Dodaj do ulubionych

Valerenga: Zatrudnienie Mili to dobry interes

IP: 212.160.86.* 21.02.07, 20:38
Działacze mają rację ,że wierzą w Sebka!on swoją klase pokaż..tylko na miłośc Boską dajcie mu szansę..a może powróci dyscpozycja z lat groclinu??:D
Obserwuj wątek
    • Gość: ppp Wstępnie niech austriackie chamy oddadzą kasę... IP: 87.112.70.* 21.02.07, 20:53
      Grolclinowi, który jest właścicielem karty piłkarza.
      • Gość: kolo a czy mógł wziąć ze sobą mamę i rolanda mcdonalda? IP: *.chello.pl 21.02.07, 21:02
        bo bez tego ani rusz :)
        • plmlp Mila odżyje w tym klubie.Austriacy nie ufali mu i 21.02.07, 22:16
          czort z nimi.
      • Gość: osi geniusz przerosl epoke IP: *.kalisz.mm.pl 21.02.07, 21:45
        mila gra tak jak sie bedzie gralo za okolo 10 a moze i wiecej lat: majac pilke
        przy nodze gdy zbliza sie przeciwnik zawsze robi wslizg. gratulacje dla valerengi
    • Gość: coach Jest dobrze IP: 141.155.227.* 21.02.07, 20:55
      Jestem dziwnie spokojny o jego przyszlosc. Znajac jego problemy z Austrii,
      Norwegowie zdecydowali sie kupic Mile, zrobili to chyba nie poto zeby posadzic
      go na lawce. Mila bedzie teraz gral regularnie i to powinno zaprocentowac.
      Chlopak ma talent, tylko brakuje mu chyba wiary we wlasne umiejetnosci.
      Paradoksalnie grajac w Norwegii bedzie blizej transferu do Premiership, niz
      gdyby gral w Polsce. Zycze powodzenia.
      • Gość: joj Mila w Premiership? IP: *.84-47-62.t-com.sk 21.02.07, 22:05
        to ty chyba nie widziales jak Mila gra.
        • nikalaj Re: Mila w Premiership? 21.02.07, 22:36
          Prawdopodobnie ostatnimi ludźmi, którzy widzieli jak gra Mila są kibice Groclinu...
        • Gość: coach Re: Mila w Premiership? IP: 141.155.227.* 21.02.07, 22:36
          Jezli bedzie gral co najmniej poprawnie, to ktos z premiership sie nim
          zainteresuje. Dzieki golowi strzelonemu w meczu z MC, on jest w dalszym ciagu
          rozpoznawalnym pilkarzem na Wyspach.
    • Gość: władek Mila do Milanu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 22:13
      Mila do Milanu!
      • Gość: osi Re: Mila do Milanu! IP: *.kalisz.mm.pl 21.02.07, 22:22
        rozumiem ze chodzi o KS MILAN MILANOWEK
    • Gość: Pierr Dżordżi Kupić mu laskę najpierw. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 23:01
      Nie do loda tylko do podpierania.A potem przyjdzie czas na oceny Leo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka