IP: *.play-internet.pl 18.10.14, 00:40
Witam, mam 15 lat i nawykowe zwichniecie rzepki ( na szczęście w jednej- prawej nodze) i cholernie ciągnie mnie do pilki tyle ze, kazdy mi wypomina kolano. Mialem na razie 1 operacje ale, znów rzepka wyskoczyla mi na wf-ie. Moja rodzina niespecjalnie sie troszczy o wizyty u ortopedy. Czy mozna z tego wyjsc i dalej grac? Pilka to moja jedyna pasja i rozrywka. Pisze bo po prostu chcialem sie tym z kims podzielić.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka