Gość: miki
IP: *.gdynia.mm.pl
07.11.05, 00:59
Ja na zdjęciu widzę Smolarka, ale pewnie "dziennikarze" z GW lepiej się na tym
znają bo przecież nie pomylili by reprezentanta Polski z wschodzącą nadzieją
Argentyny o którym wielu już słyszało, ale nie wszyscy jeszcze wiedzą jak wygląda.