Gość: MAGISTER
IP: 46.112.37.*
03.11.10, 23:31
Polska powinna być wdzięczna Lechowi Poznań! Dlaczego? Ano dlatego, że jako jedyna drużyna Lech przynosi w tym sezonie wymierne korzyści dla naszego państwa w postaci punktów do UEFA Country Ranking (najważniejszy ranking UEFA). Zdecydowana większość zdobytych w tym sezonie punktów to zasługa Lecha Poznań, który w przeciwieństwie do Wisły Kraków nie poległ z drużyną pokroju Karabachu Agdam... Jeśli Lech jutro wygra Polska awansuje w rankingu i jest szansa, że w niedalekiej przyszłości "Ekstraklasa będzie w końcu Ekstraklasą". Aktualny ranking UEFA jest dostępny tutaj: country-ranking.com