Dodaj do ulubionych

Lech w I lidze !!!

IP: *.unima.com.pl 27.03.02, 12:21
Jak spisze się Lech w pierwszym sezonie po powrocie do ekstraklasy?
Obserwuj wątek
    • Gość: exe Re: Lech w I lidze !!! IP: *.icpnet.pl 27.03.02, 13:06
      > Jak spisze się Lech w pierwszym sezonie po powrocie do ekstraklasy?

Jeszcze nie awansował ;-)))
      Tak na serio to trener Baniak podpisał nowy kontrakt - na dwa następne sezony,
      ale - uwaga - z opcją rozwiązania, jeśli Lech nie awansuje w tym pierwszym do
      grupy mistrzowskiej. Za oczekiwaniami idą środki do realizacji: Reiss w Lechu
      zapewnie nie zostanie (ma jeszcze długi kontrakt z Niemcami), za to dzisiejszy PS
      wymienia nastepujace nazwiska: Bosacki, W. Kryger, Kaliszan, Kaczorowski,
      Podbrożny (???), Dembiński, Trzeciak. Gdyby doszło do wszystkich tych transferów
      to po piersze Amika przestałaby się liczyć w lidze ;-), po drugie Lech walczyłby
      o pierwszą trójkę.
      Jeśli chodzi o obecny skład na pewno nie zostanie osłabiony, a jak pokazały mecze
      jesienne, praktyczni gwarantuje on Lechowi utrzymanie.
      Pozdro.

(obstawiam 4-6 miejsce przed pierwszą kolejką drugiej rundy, dalej zobaczymy -
      obecny Lech miał za zadanie być jesienią nie niżej niż na 6 miejscu - jak widać
      plan wykonali z naddatkiem, więc jestem dobrej myśli ;-)))
      • Gość: abc Re: Lech w I lidze !!! IP: 212.160.114.* 28.03.02, 13:58
        Ja powiem jedno - jestem z Warszawy i kiedys chodzilem na Legie, ale wiadomo od
        dawna, ze Lech ma bardzo zdolna mlodziez i jesli tylko nie beda sprzedawac
        zawodnikow, ustabilizuja finanse, to w ciagu 3-4 lat znowu powinni byc
        mistrzem. A jezeli Bosacki, Dembinski i kilku bylych zawodnikow tego klubu
        wroci do Poznania, to w przyszlym sezonie moga powalczyc o mistrzostwo -
        podstawa to finanse i oczywiscie ceny biletow - przy takiej publicznosci w
        Poznaniu nikt nie wygra...
        • Gość: exe Re: Lech w I lidze !!! IP: *.icpnet.pl 29.03.02, 00:38
          Gość portalu: abc napisał(a):

> Ja powiem jedno - jestem z Warszawy i kiedys chodzilem na Legie, ale wiadomo od
          > dawna, ze Lech ma bardzo zdolna mlodziez

Prawda...

> i jesli tylko nie beda sprzedawac
          > zawodnikow,

Na razie się na to nie zanosi.

> ustabilizuja finanse, to w ciagu 3-4 lat znowu powinni byc
          > mistrzem.

Może nie powinni, ale nie będą bez szans.

> A jezeli Bosacki, Dembinski i kilku bylych zawodnikow tego klubu
          > wroci do Poznania, to w przyszlym sezonie moga powalczyc o mistrzostwo -

Oj, spore by to musiałyby być wzmocnienia - co najmniej takie jak napisał
          ostatnio "PS"/

> podstawa to finanse i oczywiscie ceny biletow - przy takiej publicznosci w
          > Poznaniu nikt nie wygra...

A tu już się mylisz - jesienią wygrała Dyskobolia i jeszcze nie jeden zespół
          zdoła...

Pozdrawiam.
          exe

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka