Dodaj do ulubionych

Puchar Polski: Sporo emocji w Wodzisławiu

IP: *.pool8252.interbusiness.it 15.11.05, 21:28
Bravo Odra!
Obserwuj wątek
    • klimon Brawo Korzym 15.11.05, 21:33
      dwie brameczki :)
      niech sie dalej rozwija - bedzie akurat na MŚ 2010 :) i ME 2012 w PL
    • Gość: k Sporo emocji w Wodzisławiu IP: *.crowley.pl 15.11.05, 21:36
      sporo emocji iiiiii? 500 widzów na meczu mogło się zachwycać piękną grą obu
      drużyn. 2 pierwszoligowe druzyny graly w końcu. marzenia o poprawie sytuacji w
      polskiej pilce, mozna miedzy posladki wlozyc a orange ekstraklase trzeba
      rozwiazac, "najlepsze" polskie kluby niech graja w 2 lidze czeskiej bo czesi
      to przy nas potentaci ale oni maja latwiej bo tam wiecej obcokrajowcow
      (czechów własnie) moze grac a u nas w klubach jest zbyt wielu polaków i
      dlatego tak słabo gramy. PZPN jako ostatni akt swego działania przed
      samorozwiązaniem powinien nalozyc limity na polskich zawodnikow w polskich
      klubach np: max 2 polakow na klub i mysle ze pilka klubowa od razu zrobilaby
      postep. pewnie pytacie dlaczego az 2 naszych? wiem jestem tradycjonalistom ale
      zawsze nalezy miec nadieje ze sie nowy rasiak wyloni z mrocznych czelusci
      podwórkowego draftu bo szkolic pilkarzy nikomu sie nie chce bo to kosztowne.
      PZPN powinien wiec nalozyc zakaz szkolenia mlodziezy - prawo jest po to zeby
      sluzyc obywatelom a nie utrudniac zycie conie???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka