Dodaj do ulubionych

Stolarczyk zwolniony!

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.11.10, 22:20
to jakaś kpina, znowu jakiś kelner na ławkę trenerską? prezesi to więksi amatorzy niż myślałem.. żenada
Obserwuj wątek
    • Gość: michał Re: Stolarczyk zwolniony! IP: *.chello.pl 10.11.10, 14:47
      ta a rafał chlasta na trenera energetyka gryfino

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka