Gość: mały03 IP: *.miedzyrzecz.mm.pl 04.01.11, 14:35 tomek odchodz a fergi niech żałuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bnch Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem 04.01.11, 14:49 Kuszczak już dawno wszedł w mantrę, w której specjalizował się przez lata Jurek Dudek. Ferguson chyba by musiał go obić lagą i kazać mu "wyp..." żeby Tomek zrozumiał. Myślę, że nawet w zdaniu: "Tomek postanowiliśmy Cię zamienić za 10 steków, będziesz od teraz bramkarzem ale w spożywczaku", Kuszczak odnalazłby obietnicę gry w pierwszym składzie. Oczywiście w pewnej, nieodległej perspektywie czasowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem IP: 178.73.48.* 04.01.11, 15:37 10/10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem IP: 178.73.48.* 04.01.11, 15:39 Już jakiś czas temu zwróciłem uwagę, że najmocniejsze kluby przecież nie zatrudniają na pierwszego bramkarza kogoś kto...kilka lat siedział na ławce. Proste i oczywiste. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbest Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.11, 14:53 Anders Lindegaard jest Duńczykiem Odpowiedz Link Zgłoś
leftt Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem 04.01.11, 14:57 Niewątpliwy talent Tomka Kuszczaka został przegwizdany na ławce rezerwowych MU. Szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wz Premier League. Długa przygoda z Manchesterem d... IP: 150.254.166.* 04.01.11, 15:00 Chyba nikt poza samym Kuszczakiem nie sądził że będzie kiedyś pierwszym bramkarzem MU - trochę jak Dudek który szedł walczyć w Realu o pierwszego z Casillasem :) Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Premier League. Długa przygoda z Manchesterem d... 04.01.11, 15:01 No to się Kuszczak obudził... każdy średnio rozgarnięty kibic widział od 4 lat że dziadek Fergusson wali w ch..ja i co roku posuwa coraz głupsze obietnice, a Kuszczak dopiero teraz zorientował się o co chodzi? Odejdź koleś do choćby Boltonu, ale przynajmniej pograsz sobie trochę w piłkę a nie wąchał bździny emeryta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Romek Tomek synu . . Nie błaźnij się kur.wa ! IP: *.adsl.inetia.pl 04.01.11, 15:01 Marudzisz, marudzisz, a tak ci dobrze w MU, że nigdy z własnej woli go nie opuścisz. Po prostu jesteś przeciętniakiem. Taki z ciebie Jurek Dudek, tyle, że w Manchesterze. Włosy żelujesz jak bażant, lansujesz się z dziewczyną, kasę trzpiesz na lewo i prawo i jeszcze marudzisz. Nigdy nie będziesz wielkim bramkarzem. Aczkolwiek możesz osiągnąć więcej niż Fabiański, bo to [iota jest przereklamowana. Przyszłość to W. SZCZESNY goalkeeper N.o./| Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek6668@wp.pl Re: Tomek synu . . Nie błaźnij się kur.wa ! IP: *.nette.pl 04.01.11, 17:33 sam sie nie blaznij . z fusow wyczytales ze szczesny bedzie taki gicior?? ja mu zycze jak najlepiej ale zobaczymy . Kuszczak po hercie mial kilka fajnych meczy - z regoly na wypozyczeniu itd . Fabianski nie jest wariatem ale jak poprawi warsztat i glowe to szczesny na 8 lat moze utknac na lawie . znawca i krzykacz zalosny jestes . lecz kompleksy dalej ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bamshe Wpuszczak przeciez on sie nadaje na IP: *.toya.net.pl 04.01.11, 15:08 bramkarz manchesteru Dolny Sokol i to chyba za duzo. Chlopek ma przeros ambicji nad umiejetnosciami. Jeszcze Dudek by cie skasowal synku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Wpuszczak przeciez on sie nadaje na IP: 195.216.96.* 04.01.11, 17:15 ty bamshe zbudź się ze snu zimowego bo pie...sz nieprawdopodobne bzdury...żal takie głupoty czytać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Kuszczak to może Fergusonowi najwyżej klocka IP: *.zone14.bethere.co.uk 04.01.11, 15:56 postawić w sedesie a nie ultimatum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fabian Wpuszczak dawno przestał istnieć IP: 83.243.107.* 04.01.11, 16:09 Wpuszczak się skończył, gdy rezerwowy bramkarz z Salwadoru czy innej Guatemali zasadził mu bramę pod poprzeczkę z pół kilometra. Przecież kogoś takiego nie można poważnie traktować. Nikt rozsądny chyba się nie łudził, że Wpuszczak ma cień szansy żeby zostać zastępcą Edwina... nie ta liga! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: next Re: Wpuszczak dawno przestał istnieć IP: *.acn.waw.pl 04.01.11, 16:29 Tomcio powinien co rano oglądać ten filmik ten filmiki powtarzać zamiast paciorka : "Nigdy nie będę porządnym bramkarzem. Dziś poszukam sobie nowej roboty." Przy założeniu, że ma trochę poczucia przyzwoitości. Ale widać nie ma, zarabia kokony w Man U i jeszcze marudzi. Niektórzy mają problemy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Wpuszczak dawno przestał istnieć IP: *.nette.pl 04.01.11, 17:37 a jakie ma to znaczenie ze sie zlales w majtki w 4 klasie podstawowki na matematyce?? czlowieku prehistoria . piełdolnij baranka o porcelane - moze to ci cos pomoze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: józef z józefowa Re: Wpuszczak dawno przestał istnieć IP: *.ip.netia.com.pl 04.01.11, 23:02 jak widać ma. nie przestałeś seplenić od podstawówki chłopczyku w zasikanych rajstopkach i tak seplenisz do dziś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l83 Lindegaard Norwegiem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.11, 16:12 Lindegaard Norwegiem? Chyba jednak nie - grał w norweskim AAFK ale z pochodzenia jest Duńczykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jamjestdarek Szkoda Kuszczaka, dawał się zwodzić Fergusonowi 04.01.11, 16:26 Ferguson ma tytuł szlachecki, ale jego słowo nie jest warte funta kłaków. Szkoda Kuszczaka tym bardziej, że jest dobrym bramkarzem, lepszym niż np taki Fabiański, a nie dostał szansy, bo został zwyczajnie oszukany. Gdyby tylko Ferguson miał tyle klasy co Wenger... Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem 04.01.11, 16:30 Nie tacy stawiali Fergusonowi ultimatum...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad Zazdrość zżera Was, że grubas Boruc do MU nie IP: *.toya.net.pl 04.01.11, 16:38 trafił co? ;) Kuszczak trafił do Manchesteru United z WBA gdzie bronił regularnie. Do tego dwukrotnie TO JEGO parady zostały wybrane do Parade of the Year. To świadczy o tym, że to dobry bramkarz. Niestety szmaciarze z Polski potrafią tylko wypominać nic nieznaczącą bramkę, którą puścił z Kolumbią ;). Popatrzcie na Seamana jemu nie takie błędy się zdażały ;). Odpowiedz Link Zgłoś
radiradi1 Re: Zazdrość zżera Was, że grubas Boruc do MU nie 04.01.11, 17:15 > Popatrzcie na Seamana jemu nie takie błędy się <b>zdażały</b> ;). Mam dla Ciebie radę. Skup się na słowniku ortograficznym, zamiast wyzywać innych od szmaciarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Zazdrość zżera Was, że grubas Boruc do MU nie IP: *.nette.pl 04.01.11, 17:43 a dla ciebie dyletancie tez wazniejsza forma od tresci... ehhh... Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Premier League. Długa przygoda z Manchesterem d... 04.01.11, 17:23 Tomek idź grać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darrek Premier League. Długa przygoda z Manchesterem d... IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 04.01.11, 17:32 Co roku to samo. Kuszczak jeczy, ze nie gra i ze odejdzie jak nie bedzie wiecej gral. Niech w koncu odejdzie bo nie bedzie pierwszym bramkarzem w ManU. Mozna sie zgodzic z obecna sytuacja, gdy jest Van der Sar, ktory jest lepszy od Kuszczaka. Ale przymierzani do bramki ManU Neuer czy Stekelenburg niekoniecznie sa lepsi od Kuszczaka. Szkoda chlopa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZG Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem IP: 62.87.225.* 04.01.11, 20:08 Neuer i Stekelenburg nie są lepsi od Kuszczaka? Odrobinę obiektywizmu w Nowym Roku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Premier League. Długa przygoda z Manchesterem d... IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.11, 17:43 Porównywanie Kuszczaka do Dudka trochę imho przestrzelone. Dudek w czasach swojej świetności przede wszystkim grał w pierwszym składzie i był na ustach wszystkich. Dudi poza tym jest starszy od Kuszczaka o 9 lat. Jedna kwestia o której mało się wspomina to kontrakt Kuszczaka w MU. Kuszczak jako rezerwowy bramkarz MU ma 50k brutto funtów tygodniówki. W takim Boltonie może liczyć na 1/3 takich zarobków. Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem 04.01.11, 21:04 Zasadniczo masz rację. Dudek był jednym z najlepszych bramkarzy na świecie (pewnie w pierwszą 20tkę sie łapał) a Kuszczak... nie wiadomo, bo mało gra (może gdyby przez 5 lat grał zamiast siedzieć na ławce MU to tez byłby w 20-tce najlepszych). Co do kontraktu. Przy pewnym poziomie zarobków pieniądze przestają mieć znaczenie. Zakładam, że Kuszczak lubi grać, więc co mu z tych 50 tys. skoro nie może robić tego co lubi?? Wolałby pewnie zarabiać mniej, ale grać, bo to jego zawód. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek -lindegaard to dunczyk IP: *.grnqu1.dynamic.dsl.tele.dk 04.01.11, 18:31 to bramkarz reprezentacji danii, nie Norweg. Zna sie piszacy tan artykul tyle na pilce co ja na biustonoszach... Odpowiedz Link Zgłoś
janiuniu1954 Premier League. Długa przygoda z Manchesterem d... 04.01.11, 18:40 Całkiem naturalne ,że chce grać.Tylko w ten sposób udowodni co jest wart.Siedząc na ławce ,może być najlepszy na świecie ,ale nigdy tego nie pokaże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: Premier League. Długa przygoda z Manchesterem IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.11, 19:54 Siedząc może być najlepszy. Grając - już nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba Premier League. Długa przygoda z Manchesterem d... IP: *.echostar.pl 04.01.11, 19:20 Kuszczak to przeciętny bramkarz takich jak on w europie jest na pęczki. Porównanie do Dudka jak dla mnie kompletnie bezsensowne bo Dudek grał i w Feyenordzie i w Liverpoolu a Kuszczak jedynie grał na wypożyczeniu w WBA. Tak czy owak Kuszczak będzie jęczał póki mu się kontrakt nie skończy a wcale się nie zdziwie jak podpisze nowy kontrakt z MU. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AlKo Premier League. Długa przygoda z Manchesterem d... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.11, 19:51 Odejdzie i w innym klubie udowodni,że był niedoceniany. Tego mu życzę. Odpowiedz Link Zgłoś