Gość: Grzes Hajto - ekspert od Portugalii... IP: *.watson.ibm.com 09.10.06, 17:32 No, kto jak kto, ale Hajto to raczej o meczach z Portugalia nie powinien sie wypowiadac. Chyba ze ma cenne wskazowki jak puscic 3 razy pod rzad tego samego napastnika i dac mu strzelic gola! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Hajto - ekspert od Portugalii... IP: *.citysat.com.pl 09.10.06, 17:34 No prawda Pauleta byc moze mu się sni, albo zapomnial był o nim i sie nie potrzebnie odzywa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mersy Re: Hajto - ekspert od Portugalii... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 17:35 A swoją drogą, to dziwne, że w sprawie Beenhakera nie wypowiedział się jeszcze płk Lesień. GW - do dzieła! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yanko Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: *.tkdami.net 09.10.06, 17:37 no i co wynika z tej krytyki??? każdy może krytykować ale to nie znaczy, że ma rację... A już szczególnie Hajto i z tego powodu, że Leo widział za mało meczy w Polsce. Jak Hajto grał w Niemczech to te same pretensje miał do poprzednich selekcjonerów tylko chodziło mu o mecze z jego udziałem w lidze niemieckiej Odpowiedz Link Zgłoś
rgard Re: Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę 09.10.06, 19:24 spytajcie Pelego. On prawdę powie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: schweiger schuja niech powie! IP: *.u.pppool.de 09.10.06, 17:38 sluchajcie jego.On najmadrzejszy bo z Luxemburga jest.Mam nadzieje, ze po aferze w Korytach, Shuja doszedl do siebie.I wam wygarnie! On sie zna tez bardzo na skokach narciarskich (tzn bardziej na tych do rowu po pijaku). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wlodek Zwracam uwage na Baginskiego i Kowalczyka z Korony IP: *.ed.shawcable.net 09.10.06, 17:38 Hajto ma racje tylko czesciowo.Poczynania Beenhakera sa ostrozne,poniewaz nie mial czasu na rozeznanie i przygotowanie ,nie mowiac o selekcii.Mam pretensje do doradcow ze strony polskiej ze nie zwrocili uwagi na Macieja Kowalczyka.kowalczyk jest zawodnikiem nie potrzebujacym czasu na aklimatyzacje.Przechodzi do innej druzyny i od pierwszego meczu prezentuje wysokie umiejetnosci techniczne i strzeleckie.Powinien byc powolany na mecz z Portugalia i jestem pewny ze bedzie najlepszym razem ze Smolarkiem .Nastepnym supernapastnikiem z nie samowitym instynktem strzeleckim jest Piotr Bagnicki.Dlatego Hajto ma racje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shaq-u Hajto NIE jesteś mistrzem świata w piłce nożnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 17:39 przycisz się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wlodek Zwracam uwage na Baginskiego i Kowalczyka z Korony IP: *.ed.shawcable.net 09.10.06, 17:39 Hajto ma racje tylko czesciowo.Poczynania Beenhakera sa ostrozne,poniewaz nie mial czasu na rozeznanie i przygotowanie ,nie mowiac o selekcii.Mam pretensje do doradcow ze strony polskiej ze nie zwrocili uwagi na Macieja Kowalczyka.kowalczyk jest zawodnikiem nie potrzebujacym czasu na aklimatyzacje.Przechodzi do innej druzyny i od pierwszego meczu prezentuje wysokie umiejetnosci techniczne i strzeleckie.Powinien byc powolany na mecz z Portugalia i jestem pewny ze bedzie najlepszym razem ze Smolarkiem .Nastepnym supernapastnikiem z nie samowitym instynktem strzeleckim jest Piotr bagnicki Bagnicki.Dlatego Hajto ma racje. Odpowiedz Link Zgłoś
adasiekptasiek Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę 09.10.06, 17:42 Hajto marację-mimo,że gra w piłkę to u niego przeszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go$c!u HaHa-jto, ten fizol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 17:43 pewnie za malo faulowalismy... dlatego mu sie nie podobalo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja hajto ciota tak samo jak forumowicze :P IP: *.core.lanet.net.pl 09.10.06, 21:02 nie, nic bardziej inteligentnego nie moglem wymyslic. spadajcie becwaly ;p mam was gdzies :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafi Bilety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 18:09 Dwa bilety na loze honorowa sprzedam w cenie jednego GG2152996 kuj-pom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ats press vienna hajto IP: *.3.14.vie.surfer.at 09.10.06, 18:14 moze i po czesci racje z tym meczem z kazachami,ale pan panie hajto nie jest tu osoba kompetentna.krecili panem jak baranem w meczu z korea poludniowa.wpadles gosciu w korkociag i nie mogles sie odkrecic.ty tu kolezko zamilcz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziwak Smolarek mowi to samo IP: *.nyc.res.rr.com 09.10.06, 18:12 Beenhaker zgarnia kupe szmalu a nawet mu sie nie chce na mecze polskiej ligi chodzic, jego swita jest tak droga ze brakuje na normalny hotel dla kadrowiczow, w dodatku teraz kadra sie przygotowywuje sie do meczow za granica placac kase Niemcom podczas gdy nowoczesny osrodek we Wronkach stoi pusty Odpowiedz Link Zgłoś
yvesl Hajto, co to za kretyn, kto to jest? Jakiś podrzed 09.10.06, 18:14 Hajto, co to za kretyn, kto to jest? Jakiś podrzedny kopacz ma czelność wypowiadać sie w sprawie reprezentacji kraju? Szok, byle łajza cos mowi a imbecyle dziennikarze podłapuja temat... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grodzillo Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: 80.68.236.* 09.10.06, 18:22 od kiedy Hajto jest taki znawca??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bean Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 09.10.06, 18:26 Hu-jto, gorący kubku z 2002 roku co ci mówiłem, fajki sprzedaj mi bo już się skończyły a kasę wziąłeś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slon44 Panie Hajto! Pan pchaj to! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 18:51 Odpowiedz Link Zgłoś
woodbridge Co osiagnal Benhkaker a co Hajto ? Hajto milcz. 09.10.06, 18:54 Hajto pajacu do zadnej druzyny ktora prowadzil Holender nia zalapal by sie nawet na lawe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z bulwersowany Do Kazachstanu to nasi na piechotę powinni pójść. IP: *.business.telia.com 09.10.06, 18:54 I najlepiej tam zostać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matriks Re: Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 19:00 LEO WYGRAJ I UTRZYJ NOSA TYM PSEUDOZNAWCą !! facet trenuje nas od 2 miesięcy a każy myśli że bedziemy grać jak druga brazylia . Ludzie trzeba czasu i cierpliwości. Kto tego nie rozumie to jest idiota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rok Re: Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: *.ed.shawcable.net 09.10.06, 19:13 Nareszcie powiedziales prawde Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziwak Re: Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: *.nyc.res.rr.com 09.10.06, 19:25 a ile czasu potrzeba takiemu fachowcowi aby nie dostawac w d. od druzyn pokroju Finlandii? przeciez wiadomo ze kazdy wielki trener na poczatku dostaje baty od druzyn znacznie slabszych, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
battosai Re: Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę 10.10.06, 09:34 > a ile czasu potrzeba takiemu fachowcowi aby nie dostawac w d. od druzyn pokroju > > Finlandii? przeciez wiadomo ze kazdy wielki trener na poczatku dostaje baty od > druzyn znacznie slabszych, prawda? A czy to Beenhakker gra, czy może jego marni grajkowie? Odpowiedz Link Zgłoś
rgard Re: Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę 09.10.06, 19:27 Przecież facet kleci reprezentację z graczy przeważnie drugoligowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Hajto: Powołujemy Łągiewkę, który mówi, że jest wo IP: *.range81-157.btcentralplus.com 09.10.06, 19:17 " Powołujemy Łągiewkę, który mówi, że jest wolny, ale że bardzo dobrze głową gra." o co mu chodzi??? nie rozumiem tego zdania, moze jestem glupi, albo on mowi w innym jezyku.nich mi to ktos rozszyfruje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazek Re: Hajto: Powołujemy Łągiewkę, który mówi, że je IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 09.10.06, 20:10 Chodzi mu o to, że powołany został Łągiewka, a nie Hajto. Jest po prostu zawiedziony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: *.chello.pl 09.10.06, 19:27 Szanowna Gazeto! Parę dni temu prosiłem, żeby nie zamieszczać wypowiedzi pieniacza Tomaszewskiego. Podobną mam prośbę jeśli chodzi o "profesora Hajto". Taki sam z niego "znawca" jak i z Tomaszewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puchowy Hajto zapomniał jak grał na MS2002 IP: *.chello.pl 09.10.06, 19:36 Żenada PS. Co do Leo uwazam ze trzeba mu dac czas do końca roku i wtedy go rozliczac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekerek Re: Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: *.acn.waw.pl 09.10.06, 19:48 Tomek, kopsnij fajkę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aadam Hajto - głos narodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 19:50 Jak zwykle Hajto gada te swoje pseudo-mądrości. Jak Hajto zostanie trenerem to będziemy mistrzem świata w ... kiszeniu kapusty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibolek Szkoda, że nie gra już Pauleta, Benhakker mógłby.. IP: *.19.165.1.osk.enformatic.pl 09.10.06, 19:51 Szkoda, że w Portugalii nie gra juz Pauleta. Benhakker mógłby powołać Hajtę na środowy mecz. Hajto był specjalistą w kryciu tego napastnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rotfl No ten to sięakurat zna na Portugalii :) IP: 212.122.214.* 09.10.06, 19:51 rotfl ładnie wtedy bronił na MŚ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Hajto: Niech Beenhakker ogląda naszą ligę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 19:59 panie hajto a pan to juz trener ze sie tak znasz ??!! Odpowiedz Link Zgłoś