Gość: Piotr IP: *.sulejow.sdi.tpnet.pl 28.02.03, 14:14 Co oni myślą że u nas ciepła Italia? Oni nie umią grać w takich warunkach jak my. Kto jest za tym aby przyznać Włochom walkowera? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj