Dodaj do ulubionych

Polscy Kibice

24.06.06, 01:25
Jestem dumny z tego, że nie zawiedli POLSCY kibice, będący na MUNDIALU. Pokazaliście im, że Polacy nie mogą kojarzyć się jedynie i wyłącznie z "ukradzionymi pojazdami". Pokazaliście całemu światu, że "Polak to (nie tylko) potrafi". Pokazaliście im, że "Polacy nie gęsi i <swoją kulturę> mają". Nawet nie wiecie jak się z tego raduję... Jan Kochanowski (chyba) również... Promujmy Proszę Państwa nasz KRAJ - promujmy - właśnie w ten sposób... Niszczmy stereotypy.. Niszczmy wandali na boisku, niszczmy wszystko, co z przemocą ma wspólnego - pokażmy, że potrafimy zrobić Mistrzostwa Europy w Naszym Kraju !!!- , że potrafimy stworzyć dogodną atmosferę - Poprostu KURDE!!! - P O K A Ż M Y ! ! ! ! !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka