Dodaj do ulubionych

Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba.

IP: *.chello.pl 06.09.06, 20:24
Bogurodzicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Obserwuj wątek
    • Gość: HST co tak pozno zaczynajo? nie chce sie? znerwcowalem IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.09.06, 20:30
      sie
      • Gość: franek to lamus polska reprezentacja - buahahahahahhaha IP: *.acn.waw.pl 06.09.06, 20:31
        i tak wpierdziel dostaniemy buahahahahahah
        polska pilka to lipa ma maxa.
        buahahahahaha niech doly kopia a nie w pilke graja!!!!
    • Gość: drow82 Koszykarze pokazali jak zwyciężać mamy!!! IP: 217.97.239.* 06.09.06, 20:30
      Brawo koszykarze...czekam na piłkarzy!!!
    • profes79 Szwecja-Liechstenstein 1:1 06.09.06, 20:37
      Ciekawe kiedy nas przegonia w rankingu FIFA?
      • profes79 Re: Szwecja-Liechstenstein 3:1 06.09.06, 21:29
        Na szczescie niepredko. Choc troche szkoda chlopakow.
    • fdj Szaranowicz Goethem 06.09.06, 20:39
      Szaranowicz ku pokrzepieniu serc, zarzucił cytatem z Goethego.
      No to może jeszcze kilka cytatów:

      "Kto nie jest w stanie kochać i twierdzi, że nigdy się nie myli, ten pozwolił
      się już pogrzebać."

      Poooooooooolskkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

      "Biorąc pod uwagę wszystkie akty tworzenia, odkrywa się jedną elementarną
      prawdę: gdy się czemuś prawdziwie poświęcamy, wspiera nas opatrzność."

      POOOOOOOLSSKKKKAAAAAAAA!!!
      (Booooooooooooooooooogurodziiiiiiiicaaaaaaaaaaa!!!)

      "Miłość jest cierpieniem. Człowiek musi kochać, ale nie chce tego."

      PPPOOOOOOOLLLLLSSSSSKKKAAAAAAA!!!
      BIAŁO-CZEEEERWOOONIIII...!!!
      • fdj _______Goethe cd._______ 06.09.06, 20:47
        To się nadaje:
        "Podróż jest jak gra, zawsze towarzyszy jej korzyść albo strata, i to zwykle z
        nieoczekiwanej strony."
        • fdj _______Goethe dla Irka Jelenia_______ 06.09.06, 20:53
          "Doskonałość jest miarą nieba, dążenie do doskonałości miarą człowieka."
          • fdj _______Goooooooool: Goethe o Matusiaku_______ 06.09.06, 21:01
            "Wiara jest miłością do tego, co niewidoczne; ufnością w to, co niemożliwe i
            nieprawdopodobne."
            • fdj _______Goethe o Szpakowskim_______ 06.09.06, 21:13
              "Ludzkość kroczy stale naprzód, jednak człowiek pozostaje ten sam."
              • fdj ___________Goethe o przerwie meczu___________ 06.09.06, 21:21
                "Co skraca mi czas? - Działanie! Co wydłuża go niemiłosiernie? - Bezczynność!"
                • fdj _____Goethe o grze Polaków przed chwilą___________ 06.09.06, 21:53
                  "Nowej prawdzie nic nie szkodzi bardziej niż dawny błąd."
                  • fdj _____Goethe o "głupim golu" (by Mielcarski)_______ 06.09.06, 22:05
                    "Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczne."
                    • fdj ___________Goethe dla Żurawskiego___________ 06.09.06, 22:07
                      "Szczęśliwy jest ten, kto umie wykorzystać sytuację."
                      • fdj ___________Goethe o Wasilewskim (oby!)___________ 06.09.06, 22:15
                        "Człowiek, który nie ma nic do stracenia, bywa groźny."
                        • fdj _______Goethe o meczach POL z FIN i SER_______ 06.09.06, 22:24
                          "Nie w każdą sobotę Robi Bóg wypłatę."
                          • fdj _______Goethe znów o meczach POL z FIN i SER______ 06.09.06, 22:26
                            "Błądzi człowiek, póki dąży."
                            • fdj _______Goethe o następnych meczach Polski________ 06.09.06, 22:27
                              "Więcej światła!"
                              • Gość: Hehehe To dobre ;-) IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 22:30
                                Wiecej juz chyba nie powiedzial, jesli dobrze pamietam...?
                                • fdj Re: To dobre ;-) 06.09.06, 22:33
                                  No wolałbym, aby tym razem jednak skończyło się to inaczej ;-)
    • Gość: zkssss Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: 89.100.77.* 06.09.06, 20:40
      IREK JELEN OLE:)

      Strona Polskich KIBICOW
    • Gość: kot ooo łelkam bek! IP: *.crowley.pl 06.09.06, 20:43
      ej a z Finlandczykami tez było z czuba? i przegapiłem?
      • skotipl Re: ooo łelkam bek! 06.09.06, 20:54
        Pewnie że byli, fajnie się postowało :)
    • Gość: jaceloth dziękujemy!dziękujemy! IP: *.icpnet.pl 06.09.06, 20:52
      "z czuba", jak zawsze w formie...
    • Gość: niu Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.e-wro.net.pl 06.09.06, 20:56
      Niesamowite nasi nie graja gorzej niz przeciwnik ....:-)
    • Gość: Casey Golanski dostal zolta kartke i ani o tym slowa IP: *.popl.adsl.virgin.net 06.09.06, 20:56
      tutaj,
    • Gość: HST Wtedy nie bylo zczuba ale byla olimpiada na zywo, IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.09.06, 21:02
      czy jak?
    • Gość: wujas Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:03
      GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
    • fdj _______Szpaku reklamuje TePsę________ 06.09.06, 21:06
      A Ci z Państwa, którzy mają znajomych (!!!), mogą teraz zadzwonić do nich i
      poinformować, że warto oglądać mecz...
      • Gość: Hehehe Juz jestem! W sama pore! IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:07
        ...ale mam roboty dzisiaj...ale jednym okiem bede patrzyl ;-)
        Dwoma to zbyt duze ryzko, jesli chodzi o naszych kopaczy...
        Witam skotiego ;-)
        I innych tez ;-)
        • skotipl Re: Juz jestem! W sama pore! 06.09.06, 21:34
          No witam kolegę Hehehehe. fajnie razem pooglądac mecz ;). Ja oglądam Hiszpania - Irlandia Północa. Xavi i 1:0
          • Gość: Hehehe Re: Juz jestem! W sama pore! IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:37
            No wlasnie nick sobie wybralem idiotyczny, ale jak moja propozycja "Pietruszka
            zdobyta" wygrala mini-konkurs po ostatnim meczu na MS, jakos tak zal mi
            zmienic :-)))
    • Gość: jasam Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.echo.com.pl 06.09.06, 21:06
      a frankowi to moze juz podziekujemy
    • infomozg I tak nasi dostaną łomot. Biedny Tulipan. 06.09.06, 21:08
      Trochę mi go żal.
    • Gość: Hehehe Bo wiecie, że dziś Francja mści się na Włochach za IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:10
      Wiemy...ale zeby przypadkiem Wlochy nie zemscily sie za Materazziego ;-)
      • Gość: LeonPL szok IP: *.icpnet.pl 06.09.06, 21:12
        balem sie, ze smutna fotka z leo bedzie aktualna i po meczu, a tu taka mila
        niespodzianka.
    • Gość: santiago durango Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:11
      dzisiejsza transmisje sponsoruje slowo "sukurs".

      rozmawialem dzis z pewnym holendrem i mam dwie rewelacyjne wiadomosci.

      pierwsza: beenhakker znaczy tyle co scinacz nog ("leg chopper")
      druga: cruyff tak naprawde nazywa sie cruijff. c-r-u-i-j-f-f. czad!
      • ashton Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. 06.09.06, 21:16
        O kurczę. Ktoś naszych zaczarował czy jak?
    • brunoski Z Czuba 06.09.06, 21:16
      wlaczcie Polskie Radio Jeden: tam dopiero padaja perelki: o tym jak sie
      komponuja buty Polla z popielata koszulka i jego czarnym sedziowskim notesem,
      Very Exciting! pozdrowienia.
    • Gość: Hehehe Luzne a propos Matusiaka... IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:17
      ...kazdy ma taka tajna bron, na jaka sobie zasluzy...jedni maja taka:
      www.echolog.de/img/monotank.jpg
      A inni Matusiaka ;-)
    • Gość: sivezzz Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.upc-j.chello.nl 06.09.06, 21:21
      cruijf i cruyf to to samo y to tak jakby ij bez kropek
      • Gość: nov no i co cwaniaczki? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:25
        było tak brzydko mówić na naszych pięknych chłopców w getrach? okej, przyjdę za
        45 minut :)
        • Gość: Hehehe Re: no i co cwaniaczki? IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:28
          A ktore cwaniaczki...?
          Bo mnie ciekawosc zezre...?
          • Gość: nov Re: no i co cwaniaczki? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:29
            a co, mało takich było?
            • Gość: Hehehe Re: no i co cwaniaczki? IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:30
              A nie wiem ? A gdzie byli...?
    • Gość: alien Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.aster.pl 06.09.06, 21:29
      jerzy engel: "matusiak był na piewszym słupku"
      a czy nie powinien przypadkiem biegać po murawie ?
    • Gość: fan fra-ita 2-1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:30
      Gilardino i już tylko 2-1
    • Gość: drow82 Tą reklame najka powinni pokazywać naszym grajkom IP: 217.97.239.* 06.09.06, 21:30
      Bo oni dopiero sprawiają ból kibicom :)
    • Gość: Hehehe A Feniks wyglada tak; IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:33
      ...i jakby cos przypominal...?
      ;-)

      www.naja.com/programs/students/project-phoenix/project-phoenix.jpg
    • foxmate Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. 06.09.06, 21:35
      Ile bedzie?? ma ktos jakies propozycje?? Wierze w Polakow, ale cos mi sie zdaje
      ze przegraja, 1:2.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka