Gość: miś
IP: *.imm / 217.11.143.*
13.08.04, 13:26
jedno ze sie rozmyslil ale przedewszystkim sie Real rozmyslil jak nagle
Arsenal podniosl ustaloną juz jego cene. NIe to nie - damy rade i bez niego -
zwlaszcza ze Owen juz wlasciwie jest nowym galactico.
Hala Madrid - better luck next time Wisło ;-)