Dodaj do ulubionych

Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern

IP: *.crowley.pl 07.03.06, 23:21
ostatnio wyborcza szaleje z bledami i myli sie w kazdy mozliwy sposob. Milan
wygral LM w 1994 roku, Juve w 1996. wbrew temu co jest napisane sa to 3 razy a
nie jeden.
Obserwuj wątek
    • Gość: tzadik Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.06, 23:30
      Czytaj uwaznie... Stec pisze w ciagu ostatnich 10 lat. Z calcio nie jest tak
      zle bo najprawdopodobniej jako jedyni będą w ćwiercfinałach reprezentowani
      przez 3 drużyny.
      • Gość: Jari a czytac kolege z pierwszego postu to nie nauczyli IP: *.icnet / 83.238.55.* 07.03.06, 23:55
        w ostatnich DZIESIECIU latach włoski klub wygrał raz.............
        • Gość: KOPACZ Re: a czytac kolege z pierwszego postu to nie nau IP: *.devs.futuro.pl 08.03.06, 07:09
          ech... stary... obrażasz innych, a sam nie lepszy. Ostatnie dziesięć lat
          obejmuje jeszcze triumf Juve, więc winno być dwa razy. Stec się pomylił, nie po
          raz pierwszy zresztą...
          • radek_m_vd Re: a czytac kolege z pierwszego postu to nie nau 08.03.06, 17:04
            to policz na palcach jednej ręki ile ci lat wyjdzie do obecnego roku, jak
            wliczysz w to rok 1996. Jak umiesz doliczyć do 11 to wtedy przyznasz Stecowi
            rację...
            • Gość: Kargool Re: a czytac kolege z pierwszego postu to nie nau IP: *.crowley.pl 08.03.06, 18:28
              czytac mnie nauczyli i liczyc tez. "tymczasem przez dziesięć lat Ligę Mistrzów
              Italii udało się wygrać tylko raz (Milan w 2003 roku)" - tu nie jest napisane o
              jakie dziesiec lat chodzi - dla mnie miedzy 1994 a 2003 rokiem mija dokladnie 10
              lat i od tego jest moj post. sam pracuje w gazecie i niestety ale to jest duzy
              blad, za jaki ja w moim tygodniku lokalnym dostaje po glowie. przykre to ale pan
              Stec sie pomylil. podobnie jak gazeta robi to czesto w ostatnim czasie.
            • Gość: Arytmetyka klasa I Zadanie* IP: *.dsl.mindspring.com 08.03.06, 20:15
              radek_m_vd napisał:
              > to policz na palcach jednej ręki ile ci lat wyjdzie do obecnego roku, jak
              > wliczysz w to rok 1996. Jak umiesz doliczyć do 11 to wtedy przyznasz Stecowi
              > rację...

              Heh następny co do szkoły miał pod górkę :-)

              Oto 10 ostatnich zwycięzców Ligi Mistrzów:
              1995/96 Juventus
              1996/97 Borussia Dortmund
              1997/98 Real Madrid
              1998/99 Manchester United
              1999/00 Real Madrid
              2000/01 Bayern München
              2001/02 Real Madrid
              2002/03 Milan
              2003/04 Porto
              2004/05 Liverpool

              Policz JEDNYM paluszkiem, że jest ich na pewno 10 (jeśli umiesz liczyć do 10),
              a potem policz włoskie kluby. (Odp. =2)

              Zadanie z *(gwiazdką - czyli trudniejsze/dla chętnych)
              Dziś mamy 8 marca 2006r.
              a) Jaka była data 10 lat temu?
              b) Kto wciągu tych 10 lat wygrał LM?
              c) Ile włoskich klubów wygrało LM wciągu tych 10 lat?
              • Gość: Arytmetyka klasa I Odpowiedzi do zadania * IP: *.dsl.mindspring.com 08.03.06, 20:22
                Zadanie z *(gwiazdką - czyli trudniejsze/dla chętnych)
                Dziś mamy 8 marca 2006r.
                a) Jaka była data 10 lat temu?
                Odp: 8 marca 1996r
                b) Kto wciągu tych 10 lat wygrał LM?
                Odp:
                1995/96 Juventus
                1996/97 Borussia Dortmund
                1997/98 Real Madrid
                1998/99 Manchester United
                1999/00 Real Madrid
                2000/01 Bayern München
                2001/02 Real Madrid
                2002/03 Milan
                2003/04 Porto
                2004/05 Liverpool

                c) Ile włoskich klubów wygrało LM wciągu tych 10 lat?
                Odp: 2 (Juventus w maju 1996 i Milan w maju 2003)
                • radek_m_vd Re: Odpowiedzi do zadania * 08.03.06, 23:25
                  no właśnie matołku - 10 lat temu był 8 marca 1996 więc jak łatwo policzyć:
                  8 marca 1997 - 1 rok
                  8 marca 1998 - 2 rok
                  8 marca 1999 - 3 rok
                  8 marca 2000 - 4 rok
                  8 marca 2001 - 5 rok
                  8 marca 2002 - 6 rok
                  8 marca 2003 - 7 rok
                  8 marca 2004 - 8 rok
                  8 marca 2005 - 9 rok
                  8 marca 2006 - 10 rok

                  Wróć może do tej pierwszej klasy bo arytmetyka coś ci nie idzie chłopczyku...
    • Gość: stef Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.06, 23:33
      ale gazecie chodzi o ostatnie 10 lat
      • Gość: Jendrek Milan w 2003 i Juve w 1996 to 2 razy sie wydaje... IP: *.catv.net.pl 08.03.06, 00:06
        • Gość: :-) Re: Milan w 2003 i Juve w 1996 to 2 razy sie wyda IP: *.dsl.mindspring.com 08.03.06, 03:06
          Nie od dziś wiadomo, że Stec z matmy jest gorszy od pierwszoklasisty.
          Nie umie policzyć najprostszych rachunków (dodawanie/odejmowanie) do dziesięciu.
          • broda9 Ballack lepszy od Ronaldinho?? 08.03.06, 08:03
            to totalna glupota... jestem ciekaw czy Ballack by zrobil jedna rzecz z tych co
            zrobil Ronaldinho z Chelsea... dla pana Steca licza sie tylok gole a Ronaldinho
            oprocz wielu goli ma jeszcze wiecej geniuszu... czego Ballack nie ma wogole,
            wiec kto tu jest lepszy?
    • Gość: Łukasz po co w Milanie Ballack? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.06, 08:41
      Ten artykuł jest co najmniej dość głupawy, po co w Milanie Ballack, za kogo by
      gral? Za Kake ['] każdy wie jak gra młody Brazylikczyk, po co im już prawie
      30-letni gracz, skoro mają dużo młodszego.... poza tym ten artykuł jakby
      zarzucał coś włoskim drużynom, tymczasem na przełomie ostatnich 5 lat, radzą
      sobie najlepiej w CL ze wszystkich innych krajów... Jakie sukcesy ma Premierchip
      w ostatnich 10 latach? a no dokładnie 1, ale o tym nikt nie wspomina...
      • Gość: Łukasz Re: po co w Milanie Ballack? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.06, 08:43
        nie 1 a 2, sorry...
        • Gość: Guśka Re: po co w Milanie Ballack? IP: 80.51.118.* 08.03.06, 10:22
          Jak byście nie zauważyli Stec nie nazwał od razu Ballacka geniuszem tylko
          porównał strzelone gole na co wyszło to co od dawna wszyscy wiedza tylko
          udaja,że niewidzą bo Ballack to niemiec wiec jest słaby to najbardiej
          bramkostrzelny p[omocnik i to tego juz chyba nie watpliwosci nie ma tez
          watpliwosci,ze nie ma nawet połowy tak technicznych umiejętności co Ronaldinho
          (dlatego w koncu jest najlepszym pilkarzem) ale nie kazdy znowu rodzi sie
          brazilincem no nie?A oni tam od malego graja na ulicach czym popadnie nawet
          owocami!!! A co Lampard ma takie umiejetnosci nie! Ale jemu jakos nikt nigdy
          nie wypomina! Tylko,ze ja sie przyzwyczailam bo to typowo polskie krytykowac
          innych nie patrzac wpierw na siebie! Ja wiem jedno Ballack tez jest bardzo
          dobrym pilkarzem choc fakt,ze zapowiadal sie na jescze lepszego pilkarza jakos
          zakisil sie w Bayernie, ale to b.dobry pilkarz i z charakterem a to tez wazne!!!
          Jedyny naprawde znany i dobrze grajacy niemiec!!!Pzdr
    • Gość: paweł Kocham Barcelonę!! IP: *.pl 08.03.06, 15:39
      KOCHAM TEN KLUB I ICH GRACZY SA GENIALNI, WSPANIALA ATMOSFERA
      • Gość: autor więc ochłoń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 16:42
        bo zatrzyma ich włoska potęga albo real w dalszej fazie
    • Gość: spojz Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 16:35
      s3.bitefight.pl/c.php?uid=59370 zobaczcie :0
    • Gość: oio Wisełka, eh.... IP: *.globsat.net / *.globsat.com.pl 08.03.06, 17:34
      Presja przed derbami Krakowa rośnie. We wtorek na treningu Wisły Kraków doszło
      do bójki pomiędzy zawodnikami Wisły! - pisze serwis wislakrakow.com. Za łby
      wzięli się bracia Brożkowie i Konrad Gołoś. Całą sytuację opisał "Fakt", a
      informacje o bójce potwierdziły też źródła serwisu wislakrakow.com.

      "Zamknij ryja" - krzyknął Gołoś do Pawła Brożka, gdy ten po raz kolejny zwrócił
      mu uwagę, żeby bardziej przykładał się do gry.

      "Spierd...". - odwarknął Paweł.

      Obaj piłkarze skoczyli do siebie i zaczęli okładać się pięściami po twarzach.
      Na pomoc bratu popędził Piotr, co jeszcze bardziej zdenerwowało Gołosia.
    • Gość: Gloom Sprzedam bilet na MŚ!!! IP: *.chello.pl 08.03.06, 18:23
      Sprzedam 2 bilety na mecz Polska - Ekwador -->
      s1.bitefight.pl/c.php?uid=47837
      • Gość: P Re: Sprzedam bilet na MŚ!!! IP: 80.54.27.* 08.03.06, 20:49
        Rozumiem ,ze masz 12 lat i podniecaja Cie takie zabawy w internecie ?

        Ale jestes fajny i mlodziezowy.
    • Gość: maria Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.e-wro.net.pl 08.03.06, 22:48
      No i pogrążył. Pippo jest niesamowity - pierwsza bramka: piłka uderzyła go w
      głowę, druga: piłka uderzyła go w stopę i potem udało mu się jeszcze dotknąć
      jej głową. No i jak go nie kochać?? ;-)))))
      • Gość: F.K. Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 23:03
        No ja wlasnie za takie gole go nie kocham. Ale trzeba oddac cesarzowi, co
        cesarskie, niemcow to on potrafi gromic jak malo kto. M.in. za to mu chwala,
        ale nie rozumiem, jak mozna sie zachwycac jego golami, badz tym cyrkiem, jaki
        odstawia w polu karnym
        • Gość: maria Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.e-wro.net.pl 14.03.06, 22:55
          nie żeby się zachwycać, to po prostu jest tak brzydkie, że aż piękne. ;-))))
      • dennis26 Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern 09.03.06, 00:37
        brawo Milan dobrze ze wykopali tych nadętych niemiaszków
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka