Gość: ZENEK IP: *.chello.pl 06.09.06, 20:24 Bogurodzicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: HST co tak pozno zaczynajo? nie chce sie? znerwcowalem IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.09.06, 20:30 sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek to lamus polska reprezentacja - buahahahahahhaha IP: *.acn.waw.pl 06.09.06, 20:31 i tak wpierdziel dostaniemy buahahahahahah polska pilka to lipa ma maxa. buahahahahaha niech doly kopia a nie w pilke graja!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drow82 Koszykarze pokazali jak zwyciężać mamy!!! IP: 217.97.239.* 06.09.06, 20:30 Brawo koszykarze...czekam na piłkarzy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
profes79 Szwecja-Liechstenstein 1:1 06.09.06, 20:37 Ciekawe kiedy nas przegonia w rankingu FIFA? Odpowiedz Link Zgłoś
profes79 Re: Szwecja-Liechstenstein 3:1 06.09.06, 21:29 Na szczescie niepredko. Choc troche szkoda chlopakow. Odpowiedz Link Zgłoś
fdj Szaranowicz Goethem 06.09.06, 20:39 Szaranowicz ku pokrzepieniu serc, zarzucił cytatem z Goethego. No to może jeszcze kilka cytatów: "Kto nie jest w stanie kochać i twierdzi, że nigdy się nie myli, ten pozwolił się już pogrzebać." Poooooooooolskkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! "Biorąc pod uwagę wszystkie akty tworzenia, odkrywa się jedną elementarną prawdę: gdy się czemuś prawdziwie poświęcamy, wspiera nas opatrzność." POOOOOOOLSSKKKKAAAAAAAA!!! (Booooooooooooooooooogurodziiiiiiiicaaaaaaaaaaa!!!) "Miłość jest cierpieniem. Człowiek musi kochać, ale nie chce tego." PPPOOOOOOOLLLLLSSSSSKKKAAAAAAA!!! BIAŁO-CZEEEERWOOONIIII...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _______Goethe cd._______ 06.09.06, 20:47 To się nadaje: "Podróż jest jak gra, zawsze towarzyszy jej korzyść albo strata, i to zwykle z nieoczekiwanej strony." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _______Goethe dla Irka Jelenia_______ 06.09.06, 20:53 "Doskonałość jest miarą nieba, dążenie do doskonałości miarą człowieka." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _______Goooooooool: Goethe o Matusiaku_______ 06.09.06, 21:01 "Wiara jest miłością do tego, co niewidoczne; ufnością w to, co niemożliwe i nieprawdopodobne." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _______Goethe o Szpakowskim_______ 06.09.06, 21:13 "Ludzkość kroczy stale naprzód, jednak człowiek pozostaje ten sam." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj ___________Goethe o przerwie meczu___________ 06.09.06, 21:21 "Co skraca mi czas? - Działanie! Co wydłuża go niemiłosiernie? - Bezczynność!" Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _____Goethe o grze Polaków przed chwilą___________ 06.09.06, 21:53 "Nowej prawdzie nic nie szkodzi bardziej niż dawny błąd." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _____Goethe o "głupim golu" (by Mielcarski)_______ 06.09.06, 22:05 "Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczne." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj ___________Goethe dla Żurawskiego___________ 06.09.06, 22:07 "Szczęśliwy jest ten, kto umie wykorzystać sytuację." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj ___________Goethe o Wasilewskim (oby!)___________ 06.09.06, 22:15 "Człowiek, który nie ma nic do stracenia, bywa groźny." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _______Goethe o meczach POL z FIN i SER_______ 06.09.06, 22:24 "Nie w każdą sobotę Robi Bóg wypłatę." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _______Goethe znów o meczach POL z FIN i SER______ 06.09.06, 22:26 "Błądzi człowiek, póki dąży." Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _______Goethe o następnych meczach Polski________ 06.09.06, 22:27 "Więcej światła!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehehe To dobre ;-) IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 22:30 Wiecej juz chyba nie powiedzial, jesli dobrze pamietam...? Odpowiedz Link Zgłoś
fdj Re: To dobre ;-) 06.09.06, 22:33 No wolałbym, aby tym razem jednak skończyło się to inaczej ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zkssss Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: 89.100.77.* 06.09.06, 20:40 IREK JELEN OLE:) Strona Polskich KIBICOW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot ooo łelkam bek! IP: *.crowley.pl 06.09.06, 20:43 ej a z Finlandczykami tez było z czuba? i przegapiłem? Odpowiedz Link Zgłoś
skotipl Re: ooo łelkam bek! 06.09.06, 20:54 Pewnie że byli, fajnie się postowało :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceloth dziękujemy!dziękujemy! IP: *.icpnet.pl 06.09.06, 20:52 "z czuba", jak zawsze w formie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niu Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.e-wro.net.pl 06.09.06, 20:56 Niesamowite nasi nie graja gorzej niz przeciwnik ....:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Casey Golanski dostal zolta kartke i ani o tym slowa IP: *.popl.adsl.virgin.net 06.09.06, 20:56 tutaj, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HST Wtedy nie bylo zczuba ale byla olimpiada na zywo, IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.09.06, 21:02 czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujas Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:03 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Odpowiedz Link Zgłoś
fdj _______Szpaku reklamuje TePsę________ 06.09.06, 21:06 A Ci z Państwa, którzy mają znajomych (!!!), mogą teraz zadzwonić do nich i poinformować, że warto oglądać mecz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehehe Juz jestem! W sama pore! IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:07 ...ale mam roboty dzisiaj...ale jednym okiem bede patrzyl ;-) Dwoma to zbyt duze ryzko, jesli chodzi o naszych kopaczy... Witam skotiego ;-) I innych tez ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
skotipl Re: Juz jestem! W sama pore! 06.09.06, 21:34 No witam kolegę Hehehehe. fajnie razem pooglądac mecz ;). Ja oglądam Hiszpania - Irlandia Północa. Xavi i 1:0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehehe Re: Juz jestem! W sama pore! IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:37 No wlasnie nick sobie wybralem idiotyczny, ale jak moja propozycja "Pietruszka zdobyta" wygrala mini-konkurs po ostatnim meczu na MS, jakos tak zal mi zmienic :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasam Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.echo.com.pl 06.09.06, 21:06 a frankowi to moze juz podziekujemy Odpowiedz Link Zgłoś
infomozg I tak nasi dostaną łomot. Biedny Tulipan. 06.09.06, 21:08 Trochę mi go żal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehehe Bo wiecie, że dziś Francja mści się na Włochach za IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:10 Wiemy...ale zeby przypadkiem Wlochy nie zemscily sie za Materazziego ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LeonPL szok IP: *.icpnet.pl 06.09.06, 21:12 balem sie, ze smutna fotka z leo bedzie aktualna i po meczu, a tu taka mila niespodzianka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: santiago durango Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:11 dzisiejsza transmisje sponsoruje slowo "sukurs". rozmawialem dzis z pewnym holendrem i mam dwie rewelacyjne wiadomosci. pierwsza: beenhakker znaczy tyle co scinacz nog ("leg chopper") druga: cruyff tak naprawde nazywa sie cruijff. c-r-u-i-j-f-f. czad! Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. 06.09.06, 21:16 O kurczę. Ktoś naszych zaczarował czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
brunoski Z Czuba 06.09.06, 21:16 wlaczcie Polskie Radio Jeden: tam dopiero padaja perelki: o tym jak sie komponuja buty Polla z popielata koszulka i jego czarnym sedziowskim notesem, Very Exciting! pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehehe Luzne a propos Matusiaka... IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:17 ...kazdy ma taka tajna bron, na jaka sobie zasluzy...jedni maja taka: www.echolog.de/img/monotank.jpg A inni Matusiaka ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sivezzz Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.upc-j.chello.nl 06.09.06, 21:21 cruijf i cruyf to to samo y to tak jakby ij bez kropek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nov no i co cwaniaczki? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:25 było tak brzydko mówić na naszych pięknych chłopców w getrach? okej, przyjdę za 45 minut :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehehe Re: no i co cwaniaczki? IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:28 A ktore cwaniaczki...? Bo mnie ciekawosc zezre...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nov Re: no i co cwaniaczki? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:29 a co, mało takich było? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehehe Re: no i co cwaniaczki? IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:30 A nie wiem ? A gdzie byli...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alien Re: Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. IP: *.aster.pl 06.09.06, 21:29 jerzy engel: "matusiak był na piewszym słupku" a czy nie powinien przypadkiem biegać po murawie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan fra-ita 2-1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 21:30 Gilardino i już tylko 2-1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drow82 Tą reklame najka powinni pokazywać naszym grajkom IP: 217.97.239.* 06.09.06, 21:30 Bo oni dopiero sprawiają ból kibicom :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehehe A Feniks wyglada tak; IP: *.dhcp-bl.indiana.edu 06.09.06, 21:33 ...i jakby cos przypominal...? ;-) www.naja.com/programs/students/project-phoenix/project-phoenix.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
foxmate Polska - Serbia. Na żywo. Z czuba. 06.09.06, 21:35 Ile bedzie?? ma ktos jakies propozycje?? Wierze w Polakow, ale cos mi sie zdaje ze przegraja, 1:2. Odpowiedz Link Zgłoś