Dodaj do ulubionych

paradoks Engela

13.06.02, 08:06
jak to jest: na pytanie dlaczego pilkarze zagrali tak slabo engel odpowiada ze
niektorzy z nich nie mieli motywacji, wystarczyl im sam awans.......
a na pytanie co zrobi aby gra zespolu sie zmienila, czy dokona roszad on mowi
ze raczej nie, trzon zespolu zostanie, odejdzie
Matysek...........................czy ja jestem glupi czy on? jak on chce
zmienic gre zespolu pozostawiajac pilkarzy ktorym nie zalezy na grze w
reprezentacji, nie maja ambicji innych nz biznesowe???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka