4491 Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:22
      Tą transmisję chyba Episkopat przygotowywał bo straszyli całą pogańską Europę
      kościołami ile my ich tu mamy, no to teraz małpiszony wiedzą z kim będą mieli
      do czynienia.
      • pawel-wrocek23 Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:35
        jurek4491 napisał:

        > Tą transmisję chyba Episkopat przygotowywał bo straszyli całą pogańską Europę
        > kościołami ile my ich tu mamy, no to teraz małpiszony wiedzą z kim będą mieli
        > do czynienia.
        Jeżeli ktoś mniej więcej zna Wrocław i uważnie oglądał transmisję, to
        zorientował się, że pokazane w filmiku barokowe wnętrze, nie jest kościołem
        tylko Aulą Leopoldina: pl.wikipedia.org/wiki/Aula_Leopoldina
        • pawel-wrocek23 Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:37
          www.wroclaw.pl/panoramy_flash/173-hd.swf
        • business3 A we Wrocławiu ten stadion to wogóle będzie??? 07.02.10, 14:53
          A we Wrocławiu ten stadion to wogóle będzie???


          pawel-wrocek23 napisał:

          > jurek4491 napisał:
          >
          > > Tą transmisję chyba Episkopat przygotowywał bo straszyli całą pogańską Eu
          > ropę
          > > kościołami ile my ich tu mamy, no to teraz małpiszony wiedzą z kim będą m
          > ieli
          > > do czynienia.
          > Jeżeli ktoś mniej więcej zna Wrocław i uważnie oglądał transmisję, to
          > zorientował się, że pokazane w filmiku barokowe wnętrze, nie jest kościołem
          > tylko Aulą Leopoldina: pl.wikipedia.org/wiki/Aula_Leopoldina
    • kermit.dolomit Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:27
      izrael dlatego gra w europie bo kraje arabskie niechca grac z zydami
    • lozoffo Grupa A 07.02.10, 14:42
      Niech nasza TV pokaże mecze Niemcy-Turcja oraz Kazachstan-Azerbejdżan :)
    • adam81w Hehe Niemcom dobrze wylosowano :) 07.02.10, 14:46
      Niech się męczą. Poza tym ponieważ wkrótce w Niemczech językiem urzędowym
      będzie turecki to będzie ciekawie.
    • jmikolajczyk Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:51
      "Jednak rywale: Serbia, Irlandia Północna i Słowenia nie są
      przypadkowi."
      W takim razie jacy? Przecież to losowanie! Uwielbiam dziennikarzy
      działu sportowego.
    • kermit.dolomit Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:57
      grupa a najsilniejsza hahaha jezeli myslicie ze niemcy odpadna z
      turcja albo ausria to chyba was powalilo
    • wojtek2784 Euro 2012. - czy Azja Mniejsza 2012 07.02.10, 15:04
      Czy Boniek uczył się geografii w szkole . To wygląda na
      kumoterstwo , takie dobieranie sobie azjatyckich krajów do Euro
      2012. Według jakiego klucza takie geograficzne transformacje ?
      • jkredman co Kazachstan i Azerbejdżan ci się nie podobają 07.02.10, 17:27
        leżą w Europie - Kazachstan nawet w większym kawałku niż Turcja
    • lares87 Re: Euro 2012. Oczy całego piłkarskiego świata zw 07.02.10, 15:05
      a ty jestes typowym polaczkiem
    • makabrapolska ale będzie wstyd i niewypał 07.02.10, 15:08
      ale będzie wstyd i niewypał.Polska infrastruktura to zero.Sieć dróg jak ją
      zrobił Gierek przed 35 laty tak dziesiejsze pseudodemokratyczne władze nie są
      w stanie nawet remontować te drogi.
      Zaplecze hotelowe i kulinarne tragiczne.
    • pawel.bruksela Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 15:32
      ja nic nie rozumiem juz: 9 zwyciezcow z 9 grup, pozniej najlepszy z
      drugich miejsc to juz razem 10, plus czterej zwyciezcow z czterech
      grup barazowych to juz 14, pozniej jeszcze Polska i ukraina, a
      gazeta pisze o czternastu finalistach ???????
    • bfont Portugalia - Dania 07.02.10, 15:45
      I Portugalia znowu dostanie bęcki :p
    • ura2000 Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 15:55
      Taka tragedia ,brak mi słów , 9 ofiar ,9 klepsydr .
      Nie do końca widze , kto zginął ?
    • jkredman która grupa silna - która słaba 07.02.10, 17:24
      Francuzi to mają szczęście /ręka Platiniego/

      ocena na podstawie ostatniej klasyfikacji FIFA /z grudnia 2009 roku/

      grupa F - 2 drużyny z 1-wszej dziesiątki /Chorwacja, Grecja/, 1 drużyna z 2-giej dziesiątki /Izrael/
      grupa C - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Włochy/, 2 drużyny z 2-giej dziesiątki /Serbia, Słowenia/, 1 drużyna z 3-ciej dziesiątki /Irlandia Płn./
      grupa G - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Anglia/, 2 drużyny z 2-giej dziesiątki /Szwajcaria, Bułgaria/, niezła Walia z 4-tej dziesiątki
      grupa H - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Portugalia/, 2 drużyny z 2-giej dziesiątki /Dania, Norwegia/, niezła Islandia z 4-tej dziesiątki
      grupa B - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Rosja/, 2 drużyny z 2-giej dziesiątki /Słowacja, Irlandia/
      grupa I - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Hiszpania/, 1 drużyna z 2-giej dziesiątki /Czechy/ i 1 drużyna z 3-ciej dziesiątki /Szkocja/ i niezła Litwa z 4-tej dziesiątki
      grupa E - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki Holandia/, 3 drużyny z 3-ciej dziesiątki /Szwecja, Węgry, Finlandia/
      grupa A - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Niemcy/, 2 drużyny z 3-ciej dziesiątki Turcja, Austria/ i niezła Belgia z 4-tej dziesiątki
      grupa D - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Francja/, 2 drużyny z 3-ciej dziesiątki /Rumunia, Bośnia i Hercegowina/, niezła Białoruś z 4-tej dziesiątki

      grupa A nie jest żadną grupą śmierci - czasy świetności Turcji minęły wraz z Austrią w 3-ciej dziesiątce/, a Belgia jest w klasyfikacjach daleko za Macedonią,

      najsłabsza jest grupa D z Francją, dwoma drużynami z 3-ciej dziesiątki i Białorusią z 4-tej dziesiątki

      najmocniejsze zestawienia to Chorwacja, Grecja i Izrael /odpowiednio 11, 12 i 27 drużyny w rankingu FIFA/ oraz Włochy, Serbia i Słowenia /odpowiednio 4, 19 i 33 drużyny w rankingu FIFA/
      • edyta1972 Niech grają 07.02.10, 19:23
        Ludzie zostawcie politykę za drzwiami, tu chodzi o wydarzenia
        sportowe a dla nas kibiców o fajną zabawę i emocje. Będzie najazd
        kibiców warto pomyśleć jak przyjąc, jak na nich zarobić, baza
        noclegowa, jedzenie i inne atrakcje. To dobra okazja do reklamy dla
        przemysłu turystycznego, żeby jej tylko nie zmarnować. W Anglii
        ostatnio można oglądać mecze rugby w 3D w niektórych kinach, czy nie
        opłacało by się u nas zainwestować w taką technologię i dla tych co
        nie dostaną się na stadiony zaoferować takie przeżycia w kinach.
        Inna sprawa to sama gra, coś trzeba by zrobić z tymi popisami
        aktorskimi niektórych graczy... .
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka