Gość: mattyer IP: 212.160.86.* 21.02.07, 20:38 Działacze mają rację ,że wierzą w Sebka!on swoją klase pokaż..tylko na miłośc Boską dajcie mu szansę..a może powróci dyscpozycja z lat groclinu??:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ppp Wstępnie niech austriackie chamy oddadzą kasę... IP: 87.112.70.* 21.02.07, 20:53 Grolclinowi, który jest właścicielem karty piłkarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo a czy mógł wziąć ze sobą mamę i rolanda mcdonalda? IP: *.chello.pl 21.02.07, 21:02 bo bez tego ani rusz :) Odpowiedz Link Zgłoś
plmlp Mila odżyje w tym klubie.Austriacy nie ufali mu i 21.02.07, 22:16 czort z nimi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osi geniusz przerosl epoke IP: *.kalisz.mm.pl 21.02.07, 21:45 mila gra tak jak sie bedzie gralo za okolo 10 a moze i wiecej lat: majac pilke przy nodze gdy zbliza sie przeciwnik zawsze robi wslizg. gratulacje dla valerengi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coach Jest dobrze IP: 141.155.227.* 21.02.07, 20:55 Jestem dziwnie spokojny o jego przyszlosc. Znajac jego problemy z Austrii, Norwegowie zdecydowali sie kupic Mile, zrobili to chyba nie poto zeby posadzic go na lawce. Mila bedzie teraz gral regularnie i to powinno zaprocentowac. Chlopak ma talent, tylko brakuje mu chyba wiary we wlasne umiejetnosci. Paradoksalnie grajac w Norwegii bedzie blizej transferu do Premiership, niz gdyby gral w Polsce. Zycze powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joj Mila w Premiership? IP: *.84-47-62.t-com.sk 21.02.07, 22:05 to ty chyba nie widziales jak Mila gra. Odpowiedz Link Zgłoś
nikalaj Re: Mila w Premiership? 21.02.07, 22:36 Prawdopodobnie ostatnimi ludźmi, którzy widzieli jak gra Mila są kibice Groclinu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coach Re: Mila w Premiership? IP: 141.155.227.* 21.02.07, 22:36 Jezli bedzie gral co najmniej poprawnie, to ktos z premiership sie nim zainteresuje. Dzieki golowi strzelonemu w meczu z MC, on jest w dalszym ciagu rozpoznawalnym pilkarzem na Wyspach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: władek Mila do Milanu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 22:13 Mila do Milanu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osi Re: Mila do Milanu! IP: *.kalisz.mm.pl 21.02.07, 22:22 rozumiem ze chodzi o KS MILAN MILANOWEK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pierr Dżordżi Kupić mu laskę najpierw. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 23:01 Nie do loda tylko do podpierania.A potem przyjdzie czas na oceny Leo. Odpowiedz Link Zgłoś