donek.kon 07.02.10, 12:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
juri1986 Ważne żeby Izrael nie wszedł 07.02.10, 13:06 w tym kraju panuje niesamowita nagonka na Polskę i Polaków. Tak będzie lepiej żeby nie przyjeżdzali niż żeby przyjechali z bandą miliona ochroniarzy i wszędzie dopatrywali się antysemitów. I tak jak w Krakowie bili za jakimś odgórnym pozwoleniem Polaków. Naprawdę to ma być święto nie chodzi żaden antysemityzm niech lepiej nie przyjeżdzają zanim nie pozbedą się nienawiści do Polski i Polaków Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 Re: Ważne żeby Izrael nie wszedł 07.02.10, 13:54 juri1986 napisał: > będzie lepiej żeby nie przyjeżdzali niż żeby przyjechali z bandą > miliona ochroniarzy i wszędzie dopatrywali się antysemitów. Trudno im nie będzie. Przecież 99% kiboli po za tym że są przygłupami to są antysemitami, choć żadnego Żyda w życiu nie widzieli. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Przecież Żydzi kochają Polaków !!! 07.02.10, 14:45 Przecież Żydzi kochają Polaków !!! Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 Re: Przecież Żydzi kochają Polaków !!! 07.02.10, 14:50 > Przecież Żydzi kochają Polaków !!! I nawzajem. Polak, Żyd, dwa bratanki. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Ech, nie ma to jak młoda Żydówka... 07.02.10, 14:52 Ech, nie ma to jak młoda Żydówka... grundol1 napisał: > > Przecież Żydzi kochają Polaków !!! > > I nawzajem. Polak, Żyd, dwa bratanki. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelw Re: Ważne żeby Izrael nie wszedł 07.02.10, 14:55 a Żydzi widzieli Polaka????a cały czas sie do nas dopie...ją.Jak chcą sądzić inne narody to niech najpierw popatrzą co sami robią....... Odpowiedz Link Zgłoś
bierfreund Przeczytaj sobie 07.02.10, 17:14 www.przekroj.pl/wydarzenia_kraj_artykul,1560.html I pomnoz sobie przez euro. Odpowiedz Link Zgłoś
michalfront grupa z Niemcami najsilniejsza??? żarty.... 07.02.10, 13:36 a kto mówi że Izrael jest w europie??? jest w UEFA (prywatna organizacja) i dlatego startuje w eliminacjach do EURO. to UEFA decyduje kogo przyjmą i kto u nich gra a nie atlas geograficzny (jak będą chcieli to przyjmą do UEFA Urugwaj albo Australię i też nic z tym nie zrobisz) swoją drogą grupa z NIemcami wcale nie jest najsilniejsza Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman po francuskiej jest najsłabsza 07.02.10, 17:51 wystarczy przeanalizować rankingi FIFA /z grudnia 2009/ a co do granicy geograficznej - to przy przyjęciu jako obowiązującej linii granicznej wyznaczonej przez Międzynarodową Unię Geograficzną - to Armenia, Gruzja, Azerbejdżan i Izrael znajdują się w całości w Azji, Turcja i Kazachstan w swojej przeważającej części, a Grecja także częściowo jest w Azji /część wysp na m.Egejskim/, podział geograficzny nie koniecznie musi się przekładać na podział polityczny - Turcja, Azerbejdżan, Armenia i Gruzja przynależą na przykład do Rady Europy, jeszcze ciekawszy jest skład Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie /OBWE/ - należą do niej obok wymienionych wyżej Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji i Turcji, także Kazachstan, Turkmenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan, USA, Kanada co warto zauważyć ani w UEFA, ani w OBWE, ani w Radzie Europy nie ma Kosova Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-wrocek23 Re: Nie leży w Europie, ale... 07.02.10, 13:44 ... jest członkiem UEFA: pl.wikipedia.org/wiki/Reprezentacja_Izraela_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej Odpowiedz Link Zgłoś
turbodymoman1 Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 13:44 Jest ponieważ przystąpił do rozgrywek Europejskich tak samo jak Australia do Azjatyckich. Odpowiedz Link Zgłoś
grzestoro Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:07 No to niech zmienia nazwe z Mistrzostw Europy na np mistrzostwa przyjaciol uefa Odpowiedz Link Zgłoś
donek.kon Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:18 w oryginale nazywa się to "UEFA EURO CUP". Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-wrocek23 Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:23 grzestoro napisał: > No to niech zmienia nazwe z Mistrzostw Europy na np mistrzostwa przyjaciol uefa W Mistrzostwach Ameryki Południowej (Copa América) gra regularnie Japonia oraz niektóre drużyny z Ameryki Północnej. Więc dlaczego Izrael nie może grać na Euro? Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:46 2 razy w historii to jeszcze nie regularnie. a graja zespoly spoza ameryki poludniowej, bo inaczej nie mieliby odpowiedniej ilosci druzyn do rozegrania turnieju w trzech grupach. Odpowiedz Link Zgłoś
freejazzy Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:42 > No to niech zmienia nazwe Czy EUROwizja też powinna zmienić nazwę, z racji tego, że w tym konkursie bierze udział Izrael? Odpowiedz Link Zgłoś
fiodor44 Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 13:50 bo Irak, Iran, Libia, Syria, Arabia Saudyjska itp. nigdy by sie nie zgodzily z nimi grac w jednej organizacji (tej obejmującej Bliski Wschód, nie pamiętam jak się nazywa), wiec podpieto ich pod UEFę Odpowiedz Link Zgłoś
nadsledczy Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:44 Niestety nie wiem i jest to dla mnie rowniez jakies dziwactwo. Natomiast wiem z cala pewnoscia, ze kiedys byli w Azji, ale ich stamtad wysiudali...no to przygarneli ich do Europy, ale zupelnie mnie to nie przekonuje. Co prawda nie wiem tez, dlaczego jakas Walia, czy Szkocja ma odrebne reprezentacje, choc podobno ze wzgledu na tradycje pilkarskie tak kiedys postanowiono. Ale kiedys to nie powinno znaczyc dzis! Czasy imperialne Wielkiej Brytanii dawno minely, co widac, slychac i czuc (doslownie).A Turcja? Ma jakis cypelek europejski, ale miazdzaca wiekszosc to nie Europa. Dziwny jest ten swiat jak spiewal Niemen. Odpowiedz Link Zgłoś
marian_porucha Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 14:59 Ile jeszcze razy trzeba będzie takim jak ty tłumaczyć, że nie są to mistrzostwa państw europejskich tylko mistrzostwa krajów należących do UEFA. Izrael jest jej członkiem, więc w tych zawodach uczestniczy. Ciekawe, że nie dziwi cię udział innych państw azjatyckich - Azerbejdżanu czy Armenii, tylko żeś się tego Izraela uczepił. Jakieś fobie czy kompleksy? Dokształcę cię jeszcze, że ponad 97% powierzchni Turcji i 95% Kazachstanu, łącznie ze stolicami również leży w Azji, ale oczywiście ty masz problem wyłącznie z Izraelem. Odpowiedz Link Zgłoś
zyga3519 Re: Czemu Izrael jest w Europie? 07.02.10, 15:46 bo w Europie jest najwięcej Żydostwa po USA gdzie rządzą. Odpowiedz Link Zgłoś
andru_lub Czemu Izrael jest w Europie? Bo nie chcą go w Azji 07.02.10, 18:56 Bo nie chcą go w Azji. Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Z tych samych powodów jakich Turcja 07.02.10, 19:56 jest uczestnikiem eliminacji do ME oraz rozgrywek klubowych UEFA. Z UEFA Polska (reprezentowana przez tfu! PZPN, przepraszam za wulgaryzm, Koniec PZPN!, Koniec PZPN!, Koniec PZPN!) może się wypisać i zapisać do strefy azjatyckiej. W afrykańskiej strefie raczej nie mamy szans. Odpowiedz Link Zgłoś
miroslawialina Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 13:17 Wszystko ładnie i sprawnie poszło tylko jeśli ktoś mi pokaże gdzie w EUROPIE leży IZRAEL temu wypłace 1000 zł Odpowiedz Link Zgłoś
michalfront Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 13:37 kolejny inteligent który nie rozróżnia pojęcia geograficznego położenia w Europie od członkostwa w prywatnej organizacji Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman ciemny kattolach atakuje !!! 07.02.10, 13:31 powyższe 3 posty to przykład ciemnoty, która ma wyprany mózg przez PIS-owski nacjonalizm wzmocniony przez KATOLIBÓW inaczej zwanymi xiężmi. Tragedią takich ludzi jest to, że nie potrafią się odnaleźć we współczesnym świecie, ponoszą porażki w każdym obszarze życia poczynając od klepania bidy a na impotencji kończąc. Swoje flustracje próbują wyładować znajdując wrogów wśród żydów, czarnoskórych lub cyklistów. Żal takich ludzi ale nikt im nie jest w stanie pomóc poza nimi samymi !! alleluja i do przodu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
fubrawiec [...] 07.02.10, 13:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 Re: ciemny kattolach atakuje !!! 07.02.10, 13:55 paulhandyman napisał: > powyższe 3 posty to przykład ciemnoty, która ma wyprany mózg przez PIS-owski na > cjonalizm wzmocniony przez KATOLIBÓW inaczej zwanymi xiężmi. To nie katotaliby, to pokolenie JPII. Odpowiedz Link Zgłoś
maciejzwawy Re: ciemny kattolach atakuje !!! 07.02.10, 14:35 paulhandyman napisał: > powyższe 3 posty to przykład ciemnoty, która ma wyprany mózg przez PIS-owski na > cjonalizm wzmocniony przez KATOLIBÓW inaczej zwanymi xiężmi. > Tragedią takich ludzi jest to, że nie potrafią się odnaleźć we współczesnym świ > ecie, ponoszą porażki w każdym obszarze życia poczynając od klepania bidy a na > impotencji kończąc. Swoje flustracje próbują wyładować znajdując wrogów wśród ż > ydów, czarnoskórych lub cyklistów. Żal takich ludzi ale nikt im nie jest w stan > ie pomóc poza nimi samymi !! > > alleluja i do przodu !!! Flustracje? To cos od lustracji? Pewnie nie skoro używa tego zwrotu oświecony człowiek w Europie XXI wieku a lustracja to jak wiadomo domena zaścianka i ciemnogrodu :) Pewnie chodziło Ci o frustracje ale sam sobie świadectwo wystawiłeś krytykując innych. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Mamy dość Ryżych POpierających Żydów i na odwrót! 07.02.10, 14:48 Mamy dość Ryżych POpierających Żydów i na odwrót! paulhandyman napisał: > powyższe 3 posty to przykład ciemnoty, która ma wyprany mózg przez PIS-owski na > cjonalizm wzmocniony przez KATOLIBÓW inaczej zwanymi xiężmi. > Tragedią takich ludzi jest to, że nie potrafią się odnaleźć we współczesnym świ > ecie, ponoszą porażki w każdym obszarze życia poczynając od klepania bidy a na > impotencji kończąc. Swoje flustracje próbują wyładować znajdując wrogów wśród ż > ydów, czarnoskórych lub cyklistów. Żal takich ludzi ale nikt im nie jest w stan > ie pomóc poza nimi samymi !! > > alleluja i do przodu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
czuly-wojtek Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 13:38 Do dzisiaj zastanawiam się, kto pozwolił grać w europejskiej federacji Izraelowi, Azerbejdżanowi, Gruzji i Kazachstanowi. Tylko dla tego, że malutki procent tych dwóch ostatnich jest w Europie? Odpowiedz Link Zgłoś
bukaciezje Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:52 A mi to nie przeszkadza, będzie urozmaicenie. No i Niemcy nie mają po co tak płakać,że są w A grupie - przecież z Azerbejdżanem to nawet my swego czasu wygraliśmy 8:0 :) Odpowiedz Link Zgłoś
marian_porucha Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 16:27 A to, że ktoś pozwolił Japonii grać w Copa America już cię nie dziwi? Odpowiedz Link Zgłoś
fryderykus Bez niemców euro2012 bedzie klapą 07.02.10, 13:55 potrzebujemy tych mln kibiców unas w polsce więc z ich trudnej grupy niema się co cieszyć...turków tu byśmy raczej nie chcieli... Odpowiedz Link Zgłoś
ext Re: Bez niemców euro2012 bedzie klapą 07.02.10, 14:34 Dokładnie. Te mistrzostwa bez Niemców będą nudne. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Wolę Turków od Niemców 07.02.10, 14:48 ME bez Niemców będzie fajnie. Nikt tutaj Niemców nie chce. Niech przyjadą Turcy. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelw Re: Wolę Turków od Niemców 07.02.10, 15:00 nie wiesz co piszesz:-)))))mam turasa za sąsiada- i marze o powtórce z Wiednia:)))Allach jest wielki ze wytrzymuje z takimi debilami..Niemcy przy nich to ZŁOTO!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bierfreund Re: Wolę Turków od Niemców 07.02.10, 19:59 Niemcy sa kulturalni i zachowuja sie nawet po kilku piwach. Turcy nie. Uwierz na slowo, mieszkalem prawie 10 lat w Hamburgu i Turkow tam od cholery. Powinienes byl zobaczyc co sie dzialo na MS2006 w Niemczech. Odpowiedz Link Zgłoś
elsby Re: Bez niemców euro2012 bedzie klapą 07.02.10, 14:48 ryderykus napisał: > potrzebujemy tych mln kibiców unas w polsce więc z ich trudnej grupy niema się > co cieszyć...turków tu byśmy raczej nie chcieli... ________________________________________________ a "wy" to kto??? Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Z grupy A wejdą Szkopy razem z Kebabami. 07.02.10, 14:50 Z grupy A wejdą Szkopy razem z Kebabami. elsby napisał: > ryderykus napisał: > > > potrzebujemy tych mln kibiców unas w polsce więc z ich trudnej grupy niem > a się > > co cieszyć...turków tu byśmy raczej nie chcieli... > ________________________________________________ > a "wy" to kto??? Odpowiedz Link Zgłoś
nodzer Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 13:58 i to ma być ciekawe losowanie?! Nudne grupy, z widocznymi faworytami i do tego kilka druzynek w każdej grupie które mogą liczyć tylko na istny cud... Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 ;)))))))))))))))))))))))))))))))) 07.02.10, 14:18 Jak sie, Pułtusku, przygotowuje Ukraina, to akurat widzimy. Podobnie, w jakim tempie twoj rzund buduje nowe autostrady. Odpowiedz Link Zgłoś
nevalainen Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:20 w której grupie jest Polska? :f Odpowiedz Link Zgłoś
jurek4491 Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:22 Tą transmisję chyba Episkopat przygotowywał bo straszyli całą pogańską Europę kościołami ile my ich tu mamy, no to teraz małpiszony wiedzą z kim będą mieli do czynienia. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-wrocek23 Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:35 jurek4491 napisał: > Tą transmisję chyba Episkopat przygotowywał bo straszyli całą pogańską Europę > kościołami ile my ich tu mamy, no to teraz małpiszony wiedzą z kim będą mieli > do czynienia. Jeżeli ktoś mniej więcej zna Wrocław i uważnie oglądał transmisję, to zorientował się, że pokazane w filmiku barokowe wnętrze, nie jest kościołem tylko Aulą Leopoldina: pl.wikipedia.org/wiki/Aula_Leopoldina Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-wrocek23 Re: Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:37 www.wroclaw.pl/panoramy_flash/173-hd.swf Odpowiedz Link Zgłoś
business3 A we Wrocławiu ten stadion to wogóle będzie??? 07.02.10, 14:53 A we Wrocławiu ten stadion to wogóle będzie??? pawel-wrocek23 napisał: > jurek4491 napisał: > > > Tą transmisję chyba Episkopat przygotowywał bo straszyli całą pogańską Eu > ropę > > kościołami ile my ich tu mamy, no to teraz małpiszony wiedzą z kim będą m > ieli > > do czynienia. > Jeżeli ktoś mniej więcej zna Wrocław i uważnie oglądał transmisję, to > zorientował się, że pokazane w filmiku barokowe wnętrze, nie jest kościołem > tylko Aulą Leopoldina: pl.wikipedia.org/wiki/Aula_Leopoldina Odpowiedz Link Zgłoś
kermit.dolomit Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:27 izrael dlatego gra w europie bo kraje arabskie niechca grac z zydami Odpowiedz Link Zgłoś
lozoffo Grupa A 07.02.10, 14:42 Niech nasza TV pokaże mecze Niemcy-Turcja oraz Kazachstan-Azerbejdżan :) Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Hehe Niemcom dobrze wylosowano :) 07.02.10, 14:46 Niech się męczą. Poza tym ponieważ wkrótce w Niemczech językiem urzędowym będzie turecki to będzie ciekawie. Odpowiedz Link Zgłoś
jmikolajczyk Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:51 "Jednak rywale: Serbia, Irlandia Północna i Słowenia nie są przypadkowi." W takim razie jacy? Przecież to losowanie! Uwielbiam dziennikarzy działu sportowego. Odpowiedz Link Zgłoś
kermit.dolomit Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 14:57 grupa a najsilniejsza hahaha jezeli myslicie ze niemcy odpadna z turcja albo ausria to chyba was powalilo Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Euro 2012. - czy Azja Mniejsza 2012 07.02.10, 15:04 Czy Boniek uczył się geografii w szkole . To wygląda na kumoterstwo , takie dobieranie sobie azjatyckich krajów do Euro 2012. Według jakiego klucza takie geograficzne transformacje ? Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman co Kazachstan i Azerbejdżan ci się nie podobają 07.02.10, 17:27 leżą w Europie - Kazachstan nawet w większym kawałku niż Turcja Odpowiedz Link Zgłoś
lares87 Re: Euro 2012. Oczy całego piłkarskiego świata zw 07.02.10, 15:05 a ty jestes typowym polaczkiem Odpowiedz Link Zgłoś
makabrapolska ale będzie wstyd i niewypał 07.02.10, 15:08 ale będzie wstyd i niewypał.Polska infrastruktura to zero.Sieć dróg jak ją zrobił Gierek przed 35 laty tak dziesiejsze pseudodemokratyczne władze nie są w stanie nawet remontować te drogi. Zaplecze hotelowe i kulinarne tragiczne. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.bruksela Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 15:32 ja nic nie rozumiem juz: 9 zwyciezcow z 9 grup, pozniej najlepszy z drugich miejsc to juz razem 10, plus czterej zwyciezcow z czterech grup barazowych to juz 14, pozniej jeszcze Polska i ukraina, a gazeta pisze o czternastu finalistach ??????? Odpowiedz Link Zgłoś
ura2000 Euro 2012. Grupy eliminacji wylosowane 07.02.10, 15:55 Taka tragedia ,brak mi słów , 9 ofiar ,9 klepsydr . Nie do końca widze , kto zginął ? Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman która grupa silna - która słaba 07.02.10, 17:24 Francuzi to mają szczęście /ręka Platiniego/ ocena na podstawie ostatniej klasyfikacji FIFA /z grudnia 2009 roku/ grupa F - 2 drużyny z 1-wszej dziesiątki /Chorwacja, Grecja/, 1 drużyna z 2-giej dziesiątki /Izrael/ grupa C - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Włochy/, 2 drużyny z 2-giej dziesiątki /Serbia, Słowenia/, 1 drużyna z 3-ciej dziesiątki /Irlandia Płn./ grupa G - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Anglia/, 2 drużyny z 2-giej dziesiątki /Szwajcaria, Bułgaria/, niezła Walia z 4-tej dziesiątki grupa H - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Portugalia/, 2 drużyny z 2-giej dziesiątki /Dania, Norwegia/, niezła Islandia z 4-tej dziesiątki grupa B - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Rosja/, 2 drużyny z 2-giej dziesiątki /Słowacja, Irlandia/ grupa I - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Hiszpania/, 1 drużyna z 2-giej dziesiątki /Czechy/ i 1 drużyna z 3-ciej dziesiątki /Szkocja/ i niezła Litwa z 4-tej dziesiątki grupa E - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki Holandia/, 3 drużyny z 3-ciej dziesiątki /Szwecja, Węgry, Finlandia/ grupa A - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Niemcy/, 2 drużyny z 3-ciej dziesiątki Turcja, Austria/ i niezła Belgia z 4-tej dziesiątki grupa D - 1 drużyna z 1-wszej dziesiątki /Francja/, 2 drużyny z 3-ciej dziesiątki /Rumunia, Bośnia i Hercegowina/, niezła Białoruś z 4-tej dziesiątki grupa A nie jest żadną grupą śmierci - czasy świetności Turcji minęły wraz z Austrią w 3-ciej dziesiątce/, a Belgia jest w klasyfikacjach daleko za Macedonią, najsłabsza jest grupa D z Francją, dwoma drużynami z 3-ciej dziesiątki i Białorusią z 4-tej dziesiątki najmocniejsze zestawienia to Chorwacja, Grecja i Izrael /odpowiednio 11, 12 i 27 drużyny w rankingu FIFA/ oraz Włochy, Serbia i Słowenia /odpowiednio 4, 19 i 33 drużyny w rankingu FIFA/ Odpowiedz Link Zgłoś
edyta1972 Niech grają 07.02.10, 19:23 Ludzie zostawcie politykę za drzwiami, tu chodzi o wydarzenia sportowe a dla nas kibiców o fajną zabawę i emocje. Będzie najazd kibiców warto pomyśleć jak przyjąc, jak na nich zarobić, baza noclegowa, jedzenie i inne atrakcje. To dobra okazja do reklamy dla przemysłu turystycznego, żeby jej tylko nie zmarnować. W Anglii ostatnio można oglądać mecze rugby w 3D w niektórych kinach, czy nie opłacało by się u nas zainwestować w taką technologię i dla tych co nie dostaną się na stadiony zaoferować takie przeżycia w kinach. Inna sprawa to sama gra, coś trzeba by zrobić z tymi popisami aktorskimi niektórych graczy... . Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś