Dodaj do ulubionych

W marcu - Afryka, w maju - Argentyna?

IP: *.gdynia.mm.pl 07.11.05, 00:59
Ja na zdjęciu widzę Smolarka, ale pewnie "dziennikarze" z GW lepiej się na tym
znają bo przecież nie pomylili by reprezentanta Polski z wschodzącą nadzieją
Argentyny o którym wielu już słyszało, ale nie wszyscy jeszcze wiedzą jak wygląda.
Obserwuj wątek
    • Gość: miki jeszcze chciałem dodać, IP: *.gdynia.mm.pl 07.11.05, 01:01
      że Grzesiu i Seba zasłuzyli jak nikt na tę kaskę, tak trzymać chłopaki
      • lub_czasopismo Prezes Listkiewicz jest kochany 07.11.05, 08:23
        Człowiek anioł. Nie wcina się nikomu i sypie sianem jak leci...
        Futbol się rozwija, stadiony w budowie... Sielaneczka na trybunach...


        To pisałem ja... Jarząbek Wacław, trener pierwszej klasy
    • Gość: GŁADI Messi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 01:06
      Messi jak w morde strzelił na fotce!!!!! buahahaha co koneser piłki to pisał?
      Dawać go tu do mnie na przeszkolenie !! Chyba jestem pierwszy!
      • Gość: Gładi Re: Messi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 01:07
        A moze i nie jestem..... :>
        • Gość: dynek LIstkiewicz kiedy mecz w Krakowie ? IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 07.11.05, 01:23
          Jest nowa trybuna i wypadaloby podziekowac klubowi, ktory dostarczal
          najwieksza ilosc zawodnikow do tek kadry i to kluczowych, a nie jakis
          Rasiakow.Praktycznie to oni wygrali te eliminacje.Byloby milo obejrzec
          znow ZUrawia,Franka,Szymka czy Kose w jednej ekipie na Reymonta.Na klepisku
          w Szczecinie reprezentacja gra co roku, a u nas jest rowniutki dywan.
          Ty sie tu nie musisz pokazywac warszawski nikczemniku ale niech kadra
          przyjedzie,a potem samolocikiem na mundial.No chyba ,ze jedziemy autosanem
          i dlatego Szczecin bo bedzie blizej.
          • lub_czasopismo Finał MŚ 2006 / POL-GER 3:0 (0:0) 07.11.05, 10:18
            Po samobójczych bramkach:

            Klose 89 min
            Podolski 90 min
            Sinkiewicz 97 min

            Co Wy na to??? Kupujecie taki wynik w ciemno???
          • Gość: fupo Re: LIstkiewicz kiedy mecz w Krakowie ? IP: 82.160.248.* 07.11.05, 10:24
            brawo dla pana.listkiewicz pierwszy pajac polski( po kaczynskim??), wie
            najlepiej gdzie ma grac reprezentacja.w krakow zasluguje na reprezentacje u
            siebie.są trybuny, murawa i kibice.,,Spieprzaj dziadu z polskiej piłki''

            ŚLĄSK- WISŁA- LECHIA
    • Gość: antypzpn Listkiewicz, szmaciarzu, myślisz tylko o kasie. IP: *.chello.pl 07.11.05, 03:45
      A nie zależy mu na wyniku reprezentacji na MŚ. Jeśli Janas chce grać przed
      samym mundialem jeden mecz w Polsce i 2 w Niemczech to on powinien decydować,
      bo w koću on jest selekcjonerem i przygotowywuje reprezentacje. A pajac
      Listkiewicz już zaciera łapy że może by tu się dało rozegrać 2 mecze w Polsce i
      zarobić na biletach. Podobnie było z niedawnymi meczami reprezentacji- gdy
      Janas i piłkarze chcieli Warszawę, a pajac Listkiewicz Chorzów. Spieprzaj
      dziadu z polskie piłki.
    • Gość: gyubal a może tak na temat wreszcie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 08:15
      Byłoby super gdybyśmy zagrali z Argentyną! To jedna z najlepszych drużyn na
      świecie (dwie klasy lepsza od Anglików)i na ich tle zobaczylibyśmy ile naszym
      brakuje.
      A wyjazd do Afryki spoko. Dużo to lepsze niż granie z Kamerunem w Polsce w
      listopadzie;-)
      • kowal70an Re: a może tak na temat wreszcie? 07.11.05, 12:10
        To na co stać reprezentację było widać nadzwyczaj jasno w spotkaniu z Anglią!
        Wszystkie mecze przed MŚ powinniśmy grać z Anglikami!Może za którymś razem
        udałoby się chociaż zremisować i tym samym polska piłka zaczęłaby nowy rozdział
        w swojej historii!Mam nadzieję że po losowaniu grup na MŚ trafimy na Anglię!
        Jeżeli nie przełamiemy blokady psychicznej naszych piłkarzy czyli nie wygramy z
        Anglią to nie ma co marzyć o jakimś sukcesie(czyt:wyjście z grupy w Niemczech)
    • zacisze1 Re: W marcu - Afryka, w maju - Argentyna? 07.11.05, 10:26
      jeśli mamy mieć drużynę na mistrzostwa to kasę za awans lepiej podzielić
      jesienią....
    • Gość: - Selekcjoner chce grać 2 w NIemczech, to tak ma być IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.11.05, 11:25
    • Gość: niktTaki mówiłem swoją IP: *.dsl.frsn02.pacbell.net 07.11.05, 11:46
      "ja mówiłem swoją łamanym francuskim"

      i łamanym polskim? :)
      • Gość: zatroskany PODZIAŁ KASY IP: 195.20.110.* 07.11.05, 12:14
        mila ... rasiak... dobre, może podział kasy
        uzależnić od średniej oceny za występ a nie
        za sam występ - oceniali by fachowcy i internauci
        a tak:
        ..czy się stoi czy się leży..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka