Dodaj do ulubionych

BARAŻ O I LIGĘ

IP: 172.30.20.* / *.zgrudna.kghm.com.pl 18.06.01, 13:39
JAK SĄDZICIE KTO WYJDZIE ZWYCIĘZKO Z 1PIERWSZEGO MECZU W POLKOWICACH W WALCE O
I LIGĘ POMIĘDZY GÓRNIKIEM A STOMILEM?,I WOGÓLE W TYCH POTYCZKACH ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka