Gość: Peppers Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.pl 31.05.02, 08:14 Chcialbym aby wyszla ale to raczej niemozliwe. Polakom (niestety) brakuje wszystkiego. Poczawszy na kondycji a na zgraniu druzyny skonczywszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szympan' Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.02, 08:34 myśle, że polska ma duże szanse na wyjście z grupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlenio jak nie wyjdzie to ci wp.....dole IP: *.nyc2.dsl.speakeasy.net 31.05.02, 17:14 i innym tez k.....a, a co , kibic potrafi, k....a a jak nie to chociarz tym cwelom z ulicy obok k.....a, a co jak im szalikiem j...bne to sie k....a nie pozbieraja, k....a jego mac w more p.....ne, a co Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tylda Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.tarnow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.02, 01:02 Finał moich marzeń Polska - Anglia 3:2 A co, można pomarzyć... Tylda Pan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korek. Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.lot.pl 01.06.02, 02:08 Gość portalu: tylda napisał(a): > Finał moich marzeń Polska - Anglia 3:2 > A co, można pomarzyć... > Tylda Pan Tyle ludków małej wiary to tylko u nas można spotkać. To ci, co mówili, że umoczymy z Norwegia, że Małysz się skończył, itp. Asekuranctwo, tchórzliwość, chowanie głowy w d... i "wyważone" opinie znawców piłki, że najlepsi polscy sportowcy nic nie są warci. Borąc pod uwagę, że te opinie wypowiadają w większości ludzie młodzi, to jest tragedia narodowa. Zatraciliście typowe polskie cechy, jak przebojowość, ryzyko, fantazja. Wasi rówieśnicy w Unii zjedzą was z kaszką jak się tam znajdziecie. A spójrzcie na amerykanów, którym od dziecka wmawiają, że są najlepsi na świecie...Co ryzykujecie stawiając na naszych? Że do tej pory nie wiele wygrali? A co z taką bazą w biednym kraju i z taką przebojową młodzieżą jak wy można zwalczyć. Myślę, że gdy nasi zajdą daleko, to połowa z was będzie gadać: wiedziałem, mówiłem - bo wtedy bedzie wygodniej być optymistą. A na razie nie jesteście w stanie użyczyć waszej łaskawej Wiary chłopakom, co na końcu świata pod naszą flagą chcą coś zdziałać. No bo najlepiej w nic nie wierzyć. Przyjemniejsze rozczarowania. Życzę wam, żebyście kiedyś się dowiedzieli, że ktoś wam bliski wcale w was nie wierzył, a tylko tak mówił. Żeby ładnie wyglądało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek H. Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.eyrkonaeac07.dialup.ca.telus.com 01.06.02, 08:37 Siedzimy sobie tutaj z chlopakami w tej Koreanskiej swietlicy i dla zabicia czasu czytamy w internecie co tam slychac w kraju u naszych kochanych kibicow.Po tej lektorze to jeden nawet "sraczki"dostal(a nie tak jak pisza w gazetach "zatrul sie")czytamy ,czytamy i serca nam rosna jak kraj wierzy w Nas,z tego wiec miejsca chcialem podziekowac w imieniu wlasnym kolegow i calego zarzadu za wsparcie psychiczne w tak waznej dla Nas chwili.coz nie pierwszy raz odwracaja sie od nas Ci ktorzy pozniej beda bic nam brawo,ale jak mawia Jurek lepiej byc wystrychnietym na dudka niz wydudkanym na strychu ,czego iWam drodzy czytelnicy zycze.I tym optymistycznym akcentem koncze i pozdrawiam Was Kapusie i Pedaly .Ps .Z Korea mecz juz sie odbyl ( wygralismy 3 do 0) wiec mozecie sobie odpuscic te rubryke,przesuniecie czasu jest4 dni( znowu telewizja klamie) czesc Tomek. Odpowiedz Link Zgłoś
intertomcio Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? 01.06.02, 14:52 Wedłóg mnie Polska nie powinna wyjść z grupy, ponieważ z każdą reprezentacją z grupy mogą być problemy. Oczywiście wierzę w w ich sukces, ale wiem, że będzie to bardzo trudne. Jestem ciekawy. Ale w piłce wszystko może się zmienić np. we wczorajszym meczu Senegalu z Francją? To był szok. Dlatego też nie wiem co będzie z Polską Odpowiedz Link Zgłoś
magazyn1 Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? 01.06.02, 18:17 Co do tego to nie ma zadnych watpliwosci, "Tomasze niewierni". Nie takich "kozakow" my w przeszlosci zalatwiali(1974,1982)teraz tez bedzie dobrze a nawet very dobrze.Koreanczykow,tych mordercow Braci Mniejszych, obedrzemy ze skory jak oni to czynia tym nieszczesnym stworzeniom. Yankesow podepczemy psychicznie i fizycznie za wszystko,za Murzynow, za polity- czny terror i za narkotyki i za oplaty wizowe i trudnosci "wycieczkowe". Porugalie za to,ze maja Figo ktory teraz gra fige!!(tak trzymaj, kochany), za Yooskowiaka ktorego oduczyli grac w pileczke!!!! a tak w ogole to gramy w finale z Argentyna i przegramy,niestety. Pan J.Wladyslaw ENGEL o tym wie bo sam mu to osobiscie w Szikagowie powiedzialem!Nie mial kontrargumentow na powyzsze! Pozdrawiam energicznie wszystkich, nawet tych watpiacych. PS.Temu qtasowi to zydel od lopaty a nie kolezke chooyka w odbyt!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz P. Ja Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 01.06.02, 18:23 aha wyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
hajto77 Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? 04.06.02, 16:06 Prosze jesli mozesz skomentuj mecz tych lamagow, leniwych qtasow co nachapali sie reklamowyvh pieniedzy i nic juz ich wiecej nie interesuje. Przeciez oni sie qrwa ledwie ruszali. Na tle koreanczykow wypadli jak trampkarze ze Startu Malkinia Dolna. Jebane swinie oburzali sie jak dziennikarze donosili ze na treningach w bramke nie potrafia trafic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek84 Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: 2.4.STABLE* / 192.168.3.* 06.06.02, 09:18 magazyn1 napisał(a): > Co do tego to nie ma zadnych watpliwosci, "Tomasze niewierni". > Nie takich "kozakow" my w przeszlosci zalatwiali(1974,1982)teraz tez bedzie > dobrze a nawet very dobrze.Koreanczykow,tych mordercow Braci Mniejszych, > obedrzemy ze skory jak oni to czynia tym nieszczesnym stworzeniom. > Yankesow podepczemy psychicznie i fizycznie za wszystko,za Murzynow, za polity- > czny terror i za narkotyki i za oplaty wizowe i trudnosci "wycieczkowe". > Porugalie za to,ze maja Figo ktory teraz gra fige!!(tak trzymaj, kochany), > za Yooskowiaka ktorego oduczyli grac w pileczke!!!! > a tak w ogole to gramy w finale z Argentyna i przegramy,niestety. > Pan J.Wladyslaw ENGEL o tym wie bo sam mu to osobiscie w Szikagowie > powiedzialem!Nie mial kontrargumentow na powyzsze! Pozdrawiam energicznie > wszystkich, nawet tych watpiacych. > PS.Temu qtasowi to zydel od lopaty a nie kolezke chooyka w odbyt!! ================================ Następny "fachowiec" od piłki nożnej, taki sam zresztą kretyn jak Engel ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiutek Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.acn.pl / 10.134.130.* 01.06.02, 18:39 Odwróć tabele, POlska na czele... (bez komentarza) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CT 2 !!!!! BOJKOT POLSATU !!!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 01.06.02, 21:17 PROPONUJĘ CAŁKOWITĄ IGNORANCJĘ DLA WSZYSTKICH KANAŁÓW PLATFORMY POLSATU. HE HE HE POLSAT SPORT I TAK ZBANKRUTUJE I SKOŃCZY NADAWANIE ZARAZ PO MUNDIALU. U MNIE ŻADNYCH KANAŁÓW POLSATU NIE BĘDIE!!!-DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!!(ZRESZTĄ I TAK OFERTA BARDZO UBOGA,WIĘC NIC NIE TRACIMY). WIWAT CZESKA TELEWIZJA!!!!!WIWAT!!!!!WIWAT!!!!!WIWAT!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patman Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.po.opole.pl / *.weia.po.opole.pl 02.06.02, 17:19 Polska będzie miała swoje 5 minut na mundialu - przez pierwszych 5 minut w meczu z Koreą nie będą przegrywać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Moim zdaniem Polska sprawi wielką niespodzianke IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 03.06.02, 13:19 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.rubikon.zgierz.pl / *.rubikon.zgierz.pl 03.06.02, 14:14 Mamy duże szanse, ale tylko jeśli jutro nie przegramy! Wyjdźiemy z grupy na 2 miejscu! A może i na pierwszym, wszystko zależy od meczu z Koreą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alf Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.dialup.medianet.pl 03.06.02, 19:05 Mam osobiste przeczucie, że będzie tak: - Polska:Korea 2:2 - Polska:Portugalia nie wiem ile, ale na pewno przegrana. - Polska:USA typuję wygraną, ale trudną. Przy 4 punktach, według mego przeczucia raczej będzie trudno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaszyn Pewnie że nie wyjdzie. IP: *.pl 03.06.02, 21:22 Macie jakieś złudzenia? Bez przesady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pelikan Re: Pewnie że nie wyjdzie. IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 03.06.02, 21:31 Na jakiej podstawie sądzisz, że Polska nie wyjdzie z grupy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rajmund Re: Pewnie że nie wyjdzie. IP: *.ic.net.pl 04.06.02, 16:25 Choćby na podstawie dziesiejszego żałosnego przedstawienia z Koreą. > Na jakiej podstawie sądzisz, że Polska nie wyjdzie z grupy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pelikan Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 03.06.02, 21:29 Według mnie Polska wyjdzie z grupy razem z Koreą. Portugalia jest dla wszystkich faworytem, ale nie dla mnie. Figo, Rui Costa czy inni nie są w stanie zagrać na 100 % swoich możliwości. Po za tym nie widzę w Portugali (nie biorąc pod uwagę Luisa Figo) żadnej gwiazdy, która mogłaby wygrać sama mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
confused1 Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? 04.06.02, 15:46 no coz - przegrana z korea 2:0 , w dalszej perspektywie portugalia.....wyjdziemy jak nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szklarz Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.ostroleka.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.02, 15:48 taaa.... moze strzelimy jakas bramke. Oby tylko nie byla to bramka samobojcza :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? 04.06.02, 15:48 kaszanka z wódką eee... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: 62.138.163.* 04.06.02, 15:52 moim zdaniem nie strzelimy nawet bramy, to jest po prostu chujowa druzyna!!! Odpowiedz Link Zgłoś
robert203 Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? 04.06.02, 15:55 TAK WYJDZIE PIERWSZA DO DOMU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makary Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.sopot.sdi.tpnet.pl 04.06.02, 16:07 robert203 napisał(a): > TAK WYJDZIE PIERWSZA DO DOMU tak a razem z nim dziennikarze. no cóż widać nasi piłkarze całość sił poświęcili na obrażanie i wykrzykiwanie "Pedały" więc zabrakło im sił pozdrawiam mam nadzieję, że teraz raczej wezmą się do pracy a nie do wrzasku. kiedyc H.Wagner trenen siatkówki po przegranej zespołu robiłtaki trening,że wszystkim szło w pięt i tak się bali, że wygrywali. i chyba to trzeba zrobić. makary Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? 04.06.02, 16:15 teraz rozwalimy Portugalię już im Hajto pokaże kaszanka, wódka + 2 browarki eee.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz 0:3 z Portugalia, 0:2 z USA - BEZ GOLA. IP: *.try.wideopenwest.com 04.06.02, 16:15 Po takim braku fantazji i slabych umiejetnosciach technicznych zawodnikow oraz "gwiazdorskim" braku zapalu do gry przewiduje, ze polski zespol nie zdobedzie ani jednej bramki na tych mistrzostwach. Argumenty: Polscy napastnicy nie stworzyli ani jednej szansy wobec solidnie ale ciagle srednio grajacemu zespolowi. Nie wygrali ani jednego poejdynku glowkowego. Oddanie strzalu na polska bramke nie stanowi zadnego problemu, obroncy stoja i patrza jeden na drugiego (pewno ci co zarabjaja wiecej nie moga przecierz tyle biegac). Fanatazja - wiecie cecha szybkiego myslenia, niekonwencjonalnego rozwiazania? - nie istnieje. Polska grala dwoma liniami zawodnikow, ktorzy nie maja umiejetnosci aby przyjac pilke na dwoch metrach. Widze jedynie jedmo logiczne wytlumaczenie i nadzieje, ze ta postawa byla znakiem protestu na obecnosc naszej czerwonej maciorki na meczu - miejmy nadzieje. Jeden zawodnik tak nawet zglupial, ze jak wchodzil na boisko zainicjowal tradycyjny gest przezegnania sie, ale pewno przypomnial sobie o wieprzku i wykonal tylko jakis belkotliwy ruch reka w okolicy twarzy - to sie nazywa polski duch! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adfa Re: 0:3 z Portugalia, 0:2 z USA - BEZ GOLA. IP: *.ipt.aol.com 04.06.02, 16:19 kibicu...zmien obywatelstwo, najlepiej na koreanskie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kin So M Re: 0:3 z Portugalia, 0:2 z USA - BEZ GOLA. IP: *.ic.net.pl 04.06.02, 16:29 A co Ty mieć na przeciw do koreańskiego obywatlstwa? > kibicu...zmien obywatelstwo, najlepiej na koreanskie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz obywatelstwo IP: *.try.wideopenwest.com 07.06.02, 05:56 dobre pytanie, bo i czego nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alec Re: 0:3 z Portugalia, 0:2 z USA - BEZ GOLA. IP: 217.11.142.* 05.06.02, 09:30 niestety to prawda, w tych MŚ Polacy nie strzelą żadnej bramki. Na następne finały poczekamy 32 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf prawdziwi kibice sa za Polska!!! IP: *.ipt.aol.com 04.06.02, 16:21 Trzeba wierzyc do konca. 2 mecze jeszcze przed nami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rajmund Re: prawdziwi kibice sa za Polska!!! IP: *.ic.net.pl 04.06.02, 16:31 > Trzeba wierzyc do konca. 2 mecze jeszcze przed nami... To ty sobie wierz, a ja pędze obstawiać przegrane Polaków! Niech coś mam z tych mistrzostw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Kto to jest "prawdziwy kibic" IP: *.try.wideopenwest.com 07.06.02, 04:50 Mam nadzieje, ze nie masz na mysli tej zapitej, szowinistycznej choloty, ktora szuka okazji to poawanturowania, zeby dac upust swojej macho pustej osobowosci i zdemolowac jakies pociagi, pokrzyczec "dobic go" itd. Takim kibicem obym nigdy nie byl. Wiara z przewidywaniem wyniku nie ma nic wspolnego. Jak tak wierzysz to idz obstaw 1000Zl na Polske przeciwko Portugali i wtedy powiem Ci jakim kibicem jestes. ...nie nie chcialbys wiedziec. Jak wielu ja zycze naszym najlepszego, ale oni naprawde nie reprezentuja wiele. Obrona, ktora pozwala na wolne strzaly i daje taka swobode napastnikom poprostu nie prztrwa dryblingow portugalczykow. Coda sie nie zdarzaja az tak czesto. W 1973 Wembley to nie byl cod, mielismy juz zloty medal olimpiski i druzyna byla najlepsza na swiecie. Ta druzyna jest duzo ponizej sredniej a na dodatke nie ma ducha bojowego, nie idzi za pilka, nie broni sie wracajac, nie podaje ani nie przetrzymuje pilki i ma ograniczona fantazje gry. Czy to sie zmieni w nastepnych meczch? Pewno tak ale nie licz na cod, porazka przeciw Korei byla oznaka slabego przygotowania i to sie nie zmieni w ciagu tygodnia. j. Odpowiedz Link Zgłoś
sebbia Czy Polska wyjdzie z grupy? 04.06.02, 16:38 Polska wyjdzie z grupy, ale zamiast wyjsc i grac kolejne mecze to pojedzie do domu:)) taka jest prawda, chociez nie chcialabym zeby tak sie stalo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PSB Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.dial.indiana.edu 05.06.02, 05:05 sebbia napisał(a): > Polska wyjdzie z grupy, ale zamiast wyjsc i grac > kolejne mecze to pojedzie do domu:)) taka jest > prawda, chociez nie chcialabym zeby tak sie stalo! Sebbia ma racje! To byl pierwszorzedny pokaz braku polotu i fantazji jesli chodzi o gre w pilke nozna. Wystarczy tylko spojzec na inne druzyny! Podstawowe bledy jak stanie i patrzenie sie na przeciwnika jak rozgrywa pilke, lub brak inicjatywy do "wybiegania do pilki" przyniosly raczej oczywiste rezultaty. Mozna miec dobra wole i wiare, ale jak sie tylko to ma i nie podpiera sie tego czynami to sa to tylko iluzje. Zeby wygrac trzeba walczyc a tej walki za wszelka cene polska druzyna nie pokazala. Wygladalo to tak jakby wszyscy ci pilkarze przejechali sie na nie oficjalny mecz towarzyski z trzecioligowa reprezentacja Korei, gdzie w rzeczywistosci natkneli sie na powaznego rywala. U siebie w domu mozna myslec o sobie jak o mistrzu swoich umiejetnosci, jednakze prawdziwy test przychodzi, kiedy nastepuje konfrontacja na zewnatrz. Uwazam, ze polska druzyna byla zbyt pewna siebie i zbagatelizowala Koreanczykow. Szkoda, bo mogloby byc zupelnie inaczej. Jestem tylk ciekaw dlaczego po 20 minutach meczu polskiej druzynie nagle zabraklo tej wiary w zwyciestwo....Przeciez ponoc jestesmy "walecznym" narodem!!! Kto wie, moze Polska jeszcze nie zginela.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Acemech Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: 213.25.204.* 05.06.02, 09:39 Kiedys napewno uda jej sie wyjsc ale nie w tych mistrzostwach. Wyjada prosto na lotnisko po 3 meczach. Wydaje mi sie ze moga wygrac z portugalia ale ze stanami przegramy czyli odwrotnie jak wskazuje logika ale przeciez to Polska tu wszystko jest inaczej !!! Gość portalu: wad napisał(a): > Czekam na opimie kibiców, co sądzą na ten temat,jakieś opcje co do > ustawienia.itd.Baza treningowa bardzo dobra tylko co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liv Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.sawag.com / 10.0.0.* 05.06.02, 12:00 To co Polacy pokazali wczoraj z Korea, to wstyd. Przed tym meczem byly jeszcze jakies zludzenia, ale po wczorajszym... wstyd. Nie pokazali nic godnego uwagi, byli przestraszeni i cofnieci. Za cholere nie wyjda z grupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: horrie Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 05.06.02, 12:03 To oczywiście zabawa, takie zgadywanie. W sporcie nigdy nic do końca nie wiadomo - czy ktoś stawiał na Senegal w starciu z Francją? Z tego, że Brazylia była świetna podczas różnych "mundiali", nie musi wcale wynikać, że będzie świetna (albo nieświetna) w meczu za kilka dni. Czy stawialiśmy na Polskę przed eliminacjami do MŚ? Ja sądziłem, że na pewno nie uda sie nam awansować. Awansowała. Uważałem, że Polska wygra z Koreą. Przegrała. Te nasze i moje przewidywania są "g" warte. Można tylko mówić o meczu, który jest za nami. To był fatalny mecz naszej drużyny. Korea była do ogrania! To nie jest niezwykły zespół, to nie jest żadne objawienie. Nasi piłkarze przegrali ten pojedynek nie dlatego, że byli wolniejsi. Przegrali, bo byli głupsi i ślepi. Szczególnie w obronie. Jak można było pozwolić na dwie czyste pozycje "strzeleckie" zawodnikom przeciwnika? Mam też wątpliwości co do trenera Engela. Cóż to za taktykę obrał ten człowiek? Sądził, że głupotą pokonamy Koreańczyków? Wydaje mi się, że nie wyjdziemy z grupy. Braki kondycyjne i techniczne można likwidować. Głupoty nie da się zastąpić mądrością w ciągu pięciu dni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spiral Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: 62.121.131.* 05.06.02, 13:04 Gość portalu: horrie napisał(a): > To oczywiście zabawa, takie zgadywanie. W sporcie nigdy nic do końca nie > wiadomo - czy ktoś stawiał na Senegal w starciu z Francją? Ja 20 zl na STS, i to wczale nie powod do dumy tylko normalne realne spojrzenie na sprawe. Jesli wiesz o co chodzi to trafiasz, jesli jestes kibicem ktory patrzy na nazwy i nazwiska to lepiej w ogole sie nie bawic w takie rzeczy. Z tego, że Brazylia > była świetna podczas różnych "mundiali", nie musi wcale wynikać, że będzie > świetna (albo nieświetna) w meczu za kilka dni. Czy stawialiśmy na Polskę przed > > eliminacjami do MŚ? Ja sądziłem, że na pewno nie uda sie nam awansować. > Awansowała. Uważałem, że Polska wygra z Koreą. Przegrała. Te nasze i moje > przewidywania są "g" warte. Można tylko mówić o meczu, który jest za nami. To > był fatalny mecz naszej drużyny. Korea była do ogrania! To nie jest niezwykły > zespół, to nie jest żadne objawienie. Nasi piłkarze przegrali ten pojedynek nie > > dlatego, że byli wolniejsi. Przegrali, bo byli głupsi i ślepi. Szczególnie w > obronie. Jak można było pozwolić na dwie czyste pozycje "strzeleckie" > zawodnikom przeciwnika? Mam też wątpliwości co do trenera Engela. Cóż to za > taktykę obrał ten człowiek? Sądził, że głupotą pokonamy Koreańczyków? Wydaje mi > > się, że nie wyjdziemy z grupy. Braki kondycyjne i techniczne można likwidować. > Głupoty nie da się zastąpić mądrością w ciągu pięciu dni. Nie da sie zastapic i w ciagu 20 lat. Wygrac to my na tych mistrzostwach moglismy z Arabia albo Tunezja. Portugalia po dzisiejszej przegranej z USA (obrona Portugalii byla dzis tak samo tragiczna jak nasza) rozwali nas w drobny mak, choc bedziemy grali lepiej niz w pierwszym spotkaniu. Z Amerykanami co najwyzej zremisujemy. W pilke gra sie przede wszystkim dzieki mysleniu, u nas to sie nie zmieni. Ja w meczu z Korea 2 tygodnie wczesniej stawialem 3:1 dla zoltych. Patriotyzm to jedno, to co sie widzi mysli i wie to cos zupelnie innego. > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spiral Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: 62.121.131.* 05.06.02, 13:07 > Ja 20 zl na STS Nie na czysto ale z podporka X2; i tak sie oplacilo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: 212.160.106.* 05.06.02, 15:03 Na pewno. Każy zawodnik dostanie po Deawoo Matiz w prezencie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart_22 Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.nidzica.sdi.tpnet.pl 05.06.02, 17:10 Będzie bardzo ciężko. Zwłaszcza po przegranej Portugalii. I dla nas i dla nich następny mecz jest o byc albo nie byc. Engel powinien dokonac zmian personalnych, nie tylko ze wzgledu na zmeczenie niektprych zawodnikow czy gre (Kałużny nie potrafi grac glową!!!!!!!!!!), ale rowniez ze względu na morale. Mniej znani i uznani zawodnicy byc moze bedą grać lepiej, majac szanse na promocje. W ataku: Kucharski-żurawski, w pomocy: koniecznie Rząsa, w obronie spróbować: Hajto-Wałdoch-Głowacki + Zieliński jako libero. Musimy strzelic chc jedna bramkę, by w razie niepowodzenia nie skompromitowasć się. Engel mnie zawiodł, ale chłopakom kibicuje dalej. Polska GOLA!!!!!!!!!Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek84 Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: 2.4.STABLE* / 192.168.3.* 06.06.02, 09:26 Przeczytałem dokładnie wszystkie wypowiedzi w tym poscie. Wrażenie - tragiczne. Mamy taką piłkę nożną, jak trenera Engela, nieudaczników-piłkarzy i większość wypowiadających się kibiców-debili. Ci co tutaj pisali obraźliwe bzdury, powinni czymprędzej pójść do lekarza-psychiatry, zmienić sobie dyscyplinę sportową, co i tak mało pomoże. Znacie się na piłce jak pies na gwiazdach !!!!!!!! Dobrze, że chociaż kilkoro którzy tu pisali mają pojęcie i właściwie (adekwatnie) do poziomu naszych zawodników OCENILI na co ich stać w Korei. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chrystus To Wszystko Zalezy Od Pana Boga IP: *.dsl.snlo01.pacbell.net 06.06.02, 12:04 Tak jak zalerzalo od Politykow Swiata by masywnie wymordowac spoleczenstwa swiata ktore pszeszkadzaly w ich planach i jak religia calkiem zmyla umysly ludnosci by nienawidziec swoich braci dla takich samych motywow. TO WSZYSTKO ZALERZY OD SAMYCH ICH I JAK DOBRZE BEDA GRALI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: msk Re: Czy Polska wyjdzie z grupy? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.02, 12:22 maja jeszcze teoretyczne szanse jakies 25% , ale potym co pokazali daje im 0% szans na wyjscie Odpowiedz Link Zgłoś