Dodaj do ulubionych

Włochom walkowera

IP: *.sulejow.sdi.tpnet.pl 28.02.03, 14:14
Co oni myślą że u nas ciepła Italia? Oni nie umią grać w takich warunkach jak
my. Kto jest za tym aby przyznać Włochom walkowera?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka