Gość: Arsenal Rulez
IP: *.hsd1.il.comcast.net
24.06.07, 18:08
Dzieki Thierry za lata pieknej pilki, za wspaniale chwile w Arsenalu! Beziesz
dla nas zawsze wielki.
Osobiscie uwazam ze to dobre posuniecie, czas aby Van Persie w koncu
zablyszczal. Mam nadzieje ze kupia jeszcze ze dwoch doswiadczonych
zawodnikow, bo inaczej bedzie troche ciezko.
Przenajswietszy Arsenal!