Dodaj do ulubionych

Mówi Maciej Stolarczyk

IP: *.rz.hu 12.12.02, 11:12
stolarczyk dobrze zrobil ze przeszedl do wisly,bo w tym klubie
moze sie rozwijac. Jest chlopakiem z charakterem, ktory dobrze
gra w pilke,a w pogoni(patrzac jaka jest teraz tam sytuacja)
tylko by sie marnowal.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka