Gość: lysy IP: *.rz.hu 12.12.02, 11:12 stolarczyk dobrze zrobil ze przeszedl do wisly,bo w tym klubie moze sie rozwijac. Jest chlopakiem z charakterem, ktory dobrze gra w pilke,a w pogoni(patrzac jaka jest teraz tam sytuacja) tylko by sie marnowal. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj