Gość: eq IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.01.05, 23:37 ch*je nie chelsea! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pasta kupa IP: *.f / *.pl 27.01.05, 00:20 Abramowicz do rusuf sie bier!! Chelsea=Real ta sama nienawiść.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twinn Re: kupa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 01:04 chelsea=real? chyba jaja sobie robisz. poza tym szkoda ze mu nie wygral bo moze dudek by odkupil tą bramkę co puścil ostatnio w lidze;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: kupa IP: *.dyn.optonline.net 27.01.05, 01:55 Gdyby grali z MU,to Dudi by kupe zwalil ze strachu.A tak ma szanse sie pokazac.Ostatni mecz z Chelsea bronil wysmienicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoRd QulaG ech ta Chelsea... IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 27.01.05, 02:32 nie wiem jak oni ten mecz wygrali, grali tak sobie powolutku, ładnie się bronili a tu nagle bramka "z niczego" potem znowu ManU coś tam próbowało ciśnąć, trochę nieporadnie (kilku piłkarzy to nie wiem po co Ser Alex jeszcze trzyma w pierwszym składzie...) ale nawet wyrównali (no i karny powinien być wczesniej!) i znowu w końcówce bramka "z d_py" :D ładna końcówka była i myślę że powinien być remis - czyli tak czy siak powinna wejśc Chelsea, choć ich futbol mnie nie zachwyca - typoa eco-piłka nastawiona na maksymalną efektywność - widać Mourinho zna się na fachu - respect dla niego... ale wkurza mnie abramowicz - udowadnia że wszystko można kupić, nawet sukces w piłce - wystarczy wybrać dobry "towar" - tak zawodników jak i trenera... a moje ulubione MU niestety nie zachwyca - cieszy forma Giggsa czy Ronaldo, widać było miejsami "Czerwony Kieł Diabła" w grze ale brakuje RvNa i pewności w obronie i bramce :( nie wiem co będzie niedługo w meczu z Arsenalem... i Milan się zbliża... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Subyello Re: ech ta Chelsea... IP: *.lmt.com.au / 218.185.0.* 27.01.05, 03:56 Chelsea, Chelsea .. !! MU to sobie spada na psy razem z Arselanlem .. a to ze Abramowicz ma kase to kazdemy innemu klubowi z PL stoi w gardle kula bo chcialby miec takiego wlasciciela. A sukcesu sie nie kupuje, bo trzeba wygrywac mecze !!! Co bylo w tamtym roku, CR nakupil pilarzy i tak nie wygrali PL ani CL .. takze ludziku co napisal ze sukces mozna kupic !! Wcale nie, bo to widac wlasnie z Chelsea, Realu itd !!! Chelsea, carefree .. !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: le comte Re: ech ta Chelsea... IP: *.hcm.com.pl / *.hcm.com.pl 27.01.05, 07:34 Ale przedmowca LoRd Qula napisal takze o towarze, a towar Chelsea miala rok temu taki sobie!!! Dopiero teraz Mr A. zainwestowal w konkretny: Drogba, Robben, Carvalho, Ferreira, Kezman a przede wszystkim Mourinho !!! Jak inaczej osiagnac sukces? Pieniadze,zawodnicy i trener to podstawa we wspolczesnej pilce! A kto jest w czolowce PL, Serie A itd. ? Przypadki Evertonu czy Udinese to tylko wyjatki potwierdzajace regule! Zreszta dla tych zespolow gra w LM moze sie skonczyc spadkiem z do 2 ligi !!! Dobitnie pokazuje to przyklad np. Celty i Sociedad (cudem sie utrzymal) ! Ps. I prosze nie argumentuj swej tezy Ajaxem, bo oni wychowuja, osiagaja sukces, wyprzedaja druzyne i biora sie do roboty od nowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woj7 moznaby wiecej o meczu napisac mimo wszystko warto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 06:52 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? może ktoś wie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.01.05, 08:37 po co puchar ligii? rozmumiem puchar kraju i mistrzostwo ligii ale tam jest jeszcze trzecia konkurencja - puchar ligii (najmniej ceniony z tych 3 trofeów) Odpowiedz Link Zgłoś
ron_obvious Re: może ktoś wie 27.01.05, 09:46 Bo to brytyjska tradycja...a na Wyspach tradycja to świętość, przeczytaj sobie "Fever Pitch" to będziesz wiedział co dla kibica w Anglii oznacza mecz w Pucharze Ligi, czy FA Cup. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: może ktoś wie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.01.05, 09:56 to samo? (a propos ostatniego zdania Twojego) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? Re: może ktoś wie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.01.05, 15:45 bo chyba jednak puchar ligii stoi najniżej w hierarchii tych 3 trofeów.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yea Re: może ktoś wie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.01.05, 15:47 jest zresztą jakaś sprzecznośc w walczeniu o puchar ligii obok mistrzostwa ligii (i pucharu kraju) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mercyside Re: może ktoś wie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.01.05, 15:50 przez ten cholerny puchar ligii zginęło 100 kibiców Liverpoolu (też mecz półfinałowy, w Sheffield w 1989) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser we'll never die cause we're united IP: *.his.uni.torun.pl 27.01.05, 17:52 po prostu brak szczescia, po raz kolejny mourinho wygrywa z manu majac po swojej stronie sedziego, rzut karny nie wiem jak ale 10000%, to samo z porto, bramka scholesa na 2-0 i nagle spalony, ale chelsae dostanie w lidze od nas, glory glory man united and the reds go marching on on on Odpowiedz Link Zgłoś
ron_obvious Re: może ktoś wie 27.01.05, 19:39 To nie był Puchar Ligi, tylko Puchar Anglii i zginęło 95 kibiców, a nie 100. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulrich Re: Manchester United - Chelsea 1:2 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.01.05, 18:14 Walec jedzie dalej.Dudkowi życzę żeby w finale wspaniałymi paradami uchronił swój zespół przed bardzo wysoką przegraną.Gerard do Chelsea!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bunitka Re: Manchester United - Chelsea 1:2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.05, 12:37 Odpowiedz Link Zgłoś