bombullo
01.05.07, 00:25
Czy widzieliscie i slyszeliscie co powiedzial trener Jacek Zielinski po meczu
z Wisla?
Powiedzial ni mniej ni wiecej tylko tyle:"nie da sie wygrac meczu gdy 4-5
zawodnikow nie gra na swoim normalnym poziomie."
Co z tych slow wynika? Moim zdaniem ta 4-ka czy 5-tka znowu przystapila "do
pracy" po udanym zwolnieniu trenera Wdowczyka...