Gość: Kargool IP: *.crowley.pl 07.03.06, 23:21 ostatnio wyborcza szaleje z bledami i myli sie w kazdy mozliwy sposob. Milan wygral LM w 1994 roku, Juve w 1996. wbrew temu co jest napisane sa to 3 razy a nie jeden. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tzadik Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.06, 23:30 Czytaj uwaznie... Stec pisze w ciagu ostatnich 10 lat. Z calcio nie jest tak zle bo najprawdopodobniej jako jedyni będą w ćwiercfinałach reprezentowani przez 3 drużyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jari a czytac kolege z pierwszego postu to nie nauczyli IP: *.icnet / 83.238.55.* 07.03.06, 23:55 w ostatnich DZIESIECIU latach włoski klub wygrał raz............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOPACZ Re: a czytac kolege z pierwszego postu to nie nau IP: *.devs.futuro.pl 08.03.06, 07:09 ech... stary... obrażasz innych, a sam nie lepszy. Ostatnie dziesięć lat obejmuje jeszcze triumf Juve, więc winno być dwa razy. Stec się pomylił, nie po raz pierwszy zresztą... Odpowiedz Link Zgłoś
radek_m_vd Re: a czytac kolege z pierwszego postu to nie nau 08.03.06, 17:04 to policz na palcach jednej ręki ile ci lat wyjdzie do obecnego roku, jak wliczysz w to rok 1996. Jak umiesz doliczyć do 11 to wtedy przyznasz Stecowi rację... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kargool Re: a czytac kolege z pierwszego postu to nie nau IP: *.crowley.pl 08.03.06, 18:28 czytac mnie nauczyli i liczyc tez. "tymczasem przez dziesięć lat Ligę Mistrzów Italii udało się wygrać tylko raz (Milan w 2003 roku)" - tu nie jest napisane o jakie dziesiec lat chodzi - dla mnie miedzy 1994 a 2003 rokiem mija dokladnie 10 lat i od tego jest moj post. sam pracuje w gazecie i niestety ale to jest duzy blad, za jaki ja w moim tygodniku lokalnym dostaje po glowie. przykre to ale pan Stec sie pomylil. podobnie jak gazeta robi to czesto w ostatnim czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arytmetyka klasa I Zadanie* IP: *.dsl.mindspring.com 08.03.06, 20:15 radek_m_vd napisał: > to policz na palcach jednej ręki ile ci lat wyjdzie do obecnego roku, jak > wliczysz w to rok 1996. Jak umiesz doliczyć do 11 to wtedy przyznasz Stecowi > rację... Heh następny co do szkoły miał pod górkę :-) Oto 10 ostatnich zwycięzców Ligi Mistrzów: 1995/96 Juventus 1996/97 Borussia Dortmund 1997/98 Real Madrid 1998/99 Manchester United 1999/00 Real Madrid 2000/01 Bayern München 2001/02 Real Madrid 2002/03 Milan 2003/04 Porto 2004/05 Liverpool Policz JEDNYM paluszkiem, że jest ich na pewno 10 (jeśli umiesz liczyć do 10), a potem policz włoskie kluby. (Odp. =2) Zadanie z *(gwiazdką - czyli trudniejsze/dla chętnych) Dziś mamy 8 marca 2006r. a) Jaka była data 10 lat temu? b) Kto wciągu tych 10 lat wygrał LM? c) Ile włoskich klubów wygrało LM wciągu tych 10 lat? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arytmetyka klasa I Odpowiedzi do zadania * IP: *.dsl.mindspring.com 08.03.06, 20:22 Zadanie z *(gwiazdką - czyli trudniejsze/dla chętnych) Dziś mamy 8 marca 2006r. a) Jaka była data 10 lat temu? Odp: 8 marca 1996r b) Kto wciągu tych 10 lat wygrał LM? Odp: 1995/96 Juventus 1996/97 Borussia Dortmund 1997/98 Real Madrid 1998/99 Manchester United 1999/00 Real Madrid 2000/01 Bayern München 2001/02 Real Madrid 2002/03 Milan 2003/04 Porto 2004/05 Liverpool c) Ile włoskich klubów wygrało LM wciągu tych 10 lat? Odp: 2 (Juventus w maju 1996 i Milan w maju 2003) Odpowiedz Link Zgłoś
radek_m_vd Re: Odpowiedzi do zadania * 08.03.06, 23:25 no właśnie matołku - 10 lat temu był 8 marca 1996 więc jak łatwo policzyć: 8 marca 1997 - 1 rok 8 marca 1998 - 2 rok 8 marca 1999 - 3 rok 8 marca 2000 - 4 rok 8 marca 2001 - 5 rok 8 marca 2002 - 6 rok 8 marca 2003 - 7 rok 8 marca 2004 - 8 rok 8 marca 2005 - 9 rok 8 marca 2006 - 10 rok Wróć może do tej pierwszej klasy bo arytmetyka coś ci nie idzie chłopczyku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stef Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.06, 23:33 ale gazecie chodzi o ostatnie 10 lat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jendrek Milan w 2003 i Juve w 1996 to 2 razy sie wydaje... IP: *.catv.net.pl 08.03.06, 00:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: Milan w 2003 i Juve w 1996 to 2 razy sie wyda IP: *.dsl.mindspring.com 08.03.06, 03:06 Nie od dziś wiadomo, że Stec z matmy jest gorszy od pierwszoklasisty. Nie umie policzyć najprostszych rachunków (dodawanie/odejmowanie) do dziesięciu. Odpowiedz Link Zgłoś
broda9 Ballack lepszy od Ronaldinho?? 08.03.06, 08:03 to totalna glupota... jestem ciekaw czy Ballack by zrobil jedna rzecz z tych co zrobil Ronaldinho z Chelsea... dla pana Steca licza sie tylok gole a Ronaldinho oprocz wielu goli ma jeszcze wiecej geniuszu... czego Ballack nie ma wogole, wiec kto tu jest lepszy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz po co w Milanie Ballack? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.06, 08:41 Ten artykuł jest co najmniej dość głupawy, po co w Milanie Ballack, za kogo by gral? Za Kake ['] każdy wie jak gra młody Brazylikczyk, po co im już prawie 30-letni gracz, skoro mają dużo młodszego.... poza tym ten artykuł jakby zarzucał coś włoskim drużynom, tymczasem na przełomie ostatnich 5 lat, radzą sobie najlepiej w CL ze wszystkich innych krajów... Jakie sukcesy ma Premierchip w ostatnich 10 latach? a no dokładnie 1, ale o tym nikt nie wspomina... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: po co w Milanie Ballack? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.06, 08:43 nie 1 a 2, sorry... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Guśka Re: po co w Milanie Ballack? IP: 80.51.118.* 08.03.06, 10:22 Jak byście nie zauważyli Stec nie nazwał od razu Ballacka geniuszem tylko porównał strzelone gole na co wyszło to co od dawna wszyscy wiedza tylko udaja,że niewidzą bo Ballack to niemiec wiec jest słaby to najbardiej bramkostrzelny p[omocnik i to tego juz chyba nie watpliwosci nie ma tez watpliwosci,ze nie ma nawet połowy tak technicznych umiejętności co Ronaldinho (dlatego w koncu jest najlepszym pilkarzem) ale nie kazdy znowu rodzi sie brazilincem no nie?A oni tam od malego graja na ulicach czym popadnie nawet owocami!!! A co Lampard ma takie umiejetnosci nie! Ale jemu jakos nikt nigdy nie wypomina! Tylko,ze ja sie przyzwyczailam bo to typowo polskie krytykowac innych nie patrzac wpierw na siebie! Ja wiem jedno Ballack tez jest bardzo dobrym pilkarzem choc fakt,ze zapowiadal sie na jescze lepszego pilkarza jakos zakisil sie w Bayernie, ale to b.dobry pilkarz i z charakterem a to tez wazne!!! Jedyny naprawde znany i dobrze grajacy niemiec!!!Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweł Kocham Barcelonę!! IP: *.pl 08.03.06, 15:39 KOCHAM TEN KLUB I ICH GRACZY SA GENIALNI, WSPANIALA ATMOSFERA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor więc ochłoń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 16:42 bo zatrzyma ich włoska potęga albo real w dalszej fazie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spojz Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 16:35 s3.bitefight.pl/c.php?uid=59370 zobaczcie :0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oio Wisełka, eh.... IP: *.globsat.net / *.globsat.com.pl 08.03.06, 17:34 Presja przed derbami Krakowa rośnie. We wtorek na treningu Wisły Kraków doszło do bójki pomiędzy zawodnikami Wisły! - pisze serwis wislakrakow.com. Za łby wzięli się bracia Brożkowie i Konrad Gołoś. Całą sytuację opisał "Fakt", a informacje o bójce potwierdziły też źródła serwisu wislakrakow.com. "Zamknij ryja" - krzyknął Gołoś do Pawła Brożka, gdy ten po raz kolejny zwrócił mu uwagę, żeby bardziej przykładał się do gry. "Spierd...". - odwarknął Paweł. Obaj piłkarze skoczyli do siebie i zaczęli okładać się pięściami po twarzach. Na pomoc bratu popędził Piotr, co jeszcze bardziej zdenerwowało Gołosia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gloom Sprzedam bilet na MŚ!!! IP: *.chello.pl 08.03.06, 18:23 Sprzedam 2 bilety na mecz Polska - Ekwador --> s1.bitefight.pl/c.php?uid=47837 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P Re: Sprzedam bilet na MŚ!!! IP: 80.54.27.* 08.03.06, 20:49 Rozumiem ,ze masz 12 lat i podniecaja Cie takie zabawy w internecie ? Ale jestes fajny i mlodziezowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.e-wro.net.pl 08.03.06, 22:48 No i pogrążył. Pippo jest niesamowity - pierwsza bramka: piłka uderzyła go w głowę, druga: piłka uderzyła go w stopę i potem udało mu się jeszcze dotknąć jej głową. No i jak go nie kochać?? ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: F.K. Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 23:03 No ja wlasnie za takie gole go nie kocham. Ale trzeba oddac cesarzowi, co cesarskie, niemcow to on potrafi gromic jak malo kto. M.in. za to mu chwala, ale nie rozumiem, jak mozna sie zachwycac jego golami, badz tym cyrkiem, jaki odstawia w polu karnym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern IP: *.e-wro.net.pl 14.03.06, 22:55 nie żeby się zachwycać, to po prostu jest tak brzydkie, że aż piękne. ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
dennis26 Re: Czy Inzaghi znów pogrąży Bayern 09.03.06, 00:37 brawo Milan dobrze ze wykopali tych nadętych niemiaszków Odpowiedz Link Zgłoś