Gość: raper IP: *.pool8252.interbusiness.it 15.11.05, 21:28 Bravo Odra! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
klimon Brawo Korzym 15.11.05, 21:33 dwie brameczki :) niech sie dalej rozwija - bedzie akurat na MŚ 2010 :) i ME 2012 w PL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Sporo emocji w Wodzisławiu IP: *.crowley.pl 15.11.05, 21:36 sporo emocji iiiiii? 500 widzów na meczu mogło się zachwycać piękną grą obu drużyn. 2 pierwszoligowe druzyny graly w końcu. marzenia o poprawie sytuacji w polskiej pilce, mozna miedzy posladki wlozyc a orange ekstraklase trzeba rozwiazac, "najlepsze" polskie kluby niech graja w 2 lidze czeskiej bo czesi to przy nas potentaci ale oni maja latwiej bo tam wiecej obcokrajowcow (czechów własnie) moze grac a u nas w klubach jest zbyt wielu polaków i dlatego tak słabo gramy. PZPN jako ostatni akt swego działania przed samorozwiązaniem powinien nalozyc limity na polskich zawodnikow w polskich klubach np: max 2 polakow na klub i mysle ze pilka klubowa od razu zrobilaby postep. pewnie pytacie dlaczego az 2 naszych? wiem jestem tradycjonalistom ale zawsze nalezy miec nadieje ze sie nowy rasiak wyloni z mrocznych czelusci podwórkowego draftu bo szkolic pilkarzy nikomu sie nie chce bo to kosztowne. PZPN powinien wiec nalozyc zakaz szkolenia mlodziezy - prawo jest po to zeby sluzyc obywatelom a nie utrudniac zycie conie??? Odpowiedz Link Zgłoś